My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

zuzka11
autor
16. únor 2010

Dobre ranko!

Chudak Ywonne......i me porod vyvovlavali, ale uz jsem byla pripravena, takze kontrakce zacly hned.....krize to cekani, ty posledni dny plne napeti......

Kamosky mi vcera porodily dva kluky, Kubík a Oliver, taky jsme spolu nekolikrat denne volaly, uz to straaaasne chtely mit za sebou.....

Za chvili - v 9 😀 mizime na plavani, zase tusim trapasky, pak dam vedet 😉 😀

Marci - technicky dotaz - v cem zmensujes ty fotky? ja se odhodlavam, ze prekonam lenost a zmensim je a pak je sem taky soupnu......

Moc diky za jidelnicky, prosim prosim jeste, at s emam ceho chytit, ja dneska zase v plusu 😠 , ale plne kozy 😀

Uz se strasne tesim, za bude tygr ve sportaku, vcera jsem mu musela zvetsit zimni pytel - ma Emitex a uz mu proste byl maly, potrebovat to prodlouzeni...ale s tim je zase problem s korbickou, vejde se to ta tak.....a uz se mu prestava libit, ze moc nevidi, sklapim strisku, delam psi kusy, zatim to prochazi, ale tusim tak jeste max.mesic, mesic a pul....

Kocky, co vy mate vubec za kocarky? A vite, ze nevim 😀 😀 co vlastne delate, jako prace? sverite se? 😉 😵

alexandrah
16. únor 2010

ahojte, veru, aj mne vyvolavali, ale tiez uz som bola na 3 cm otvorena ...zuzi, ja mam teutoniu, aj je super, velka, a velke kolesa, co je teraz vyborne, ale ked ho navlecem do fusaku, tak ma ruky nejak v pravom uhle, lebvo ich ma malicke, aby boli plne v rukave, a potom to nejde dat do kocarku, proste mu ruky trcia nabok, a tak ich musim dat bud uplne dole, alebo hore, co sa mu zase nepaci, lebo on ma rad volnost, ani v autosedacke nic moc, nemoze sa hybat, ach jaj ...inak, rata sa ahooo!!! (akoze ahoooj!!) za prve slovo?? lebo to H bolo regulerne, fakt H, pritom je to tazka hlaska!!! zuzi, ja som pravnicka. vcera sme boli s muzom na valentinskej veceri, a ja som skoncila pri deci cerveneho a marlenke. inak som mala roztenku, jablko, a tak, musim dokupit zasoby , lebo take zracie vecerne veci typu pukance, cokolada sa mi uz minuli, a ja len prehladavam byt, ze cosi zazracne objavim!!! dneska som straasne unavena, pritom som dost spala, aj tu bola svokra, ale som si dala liek na spanie, a nejak mi este nevyprchal ...
boze, marceli, vies si to predstavit, baba tesne pred porodom sa ma stahovat inam?? to je sila!!! co je to za nemocnica!!! u nas ta nechaju prenasat max. 5-6 dni!! proste sa da pichnut silnejsia vyvolavacka, do zily, sak uz je to aj nebezpecne pre dieta!!!
zuzi, ja zmensujem fotky normalne, ze kliknem pravym tlacitkom ze upravy, potom upravit velkost, a hodim si percenta, napr. na 30-40, a je to, ulozim niekde, napr. na plochu.

zuzka11
autor
16. únor 2010

Ali dik za ty fotky, vecer to zkusim 😉 Hned jak se zbavim tygrika 😀 Ted vysvitlo slunicko, tak se jdeme jeste cournout ven, je skoda toho nevyuzit a pam se tu zase objevim...

Adamino ma taky ruce ve stylu :"vzdavam se" 😀 , to ta kombineza je ma priserne dlouhy......

jaj, tak vy slavite Valentyna? Tak to my ne 😔 nejak s enma to nedostalo pod kuzi...ale muj naroz je, ze oslav neni nikdy dost 😀

Dalsi otazka do pranice, kdyz uz na sebe vime skoro i podorbnosti, jake nosime kalhotky 😀 - dostaly jste nejaky darek za porod? je to i u vas tradice nebo ne?

marcela22
16. únor 2010

Ahojte kočky, zatiaľ neviem nič nové o Ywone, ak sa neozve asi jej navečer napíšem.

Zuzi ja zmenšujem fotky v Photo Filtre, dá sa stiahnuť zadarmo z netu a je tam aj česká verzia.
Kamoškám mooooc gratulujem!!! Tuším stále pokračuje "chlapské tažení" - nerodia sa takmer žiadne dievčatká🙂
A ako bolo na plávaní? Ani s is a nepochvália...že by Adámek dnes nemal náladu potešiť Ťa trapáskem? 😀 A čo spánok a celé noci-zvôádate to? Už si zvykol že nedostane papať vždy keď si zmyslí že Ťa chce mať "nespavú"?

Ja som momentálne v podstate nezamestnaná, po škole som sa hneď vydala (mesiac po maturite) presťahovala som sa atď. Potom som ako absolventka nemohla nejakú dobu nájsť prácu, hodne ma obmedzujú aj alergie a náchylnosť na ekzémy atď. Potom som sa zamestnala v jednej automobilovej firme, kde soms a za pár mesiacov robenia práce za troch "odstavila" pretože mi opuchli ruky do takej miery že som s nimi nejakú dobu ani nepohla. K tomu sa pridali bolesti chrbta a zistili mi rázštep od narodenia, nasledovali rehabilitácie atď. Počas nich som otehotnela a tak ma nechali doma až kým neuplynul rok PNky a mne neskončila zmluva na dobu určitú, vtedy ma vyhodili. Ale platili mi ďalej PNku a potom aj materskú🙂
No takže moja "kariéra" sa snáď rozbehne až po RD 😅

Alex tak malý vie krásne pozdraviť 😀 U nás zasa frčí slovo "okno" a "ako" 😀 Ale prvé slová to ešt enie sú, na tie si ešte počkáme amôžeme len dúfať, že to bude MAMA 😉

Zuzi darček za pôrod som oficiálne nedostala ale nakúpila som si pod tou zámienkou zopár vecí 😀 U nás toho za môj pôrod a pobyt v nemocnici najviac dostala Sonka-kopec sladkostí, niekoľko autíčok, kočárek pre bábiky (už štvrtý) a vaničku pre bábiky aj s príslušenstvom - všetko za statočnosť že vydržala bez maminky 😅 😀
Ja som sa asi málo sťažovala 😀

zuzka11
autor
16. únor 2010

ja se vecer pripojim a vsechno vam popisu, jak se mame, co umine, co neumime 😀

Ali - abych nezapomnela, tech kapisek se bere 5denne, davam je od prvniho tydne a budu je davat do 6.mesice, plus minus, proste delam ted posledni baleni......fakt je doporucuju, u nas zabraly 100%

alexandrah
16. únor 2010

zuzka, a kupujes ich cez internet, alebo ako??

zuzka11
autor
16. únor 2010

Ali nenenene, nechala jsem si je koupit od tchana, ten na Slov.jezdi hodne casto....takze jsem mu rekla az koupi 5 belni a bylo....daji se koupit i pres net ale jak musi byz v chladu kvuli svemu slozeni - laktobacily, tak jsem tomu neverila.....

Marci - 😉 😀 jsem se fakt nasmala 😀 Tak Sonicka to pekne vzala za tebe 😵 Petas nevedel, nebo spis nechtel vedet 😀 , ze se neco takoveho dela...ale ja se nedala a prala jsem si za porod i k Vanocum nausnice, ale jeste je nemam, pred vanocema nebyl cas a tygrik mel teplotu, tak jsem rekla, ze na to prdim, az bude nekdy cas, taksi pro ne pujdu.....Jsem totoiz konzerva, moc nemenim sperky a tak,takze kdyz uz, tak uz...proste chci neco, co bude stalice a ma to i nejaky vyznam, takze nosim snubak, zasnubak, pekne hodinky.....no, a prave nausnice chybi.....

A plavani?Byla to pohoda, plavali jsme ve dvou a plavacka...Adam nevahal ani okamzik, hned jak jsme vstoupili do bazenu, lapnul penovou zelvicku, strcil si jeji hlavu do pusiny a byl v sedmem nebi 😀 A tak to pokracovalo dokud jsme ho neponorili pod vodu....to pak nasledoval zase bojovy ryk.......

A spani? Hned druha noc byla o 100%lepsi, pak taky fajn a pak najednou blby.....no a vcera zase ok, myslim, teda pevne doufam, ze si to seda......cetla jsem zase jedn navod na spani, jak to deti naucita prekvapilo me, i treba to, ze posledni denni kojeni se bere do 24h, pak nasleduji nocni.....berete to taky tak? ja to brala uz jako nocni.......no, to jsou detaily....takze usina kolem 18, snazim se to posunout na 19h, takze dneska teba v 18,30, dala jsem ho tam chvili driv, pak si jeste chvili keca a usne.....no a bud se kolem 21-22 probudi nebo vubec, driv jsem mu uz davala drink...takze ted, pokud se probudi, jdu tam ja nebo P., pohladime, chytneme za rucicku, nebo pochovame, ale odkladame zase zpet a Adam usne cca do 5ti minut....pak kojo kolem 24h a pak 3-4 a spi do 5-5,30 - podle toho, kdy jde spinkat, takze super, spi tech predepsanych 11h za noc, parada a vam moc diky za navod a podporu!

Holky, jak ja jsem zvedava na ty prikrmy....jako jestli budu varit nebo kupovat sklenicky, jestli to bude jist nebo bude boj 😉 Ted kdyz treba neco jim tak mu davam cichnout 😀 A tvari se, ze by si dal🙂))a kdyz mu dava kapicky, tak otvira pusu a "prezvykuje" taky dobre, ale uvidime......uz ted si chystam neopren, jak budu poplivana 😀

zuzka11
autor
17. únor 2010

Dobre ranko!

Za chvili mizime zase na plavani, tentokrat s jinou skupinou, tak jsem zvedava, jak se tygr uvede 😀 je to nahrazovani toho min.tydne, kdy jsem s nim po ockovani nesla....

Holky a DNESKA, uz jako fakt, zacinam neco delat s tim jidlem a tema hnusnyma sladkostma, nebo uz se z toho poseru 😀 😀

jak se mate vy? Jinak gratuluju ke stribru, ta vase ruska je drak 😀

alexandrah
17. únor 2010

zuzko, ja planujem ist dneska do obchodu a dokupit zasoby sladkeho a slaneho, lebo uz nemam!!! a vecer beham po byte jako besny tyger a hladam a hladam!!!!! dobre ranko, dneska super, som si dala iba tretinu lieku, a zaspala som o polnoci a risko vstal o 7.30 rano - spal od 23.00, ale spat aj dovtedy, len my sme ho kupali o 10 vecer, lebo sme ho nechceli budit, tak tvrdo spal. tak asi neni chory!!! tak som neni ani unavena, hned rano som si kukla kraso - muzi kratky program - viem ze plusenko super, ale strasne sa mi pacil evan lysacek, co povies zuzi, kukala si?? potom mi isli serialy, trochu upratujem a tak, a pobede dojde mama, som zvedava, ake to zase bude, tyzden tu nebola ...zuzi, ja riskovi ani neukazujem papo, a v podstate to ubehne, a prikrmujeme aj my, ani neviem, ako na to zareagujem, ale nesladeny caj mi vypije uplne v pohode, tak dufam dufam ...inak sa nam posr ... auto, tak muz chudak peso do roboty, v tej zime, lebo mu nejde ziaden priamy spoj ...chudacik ...
zuzi, potom hod zase nejake novinky z plavania!!!
marceli, ako dneska? co ywonne, neozvala sa?

alexandrah
17. únor 2010

no kocky, mama dosla, dala si krizovky, vypytala si pivo, riska krmim ja, lebo ju boli ruka, a uz riesi, ze nebude chodit, lebo ju boli noha, a ruka, a netreba chodit, a mame zle postele, a podobne ...

marcela22
17. únor 2010

Kočky nestíhm čítať, ale zrovna mi Ywone písala že Maximko už je na svete!!!!!!!!
Srdečne gratulujeeemmmeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

A napísala:
Ahoj volám sa Maximilián Patrik a na maminku som prvýkrát žmurkol dnes o 13.35.hod. a meriam 53cm a vážim 3980g. Nebojte sa dlho som maminku netrápil."

Keď dotelefonujem s kamoškou dočíta a napíšem🙂

marcela22
17. únor 2010

Zuzi my sme jediná krajina ktorá má vlastnú Rusku 😀 A ešte k tomumedajlovú 😀
keď si pri tých príkrmoch, musím s akonečne mrknúť na to, či ich mam scanované alebo to treba znova, manžel mal dnes testy z nemčiny tak sa posledné dni len učil a ja moc nestíhala ale dnes by som to sná´d mohla aj poslať, tak mi pošli mailík, na Alex mám🙂
A Adamínek Ti spí za noc 11 hodín? Paráda, tfu tfu tfu nech mu to vydrží alebo sa ešte ja zlepší...alebo aby sa prestal meditým budiť 😀
Mne Adam zapsáva okolo 23.00., potom kojím tak okolo pol piatej ráno a teraz vstáva väčšinou okolo pol ôsmej až ôsmej. Doobeda väčšinou spí len v kočárku, keď nejde von zdriemne na pár minút a hotovo a poobede to isté...včera spal len v kočárku hodinu doobeda, potom dvakrát po 10 minút a od tretej do pol desiatej bol hore! posledné dve hodiny tak plakal že už ani hlas nemla, chudátko moje:( Zato teraz už chrní skoro hodinu a pol tak sná´d dnes bude lepší...
Ja som tiež chcela náušnice, tak mi ich kúpila segra k narodeninám🙂 Ja zasa rada mením, najmä náušnice, podla farby, tipu oblečenia a príležitosti...ale väčšinou mám bižutériu alebo striebro. Zato náramky nedávam dole nikdy🙂 Tie sú strieborné...zásnubák a obrúčku nosím len na zvláštne príležitosti, lebo mám tú najmenšiu veľkosť prstena a aj tá je mi ešte veľká a vadí mi keď mi "behajú" po prstoch a aj tým tlačím malého keď mi to od toho prsta odstáva...

Alex mamka teda zasa boduje 🙄 Veď aj ona raz bude potrebovať pomoc, ale zrovna Ťa asi bude všetko bolieť čo? 😅 Ber to tak že keď nebude hcodiť nebudeš ju musieť počúvať a "obchádzať" keďže ani nepomáha...ešte že máš super svokru 😉
A Ty si právnička? Ojoooj začínam sa Ťa báť 😀 Malá vzrastom, veľká vzdelaním🙂 😉

Zuzi ale Ty si sa nám tuším profesiou nepochválila??? A ani jedálničkami! Ty ty ty rýchlo s nimi sem 😀
Ja som inak vyučená technicko-ekonomický pracovník zameraný aj na administratívu...takže tipická kancelárska....holka 😀

Ja som včera mala:
raňajky: jogurt s celozrnným rožkom, Caro, káva,kojočaj
desiata: nič
obed: sójové kocky a zemiaky varené na pare
potom asi 6ks morských plodov-bonbóny 😀
olovrant: ešte trocha tej sóje a zemiakov
a potom som piekla syrové pagáčiky tak som si ich dala na večeru 🙂

Dnes:
raňajky: ako včera
desiata: tri pagáčiky
obed: kuracie soté s ryžou, uhorky
teraz som mala zasa 6ks tých bonbónov a Caro

A pol kila šlo dole, možno aj viac , boli plné stravenky 😀 škoda že to nevydrží... 😅

marcela22
17. únor 2010

Jo a na príkrmy sa tiež teším, to bude konečne zmena🙂 Malá my zozačiatku jedla len tie poháriky, domáce nechcela pritom to chutilo lepšie ako to kupované...jediné čo ma hrozne štve že babky my stále do toho kecali, aby som jej dala aj niečo sladké keď už bola väčšia atď a svokra nakoniec dávala malej sladkosti za mojim chrbtom...keby to bolo na mne neje takme ržiadne doteraz lebo ona je hrozne zlý papkáč a ešte keď sa naje sladkého už nehcce nič iné 😝 takže vrele odporúčam začať prikrmovať zeleninou, nie ovocím, deti si zvyknú na sladkú chuť a iné už nechcú.

alexandrah
17. únor 2010

marceli, aj ja rada menim, aj farby podla nalady, najradsej mam bizu, je jej taaaky vyyber!!! a sms od ywonne som dostala, konecne sme kompléééééét!!!!!!
no marceli, veru, uz mi leze na nervy, ja jej, ze zarob este prosim ta mlieko, a ona ze ne, ze risko uz ma dost!!! tak som na nu kukla, jak na vraha, hned sa dvihla, a sla zarabat ...joj, a pravnicka som, veruboze hej ...ale neboj, som neskodna, zatial 😀 iba protistrana sa ma musi bat, hehe!!! moj muz je advokat, a ten je teda super (sme boli spoluziaci 😀 ).
a zuzi, veru, reklamace, co robis ty???!!!???
marceli, ja sa dneska nevazim, mam pocit ze mi "navrelo" brucho ... o hodinu idem kukat film, tak rychlo cosi porobim, neviem sa odhodlat (take pracovne), a potom sa vykmasim pred telku!! 😵
a inak, ja sa tiez budem snazit co najdlhsie drzat riska od sladkeho, ale ked to uvidi u nas, asi sa budeme s muzom napchavat tajne v spalni 😎 a uz "kecame", leee je na dennom programe, ahoo tiez, a dneska to bolo spojenie - bolo to "lehooo"
inak, dosla mama, a ze riskoo, riskoo, a ani na nu nekukal, ani ju nespoznal, ked tu 2 tyzdne nebola, co potom chce ...

zuzka11
autor
17. únor 2010

Velikanska gratulace Ywonne k Maxikovi!!!! ja jsem pysna matka, hned jak ulozim tygra mam pro vas story 😉 😀

marcela22
17. únor 2010

Zuzi moooc sa tešíme 😀

Alex, ja tiež musím niekedy papať potajomky pred Sonynkou🙂 A včera som si myslela aká som nenapádná, že ma nevidí a v tom sa ma s kľudom opýtala. Maminka akú máš čoku? 😀 Skoro mi zabehlo 😀
Tak už sa bojím Teba aj manžela 😀 Ale keď niečo vyvediem viem komu sa ozvať.
mama sa teda vyzná čo? 😝 už aby šla domov nech máš pokoj 😅

alexandrah
17. únor 2010

zuzi, nevieme sa dockat!!!
marceli, deti sa nezdaju, co? pred nimi asi nic neutajime, potvorky male!!! boze, ked kukam na riska, ved on uz vyzera uplne inac, ako pred tyzdnom a tak, totalny chlapcek, nechapem z toho, on sa mi meni pred ocami!!! a taky je dlhy!!!
no mama si isla hodit slofika, chapete???!!!

zuzka11
autor
17. únor 2010

Jsem tu a se mnou prisel zakon 😉 😀

A jsem nejak KO, ulozila jsem Adamína a pak to na me padlo....sotva se plouzim a to jsem psala Petrunovi provokativni mail,ze prichazim s nabidkou kvalitniho sexu 😀

Marci - mail poslu, moc diky za ty prikrmy, bude to takova druha maturita 😉 A jasnacka, jdu do zeleniny, az ji zacne bastit, tak pak jablicko, banan a podobne...sladke chci davat, ne ze ne, ale veeeelmi omezene a tak to reknu i pribuznym a beda jestli neposlechnou 😀

Muj jidelnicek? sakra, vy ho po me chcete? 😕 😔 😀 mam se propadnout hned nebo az za chvili? 😉

Tak dneska, to nebylo az tak strasne, ale stejne jsem bez sladkeho nevydrzela....ja s e teda priznam, treba uz to bude kvuli tomu, ze vam to musim psat, zitra lepsi....

snidane - jogurt, banan, hrozno, rozinky, lnene seminko, slun.seminka, caj, kava
svacina - nebyla, byli jsme v bazenu
obed - tofu s rasou, zelenina, podusena, pak ogrilovana, susene banan jako dezeeeert a pak 3 cokoladove bonbony Lindor ( uuuuuzasne, dostala jsem je od navstevy v nedeli a uz skoro nejsou 😔 )
svacina - jablko, caro
vecere - chleba se salatem, lososem, lucinou a cherry rajcatama, caj.....a ted me honi mlsna jako blazen, zitra se vam priznam, jestli jsem vydrzela nebo ne...ale sere me to, zase dneska bylo o pul kila vic 😠

Ja se vam nepriznala co delam? nebo spis delala jsem? 😉 Taaaak, prijimam tipy 😉 😀

Ali - mamka teda je fakjt pomoc.....neco jako ta moje, asi jsem vam to uz psala, v patek jsme spolu mluvily po telefonu...ona me jenom 2x prozvanela, to me nastvalo uz na zacatku....chce se mnou mluvit, tak mi ma normalne zavolat, ne? A pak mi rekla na to, kdyz jsem se dovazila ji rict, ze jsemunavena, byl to ten krize tyden po ockovani, kdy tygrik jenom plakal, nic ho nebavilo a v noci nespal....ze mi tezko neko pomuze kdyz kojim...a jestli chci nakoupit.....hm, to je teda pomoc....vzhledem k tomu, ze mame oba s P.auto.....no nic...a ted mi prisel mail, ze jak jsem to s ni mluvila....ach jo.....

A nase stooooory 😀 radsi do dalsiho prispevku.... 😵

zuzka11
autor
17. únor 2010

Tak jak jsme se dneska meli my? neee, ze se mi budete smat 😀

zacalo to tim, ze tygr uzasne spal, coz mi udelalo caru pres rozpocet 😀 pocitala jsem, ze se vzbudi jako normalne kolem 5te, pak bude za 2h unaveny, pujde na balkon, vyspi se, ja ho nakojim a pojdeme na plavco....a ted tohle 😀 Dalsi super vec...jak byvam vecer hotova, tak jsem zapomnela vcera vyndat po plavani plavky z igelitky...Adamovy uschnout stihly, moje, kde je o malicko vic latky ne 😉takze tygr byl vysoupnuty na balkon, chrupal, ja se oblikla, namalovala si xicht a netrpelive podupavala pred balkon.dverma, ze uz by jako byl cas......a to nesmim na sobe dat znat nervozitu, to je pravidlo c.1 na plavani, pry to deti vyciti a hned rvou. Tak jsem podupavala a nedavala znat nervozitu 😀

Vyjeli jsme kupodivu na cas, i misto na zaparkovani jsme nasli - proti vcerejsku jsme mela i dost beniznu, vcera jsme jela na doraz a mela nerva, ze nekde zustaneme trcep a ja budu jak v te reklame na Shell, ze pujdu s pet lahvi prosit a delat ze sebe blbou blonynu, jakize jsme netusila, ze auto nejezdi na vzduch 😀

Ale plavani.......cizi plavacka, cizi spoluplavci 😀 Adam nejmladsi, ostatni , kupodivu kluci, meli 8 mesicu.....a byli to "kamosi", jen vlezli do mistnosti s bazenem - rvali a rvali a rvali....Adam to bral stoicky, narval si ruku az po zapesti do huby a plaval jako tryskomys 😀 Pak milostove vymenil ruku za gumoveou zelvu, ktere malem ukousnul hlavu 😀 Abych ho zas jen nechvalila,jak uz jsem vam psala, Adam nesnasi potapeni, to je pak rev primo bojovy...no a dneska stacilo, abych si jenom nasadila plavecke bryle a uz to zaclo...asi v nich mam ranu 😀

Pak jsme dojeli domu a odpo jsem s nim zajela do IKEA, nechal se premluvit, ze bude pacholek hodny, protoze jsem mu slibila polstar - dostal k Vanocum od tety povleceni se zviratky, ale nebylo na co ho povliknout 😉 tak ted uz je a uz v nem chrupe......nez se budete ptat, ne nespi na nem, ale ma ho za hlavou a "ryje" do nej nosikem, bez toho neusne.....

A co jeste noveho u vas?Sup sem se vsema historkama 😉 A Ali ty koukej napsat, co sis koupila na namky....

marci - Sonka je pekne vsimava, budes muste jenom v noci, pod perinou 😀

marcela22
18. únor 2010

Zuzi aj ja väčšinou keď mám napísať čo som jedla celý deň, tak hľadám len to najzdravšie a najlepšie, len aby to tu dobre vypadalo 😀 😀 😀 😀 😀
Ale včera som sa ešte dorazila kúskom hermelínu, potom som si dala banán, na večeru ešte trochu toho čo na obed a asi 4pagáčiky...dnes som sa našťastie 😅 nebážila lebo malý sa trochu budil keď sme so Sonku vstávali tak sme odtiaľ rýchlo zdrhli🙂

Večer sme mali zasa desný, ja už sa teraz bojím toho čo zasa bude...od piatej do pol ôsmej strašnýýý rev, ale taký "boľavý" nie nahnevaný...neviem prečo tak palče každý večer, keby mu niečo bolo tak by plakal aj cez deň ale on fakt iba večer...ale posledné dni je horší aj cez deň. Spí minimálne, sám sa nezabaví, stále sa mu musím venovať...ale včera sa nám podarilo ísť spať o 22.45., potom papal až o piatej a od šiestej spí ešte doteraz. Ale už bude snáď vstávať lebo o desiatej chceme ísť von...
Tie večery sú ale na zbláznenie, nepomôže ani chovať, nosiť, nič...chvílkami prestane, pousmieva sa a začne plakať znova...

Na tie príkrmy som ešte nemrkla, ostuda 😖 Ale mám výhovorku že aj tak ešte nemám mail na Zuzku 😀

Adamek teda na plavaní šikulkaaaaa🙂 Ktovie ako by sa tam správal ten môj strachoput 😅

No a stále premýšla či máme cez víkend u našich jednu noc prespať alebo ísť spať zasa domov. Je tam aj bratov malý, ten chodí spať o pol deviatej a ten náš niekedy vreští až do desiatej, tak neviem-neviem či by sme boli vítaní nocľažníci 😅 Ale hlavne sa bojím ako by bol na tom Adamek, väčšinou je v menej známom prostredí nervózny aj tak a keby ešte do toho revu zahrnul aj "cudzie prostredie" tak by to už bolo asi aj na mňa moc...večer som, priznám sa, pomaly strácala nervy, všetko robím za vitálneho plaču a je mi ho ľúto, som nešťastná z toho že mu neviem pomôcť a ešte ma aj štve že je stále nervózny... 😒

meleri
18. únor 2010

čaute to je zajímavá debata..
my bychom chtěli druhé dítě, u prvního jsem moc nepřibrala až pak při kojení, ted se mi to podařilo zhubnout na původní váhu a tak jsem zvědavá jak to půjde u druhého..

alexandrah
18. únor 2010

cafte baby, zatial na skok, je tu mama (stale, kupodivu), napisem viac, ked tu bude svokra, to budem mat viac casu - zuzi, akoby si pisala o mojej mame, presne, ved ti nemame v com pomoct, a ci chcem nakupit!!!!! no nakupim si aj sama!!!!! ale potom ked chcem napr. mäso, tak chcu peniaze predom, casto nemame, lebo ficime na karty, tak proste nekupia, chudobni to ludia, chudacikovia!!!!!!!!!!!!!
nam sa pokazilo auto, takze sme sli peso, obchod neni daleko, ale na tyzdenny nakup je to vela, mali sme 4 igelitky, a to sme kopec veci nekupovali, typu mineralky, lebo by sme neuniesli ... risulko je hodný, spinka a tak, aj sa vela vyprava, strasne silno stisne ruky, a spuli pusu aj 5 minut na A, alebo O, ja ze uz povie ahoj, a ono z neho vitazoslavne vyleze zase LEE!!! tak ja ze trpezlivost, aj to bude!!!no vcera po ceste do obchodu ma zase prefuklo, v noci som mala pri posteli horu kapesnikov, rano caj, som jak zbity pes, vsetko ma boli, dutiny, aj som spala normalne ze do pol 6, risko vstal az o 7, ale ja hore, ale potom som zalahla o 9, a spala doteraz!!§ (zuzi, kukala som zaver hokeja, gratulujeme ... 😲 😖 😢 - nemozem povedat, ze som to necakala ...)!! aby bolo jasno aj marcelke - samozrejme ze sme prehrali s CR 3:1!!! (IBA!!!).
ja som vcera jedlo flakala, rano trochu spagiet, a vecer o 10 chlebiky s cibulkou a redkvickou ... no idem za prckom (teda uz je fakt velky, uz na seba kukne, a velky rehot, ze to som ja!!).

marcela22
18. únor 2010

Alex, ´dakujem za info🙂 Ale keďže sme skoro vstávali, tak som kus hokeja videla... a že IBA 3:1 si dobráááá 😀 😀 😀 😀 Výstižné musím uznať🙂
Je mi ľúto že Ta zasa otravuje nejaká choroba, to je hrozné, stále dokola neičo...mama to teda ešte nevzdala? "Pomocnica" jedna...keby aspoň nečo robila apsoň aby sa nepovedalo... 😝

A Zuzi gratulujem!!!!!!! S Vami proste vždy prehráme asi sa tí naši vašich boja, aspoň to tak vyzerá... 😒

Dnes som papala:
raňajky: jogurt, rožok, Caro, káva, kojočaj
desiata: pol jabĺčka
obed: soté zo včera, lebo som navarila aj svokrovi ale on jedol čosi iné zabudla som mu povedať že varím aj jemu 😝 ale konečne sme to dejdli🙂
teraz som mala horalku a kapučínko.

ešte ma čaká obložená bageta na ktorú sa strááášne teším a uričte jablčko a banán, a Caro a litre čaju...

zajtra už má malý 4mesiace, dense to letí! Neviem teda koľko meria, ale v pondelok vážil 6740g.Budúci štvrtok máme poradňu a zasa očkovanie, tešíme sa 😒

alexandrah
18. únor 2010

marceli, ale mama sa "namakalaô jak slak, som ju porposila, tak mi vyvesila pradlo, so sa opralo!!!ale inak si pospala, precitala knizku, kukla telku, dokonca rano som vstala prva ja k riskovi, aj ho prebalila, kym sa ona zobudila...
kocky, ja dneska jedlo este nic, som spala aj doobeda, od 9-12, lebo som bola jak zbity pes, asi ta tiahla choroba, tak ma to trochu vycerpava ...takze tlacim jablko, ale ja to dozenievm vecer, nebojte!!! a vaha stale 46-46,5, takze dole nejde nic ...nejak sa mi nechce chudnut !!! jaj, aj ja teraz litre caju, potrebujem prehirat dutiny!!! a fakt to leti, risko uz bude mat 7.3 3 mesiace, boze, to sa nezda!!! baby, ja som blb, ja normalne ziarlim na kazdeho, na koho sa risko usmeje, chcem, aby sa najviac usmieval na mna!!!!!!!!
zuzka - dnes kukneme biatlon, ci zase nejaka medaila "nekápne"!!
meleri, cauko, si sa objavila v nasej debate?? my tu neni sme v plnom pocte, lebo este jedna baba prave porodila synceka!!
zuzi, ked si vravela o tom vankusi, tak risko je kazde rano total cerveny, akoze licka, lebo poslednu pol hodku sa proste prefacka o plachtu, proste otaca velmi rychlou frekvenciou hlavu sprava dolava, tak sa akoze sucha o plachtu, ani nevie asi, co robi, lebo este spinka, ale sa mrvi, a cestuje (akoze furt vzhuuru!! kam az to de!!!), tak rano ma zdrave cervene licka pekne!!!

marcela22
18. únor 2010

Alex mne sa tak malý v postielke "šúcha" hlavičkou tiež, keď sa prebúdza. Už má vzadu také vyšúchané vlasy že hrôza. A na plachte je vždy kôpka tých malých chlpkov z jeho hlavy🙂
mama tomu teda dáva...že sa nehanbí! 😠
A s tým žiarlením mi ani nehovor 😅 Mala som to aj u Sonky a pokračuje to ďalej aj u malého, nie je nič krajšie ako keď sa za mnou obzerá, hoci je napr. s babkou, ale hladá ma vtedy sa cítim taká dôležitá 😀 😀 😀

marcela22
18. únor 2010

Meleri už dvakrát som písala a vždy som Ťa zabudla pozdraviť.... okrem Ywone o ktorej píše Alex nám tu chýba aj Marinka, druhomaminka, ale teraz sa sťahujú atd tak nestíha za nami chodiť. Ale ja stále verím že sa nám potom vráti...
Všetky sme sa našli tu na koníkovi, v téme Priberanie v tehotenstve, ak chceš zacúvaj si v tej téme a zistíš o nás všetko 😀

Zuzi a fakt máme hádať Tvoju profesiu???? Uuuuha netuším..ale kedže ste boli v Nemecku, tak tipujem že si bola napr. opatrovateľka, alebo .... neviem 😀

alexandrah
18. únor 2010

jaj, marceli, ja som sa k tomu ziarleniu aj hanbila priznat, reku, je to divne, sak som jeho mamina, a podobne, staci, ked bude lubit najviac mna, a potom moze aj ostatnych, no ale ...zuzi, povedz, ze aj ty to mas, nech sa necitim tak ...proste ked vidim, ze sa usmeje na svokru, a na mna az neskor, alebo aj nie, tak idem umriet!!!!!! (ale na moju mamu sa meusmieva!!).
no veru, zuzi, to je nefer,m po 1. neviem hadat, a po 2. ty si nas vyzvala, nech povieme, co robime, a ty teraz tajnosti, kocko!!!!!! 😀 ja ta tipujem na nejaku administrativu, pocitace, alebo tak? nejaka ,managerka, alebo cosi technickeho razu ... viem, ze mas VS, tak cosi take?? fakticky neviééééééééém, nenapinaj nas!!!!!!!!

alexandrah
18. únor 2010

kocky, boli ma uchooo, auuuuuuuuuuu!!!!!!!! mA PREFUKLO, KED SME SLI PESO NAKUPOVAT Vceraaaaaaaa!!!!!!

zuzka11
autor
18. únor 2010

Holky moje ja se bojim priznat 😀 jako ze se se mnou pak nebudete bavit 😀 😉 Padnete na prdeeeelku 😉 Pocitace nene atechnika uz vuuubec nene 😉

meleri , cauki!

Diky za gratulace, i ja uz byla vzhuru asledovala jsem, pka jsem byla cvicit, tygr v detskem koutku a pak cely den u kamosek z gymplu, jsme vzpominaly na stare casy 😀

marcela22
18. únor 2010

Zuzi.....no tak gympl....Ty si určite učitelka! 😀 Vieš lebo keď takto tajíš už ma napadlo všetko možné 😅 😅 😀 Ale samozrejme že len na sekundu a hneď som to zavrhla 😀

Alex ak Ťa to bude bolieť skoč si zajtra k lekárovi, pred víkendom s aneoplatí veľmi riskovať...