Modrý Ježíšek 2017

dubbie
1. lis 2017

Ahoj nemaminky, maminky a budoucí maminky 🙂

Mám založený profil na emiminu a moc me oslovila myšlenka Vánočního kolotoče. Víte, o čem je řeč? Holky se přihlásí do kolotoče a admin jim vybere uživatele, kterému má možnost anonymně zaslat dáreček pod stromeček. Pro některé z nás je to třeba jediný dárek pod stromečkem, a proto opravdově potěší a od srdce zahřeje. Představa, že na Vás myslí i někdo, koho osobně neznáte, je moc fajn.

A proto....

Vyhlašuji tímto první ročník akce Modrý Ježíšek 😎

Moje představa:
1. Kdokoli z Vás, kdo má zájem se zúčastnit, napište do této diskuze pár slov o sobě, o svém životě, o Vašich radostech i bolestech, prostě napište to, co považujete za důležité, aby o Vás ostatní věděli.
2. Tím se přihlásíte do akce.
3. Pošlete mi do soukromé zprávy Vaší poštovní adresu.
4. Čtěte příspěvky ostatních, vyberte si dle svého pocitu v diskuzi někoho, komu chcete udělat radost.
5.. Napište mi soukromou zprávu, komu chcete udělat radost a poslat dáreček.
6. Já Vám na oplátku pošlu poštovní adresu človíčka, kterému chcete poslat vánoční dárek.
7. Pokud chcete poslat dárek anonymně, mohu poskytnout svou adresu jako adresu odesílatele. Příjemce dárku pak dostane doopravdy překvapení, nebude znát odesílatele dárečku. To je jen na Vás.
8. Nakonec už jen zbývá dárek poslat tomu, koho jste si vybrali. Ať už anonymně či ne, při výběru dárku se meze nekladou, je to čistě a jen na Vás, co vymyslíte. Jediná podmínka je otevření dárečku až pod vánočním stromečkem.

A po Vánocích si o tom můžeme popovídat a sdělit tak ostatním své pocity 🙂

Doufám, že této akce se zúčastní pouze ti, kteří mají doopravdy zájem udělat někomu radost, podvodníky žádám, aby se nám vyhýbali. Děkuji.

Startujeme DNES 1.11.2017 ve 13.00 hod.

Budu se na Vás těšit 🙂😎😉

Jíťa

lenkaizi
5. pro 2017

Děkuji za dárek, skvělý, vtipný nápad, třeba to vyjde 😎

dubbie
autor
5. pro 2017

Uz se tesim na dalsi rok, uz ted vim, ze budu akci Modry Jezisek urcite opakovat 😎

audinka24
14. pro 2017

Ahojky všem,i má mám dáreček k doma...doufám že i můj dáreček už je schovaný ve skříni s čeká na ten den deeeee😊

lenkaizi
15. pro 2017

@poldice Ahoj, děkuji ti za dárek k vánocům, přeji tobě i celé rodině krásné a klidné vánoce 🙂❤

dubbie
autor
20. pro 2017

Ahoj holky, doufam, ze uz k vam vsem dorazil Jezisek a ceka na ten den D, az si rozbalite darecek pod stromeckem 🙂😀 Preju vam vsem krasne Vanoce plne pohody a budu rada, kdyz si tady po Vanocich pokrafeme 😎 Jita

vancurovah
20. pro 2017

@dubbie mě dorazil jen pohled od tebe

audinka24
20. pro 2017

@dubbie i mě pranicko přišlo..moc dekuji

dubbie
autor
20. pro 2017

Tak jeste vydrzte, myslim, ze dostanete darecek kazda z vas 😉 Jezisek mi to rikal 😝

vancurovah
22. pro 2017

Dnes mi pošta přinesla dopis s dárečkem. Bohužel cestou utrpěl zranění a levou ruku má rozdrcenou :| ale i tak je krásný a moc mě potěšil 🙂

dubbie
autor
22. pro 2017

Posta, co dodat. Mam s nimi take spatne zkusenosti. Mrzi me to i za vas. Nejlepsi zkusenost mam s PPL a DPD. Zavolaji, s baliky zachazeji slusne. Nikdy s nimi nebyl problem. Take je dobra zasilkovna 😉

vancurovah
23. pro 2017

Tohle je moje první negativní zkušenost s poštou, jinak zatím jsem byla spokojená. Doručili mi vše a dokonce i teď před vánoci do druhého dne. Možná by andílek přežil kdyby byl v bunlinkách, ale mě to nevadí. Zítra ho povesime má stromek 😉

audinka24
23. pro 2017

@dubbie Jituš ty jsi posílala i neco jiného než přání?

dubbie
autor
23. pro 2017

@audinka24
Pranicko, vsem 🙂 Snad vsem dorazilo 🙂

audinka24
24. pro 2017

Tak to mám ještě jednou moc děkuji a přeji pěkné svátky vsem

poldice
24. pro 2017

Moc děkuji Ježíškovi za krásnou keramiku

dubbie
autor
25. pro 2017

Holky, vsem moc dekuji za pranicka a darecky, obzvlaste letos mi udelaly velkou radost a dojaly me ☹ Uzijte si svatky a brzo se zase ozvu. Diky moc za ucast 😉 Vsechny jste uzasne. Jita

mipahoji
25. pro 2017

I my děkujeme Ježiškovy za krásné dárky 🙂 a autorce za možnost zúčastnit se 😊

handule103
25. pro 2017

dekuji za darecek 🙂

jess09
25. pro 2017

Děkujeme Jeziskovi za darecky 😊 A @dubbie za krasne pranicko a plno času který nam věnovala

dubbie
autor
5. led 2018

Ahoj holky, jak se mate v novem roce? Doufam, ze se vam vsem Vanoce vyvedly a mate se fajn 😉 Nemam rada leden, ale ono to zase utece a brzo uz treba vysvitne slunicko 🙂

lenkaizi
5. led 2018

@dubbie Ahoj, tohle je divnej leden a divná zima, ale sluníčko určitě zase vysvitne, jen aby nebylo hned tropický vedro, to by mě zabilo 😕