My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

alexandrah
6. bře 2010

zuzi, predstav si, ze ked to niekomu poviem, ze doma tancujeme, smejeme sa a spievame, tak na mna neveriacky hladia, akoby sme boli z inej planety (alebo este lepsie, ze si vymyslam ...). no moj chlapina neni suchar, ale zase orpoti mne ... 😎
my mame zariadenu iba pracovnu, potom trochu spalnu (ked sa rata postel a vstavana skrina), no a kuchynu, a kupelnu a tak ...aj ja mam rada jednoduchu eleganciu, a velmi aj kontrasty, akoze biela s tmavo hnedou ... to mam obyvacku ... no a ked budem kupovat uz akoze dolnky, to uz mi bude hej!!! (no to este potrva ...), ked nafotim byt, poslem foto do mailu!!
co planujes na vikend, ako zvladas "samotu"?, aky je dneska adaminek??

zuzka11
autor
6. bře 2010

Ali - jako fakt klobouk dolu pred vsema matkama samozivitelkama....kdyz odmyslim financni stranku veci, tak ta psychicka.....Adam celkem ok, ale jak mela prijit ta kamoska, tak mi ted psala, ze zapomnela...a ja ho drzela odpo doma, jakoze pujdu ven s kocarek az s tou kamoskou...takze je trosku zpruzeny,nevyspaly......ta psychika, ze nikdo neprijde vecer domu, nebo te aspon ve spanku neobejme....huuuuuuuu.........

Na fotky se fakt tesim, klidne nafot, jen to, co tam zatim mate....i ja jsem na kontrasty, proto mame sedacku i koberec tmavy........

alexandrah
6. bře 2010

no ja som dneska mala super prechadzku, vybrali sme sa s muzockom (konecne som ho nahnala) iba po okoli, risko ani v kociku nespal, ale hodinu a pol vydrzal, my tu byvame iba rok, ale bola som cez tehotenstvo pn, tak sme si to tu moc neokukli, aj ked je to super stvrt, blizko do centra, ale pritom sama zelen, a jazera, a vsetko, vela ludi chce ist byvat prave sem, mali sme stastie ...tak reku co tu je nablizku ... a objavila som 2 centra na cvicenie - akoze posilka, solarko, masaze, sauna, aerobic, tae-bo( netusim, co to je), v jednom centre hip hop, to mna bavi, same kaviarnicky, jedna stylova krcmicka,do toho oprava obuvi (tu som hladala jak blazon), videopozicovna (veeelke plus!!), same kozmetiky a kaderka äaj ked mam svoju kadernicku ...), obchody, obchodiky, mame tu najlepsie zasobenu billu v blave, no a kulturne doma, a cvicenie matky s detmi - jedno cvicenie je uz aj od 3 mesiacov, to sa asi len robia lietadielka alebo tak, plavanie pre deti od 4. mesiacov, a vselico, na co som asi zabudla, teda vymrzli sme riadne, ale som uuuplne nadsena, vsetko do 10 minut peso (chodili sme v kruhoch 😀 ). akurat tu neni to kino s detmi, co je skoda, lebo ja filmy milujem, ale to pojdem s kamoskou, ked postrazi svokra. tak som happy. hned sme mali s muzom neznu chvilku, docpeme risulka mliekom, a hajde spat ... ja este mam chut na vecernu vanu, tak sa asi "nalozim" ...a hned v pondelok idem obvolavat kurzy a cvicenia pre riska aj pre mna ...sa tesiiiiiiiiim!!!!!!!! (som si povedala, ze budem kazdy den cvicit, ci uz doma, alebo sa niekde vyberiem ... no uvidim, ako dlho mi to vydrzi...).
zuzi, s kamoskou skoda, daj si nejaky dobry film, alebo knizku, ozaj, ten d. brown strateny symbol je jeho nova kniha, u nas vysla 10.2 (predtym v angline), tak aj u vas uz asi vysla ...a ubehne ti to rychlo, a zajtra tam mas petrunku, ani sa nenazdas!!!!!!!!!!!! vydrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!§ pa!!!!!!!!

zuzka11
autor
6. bře 2010

Ali - perfektni den!!!mam radost"7! A uvidis, jak to bude super, mit i s Riskem program a nove zazitky....ty deti jsou z toho tak nadsene!!! Tae bo, je neco jako box v rytmu aerobicu, rychle vykopy a jakoby buseni pestma do nevdiitelneho soupere....a civci? ja si rekla ze 5x tydn🙂))at mam taky neky volno a pohodu...to mi prijde pro me reanejsi nez 7x tynde, pak bych mela pocit, ze jsem "zklamala"...takhle muzu jen jit sprtacky do plusu🙂))

joooo, dala jsem nove fotky na rajce, tak mrknete, co je u nas noveho 😀

alexandrah
6. bře 2010

no mas pravdu, asi 5 krat do tyzdna staci, lebo ja sa zase nadchnem, a potom sa mi nechce ... ale buduci tyzden uz pojdem korculovat, povedala som si, ze tak 2 krat do tyzdna trenig ... ostatne treningy su o 6 rano, to teda ani nahodou ...

zuzka11
autor
6. bře 2010

A trening ceho? 😕 a zbytek doma posilovacka? nebo jak to mas v planu?

alexandrah
6. bře 2010

no kraso, to su treningy kazdy den, ked som nebola tehu, tak som mala trenig dvojfazovy denne, akoze rano 1 1/2 hodiny, a poobede este 2 hodiny ...no ale teraz pojdem len na tie poobedne, aj ked nam opravuju stadion, takze mame problem s ladom, a je aj menej treningov ... este som vzdy pred trenigom sa rozcvicovala, akoze beh, skoky a tak, natahovanie ... no ale som vysla z cviku ... ☹
zuzi, naaaaadherne fotky!!!!!! taka pohoda a radost z nich ide!!!!!!!!!!! a adamko sa fakt podoba na riska, poslem nejake foto zajtra ...no a doma aj posilovacka veru, lebo uz jak nas s muzom ten chrbat boli, to je z toho, ze necvicime !!! inak, uz som dneska kukala pre riska vsetky tie hrazdicky a tak, v pondelok asi podem pozriet obchody, a cosi potom kupim, aj take ze to dam na autosedacku, to mas aj ty, ze?? musi to co najviac hrkat a pistat, a to bude naj!!! uz sa vam ale kopec usmieva, ze?? boze, ako sa tesim, ked vidim adamka, ze aky bude risko o par mesiacov ...

alexandrah
6. bře 2010

zuzi, vidim, ze muz neni doma, kedy pojdes spat??!!!

zuzka11
autor
6. bře 2010

To je shciiiiiiza, my se nahanime 😀 Spat jdu TED...a HNED! 😀

alexandrah
6. bře 2010

dobru noc, ja som prave vyliezla z vane, a tiez idem do postele, caves!!!

marcela22
8. bře 2010

Ahojky🙂 Cez víkend som sem ani nestihla nakuknúť, v sobotu manžel už chystal na stavbu, tak som bola s drobcami zasa sama a bolo "veselo"... A včera sme boli celý deň u našich, potom ešte na nákupe a večer svokor oslavoval narodeniny. Dnes sa silomocne musím dostať na poštu ale zatiaľ je tu -7°C ale deúfam že tak do desiatej sa trocha oteplý, nechcem s nimi ísť do takej zimy. Auto si vzal manžel a na svokrovom ísť nechcem, rovnako ani svokrovcom nechať doma oboch drobcov a ani ísť von len s jedným 😅 To je dilema čo? 😀 Takže sa naobliekame a pôjdeme všetci a hotovo🙂
No a inak u nás nič nové, dúfam, Zuzi, že víkend ste s Adamkem zvládli, škoda že tá kamoška zabudla, nechápem ako môže niekto zabudnúť na to že má k niekomu ísť. To sa mi ešte nestalo 😒

Alex a ty si tiež mala super víkendík, len nechápem, ako môže jeden človek zvládať toľko športu 😅 Ja som nikdy nebola nejako zvlášť športový tip, ale keby som bola tak mám asi riadnu podváhu, pretože teraz v podstate žijem len na prechádzkach a deťoch 😀 a jem strašne veľa a nepriberám (našťastie už...) dokonca ešte chudnem. Mňa totiť v športe hrozne obmedzuje rázštep chrbtice, mňa bavia práve tanečné a aeróbne cviky, proste fakt pohyb ako má byť žiadne naťahovačky a pilatesy...no a práve to veľmi orbiť nemôžem lebo potom sa ledva postavým na nohy...tie prechádzky sú teda pr emňa tak akurát aj z toho mávam bolesti 😝

No Sonynka kadí tak musím končiť🙂

alexandrah
8. bře 2010

ahoj marceli, no uz som ti poslala peniaze na ucet, snad ti v poriadku prislo ...
no sport - ja som zvyknuta od malicka, od 5 rokov som vrcholovo sportovala, tak ma to sialene bavi, a tiez potrebujem poriadny spor, pri takom ako joga a pilates ma porazalo ...ja proste take netradicke sporty ako kraso, a gymnastika, a lezenie ...a tanec - balet, hip hop ...posilka ma tiez moc nebavi, ale asi pojdem, mam to blizko, a nejak zacat musim ...
kocky, som to zakrikla s tym vikendom, vcera riskovi asi cosi bolo, mal trochu teplotu, 37 stupnov, aj kycha, ale je dobre obleceny, ale jak on neplace, tak vcera plakal snad cely den, ci papal, alebo nepapal, aj na rukach, furt, ani nespal, no potom bol aj vycerpany ... potom sme ho vzali von - reku, ked bude zle, tak sa do 10 minut vratime, a tam nam cuduj sa svete zaspal ... len je skoda, ze akonahle, hoc sme vonku sa zastavi kocar, ze sa neprechadzam, tak sa zobudi, co je skoda, lebo keby som sa s nim aj presla, a chcela si dat kofolu v ramci pauzy, tak nemozem, lebo by kocik stal ...no a ked sme dosli domov, tak papal, no zaspal az o pol 8 vecer, ale zato spal do pol 9 do rana (este jedna hodinova pauza na kupanie a papanie vecer ...). dneska je uz zase ok, keby daco, zajtra ideme do poradne, som zvedava, uz je poriadne tazky, a aj velky chlapcek, uz mu obliekam 68 ky veci ...

alexandrah
8. bře 2010

kocky, no kde ste, ma tu nechate samu?? zuzi, ako si prezila vikend?? marceli?? ywonne, kde sa flakas kocka?? 😀 😅 😅 😵 😎 🙂 😉

marcela22
8. bře 2010

Kočky želám Vám krásny Deň žien!!!! 😉

Alex, ´dakujem veeeľmi pekne za rýchle poslanie peniažkov! 😉
Ja som dnes poslala ten Nutrilon ale poštárka (kamarátka) mi povedala že je trošku možné že mi to nepošlú lebo som to nedala do krabičky, resp. nesplňa to tak úplne predpis o balíku...ale že skúsi mi to poslať že sná´d to vezmú, ak nie príde mi to naspäť a pošlem Ti to rýchlo rýchlo znova už zabalené inak. Vieš doteraz som posielala kopec balíkov rôznych formátov a všetky boli O.K. tak mi ani nenapadlo že by to mohlo byť aj inak... 😝

napíšem neskôr Sonka plače-vstáva...

marcela22
8. bře 2010

Tak som naspäť 😀

Alex ale ja veľmi dúfam že to prejde cez tú poštu aby Ti to prišlo čo najskôr lebo inak ma to bude štvať:(
No a Adamko je taký istý v kočíku ako Riško, hneď ako zastavím už otvorí oči a po chvílke začne aj plakať...takže keď sme vonku tak len jazdíme a jazdíme 🙂 Dúfam že v lete už to bude lepšie, bude sedieť, tak budeme chodiť von tak aby spal doma a vonku sa pozeral z kočíka...dúfam že bude "spolupracovať" u Sonynky to tak išlo 😉
A dúfam, že Riško nebude chorý!!! A rastie teda pekne, aj môj malý nosí teraz 68 veľkosť 🙂

ywonnee
8. bře 2010

ahoj kocky mam doma nestihacky... maly uz nechce byt sam stale chce byt s nami tak mam co robit a musiiim urychlene kupit to lehatko, no dojde vyplata a urobim nabeh do deckeho obchodu ak nezozeniem nic na mmbazare...

Marcelka az teraz som si vsimla ze mas tatrabanku, to je super, dam prikaz na na uhradu toho 18.3. lebo aj ja mam tatrabanku aj ked ju idem rusit lebo najblizsiu pobocku mam v Lucenci cca 35km odtialto ... este ze funguje internet banking...

inak nic nove, maly sa stale vyskeruje ale len ked sa mu niekto venuje ked je sam a nespi tak place... mlieko??? fuuu baby zas je zomna loloferrari 😝 😅 😝 bazmek tolko mlieka co mam tak to ani na zaciatku som nemala... beriem tie homeo, 4x niekedy 5x za den vypijem bio kojo caj, a sprchujem sa min 2x za den lebo mi to spinenie dost vadi a vzdy ked vyleziem z vane mlieko strieka na vsetky strany 😖 😖 😖 naozaj... muz sa zo mna stale smeje ze som ako dojna krava.... somar jeden... inak dnes nemam svoj den, uz som nervozna lebo muz ma vzdy drazdi ako vrti zadkom ked vylezie zo sprchy a mna ide porazit ze este nemiozem tutumutu... 😠 😠 😠 no ale ved uz len 3 tyzdne, nejako to musim vydrzat... muz tvrdi ze som neznesitelna a to iste len kvoli tomu...

no idem s malou kuknut simpsonovcov a potom huraaa k malemu...

ali Risko ma 3 mesiace a mozno je to len take obdobie ze stale len place a tak moja mala mala to iste a trvalo to asi 2 tyzdne na to si pametam uplne presne... s kocikom von??, to bol kriz, jedine co na nu zabralo bola vychadzka autom, len co sa nastartovalo uz bola ticho... tak hadam ma to necaka este raz lebo auto mam este pokazene 😅 😅 😅 tak kocky papa vecer...

marcela22
8. bře 2010

Ywone OK🙂 a ja pomaly dám dokopy tie ďalšie vecičky a dohodneme sa na ďalšom balíku. Zasa Ti to môžeš pofotiť a pprípade si len vyberieš čoho máte málo alebo tak...ako budeš chcieť. A tiež som vdačná za IB inak by somasi ani nič nenakupovala cez net keby som mala lietať do banky so všetkým...to by som iste vzdala🙂

A supeeeer že sa mliečko tak zlepšilo, gratulujem!!!!!!!!!!!!!! To je paráda! Už asi môžeš pomaly prestať brať to homeo aby ho nebolo zasa priveľa 😅 Ja som ho tiež brala a tiež mi pomohlo, teraz už som len na kojočajoch, aspoň 2denne a okrem toho pijem veľa tekutín a mliečka mám akurát pre malého, teda tak že neodsávam ale ani nám nechýba🙂
No bez ťuťumuťu je život ťažký hlavne keď človek nemôže z hocijakého dôvodu, o to viac by chcel 😅 Tak dúfam že vám to rýchlo ubehne!
Malý je tiež väčšinou taký že keď nespí alebo nepapa tak potrebuje niekoho kto s amu venuje, v tom lehátku vydrží keď napr. umývam riad, to ho mám za sebou a pozoruje ma, ale je tam rád aj "len tak" ked sa začne hnevať na rukách ide do lehátka a je spokojný. A cez deň spí len tam, večer zaspí v postielke sám, aj v noci po jedení ale cez deň tam strašne plače 😝

zuzka11
autor
8. bře 2010

I ja vsechny zdravim, Riskovi preju vsecicko nej ve 3 mesicum!!!!Je to uz velky kluk! A Ali - chceme zase nove foto, ja uz na rajce dala 😉 To se mi to machruje, kdyz jsem se pochlapila po mesici 😀

Ywonne - ty nymfomanko 😀 neboj, vsak se dockas 😉 a super, ze jsi zase Lolo 😉

Marci - i u nas je to podobne, tygrik pres den v postylce nenene, maximalne v nasi posteli, pres den jen v kocarku, v lehatku taky ne...ale vecer v postylce uplne v pohode.....a predstavte si, snazi se lezt, je to strasna prca, jak podsouva nozku a jeste nezveda uplne bricho 😀

Petrunka vcera vecer prijel a nastesti hned neodjel, coz mel v planu, protoze mel brzo rano jednani na Morave...zustal a jel z domova...ja byla rada...i kdyz se mnou nic moc nebylo, malem v 9 jsem usnula....jsem ted nejak silene unavena, navim, jestli je to tim, ze mi chybi nejaky vitamin, slunicko nebo porste jen jarni unava? nebo zeby mi chybel "vikend" jako ze jsem na tygra jeste s nekym a trosku si odpocinu? proste jsem takova KO, sotva pletu nozkama, tim si nechci stezovat, to zas ne........

Sportiky - i ja je miluju a potrebuju, nutne...jsem bez nich jako rybka bez vody......Marci ty bys asi fakt byla twiggy 😀 ja jsem zase behaci typ - to bych si nikdy nepomyslela, ze tohle o sobe nekdy napisu, na zakladce a gymplu jsem behani nenavidela...jak se clovek meni....takze bek, sqaush, brusle a posilovaci formy aerobicu.....toz to jsem ja 😀 a na druhe strane sileny gaucomil, miluju jen se vaaalet s knizkou...kdeze ty casy jsou 😀

marcela22
8. bře 2010

Zuzi ahojky🙂 Ešte som na rajce nepozrela ale neboj meno aj heslo mám 😀 Ale nakuknem čo najskôr neviem ako dlho vydrží malý počúvať ako ťukám na klávesnici a bude ticho...
Ty si na sobotu mala v pláne Adamínovi príkrm, ak si dobre spomínam??? Bol? A chutilo mu? Ja už naozaj fakt vážne chcem poslať tie príkrmy ale scaner máme vedla v izbe a stále sa nejako neviem dokopať taaaak daleko 😅 😒 Len rozmýšlam prečo Ti neprišli ani tie od Hami čo som posielala aj Alex, lebo jej prišli...skúsim Ti aspoň tie zatiaľ poslať znova dobre?
Paráda že si s manžílkem bola aspoň o trochu dlhšie ja myslím že Ti ten víkend naozaj chýba, viem to podla seba aj mne to chýba...predsa len je to iné keď na chvílku "vypneš" z toho stresu že si na dítko len sama, nech sa deje čokoľvek musíš to nejako zvládnuť...trocha uvoľnenia vždy veľmi pomôže. Dúfam že budúci víkend už si oddýchneš!!!!
No a ja zo športov asi najviac milujem tenis a mám rada aj klasiku-ľah-sed, ale to cvičím opatrne lebo mi to zhoršuje chrbát. Kedysi som mala rada bicyklovanie ale teraz nemám kde a ským a ani kedy 😅 Chodenie je pre mňa ale vážne ideál, nič ma z neho nebolí a spojím tým viac činností naraz-vyvenčím deti, nakúpim, vybavím poštu atď. 😉
Môj manžel teraz býva stále dlhšie v prácuí lebo má hcorého kolegu a jak som stále doma s dítkama (ked sme boli chorý nešli sme von, to až dnes) tak ma normálne chytajú také smutné depresívne stavy. vždy na chvílku ale je to nepríjemné. Už nech je letooooooooooooo 😀

zuzka11
autor
8. bře 2010

Marci, uz bude, MUSI! I ja ho iz potrebuju, jakmile vysvitne slunicko, je hned o moc lip....a doufam, ze bude i lip, az prendam tygrika do sportaku....az bude videt...ted ho to tam proste neba, bud spi, nebo rve a jen chvili vydrzi lezet a hrat si treba s kousatkem.......ale chci jeste pockat az bude tepleji.......keeez by uz bylo.....

Primrky budou az ted v sobotu, uz si chystam proprietky, mam kraaaasnou lzicku 😉 A dneska jsem dala tygrovi v Aventacke lahvi a v netekoucim hrnikcu prevarenou vodu...je to joudik, nevi, cos tim...dumla to, ale podle me ani z jednoho mu nic neteklo.....ja to zkousela a tece to 😀

Jooo a ke kocarkovani, tygr taky spi pri pohybu, a kdyz zastavim musim aspon jezdit kocarkem na miste....a uz se mi parkrat stalo, ze jsem mela prazdny kocar, peta drzel Adama a ja jezdila s prazdnym jak blba 😀

ywonnee
8. bře 2010

ako Vas tu citam az sa hambim, ja som bola niekedy na sporty vytazena ale teraz som skor domaca putka, naviac ani zatial na to nemam cas kedze som stale s detmi, Patrik stale v praci a ja si zas potrpim(desnachoroba) na kompletny dokonaly poriadok v byte... som proste kozorozec 😔 😔 😔 rano ked vstanem obriadim seba a deti tak sa hned pustim do upratovania po vecernych seansach mojej malej alebo Patrika(ponozky, rozhadzane veci, nocne vyjedanie a riad a bolo by toho este hooodne vela) pred obedom stiham rychlu prechadzku do obchodu ak teda nevarim a poobede ked džepetko spi tak upratujem, periem zehlim, alebo vymyslim nejaky kolac a potom zas von s detmi vecer kupanie malej, maleho a vecera a ulozit spat a tak... no nestazujem sa ale ozaj nemam cas na ten sport... mozno neskor... inak sa mi podarilo pribrat 1,5 kg ale myslim ze to bude tymy naliatymi cicikmi 😝 😝 😝

zuzi jarna unava... urcite aj mna to rano nejako netaha z postele a vecer uz len odpadnem do postele a ked nieco nerobim tak sa mi zatvaraju oci...

kocky musim na chvilu maly place... uz zaaas je hladny...

alexandrah
8. bře 2010

ahojte, no esteze ste tu, som si tu vcera vypisovala sama, reku, kuknem vas dnes, ked tu neni som, a pozrimeze, jak ste sa rozpisali ...
marceli, v pohode, dufam, ze ste moc nevymrzli, ked ste sli na tu postu, sak zasoby mliecka mame, ta jedna flaska nas nespasi, neboj, mame este doma!!!
no risuldo je dneska lepsi, normalne nam dneska zjedol 280 ml na jeden sup!!!!!!!!! skoro som spadla z noh!!!!!!! a uz asi moc nespi cez den, spinkal iba vonku, som bola okukovat zavesne hracky a tak, som si vybrala v 1 velkom obchode, najprv kukla cez internet, a potom ze idem okuknut na zivo, a dojdem tam, a nic nemali, dokelu, ze na internete je komplet ponuka, ale v obchode nemaju vsetko!!! no co uz, objednam cez internet ... take tie hrazdicky a tak ... inak, dneska zacal aj chutnat hracky, a zacal chlpatou opicou, co mu visela nad hlavou, teda moc mu nesmakovala ... no ale sli sme do toho obchodu so svokrou, a elektrickou, reku dobrodruzsto, tak samozrejme, pohlady, a jak som sa trepala v eline - a nesla som slusne prvymi dverami, ale som si "dovolila" ist az druhymi /prymi isla stara babizna o palicke, by sme sa dnuka nedostali..), tak jedna hned spustila, ze SLECNA KADE idete???!!! no kade, a kde asi??? boze, jak ja neznasam tych ludi v dopravnych prostriedkoch, vzdy to sadne na mna, lebo tak mlado vyzeram, tak som vyzerala ako mlada slecna a uz s deckom ...!!! 😖 😲
zuzi, to je teda uz sila, ze hojdat prazdny kocar, tak daleko som este nedosla, ale ty aj kocikujes viac ako ja, hehe!!! ale veru, dosli sme do obchodu, a uz zacal ňokať (/akoze kukať okalami!!), a uz islo lééé, a jak sme vysli von, a zase ho drgálalo, tak pekne krasne zaspinkal, najlepsie mu je, ked idem nebodaj cez nejake vymole, alebo co!!! len v lete si clovek chce aj dat nejaku kofolku na terase, pri jazere, alebo tak, tak tiez musim behat kocikom hore a dole ...ach jo, ale vidite, ked uz bude teplo, tak risko bude v bugine, tak ho to bude viac bavit!!! 😀
zuzi, na prikrmy je lyzica zaklad!!! to hned lepsie chuti, vsak?? 😎 😎
marci, mas super, ze si stihloun aj bez cvicenia, to je ideal, ktory sa mi nikdy nepodarilo dosiahnut!!
zuzi, ja taaaaaaaak nerada beháááááááMM!! pride mi to hrozne, po vlastnych!!! to ja 100 krat radsej na korculiach - akychkolvek, tam ma pocit, ze sa vezem!!! ale zato moj muz beha super, aj velmi rychlo, raz dokonca zastavil uz rozbiehajuci sa vlak, ktory sme nestihali!!! sikula!!! (v tom borskom mikulasi, a to bezal so vsetkymi vecami, ja samozrejme nalahko, ale bola som asi 500 m za nim, a myslela si ze dusu vypustim!!).
zuzi, uz sa chystááááááááám poslat vam nove foto, ale kukni na adamka, a uvidis riska, aj moj muz skonstatoval, ze sa fakticky podobaju!!! tak zajtra!!!!slubujeeeeeeeem!!!!!!!!

ywonnee
8. bře 2010

ZUZI? ALEX A UZ KONECNE AJ JA UVIDIM TIE VASE FOTO??? CO SOM OD MACOCHY???

a ako Vam zavidim ze v lete uz budete mat deti v sportiaku, fnux to moj maly sa tam nahrnie mozno az v septembry... no co uz uzijeme si aj dovolenku s hlbokou korbou 😖 ☹ 😖

ywonnee
8. bře 2010

Alex na akej stranke si pozerala tie hracky ... myslim mimo mimibazaru a tak... ja by som tiez nieco uz vyhliadla lebo u nas v zapadakove zozenies tak ritpalovu, jedine v jednom Bambine ak si presnu znacku cez nich objednam... aj to lehatko asi aj takto vyriesim kvoli zaruke a tak...

no kocky idem ja do hajan, nejako ma baka na spanie... dopila som cajik a ocka mam ako vevericka ... 😔 😔 😔

dobru noc a pekny den žien 😀 😀 😀

ywonnee
9. bře 2010

dobre rano ... tak teraz si tu pre zmenu vediem samomluvu ja... xixi ako si to striedame...

Marcelka zistila som dnes rano ze bodicka od Teba su nam uz uz akurat ale dlho nevydrzia.. mame uz 4,5kg a je to riadny maco 😕 😕 😕

dnes zas nemam svoj den, Patrik prisiel z nocnej domov a hned aj zmizol ze ide vraj do obchodu no je tam akosi dlho, zas je s kamaratmi na pive miesto toho aby sa vyspal a chvilu sa nam venoval... hmmm alebo je u frajerky??? ale to hadam nie, mam divne myslienkove pochody ked nemame to tutumutu.... an je strasny nymfoman a nejde mi to do hlavy ze dokaze tak bezproblemov vydrzat... podozrive....

marcela22
9. bře 2010

Ywone neblázni a netráp sa takýmito myšlienkami! Možno vydrží preto lebo proste vie že keby ste nevydržali mohlo by Ťa to bolieť, môže sa báť že by Ti ublížil atď. Chlapi takéto pocity po pôrode mávajú. Nezdá sa mi že by patril k týmsviniarom čo si hneď po manželkinom pôrode nájdu nejakú "pipku" 😕 Veď a nemôžete ťuťumuťu niečo predsa len môžete 😉 Však asi vieš čo sa môže 😀 😀
Teda tak Maximko bude tiež riadny chlap! Inak docela sranda že sme tu samé chlapcomaminky, všetky máme hclapčekov🙂 Teda odkedy nám ušla Marinka...aspoň di môžme vymienať skúsenosti a radiť si priamo v tých chlapečkovských veciach🙂
My sa chystáme von, malý dnes nejako zdemonštroval celý režim zvedený už vyše mesiaca, v noci jedol o pol tretej a o šiestej, doteraz jedával len okolo štvrtej až piatej a potom až o deviatej. Teraz už je zasa hore tak bude asi zasa papať. ešte k tomu som pri včrajšom vážení zistil aže nepribral ani gram, stále má 7030g ako minulý pondelok ale utešujem sa tým že je to z toho že bol trochu hcorý a aj sa viac hýba...hlavne že neschudol nie???? Inak nechápem prečo si kazí ten režim som nevyspaná lebo Sonynka sa budila zasa medzitým a od tej šiestej som hore lebo ona vstáva tak po pol siedmej....idem teda za tým malým lebo tam poplakáva...a musíme sa nachystať von hoci zatiaľ je dosť zima 😒

alexandrah
9. bře 2010

kocky, dneska rekord, risko spal v noci v kuse 11 a pol hodiny!!)! ale cez den nespal skoro vobec, tak asi preto ... no len rychlo, boli sme v poradni, je ok, vazi 5.700 kg, pribral vyse kila, meria 62 cm (aj 63), boli sme na ockovani, je ok, hned prestal plakat, a zaspal mi, spi doteraz, nechapem ...tak klop klop klop, snad nebude ziadna reakcia, a pekne pospinka!!! idem kuknut nieco v telke, a potom popracovat, vecer by som chcela ist cvicit, postrazi manzilek, boli sme doobeda na masazi, supeeeeeeeer!!!!!!!!!
inak, aj mna napadalo, ze tu mame samych chlapcekov!!!
inak, v noci som spala hrozne, este o 3 som bola hore, a to som si dala aj lieky, tak som si ich dala kopec!! 😲 😲 (no ale nic estra, len viac ako obvykle... o 2 tretiny ...) az som napokon zaspala, esteze rano vstavala svokra, risko ale spal od pol 9 vecer do 8 rano!!!

zuzka11
autor
9. bře 2010

Zavidim spiciho Riska, masaz, sport, ja mam uz druhy den tygra na zabiti, porad se mu neco nelibi....a ja jsem na prasky 😔 😝 Porad dela protestni oblouky, fakt nevim, co snim...ze by mel malo mlika? Povestny 6,mesicni rustovy spurt? Fakt nevim....

Ywonne -neblbni! nevymyslej blbiny, patrik je strasne rad, ze vas ma, vi co v tome a detech ma, neohrozil by to......

alexandrah
9. bře 2010

zuzi, drzim palce, aby to bolo plespie, ja som mala hroznu nedelu, prakticky ju celu preplakal, absolutne som nevedela, ze co!!! teraz bol asi vysokovany z tej injekcie, tak proste zachrnel ...musim vyuzit, rychlo popracovat, potom trochu doma, a vyzera to tak, ze cvicit budem iba doma, lebo muz bol este 2 hodiny na nakupe velkom, teraz to vykladal a tak, a este dneska nerobil, tak by som teraz nemohla ja odist na hodinu cvicit, ale zacvicim si doma, poriadne!!!!!!!!!
jaj, a kupila som si saaaaaaaaameeeeeeee zdrave veci - v bio obchode, hehe, ja inak zjem cokolvek, vale v ramci chudnutia, a energie ... tak cervenu francuzsku ryzu - vraj ma vela zeleza, potom taku kapustu, a rozne polievky ...a este reku urobim si tu zuzkinu polievku, dam muzovi nakupit, no a co nekupi namiesto cukety??? baklazan!!! a este mi bohorovne tvrdi, ze JE TO cuketa!!!!!!!! no co s chlapom ... (potom priznal, ze mu to bolo divnee, ale ... - baklazan z´´tam asi nejde, ze?? tak nabehnem sama na cuketu ...)

zuzka11
autor
9. bře 2010

Ali - chlapi 😀 Ja jsem v ramci hubnuti snedla celou bonbonieru, jsem strasna...ale uz jsem na sebe fakt nastvana, takze od zitra je zmena nejen jidla, ale celeho rezimu, proste se nenecham tygrem tak vystavit abych pak sahla po cemkoliv....a holky, velky den, nebo spis vecer, rano vam reknu jak to dopadlo, ale dala jsem tygroci 1.kasi! Vim, je to prosti "predpisum" ale proste mi prislo ze rve hlady, pytliky prazdne, vzorky kase doma - nemlecna, od 4.mesice, i kdyz bude mi ve ct tech 6, tak by podle me navadila ani ta od 6.mesice...a byla moooc dobra, ja ji tak ytestla, jablickova...a snedl asi pulku a ted jsem ho dokojila...tak pak nahlasim, jesli byla zmena ve spani...nebo spis buzeni 😉 a protoze je ten velky den, tak jsem prehodila hlubokac na sportak, zitra budu jen s nositkem akle ve ct mu dam cvicnou jizuda podle toho, jak se mu to bude libit, bud prehodim jeste zpatky nebo necham........

Ali - ty si poradne zacvic, at mas dobry pocit......a pusinku oockovanemu Riskovi 😉

Marci - tak se vam to "kazi"? nebo spis meni? Snad si to zase sedne....a Adamek zase zacne pribirat...mas pravdu, hlavne ze nehubne.......jaky mas pocot, ji stejne? je po kojeni spokojeny?