My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

alexandrah
5. únor 2010

marceli, asi je to vela mega?? som ich ale zmensovala, tak moztno nemas plnu schranku? no skusim este raz, snad prejdu. jej, posli zakusky!!! mnam!! 😀

ywonnee
5. únor 2010

ahoj kocky tak dnes nam doniesli pribornik do jedalne lebo ten mali na predajni, no hned sme museli reklamovat policky lebo boli prasknute(su sklenene) tak to vzali a dali nam zlavu aj 36eur... ale najprv frflali ale starka sa tam rozkricala tak hned kmitali 😕 😕 😕 bodaj by nie za taku nekrestansku cenu, ved len ten pribornik stal 536eur... no ale uz sa z neho vytesujem, zajtra tam vylozim sklo a porcelan a pribor a take slavnostne servisy co som dostala pri malej na krstinach... uz sa neviem dockat obyvacky... kocky mna uz od vcera vecera nic neboli.... ale absolutne nic, aj maly je nejaky moc lenivy, ledva ma kopne... a mam zapchu a uz som si dala aj vecer aj rano gutalax a nic... brucho mam ako balon ale neboli ma... cudne...

Marceli nebola som na FB dnes tak idem kuk, hned ako som dorazila domov zapla som pc a uz Vas docitavam... tolko zakuskov na krstiny??? paaaani .... a budu aj chlebicky???? ak ano posli mi mnam dala by som si

ali nerozculuj sa, mas to podobne ako ja s mojou mamou ta pre zmenu teraz robi sceny starkej ze mi kupila obyvacku a kocik a ze ona nema ani halier... tak jej starka vynadala ze mala prist s nou ku mne, pomoct mi, mala by aj riadne najest a to ze nema nic je len jej chyba, aj ona dostala byt aj nabytok tak ako ja a moja sestra a to ze o to prisla je len jej vina tak nech sa teraz nestazuje... tava miesto toho aby bola vdacna ze sa jej niekto takto postara o dcery nam to vycita... skoda reci.... ako Ti zavidim ze uz sa Ti malicky pelesi na hrudi... ozaj a ako mliecko???

no a neuverite rapidnu zmenu mojich svokrovcov, dnes tam bola u nich moja starka a Pato im ukazal co nam kupila tak padli na hubu, jeho mamka hned na muza ze ziadne na pivo ani tak ale ze mladym treba este vela toho dokupit, ze nebudu oni na hambu ze nic nekupia vnukovi... Patovi padla sanka ked to pocul... jeho mamka sa vraj vypise na marodku a pride ku mne pomahat mi tak som si aj ja uz musela sadnut a usta otvorit ze eeee 😕 😕 😕 coze??? doteraz tomu neverim a uverim az ozaj uvidim....

ywonnee
5. únor 2010

A UZ MI POVIE NIEKTO KEDY KONECNE PORODIIIIM???? JA UZ SCEEEEM BAAAABO!!!! HNED!!! TERAZ!!!! VCUL!!!

alexandrah
6. únor 2010

ywonnka - mliecko pobiedne, musela som este tretie antibiotika, a furt neni soím zdrava, asi az na jar, ked sa otepli ... 😒 mas pravdu s tou mamou, mala by byt rada, no moja mama napr. riskovi nekupila vobec nic, a to muzova teta, co ho ani nevidela, mu poslala po svokre 40 eur, a pritom len pol dochodok ma, a chora je, no sila, veru, risulko je nauzasnejsie bremienko, ked sa ti usalasi na hrudi, tak sa clovek nepohne aj 10 hodin, len aby tam zostal, a nezobudil sa, je to skvely pocit, prijemny, za chvilu ho tam mas aj ty!!! skus este vydrzat, mne vraveli, ze budem prenasat, aj tyzden, dva, a napokon sa to zvrtlo z hodiny na hodinu, a v noci v termine, ze sup, a slo to ...ja som mala vcera u nas kamosku, super sme pokecali, vinko si dali, poohovarali nasich, a jej muza (su rozvedeni), no super babske pokecy 😀 😎 dneska dojde svagor s frajerkou,. a zajtra mama 😖 😲 so sestrou ...

ywonnee
6. únor 2010

ali tak to byva ludia aj najblizsi Ti nepomozu ale niektory cudzi ktorych skoro ani nepoznas... to mliecko ma mrzi, mala by si vela odpocivat a hlavne vela lezat aj s malickym... hmmm sa mi to hovori ked neviem ako ja budem na tom... starka nam ochorela trosku tak sa teraz o nu staram, aby sa vyzdravela, potom ju ja budem potrebovat zdravu a fit.... tak kym vladzem ece tak tu lietam ako masinka....

u mna kamosky neboli ani nepametam, no jedna viem ze teraz nemoze lebo je u sestry( pred tyzdnom porodila tak jej pomaha) a druha je v BA v skole.... tapa som zvedava kedy sa u mna zastavi ....

ozaj co ste dnes kuchtili??? ja som robila kremovu hraskovu polievku, plnene zapecene fasirky (dnu vajce uhorka parka a na vrchu paradajka a syr) k tomu ryza, hranolky a poliat troskou zeleninovej omacky... mnaaam zahucali vo mne skoro 2 porcie....

ywonnee
6. únor 2010

ja sa s tej mojej malej raz zblaznim, zacala strasne protestovat a je velmi drza a nezvladnutelna... to snad nieje pravda, dnes si zmyslela ze na truc odrhne merace z radiatorov, nastastie pri druhom som ju nachytala a dostala vyprask... no pekne teraz cely vikend nebudem mat merac(nieze by som sa stazovala) ale kto vie kolko budem musiet zas platit za blombu a pokutu za poskodenie.... jaaaaj uz nech pride Pato domov, jeho poslucha na slovo....

alexandrah
6. únor 2010

ywonne - daj recepút na tie fasirky, ja sa chystam zajtra varit cevabcici, mnam!!! 😀 😎
jako to, ze mala tak neposlucha? nechce len viac pozornosti? mozno vidi, ze terazt mas aj kopec inych starosti, a chce na seba uproamit pozornost?? neviem, uvidim, aky bude risko, ked bude väcsi, vraj deti komplet demoluju byt ... 😅 ale nevadi, hlavne, ze ho mam!! 😀 ja som dnes nevarila nic, mali sme cerstvy chlebik upeceny a pomazanka, a jarna cibulka, tot obed 😎 , ale zajtra to cevabcici, a k tomu napeciem pernik (za vydatnej pomoci mojej sestry - cize piect bude asi ona 😀 😀 😀 ).

ywonnee
6. únor 2010

dievcata kde ste??? ja uz 3 hodiny skucim od bolesti ale stale niesom ista ci je to ono.... nieje to pravidelne ale bolesti mam ako by ma noze pichali do brucha aj krizov.... tak hadam uz to pride....

ywonnee
7. únor 2010

tak si tu jedu sama... ach jo... tak kocky v noci bolesti ako svina a rano nic... samozrejme to uz som spat nemohla lebo uz mala bola hore a zaspat pri ich sramote tak to je umenie... takze som hore a uuuuplne znicena... zajtra ideme prerabat spalnu, teda prehadzovat spalnu do obyvacky a opacne.... ta bude teplejsia izba, tak dufam ze ma to uprostred prerabky chyti... jaaaaj najradsej by som uz isla dneska... papat mi strasne chuti rano som napdla orieskovu zmrzku, potom kafe a 4 parky a 2 zemle a vaha stale nejako stoji....

ali poslem Ti potom mailom recept aj s foto ako to vyzeralo... cumeli na mna ze ci su v restike tak som to naservirovala...

Marcelka a ako krstenia??? ako bolo???

zuzi Ty si sa nam kde stratila???

dnes je nadherne vonku, v noci nasnezilo a teraz svieti krasne slniecko.... no tak uvidime ci dnes vystrcim cumak von 😒 😒 😒

ywonnee
7. únor 2010

tak dobre, vzdavam to, idem si lazkat a pozerat mr.beana... a uz k Vam nepridem 😢 😢 😢

alexandrah
7. únor 2010

ahojte, ywonne, tak snad sa ti to spusti, mne dnes dosla mama a segra, robili sme to cevabcici, bolo super, a aj pernik sme pieklo, nemala som dost mlieka, tak som tam fukla mlieko do kavy, a aj ine ingrediencie od oka, a bolo to supeeeeeeeeeeeer!!!!!!!! mnááááááááám!!!!!!!!§ ywonne, tak cakam na recept, hod mi tam aj na parene buchty rovna!!! dikes!!!!!!! 😀

alexandrah
7. únor 2010

no dneska sa mama nejak kroti, titolíno zaspal, tak uvidime, dokedy... ale ma to nebavi, taketo nepredvidave, ziadne ze pohodicka ... kocky, co vy cez vikend?? zuzka tusim bola prec? a marceli??

alexandrah
8. únor 2010

kde steee?? ywonne, uz rodis?? no mama bola ok, risko buva, ja si cosi porobim, aha, som to zakrikla, zeby sa budil??

ywonnee
8. únor 2010

babyyyyy, uz som uplne pripravena na porod, povedal ze uz asi zajtra porodim a ked nie tak mi on v piatok spravy cisarsky lebo maly ma vraj uz 3800gramov a ze uz by som ho nepotlacila.... strasne rychlo pribera a krcok mam uz uplne dozrety a otvoreny... supeeeer uz sa tesiiiim....

alexandrah
8. únor 2010

aj ja, strasne drzim palce, posli potom sms!!!!!!!!!!!!!!§§§ 😀

zuzka11
autor
8. únor 2010

Cauvec kočky moje usaty!

Hlasim, ze jsem tu, zatim se rozdychavam, vratili jsme se teda vcera, ale dneska byl kalup a ockovani tygrika.

Ywonne - to je ale draaaamo, ja na tebe strasne moc myslim! A moc se tesim na prvni fotecky miminka atvoje dojmy!!!!

Marci, Ali - co je noveho? Ali - ty troje ATB jsou teda des, jsi fakt chudak a super to zvladas s nima......

A co bych vam tak napsala za story, zase jich mam hafo 😀 Tak treba jak ted Adamíno baští? 😉

Tygřík ma ted nejoblibenejsi gamesu- saje a jakmile ho zaujme neco kolem, nejlepe za nim, tak mi natahne čudl asi metr do prostoru a do zatacky - prece by to jen tak nepoustil, ze...a hlavou se otoci za tim vyrusenim.....takhle z nas byl tchan uplne hotovy, kojila jsem a v TV byl tenis, Adam si vzdycky cucnul a pak "zkontroloval stav" 😀

Dalsi oblibena cinnost je "sezereme maminku", jakmile se k nemu jen malilinecko sklonim, priblizim oblicek, tak me okamzite "zere", jsem za chvili uslintana az beda, jde na me regulerne s otevrenou hubou a pokud mozno jeste vyplazenym jazykem 😀 Nikoho jineho tak moc nemiluje a nezere, ja to beru jako projev lasky 😵

Dalsi vec - uz dlouho predlouho planuju navstevu zubare, je to moje kamoska, ale zatim vzdycky si radsi jdeme na kafe, pizzua atk nez abych hopla k ni na kreslo....a ted uz to asi nebude treba 😉 tygr mi "bere" z ruky vse co mam, takze dneska sklenicy s dzusem, tak do ni vrazil, az moje zoubky zaplakaly a rikaly, ze jestli se to jako bude opakovat, tak ze to vzdavaji 😉 😕 😵

alexandrah
9. únor 2010

ahoj zuziiiiiiiii!!!!!!!
to je sranda, s tym papanim!!!!!! aj risko rad kuka telku (ja teda tiez, ved ked papa, tak nebudem "na sucho", pustim si nieco pekne, a risuldo tiez pozoruje 😵 ). inak, super, ked si ma upzornila na to, jak adamino zacal pozorovat sam seba v zrkadle, riska davam casto pred zrkadlo (teda mam ho na rukach). a tiez sa na seba skeri potvorka usata!!! a skeri sa hlavne na mne!!! uz si zacina strkat ruku do pusy, celu ju ma oslintanu, a v postielke cestuje, najdem ho rano uplne hore a na kraji, keby bola väcisa, tak precestuje aj pol izby!! 😀 minule som ho pri tom prichytila, jak to robi, tak on si v spanku pekne "vesluje", poctivo mlati rukami a odraza sa nohami a ja mu vravim, ze sa nema este batolit, ze je to proti vsetkym prirodnym zakonom, ale jaksi ma ten maly chlap nepocuva 😎 😎 a to papanie maminky mame aj my, zatial iba ked ma hlad, tak skusa vselico, co by eventualne mohlo byt na jedenie, a moja tvar je jedna z potencialnych veci 😀 ja ho pritom pusinkujem, tak sa papme navzajom 😀
my dnes ideme do poradne, tam ho odvazia, ale minule som ho merala, a ma uz 59 cm!! (9 cm za 2 mesiace, to je rekord!!). inak som dneska hore od 5, sice je tu svokra, ale ja som sa zobudila o cca pol 5, a uz som nezaspala, a to dnesnu noc vstavam sama, tak budem asi mimo, cez den asi nepospim, po obede dojdu kamosky, no bude to chciet pevnu volu!! (ja byvam tak unavena potom okolo obeda, ale to uz musim ficat - k tej lekarke, navsteva a tak).

ywonnee
9. únor 2010

ahoj kocky... hehe vesele prihody s malickymi drobcami... hehe pripomina mi to moju malu.. ta bola tiez taka, ked ju nieco zaujalo tak bradavku potiahla az neviem kam... 😅 😅 😅 inak sa nic nedeje, nejaka som s toho uz nervozna, vcera ma Patrik uz aj oholil keby nieco a ono to stale nic.... uz mi asi 3x volal ci sa nieco deje ale poviem vam ze sa citim strasne fit... vcera sme prehadzovali tie izby, zaberak riadny preniest vsetky tie skrine a tak a potom ten bordeeeel!!!! viete ako som poriadne vyriadila cely byt???? tak vcera som sa rozplakala ze to mozem robit vsetko odznova.... 😢 😢 😢 inak starka zlata, super ze nam kupila ja ju za to obskakujem ako nikdy ale uz to zacina prehanat a ja chytam zachvat 😠 😠 😠 ono vsetko ma svoje hranice a vcera skoro uz aj Patrik po nej vyletel.... do vsetkeho diriguje a toto budete mat takto a toto prehodte takto a ked som sa ohradila ale ja to tak nechcem tak mi odpovedala zvysenym tonom Ty mne nerozpravaj do roboty ... potom ze ci viem ze ona to kupila a mala by som jej rit lizat a nie frflat jej do roboty... no muz sa nasral tresol dverami a odisiel... kamosky jej naznacili ze to prehana tak urobila zo seba chudatko ze z nej robime debila a ze ona ide teda prec ked sme ju vyhodili.... ja som vedela ze toto jej tutuli mutuli dlho nevydrzi a ze si len oddychne a bude mi tu buzerovat zivot!!!! no nic a ako naschval maly nechce ist von a ja by som tak rada uz vypadla do tej nemocnice nech si oddychnem.... 😖 😖 😖

alexandrah
9. únor 2010

ywonne - NEMAM SLOV, PRESNE AKO MOJA MAMA!!!!!!!!!!! (az na to, ze ta je este horsia!!). ona jak zacala chodit k nam, tak uz pomaha, a potom si chce veci robit podla seba - este mu nedavaj jest, nedavaj ho spat, neni unaveny (maly ziva, jak keby chcel zozrat bagerl, place od unavy!!! a podobne), daj si sem hentie matrace - doniesla si z domu svoje matrace, ja ze ok, mozes na nich spat, a ona ze icho rovno vymeni natrvalo, nech na nich spi aj svokra, a hentie odloz, ja ze nechcem, ona ze preco, a umy ten pekac, uz je tam odvcera - a just ho neumyjem, no a podobne!!!!!!!! jaj, casto uz by som radsej nic nechcela, ale nech ma necha robit veci po svojom, ja si samozrejme nenecham do veci kecat, vydrzim tak 2 hodiny, a potom vyletim, tak ona na pokraji slz äsom nevdacna ..), uz som jej nadskrtla, ze nemusi chodit, ale ona nereagovala, a ze dojde v stredu, ach jaj ...to veru potom ds netreba nechat zvyklat, a pristupit na jej hru - ja som chudatko, proste ide o tvoj klud, ja by som kaslala na nu, keby sa zacala lutovat, veru odtial potial ...preco niekto nemoze proste pomct, a potom nechat toho druheho dychat???

zuzka11
autor
9. únor 2010

Ach jo, to je krize, kdyz ony chteji tak pomahat a pritom vnucuji...... 😒 😖

Ywonne - s tim neporadkem se nejak vyporadas, znam te, skocis na to, nebo zapojis Patrika a malou a mas to.....chapu, ze je to hnus, mit kolem sebe neutulno a zvlast kdyz vis, ze za chvili bude mimi a jeste min casu...

Ali - 😀 jsem rada, ze se taky Risko pozoruje, to je ale prdeeeeel 😵 A ty vydrz, ty ranni budicky nas zkousi.....

Adam se mi pred chvili prisal na nos a zacal jako fakt sat, truhlik 😀 Jinak vcera byl na ockovani, Synflorix, zatim OK, jen jsem dneska odrekla plavani, at ma klid a nahradime ho jindy....

A noc 😖 tygr spal, Peta spal....Zuzanecka nespala....vzbudila jsem se asi ve 4 ane a ne zabrat....pozorovala jsem na strope nase hodiny (maji projekci na strop), pak z nudy pocitala kolikrat Adam vydechne za minutu...pak kolikrat Petas vydechne za minutu......no proste opruuuuz.Ale jinak se mam moc fajn,s tygrem s e porad smejeme, ted u nas frci pisnicka - Slunicko slunicko, popojdi malicko, je to proste hitovka 😀 A budu muset vyrazit na shopping, tygr roste ze vsech body s dl.rukavem 😒

Ali - co poradna, kolik Risko ma?

marci - a alou sem a koukej napsat, jake byly krtiny, jestli se snedly zakusky a vubec jak se mas!A kde se muzem kouknout na fotky!!!

zuzka11
autor
9. únor 2010

Ach jo, tak zase nic....jsem KO, ale hctela jsem pokecat a tu nikdo ☹

marcela22
10. únor 2010

Ahojky kočky, nejako som v poslednej dobe nemala kedy napísať, keď malý spí, tak ho budí ťukanie klávesnice a keď nepsí tak využíva všetku moju pozornosť pre seba 😅

Krstiny boli super, všetko prebehlo v kľude, malý ich prespal, takže ani neplakal. A oslava bola paráááádna🙂 Zákusky sa zjedli všetky-a to ich ešte asi 80ks priniesla moja mamina, tak ich bolo okolo 200ks a ešte aj torta...ale niečo sa rozdalo, svokra aj manžel vzali trocha do práce a je po nich...juuj ale ešte by som si dala 😉

Ywone od včera si tu nebola, tak dúúúúfam že konečne UŽ to prišlo! Stále čakám na SMS a neviem sa dočkať, budem sa veeeľmi tešiť keď už to budeš mať za sebou.
Starká sa teda moc pekne nechová, docela ma to rpekvapilo, zdalo sa že je proste bez chyby a vo všetkom Ti len pomáha a ona takto...to je teda pomoc 😝 Naozaj začínam byť šťastná že moji svokrovci sú taký aký sú, vidím že by to mohlo byť aj oveľa horšie 😒 A asi je fakt najlešpie nejako všetko zvládať sama... 😕

Alex tie fotky mi stále neprišli. Skúsiš mi ich poslať znova? Som zvedavá 😀 A Tvoja maminka teda tiež "nemá chybu" asi by som sa z takých pomocníkov zbláznila. A už sa inak cítiš dobre? Zabrali konečne tie antibiotiká?

Zuzi, ako bolo u svokrovcov? Ani si sa nepochválila...zasa preháňali, alebo boli v pohode? Tiež máme už rôzne zábavky pri kojení, to naťahovanie je teda fakt úžasný nápad 😀 Niekedy aj hviezdičky vidím ako to zabolí 😒 Ale tie úsmevy sú také krásne že to stojí za to 😉
Sebaláska pri pozorovaní v zrkadle sa prejavuje aj u nás, ale malý sa vrhá najmä na svoj odraz, niekedy sa doslova hodí dopredu a mám čo robiť aby nenarazil do toho zrkadla 😅
Fotky som zatiaľ ani nestiahla z foťáka, ale hneď ako to spravím, tak dám nejaké na FB a možno aj sem. Rozhodne budem informovať🙂
A teraz sa vytešujem lebo mi konečne prišli nejaké vzorky pre malého (síce Beba-snáď nevyužijem, ale zadarmo poteší 😀 😀 😀 ) a vyhrala som na MMB ďalšie nohavice tak dúúfam že mi budú dobré🙂
A Zuzi dúfam, že túto noc si už spala dobre 😉

ywonnee
10. únor 2010

cha... cha... ten malicky asi zaprotestoval... nechce sa mu von ani za ten svet a poviem Vam ze posledne dni sa citim straaaasne fit... vobec ma nic neboli, chuti mi jest, maly je padnuty dobre ze nie po kolena a ja beham lietam ako srnka... hmmm zaujimave,vcera som cely den behala so starkou a kamoskou po obchodoch v LC... kupila som si konecne topanky v deichmane mali akcie tak sme to s kamoskou skombinovali.... no ale naspet autom isli iba nase deti so starkou lebo auto bolo tak plne ze ledva sa tam starka vosla... tak sme sa vybrali na autobus a cuduj sa svete on Ti nam uz nesiel ziadny az o 4,50rano...hehe tak sme sli do Hypernovy, nakupili sme si rozky jahody a cokolady(od rana sme nic nejedli) sadli sme si na tu zamrznutu lavicku a so zamrznutymi prstami sme obhryzali rozky s pomazankou... hehe potom sme volali starkej ze nam ziadny bus nejde tak sa musela pre nas vratit... somrala ako syrota ze co to za dieru ze z mesta do mesta nic nejde... cheeee tak celkom zabava vcera.... doma som sa najedla a odpadla som spat taka som bola uchodena a vymrznuta... rano o 5,30 kontrakcie ako svina.... auuuu az som plakala, Pato cely stastny ze uz ideme na vec... ale??? okolo 8,30 to prestalo a ja som zas ako srnka... ale to nic, v piatok uz nastupujem do nemocnice tak sa tesim lebo tam bude moj doki a aspon ho nebudem musiet platit 😀 😀 😀 aby prisiel mimo sluzby... 😝 😝 😝

zuzka11
autor
10. únor 2010

Holky, Adamíno se mi poprve pretocil, jako UPLNE, i vyhmatnul tu rucku, kterou mel predtim vzdycky v hube 😀

za chvili doctu a zareaguju, super, ze jste tu!!!!!

ywonnee
10. únor 2010

zuzi supeeer aj ja sa uz scem takto pochvalit co moj malinky dokazal, vymyslel alebo vyparatil 😢 😢 😢 no ale nie a nie sa rozpadnut... fnuuuk som s toho velmi nestastna...

zuzka11
autor
10. únor 2010

Ywonne, vydrz, vim, ze to opakujeme porad vsechny a vim, jak jsou ty posledni dny dlouhe, taaaaahnou se jako smrad 😀 Ale uz to fakt bude...a vyborny, ze se citis fit.....S tim busem je to super story 😉 😀 Ale jste holky do nepohody, piknik na zastavce je taky fajn 😀

vy si budete platit doktora? Chses nekoho konkretniho?

Marci - to mam radost, ze jsi zase tu...a nezkousej na nas to, co marinka, jakoze ti konik a my nechybime 😠 A parada, Adamek byl teda vzornas, ze neplakal, pekne si schrupnul.......

Tchanovci - co dodat? Ach jo......

jeli jsme ve ct, Peta mel mit v patek jednani v Brne, ja ze se svezu s nim a aspon si mesto projdu, jeste jsem tam poradne nebyla, snad na skole 2x, ale to byla vzdycky brigada.....no a P.mamka si vzala dovolenou, jela s nami....kocarek si privlastnila a porad s nim zmatkovala...v Brne je asi 5x roce i vickrat, je z mesta asi 20min od Brna...ale furt - kam jdeme, kde jsme, co kdyz nas peta nenajde...a tak...ja tam byla poprve, orientovala jsem se podle kopuli histir.centra a pohoda....je proste takova panikarka, v pohode je jen doma, kde to zna 😝 😔

No a pobyt tam? Ani nevim, jak to vyjadrit, petovi jsem to popsala tak, ze jak nekdo popisuje problemy s tchyni, jakoze treba spolecna kuchyn v dome nebo proste souziti, ze s eji do vseho micha....ja to nikdy nemela, rozumely jsme si skvele, ale mam to ted....nejde to napsat jinak, ale ona se proste do vseho silene sere! malem by Adama i kojila kdyz by mohla, fakt mi ho dava na nakojeni jen se sebezaprenim, jinak ho furt chova, mucka, sisla na nej atak.....pak prijela svagrovka a s tou to bylo uplne v poho,s al vozit - sama se nabidla, ale naprosto v klidku, z ni jsem mela fakt super pocit, zadne stresy, zadna krec.....takze tak...zase jsem si oddechla, ze jsem doma, pritom vim, ze to mysli strasne dobre...v kvetnu s nima mame jet na tyden na hory, jsem zvedava, jak to preziju.....¨

A po prijezdu? petas je marod, rymicka, dutinky a tak....ja zacinam chytat tu rymu, tak doufam, fakt doufam, ze tygr bude z kojeni odolnej.......

marci - tys probirala vahu....ted tam radsi nelezu, po tom vikendu u tchanovcu, ale mam cca 55,5-56, klasika....s tema 55,5 se citim nejlip, ale tusim, ze ty tam ted nejsou......jak uz jsem kdysi psala, u me je fakt kazde 0,5kilco znat......

Marci - tys psala, ze Adamka rusi klavesnice, ty ho nechavas spat v obyvaku? Nebo spis, on ti tam usne? Nas tygr jen v kocarku na balkone nebo venku...a v noci v postylce, ale pres den ani nahodou......

zuzka11
autor
10. únor 2010

A kdyz uz jsem v tom psani, musim vam napsat jaky mame novy ritualek......pri kojeni, kdeze ty sladke casy internetovani jsou🙂)))ted Adam spusti bojovy ryk, jakoze hlad...ja si ho vezmu k sobe, jednou rukou si ho podpiram a druhou rukou MUSIM, ale jakoze fakt musim si hrat s jeho rukou. Hladime se, pekne hrbet ruky, dlan, nedej boze kdyz s e potrebuju treba poskrabat nebo tak....to potom Adam prerusi kojeni, kouka na me a milostive ceka, az se teda podrbu a pak zase, prsticek po prsticku si pohladime, dlane a pak konec 😉 😀 No ated k tomu pribyla jeste jedna vec, nevim co si o tom mam jako myslet 😕 😵 ta druha ruka, ktera me driv lechtala na zebrech se ted presunula na pazi a stipe me tam, kde ma byt sval, ale u spousty lidi byla lalok (takove to, co se nehezky trepe kdyz dame ruku nahoru treba v tramvaji🙂))tak nevim na co panacek narazi, jakze mamko zacni posilovat, nebo co?🙂)))))

ywonnee
10. únor 2010

ano chcela by som svojho gynekologa ale nastastie ma sluzby teraz casto v porodnici kde budem rodit tak malicky caka asi nanho... ale je dost mozne ze to nevinde tak ho bud zavolam alebo posle mi jeho kamarata-kolegu tiez je vraj fajn... lebo ty porodnici co su tam su vraj ehmmm no vraj nie moc dobry a to mam info od svojho gyndosa ktory s nimi tam rodi.... ten moj je ozaj vyborny...

marcela22
10. únor 2010

Zuzi ja sa budem vždxy snažiť aspoň občas nakuknúť a napísať, pretože mne chýbate!!!!!!! Ja aj keď neoíšem tak aspoň priebežne dočítavam aby som vedela ako sa máte. Tak neboj, ja Vás neopustím čo by som bez Vás robila🙂

No tak svokra je proste svokra asi v každej rodine 😝 Tá sa nikdy nezapre. To aj my budeme také "výchrice"??? 😀 😀 😀 Tie hory budú teda asi záhul, že? 😕
Pýtala si sa na Adamkov spánek - on mi zaspí cez deň výlučne v lehátku - teda ak nie sme vonku v kočárku. Inak nespí vôbec, väčšinou ho musím celú dobu jeho "spánku" v tom lehátku hojdat inak sa hneď zobudí. Už v pôrodnici ho budil každý pohyb a zvuk, zatiaľ čo iné deti si chrupkali nerušene. Ale v noci je našťastie "tuhý" dosť a nebudí ho ani Sonynkine fňukanie🙂

Ywone tak to je dúúúfam ticho pred búrkou a do zajtra už budeš druhomamičkou 😉

A musím ísť rýchlo kojiť, lebo malý spapá aj mňa🙂

Zuzi inak malý štípe aj mňa presne tam na ruku a desne to bolí 🙄 A hrozne rád ťahí moje vlasy...

alexandrah
10. únor 2010

ludia moji, tak moja svokra asi fakt anjel, ale zase som si vybrala svoje pri matke a otcovi ... ☹ ja som dnes poobede normalne vytuhla, som spala 3 hodiny, lebo 2 posledne noci som nespala viac ako 3 hodiny, aj ked risko spal uzasnych 8 hodin, ja samozrejme iba 3, ved preco nie, ze???!!! no a teraz som uz mlela z posledneho, teda doobeda som bola jak rintintin, od pol 5 som luxovala byt, a potom to na mna doslo, som sa hodila do obyvacky na gauc, vedla stuplika, reku, na chvilu, a maly jedol ze o 12, a asi sa nado mnou zlutoval, lebo sa zobudil az o 5 (od pol 2), takze 3 uzasne hodiny spanku, jupíííííííííí!!!!!!!!! niezeby som bola najcerstvejsia na svete, ale uz aspon neni som na umretie (uz ma z unavy boleli i klby a svaly ...).
no risko ma 4560g, a 58 cm!!!!!!!!! pribral cez 800 g, a rastie veru nadpriemer!!!!!!! tak sa vytesujeme, vinak zdravy jako buk!!!!!!!
marceli, veru musis chodit, inak si po teba dojdeme!! 😀 😀 skusim este foto poslat, ked nezabudneme ... inak, jak si vravela o tych vlasoch, ze susis pol dna, to ich musis mat riadne huste, to moja sesternica mala take, to by som prijala, take huste, aj za cenu takeho susenia (kupila by som si nejaky super vykonny fen 😀 ).
risko sa tiez pokusa o novu dovednost, uz si strka pesticku do pusy, oslintany je vsade, a polku uz tam aj strci. inak, vcera sa po ... kakal tak, ze mal az na ruke a na pleci hovienka, to som este nevidela ... cely den nic, a potom !!!
moja choroba uz je lepsie, ale to ani nikam von nechodim, do zimy alebo tak!!! idem za stuplikom 😀