Snídaně pro roční miminko. Jaké dáváte?

nonfood
4. zář 2019

Dobrý den, prosím, poradíte mi, jaké snídaně dáváte ročníku miminku? Já dávám kaše kupované mléčné.. Jinak potom oběd maso, příloha, zelenina, potom svačinku ovoce a jogurt bílý, potom dystak druhou sváču kojení a večeří chleba s máslem apod. nebo zbytek z oběda. Díky za odpověďi 🙂

aurelie34
4. zář 2019

Já už mám tedy 2 letého ale v podstatě od toho roku ji to samé. Má buď mléčné kaše, nebo jogurt(bílý, s ovocem nebo domácí marmeládou, jednou za měsíc má Lipánka) a nebo má chleba s něčím např. sýr, máslo, lučina, občas šunka. Když byl menší tak jsem krájela na kostičky, teď už jen odkrojím kurky a sám si krajíc kouše.

mku
4. zář 2019

Nas snida kazdy den kefir s musli... nic jinyho nechce... kdyz dostane pecivo s necim tak sni ten vrsek a pecivo zustane a to me prijde hladove. Kam ma kazdy den to stejne, jen menime prichute kefiru.

makronka222
4. zář 2019

Rocnimu diteti normalne chleba se sunkou a syrem, zelenina nebo pecivo s pomazankou. Mimino uz to neni, najist samo se zvladne. Nase jedla normalne a to mela sotva venku 2 zuby v tomhle veku

michalelka
4. zář 2019

Dělám kaše, buď domácí anebo kupované, jogurt, přesnídávky, chleba se šunkou nebo s pomazánkou, občas míchaná vajíčka 😉 Hm, teď jsem dostala hlad z toho.. 😁😂😁

michaelllas
5. zář 2019

Mléčné kaše různé druhy, ale nejraději má chleb s různýma pomazánkama 🙂

ladyhacek
5. zář 2019

Střídám pečivo s něčím, kaši, jogurt s ovocem občas přesnídávka, jednou měl s námi míchaná vajíčka

ceekanka
19. zář 2019

Já dávám 11ti měsíční už pěknou dobu prakticky to,co máme my. Nic jiného by nechtěla, protože my máme přece lepší 😀 Takže croissanty, pečivo - převážně domácí se žervéčkem, máslem, sýr, zelenina ( okurka,rajče, paprika), uzeninu zřídka. Jogurty s ovocem, marmoškou,vločkami, piškot.. Občas kaše ( né kupovaná), teď i Lipánka. Ovocné koktejly. Ovoce, zel., marmelády, občas i ty sýry a žervéčka mám domácí,tak se toho nebojím. Obědy má taky jako my,jen nesolené nebo s úpravou koření ( chutím třeba vhodnými bylinkami). Samozřejmě pokud máme třeba houby, játra..,tak nahradím nebo vynechám úplně. Svačiny - zase ovo.,zel., jogurty, domácí sůša,mateřs. mléko..