Mobilní telefon - který si vybrat?

sromulenka
30. zář 2016

Ahoj holky, prosím poradíte mi jaký si koupit nový mobil? Jste Vy spokojené se svým telefonem? Mám HTC ale delší dobu se mi seká, nejde dotykový displej, tak chci změnu. Takový aby měl krásný fotky, velké místo na videoklipy. Kde se vejde hodně písniček. Do toho mého se vlezlo tak 20. Také, abych mohla poslouchat rádio bez sluchátek. A číst e kniky. Děkuji za typy. Pěkný páteční den všem. 😉

katievee
30. zář 2016

Ahoj, mám Lenovo s60 a jsem maximálně spokojena 🙂 Mám ho skoro rok a vůbec žádný problém, šlape jak hodinky, vůbec se mi neseka, fotky nádherný. Takže já muzu jedine doporučit 🙂 a s tím radiem nevím, nikdy jsem nepoužívala.

astyna
30. zář 2016

Já ti spíš řeknu, jaký jsi nekoupít: GoClever - mám jeden exemplář doma a nejraději bych ho vyhodila z balkonu. Ale pořád jezdí auta 😀

journals
30. zář 2016

Nedám dopustit na iphone... opravdu za to stojí 🙂

katievee
30. zář 2016

Přítel ma iphony dva a někdy ma chuť s nemá trsiknout a já k tomu mám odpor, všem jde jen o to ukázat ze na TO maji a tak si koupi mobil s nakousnutym jablkem, co umí Naprosto to same co mobil za 4000,-, ne-li mene 🙂 toť můj nazor.. Za me "jablko" nikdy.

journals
30. zář 2016

@katievee 🙄 ano, doporučuji ho proto, že je nanic. To, že tobě nevyhovuje jaký má mobil tvůj přítel je mi jedno. Já ho mám a mě vyhovuje, maximálně. A předtím jsem měla telefony různé a nedá se to srovnat a ani nemám potřebu si dokazovat že na to mám. Je to můj osobní názor, nikomu ho necpu... a ne, s mobilem za 4 tis. se to fakt srovnávat nedá 😀

kacca11
30. zář 2016

@katievee ja mela iphone jako sluzebni a bylo to peklo na zemi. Nerikam, ze by to byl zly mobil, ale nechapu, co na nem vsichni vidi. U beznych znacek se sezene totez i lepsi za mensi penize.

katievee
30. zář 2016

@journals já ti to neberu, jen jsem reagovala ;) Já kupovala svůj před tím cca rokem asi za 5000,-, ted může stát kolem tech 4000,- a je na lepší úrovni než nejakej pos*anej iPhone 🙂 souhlasim s kacca11 🙂

sromulenka
autor
1. říj 2016

🙂

nunacek
1. říj 2016

@sromulenka Já mám aktuálně Samsung Galaxy Note 3 a jsem spokojená. Manžel má Samsung Galaxy Note 4 a taky spokojenost. Vyzkoušeli jsme už hodně značek...

andrissek
22. led 2017

Ahoj , uvažuji o koupi iphonu. Ráda bych se zeptala holek co ho mají na ovládání přístroje . Jak se ovládá to hl. tlačítko na telefonu ,jaké má fungce atd. . Jak se třeba vrátím zpět při prohlížení telefonu atd. Nevíte třeba o nějakém videu kdye by byly popsané základní funkce telefonu.Bojím se abych si s ním věděla rady ,zatím jsem měla vždy android.

journals
22. led 2017

@andrissek to pochopis velmi rychle,ovladani je jednoduche 🙂 funguje jednak jako snimac otisku prstu a pro ukonceni... nevybavuju si co jineho muze znamenat,ale zvykne si na to clovek hodne rychle 😉

andrissek
22. led 2017

@journals děkuji