Mobil Xiaomi mi A3. Jak zjistím čekající hovor, kdo mi zrovna volal?

ctiborka
17. led 2020

Dobry den, prosim o radu nekoho, kdo tomu rozumi nebo ma zkusenost. U tohohle typu mobilu mi nefunguje Čekající hovor a ani kdyz pak dovolam, neni nikde videt, ze mi nekdo volal. V nastaveni jsem nic takoveho nenasla. Je to pro mne dulezite.
Dekuji za odpovedi a ochotu 🙂

nina004
17. led 2020

@ctiborka ahoj ak som ťa dobre pochopila,tak mne keď s niekým volám ,ukáže na obrazovke aj druhý hovor. Mám na výber zdvihnúť a ukončiť predchádzajúci alebo ho zrušiť. Ak neurobím nič tak po skončení zrolujeme lištu a vidím zmeškaný hovor.

amazonkajanik
18. led 2020

@ctiborka tenhle typ nemám,ale dělalo mi to u přítele,že mi ukázalo zmeškaný hovor a když jsem to rozklikla,tak se neukazalo kdo a kdy. Pak jsem zjistila,že u jeho kontaktu mám nastavené rychlé hovory,které se neukladaji do protokolu volání

ctiborka
autor
18. led 2020

Dekuji za vasi ochotu. Bohuzel to stale nefunguje a asi budu muset resit v obchode, kde jsem koupila. Dekuji a hezky vecer 🙂

ctiborka
autor
18. led 2020

@nina004 ano, tohle myslim a to prave nefunguje, vubec mi to ten druhy hovor neukaze 😰

ctiborka
autor
18. led 2020

@amazonkajanik to jste mela u toho kontaktu v nastaveni ???? Dekuji

nina004
19. led 2020

@ctiborka Tak ja som v nastavení nič nemenila a funguje to. Možno tam máte niečo zle nastavené alebo je chyba v mobile.

amazonkajanik
19. led 2020

@ctiborka Jj,přímo u toho kontaktu

ctiborka
autor
19. led 2020

@nina004 asi to tak bude....neco spatne....ach jo....dekuji vam

ctiborka
autor
19. led 2020

@amazonkajanik zkusim se tedy jeste na tohle podivat....dekuji vam