My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

marcela22
15. bře 2010

Alex to sú roky praxe - 3a pol roka v českých maminkovských diskusiách 😀 A normálne sa zajtra sťahujem do Blavy, jak si to pekne opísala 😀 😀 😀
Neboj zajtra si ten dnešok vynahradíš, na krase Ťa nemôže nič sklamať 😉 A aj Ty sa kľudne pýtaj na čo len chceš ohladom príkrmov. Ja naozaj naskenujem aj tie recepty atď len mi ešte niekto musí poradiť ako to mám zmenšiť aby som to mohla poslať mailom a prišlo Vám to...stačí pdf - ko neviete???????

A kočky zabudla som sa pochváliť - Adamko pribral 310g za týždeň 😀 😎

marcela22
15. bře 2010

Zuzi a to ten "môj" má zajtra ešte aj narodky takže samozrejme to mám stále na mysli že napísať - nezabudnúť...ale tiež to beriem skôr ako sentimentálnu spomienku na to čo bolo kedysi ale keby som si mala vybrať tak nemením vôbec nič 😉
Ak sa Ťa môžem spýtať, nie je Ti niekedy ľúto že má manžel toľko činností pomimo prácu? Viem že si písala že si tomu rada kvôli tomu aby nezatrpkol ako Tvoj otec ale nepríde Ti nieekdy ľúto, najmä v horších dňoch, že nie je radšej s Tebou a Adamínem doma??? Mne to napadlo preto lebo ja mám takú povahu že síce manžela pustím kam chce ísť ale to len preto že chodí niekam len naozaj "občas" v tomto sme rovnaký, vieš, tak nám to obom vyhovuje...pýtam sa len zo zvedavosti!!!!!!!!! a ak nechceš vôbec nemusíš odpovedať!!!

alexandrah
15. bře 2010

zuzi, a isliel hrat, alebo kukat? moj dosiel domov, a zapol si fottbalek!!!
teda ja nemam ziaden sentiment po byvalom, posledny vaznejsi vztah pred muzom som mala asi 4 roky pred nim, a to bol pol rocny omyl ...
marceli, si vitana, ked budes chciet ist, normalne tam ludia aj stanuju, a dalej je surfingovy klub, kopec ludi na dunaji na tych windsurfoch!!! a su tam ohniska, da sa tam opekat, a bufety kazdu chvilu, kde robia najpelsie klobasky na svete, a take kuracie hamburgery, a ryby, a kofolka!!!
joj, a adamko je borec!!! ja nemam doma vahu, tak sa to vzdy dozviem at u lekarky ... a risko furt nedviha hlavicku, ked je na chrbatiku, a dvihneme ho za ruky, fnuk ...hlavicka mu pada dozadu ... ale ked je na brusku, tak ma hlavu najvyssie na svete, a dlho drzi, a je bojovnik, uz mu pada, a omn silou mocou dvihne, a zase a zase, a neplace!!!

marcela22
15. bře 2010

Alex Riško má s tým dvíhaním hlavičky ešte čas, neboj! Adamko ju začal pekne držať až okolo 4mesiacov, tiež v pohode koníkoval ale pri ťahu do sedu mu visela dozadu. Zato teraz by zrovna chcel len sedieť a celé dni sa jeduje keď s amu nedarí o niečo vytiahnuť. Najlepšie je keď si chytí vlastné gate a ťahá sa za ne to sa vždy nasmejem 😀 A keď si ho opriem na seba do skorosedu aspoň na chvíločku tak je strašne šťastný. Už aby vedel sedieť lebo mu to fakt kazí náladu 😅
Jee tak minimálne na tie bufety by som sa dala aj hned ukecať 😀 Kamoška mi píše ako si pochutnáva na čokoláde, Ty o klbáskach a spol. a ja som od štvrtej nejedla a už to dosť cítim 😅

zuzka11
autor
15. bře 2010

Marci - nevadi mi to, vubec....on ma fotbalky - Ali hraje 😉 😀 pondeli a utery a kdyz ma min prace tak se snazi prijit domu z prace, byt s emnou apak jit, ty fotbalky ma treba od 22h a to ja se vetsinou uz ukladam....no a na jare ma i nedelni, ale to mi taky neva, jsme cely vikend spolu a pak na hodku a pul zmizi....jinak jsme porad spolu a je nam strasne fajn.......a znam ho, on potrebuje sportovat, aby byl v pohode, odreagovany, takze bud si jde zabehat doma nebo ma ty fotbalky......ale znam ho, vim, ze my doma jsme pro nej priorita anaprosta jednicka......

A gratuluju Adamkovi ke krasnemu pribirani!!! U nas se to hooodne spomalilo, v 5ti mesicich mel tusim7,8 ated 7,9........ale i to je na nejo vek vic nez dost...obéz neni, ale velky je........jsem zvedava na centimetry.....jo Ali, my vazime doma na vaze, tak to asi taky neni moc presne......a taky mame kontrolu pristi tyden...a dve ockovani najednou 😕

marcela22
15. bře 2010

Zuzi tak to ho obdivujem ja by som po 22hod už určite neubehla nič 😀 Ledva ten fotbálek v telke by som zvládla🙂 A super že Vám to obom takto bez problémov vyhovuje, ako som písala my s manželom sme strašné "prícucky" tak väčšinou ked niekam ideme tak spolu a je to všetko ozvyku 😉 Ale keď má nejaké posedenie s chalanmi z práce a podobne tak mi to vôbec nevadí a tiež je mi jasné že sme pre neho číslo jedna nech sa deje čokolvek🙂 Teraz v sobotu má stretávku zo strednej tak sa teší, dokonca som mu navrhla nech tam prespí a on nechce, ani odvoz nechce že tam nebude piť-no tak presne toto je dôkaz toho ako to medzi nami funguje...znie to možno dosť "obmedzujúco" ale my sme takto obaja dobrovolne a spokojný 😉

A ´dakujem ku gratulácii, minulý týždeň nepribral ani gram tak si to vynahradil...on to tak väčšinou má jeden-dva týždne priberie málinko a ten tretí moooc. ale toto je rekord 😅 Teraz váži 7340g a meria okolo 66-67cm aspoň podla môjho odhadu...
No a my máme kontrolu až niekedy v apríli tak sa ešte načakám...

Kočky moje nerada to robím ale musím už končiť a dať malému papať a ísť do hajan, Sonynka zas avstane asi skoro tak aby som ráno neblúdila v polospánku 😅 Želám Vám dobrú a pokojnú nocku a zajtra snáď zas apopíšeme 😉

alexandrah
15. bře 2010

kocky, tak ja vas citam asi nejak na preskacku, az teraz som si vsimla debatu o byvalych ... + lenivost, baby, ja ked som bola tehu, a pn, tak som mala obdobie, ze som vstala o 2 pm, potom lahla na gauc, sli mi serialy az do 6 pm, pri tom pukance, kola a ine zdrave veci, a potom knizka, a potom filmy, a potom muz doma, pekny den za nami!!! a ked mozem, tak ja kludne aj 2-3 filmy po sebe, a knizkaaa, to je moja, mam obrovsku kniznicu!!! (kupujem kopec knih, a nestiham ich citat, ale potom tam idem ako do kniznice, nie ze vyberam z dvoch, co som este necitala, ale z cca 150 podla toho, na aky zaner mam chut ...).
a byvaly, to nie, ale mala som spoluziaka, co sme boli najlepsi kamarati na VS, a potom sme si povedali, co by bolo keby, ja som bola do neho jednu chvilu zalubena, on mi potom povedal, ze aj on do mna, ale uz som chodila s muzom ...je furt fajn, aj sa stretneme obcas, mam ho hrozne rada, ale som rada, ze zijem s mojim muzickom, a nie s nim ... moj muz mi viac sedi do zivota ...
marceli, super historka s gatami a adamkom!!! jak su tie nase deti niekedy na smiech, ze, ked sa o nieco snazia, alebo tak!!! a pritom pre nich je to najvaznejsia cinnost na svete!!! ako napr. chytat vlastne gate, a nevediet o tom!!! marceli, a ja by som sa nastvala, od 4 nejest?, teraz je ten spravny cas ... (aspon pre mna, co zhladuvam v chladnicke!!). zuzi, aj my mame dalsie ockovanie na buduce !!!
zuzi, ja mam muza futbalistu (keby nebol pravnik, hral ligu), len mal operaciu kolena, tak uz nehra, ale inak este pred 2 rokmi mal treningy 5 krat tyzdenne, + zapas, to som sa nastvala, az kym som ja nezacala mat kraso 11 krat tyzdenne äaj dvojfazovo, rano, a po robote, to som mu vravela, len kludne chod, akak som bola odrazu velkorysa!!). fuu, a neni unaveny, ked to ma tak neskoro??

ywonnee
15. bře 2010

jeeeje mam co robit Vas precitat... mala som dnes plne ruky tak prisli namontovat tieskrinky aj policky no katastrofa, firma kutiyl s.r.o. sa moze schovat... zajtra hodim sem foto vsetko som fotila... pikoska ze , vrtali 12tku hmozdinku do steny a stena mala hrubku len 8 cm... xiii xiii smiala som sa na tej obrovskej diere z druhej strany a pllllno omietky na manzelskej posteli... aj maly sa vyskieral akoby vedel co sa deje... no hroza...

alexandrah
15. bře 2010

ywonne - esteze ste sa neprevrtali k susedom, ale iba k vam do spalne!!!

ywonnee
15. bře 2010

tak idem po poriadku teda aspon co som si zapametala a co ma zaujalo...

zuzi mne sa stava nieco podobne so vsetkymi mojimi ex... nastastie som s nimi v kontakte cez facebook aj azet... teda okrem otca svojej dcery a minule ked som si pozerala spolocne foto tak som sa roooozplivala nad tym aky je chutny a ako by som ho zjedla... no ale ako som sa poskrabala na hlave som objavila obrovsku jazvu co mi po nom ostala tak ma to hned preslo 😖 😖 😖 skoda bol taky sexy aj ked pindura nemal bohvie co ale vedel zahrat divadlo... 😀 😝 😀 idem citat dalej...

ywonnee
15. bře 2010

alex , zuzi to ruty suty je aj u nas uz... chi chi mi sme hovorievali tutumutu ale mala sleduje kutila takze sme to museli zmenit... heh aka sranda...

ywonnee
15. bře 2010

no docitam Vas zajtra dnes uz nevladzem a rano musim skoro vstavat, caka nas ortoped, a poradna a este musim ku gynekologovi potvrdit papiere lebo on robi len pondelok a utorok a dnes som nestihla... tak papa zajtra a potom Vam napisem ako to vsetko dopadlo.... mam len jednu dilemu: kde nakojim maleho kym to vsetko vybavim... 😒 😒 😒

alexandrah
15. bře 2010

ywonne - keby som mala mat ja jazvu na hlave od chlapa, tak on by uz nemal hlavu, prisamvacku, ziadne rozplyvanie sa nad nim, bud rada, ze si prec!!!!!!!! no aj ja uz idem spat, zajtr mame budik na masaz!!! a potom to "cvicenie" s riskom, a potom kraso ... fuu, velky program nejaky, uvidim, co z toho vynecham!!!

alexandrah
16. bře 2010

cafte, co dneska? ja som bola na masazi, ale dostala som menzes, takze kraso az vo stvrtok, ale som si slubila, ze dneska urcite!!! cvicim hodinu doma, vaha docela ok - 46 kg (znova!!), terazh pracujem, dneska som nejaka unavena, aaaaaaaaaa bola som prvy krat v zivote sama dat umyt auto!!!!!!!! no bola som uzasna, som dosla, vystupila, motor nechala bezat, a hned odchytila 2 mladasov symposov, a co mam robit, vyberte si program, dostanete zeton - aky program, aky zeton, no mala som uz aj zeton, kam mam ist, kde mam zastat, mam ostat vnutri ...a podobne, no zvladla som to!!!!!!!!!! (hned nase auto vyzera o 100 rokov mladsie!!!) - teraz mame garaz, inokedy sme auto okupali, ked zmoklo, teraz "bohuzial" sme stale v suchom!!! 😀 šíšulko teraz spinka. fii, som to zakrikla??? snad nie!!!

alexandrah
16. bře 2010

tAK ALE baby, co som tu dnes sama??? dufam, ze aspon robite cosi strááááááásne zaujimaveeeeee!!!!!

ywonnee
16. bře 2010

kocky som tu len na skok nestiham, tak boli sme u ortopeda a povedal ze mame balit na siriko, doktorka ze nemusim tak som s toho jelen, tak ho budem balit len na noc a cez den ho necham volne... inak nam povedala ze sa neprejeda ale doslova preziera, ma 4820 gramov a ze za 3 tyzdne pribrat vyse 900gramov je vraj velmi vela a meria 62 cm... chi chi je to valibuk a kamoskin maly pribral 1120gramov a je len o den mladsi ako ten moj... hehe mame ich vraj klamat cajom... no u nas to zatial nezabera...

Marcelka chcela som Ta poprosit ze ked mi budes posielat foto tak len bavlnene veci, aj ked predpokladam ze mas len bavlnene... dnes nam doktorka povedala ze maly je velmi citlivy na vsetko ine oblecenie okrem 100percent bavlny... ma vyhadzane cele celo a je to z vlnenej ciapocky co sa mu len trosku obtierala o pokozku... hruuuza... no nic utekam haji stavim sa zajtar

zuzka11
autor
17. bře 2010

Dobre ranko!

ja vcera v rychlosti docitala, ale nestihla jsem napsat, meli jsme tradicni uterni plavani, ktere jsem jeste prodlouzila o dlouhou prochajdu a pak jsem pekla na dnesni baby klub a pro petrunku - foccaciu s cernyma olivama a fetou syre - ňáááámka.

Ali - parada, ze vysla masaz!!!Me rozesmalo, ze jste na ni meli budik 😀 ja si budik vuuubec nenarizuju, mam zivy budik 😉 😀 A vaha i bez krasa uzasna!!!!Fakt te obdivuju a gratuluju!!!!Jinak ti nasi chlapi jsou asi fakt dvojcata - i petas hral profi ligu 😉

Marci - i nam rikaji kamosi "břečťánci" - jsme porad spolu, naprosto si nevadime, ani na dovolenych, vikendech, kdy jsme spolu 24h...rposte pohoda....ty fotbalky mi fakt neprijou nic extra....a vsechyn spolecneske akce, teda vetsinu, amme spolecne...jasne ze ja ma obcas damske kaficko, kam Petu netaham, ale kdyz by tam sel, neva 😀

Ywonne - teeeeda, radny jedlik 😀 vsak ono se to zpomali....jsem zvedava, jestli se ti povede ošálení cajem, nesazim na to 😀

alexandrah
17. bře 2010

😵 zuzi, tak to je sranda, fakticky maju ti nasi chlapi tolko spolocneho!!! inak, aj ja travim vela casu s muzom, my inak neni sme spolu,. lebo vela pracuje, ale inak, aj tym ze sme spoluziaci, mame spolocnych znamych, aj spolocne zeujmy - hlavne sport, priroda ...tiez som s nim najradsej na svete!!!!!!!! je to proste moj najlepsi kamarat i kamaratka!!!!!!! 😀 😀 😵
kocky, tak dneska idem do roboty, z uctarne chcu cosi podpisat, tak pojdem so sisulkom elektrickou, drte palce!!§ a kuknem aj kolegyne (to sa mi moc nechce), ale uz mi pisu, kedy uvidia riska, tak to spojim naraz ... inak dneska som na milacika sama, aj som bola nejaka unavena, od vcera mam menzes, tak ma vsetko boli, ale risulko spi teraz uz 2 hodinky ,...malinky unaveny psik ... (my sme u nas doma vsetci psikovia 😎 ). tak som stihla hodit sprchu, aj vlasy umyt, este sa trochu prifarbim ...
ywonne - fiii fiiha, to je fakticky dost, ja som si myslela, jak risko pribera, ale on pribral 800 g za 5 tyzdnov, a to lekarka povedala, ze je presne v strede, jak ma ... teraz pribral uz 1 kilo za 5 tyzdnov ... tak skus ten cajik, alebo vodicka prevarena, alebo tak ...mne risko v poho papa cajik, moc mu chuti!! a urcite davaj stuplikovi iba bavlnene veci, mne sa zda , ze pre babatka ani ine nerobia, iba 100 % bavlna, kto by kupil cosi ine??
zuzi, to je pekny nazov, brectanci!!! fakt, ked je ten druhy druha polovica tvojej dusicky, tak mozete byt stale spolu, ze?? aj ja to tak citim ... (fakticky vlastne neni sme stale spolu, ale ked sa da, tak som najradsej s nim!!!). - no a s titolinkom samozrejme!!! 😉

zuzka11
autor
17. bře 2010

Cauki holky moje ušatý 😉 😀

jak jste se dneska mely, Ali - jak jsi zvladla "bobrika odvahy" aneb cestu tramvaji? A co koelgyne, jake jsi mela pocity?

U nas probehl zase baby kluk, super, super...jen asi posledni tak na mesic.....kamoska uz tenhle tyden musi porodit, prenaset ji nenechaji a pak ji nechame trosku pauzicku na szivani se, jak bud chtit 😀

tygr tam docela bastil, nevim jestli je to i spurt, furt jsem ho mela na prsu 😖 ale mrkev a brambor dal par lzicek, tak jsem rada.......

Marci, Ywonne - co vy, jaky byl den? Honeeeeeeeem sem, 18.brezna budeme mit utrun, tak at se vykecame dopredu a do zasoby 😀

zuzka11
autor
17. bře 2010

utrum 😀

alexandrah
17. bře 2010

zuzi, preco mate 18.3 utrum?? co sa deje? no ja som sa tak nachystala na tu elektricku, a ci mi niekto pomoze, nepomoze, ze normalne som vsetkym naokolo vsugerovala, aby mi pomahali!!! tak hned na zastavke, nikde nikoho, iba jedna pani, a jak prichadzala elektricka, sama sa ma opytala, ci mi ma pomoct!!! tomu hovorim vykon!!! to je hmatatelny dokaz prenosu myslienok, hehe!!! 😎 😎 no a ked som sa blizila do roboty, moc sa mi tam nechcelo, vravim riskovi, ze esteze tam ide so mnou, bol uuuplne uzasny, vobec sa nebal, na vsetkych sa usmieval, bol kludny, v pohode, dostal trochu mliecka, som ho prebalila, pokecala, a sla domov!!! potom zblajzol 300ML (dobre citate!!!) mlieka, ja ze zaspi ako dudek, a on zacal eekat v postielke, ze nene, on chce byt hore a hrat sa, tak je na hracej deke, pojdeme kupat, a buvat!!! dneska som bola nejaka unavena rano!!!
zuzi, jak ja ti zavidim baby kluby, to musi byt super!!! ja mozem takto vo dvojici iba ...
no co zajtra?? snad kraso, potom vecer rande v pizzerke s muzom?? mozno ...na sobotu mam kamaratku, na nedelu druhu + kino (avatar - uz som to videla, ale iba doma na dvd, a chceme ist na 3D). tak sa docela tesim, docela plny program ...jej v sobotu idem vecer este do divadla, na baletnu medzinarodnu sutaz ... 😀 😀 😀 co planujete vy kocky?? marceli, jak si raz pisala, ze mas taku kamosku, to sa stretavate kazdy den??

zuzka11
autor
17. bře 2010

Ali - teeeeda, ty mas ale v planu kopu veci......ja jak nemam hlidani, tak mam sice taky plany, ale vsechno s tygrikem....takze zitra asi cvico, a uvidime jak dlouho, podle tygrovy nalady a pani v koutku 😀 , pak musim poresit takove ty provozni veci, jako vyzvednout boty z opravny a tak...no a odpo mam kamosku s pejskem, co za mnou jezdi a spolu vencime...ja tygra, ona Berry 😀 A v patek jeste nevim, ta kamoska z baby klubu chce at jeste prijdeme, tak uvidime, jestli se "dozije" 😀

rande s Petrunkou bych si TAK dala.......jooo, na sobotu mam ja cvico, pak petrunka domluveny beh s Adamem v kocarku a s kamaradem a pak s tim kamaradem a jeho zenou a jejich 4tydenni Laurou mame prochajdu a asi kafco....a v nedeli mame asi zase jit na navstevu, dneska mi volala kamoska....takze taky "nabito"......no a doufam, ze se uzijeme i my s P.navzajem 😀

Ja jsem taky nejaka silene utahana.....nozky boli, jak jsem behala, ale dala jsem si min, nez jsem chtela...uz proste nebyla energie......

Ali - Avatara mam doma taky na DVD, viela jsem zatim asi 40min, mam to jako serial 😉 .......

Toho 18.3. je na hl.strance Konika, ze cely den nepujde.......

ywonnee
20. bře 2010

aaahoj kocky konecne to tu funguje... supis pupis... tak mam toho toooolko vela co som Vam chcela popisat a teraz mi to vypadlo z hlavy... no tak zacnem najpikantnejsou info... tak u nas uz prebehlo ruty suty... woooooaaaauuuu super... bolo to najuzastnejsie za cely nas vztah a premyslam ci to nahodou aj nebolo najkrajsie v celom mojom zivote... Patrik bol tak nezny ze ma to voooobec nebolelo... super fakt... uz sa tesim na repete.... a Patrik??? rano siel do prace vyskereny ako slniecko.... bol taaaak stastny... ako blska....

marcela22
20. bře 2010

Ahojky kočky, mám málinko času, za chvílku odchádzame k našim, manžel má o 19.00. hod. stretávku zo strednej tááák mu závidíííím 😀 Ale ja by som chcela stretávku zo základky, to by bolo super! Moc mi tí ľuda chýbajú... Snáď zajtra sa zasa ozvem, želám Vám krásny víkend.

zuzka11
autor
21. bře 2010

Cauki kocky!

tak jsem zase tu, po uzasnem vikendu, proste eno nuno byl 😀 Jak to vidite, chceme byt soukroma diskuze nebo to nechame takhle?

Ywonne - super, ze i po porodu, pro me teda moooooc brzo po porou 😉 to bylo takhle fajn........

Marci - tak sraz superni? A kdy ceka tebe? jak bylo u vasich?

Ali - kocko, jak se mas ty, co kraso, stena, vso neco z toho? A jake bylo vubec to cviceni s Riskem?

U nas fakt uzasna pohoda, v pate jsme s Petrunkou dali vecer Agricolu, pak pokec, v sobotku jsem si sla zacvicit, pak Peta s tygrem v kocarku zabehat, no a pak uz jen sama pozitiva a soc.jistoty, tedy prochazka s kamosema, kavarnicka, kaficko,. dezerticek a vecer super knizka.....my oba 😉 kazdy v jinem pokoji 😀 mame totiz jen jednu lampu v obyvaku, v detskym je dalsi, tak jsme losovali 😀

Nooooa dneska uz jen sama pozitiva 😀 Navsteva u kamosu, prochajda.....a ruty suty 😉 Holky ale furt to taaaaahne, jako das ☹

ywonnee
22. bře 2010

ahoj kocky teraz som tu lan na skok, mame zas problem s kojenim... v sobotu v noci sa maly stale odtahoval od prsnika a napinalo ho, nevedela som preco lebo kojim po tme ked som zazla svetlo myslela som ze odpadnem!!! 😲 😲 😲 maly celu pusu od krvy a moja bradavka??? kocky musim teraz odstriekavat lebo cele bradavky mam zmokvane a krvave, darmo sa ja o ne staram ked ich mam velke ako svajciarske nity a maly pusu ako mravcek... lenze ked odstriekavam nerobi sa mi ho tolko ale aspon dost na to aby sa napapal... v utorok idem ku gynekologovy s nimi lebo uz zacali aj hnisat a bojim sa ze malemu ublizim... tak si ich zatial pred kazdym odsavanim osetrim harmancekom a po odsati natriem bepantenolom ale aj tak su stale rovnake. malemu trvalo kym sa naucil z flasky ale muz mu vcera kupil nejaku od NUK a cumlik ma ako cicku tak to ide v ohode ale je nestastny ze mu nedam cicku... kym zaspi tak si poplace lebo by ju rad didkal, boze keby ste ho poculi ako zalostne sa stazuje ze mu ju nedam... a okrem toho plakania za didkou, neplace vobec, lenivy je ako vos az na to ze ked ho okupeme a dame na brucho sup a uz je na boku. keby na prebalovacom nebol ten zvyseny kraj tak je uz na chrbte... a je riadny spekulant, ked uz konecne zaspava stale poskuli ci som pri nom, akonahle sa vzdialim tak uz je hore...

no a vikend??? piatok katastrofa, bol tu svagor s rodinou a ten ich syn??? boze ci by som ho vedela vytnut po zadku.... priserne aky je rozmaznany drzi a vulgarny a nervaaaaak!!! pametam si ze ked som bola este tehotna tak ma skoro od nervov kopol do brucha aj teraz bol ako sialeny ... nikdy viac som povedala muzovy ho tu nechcem ani vidiet... nastastie tu nebola moja mala lebo keby ta videla co jej stvaraju z izbou asi by sa zblaznila od placu alebo hnevu??? a ta jeho zena??? niiiic, ani len nenapomenula, len sedela az do soboty vecera,( kedze svagor bol v praci aj s muzom, ) chodila len fajcit a na mne bolo starat sa o maleho, udrzat ako tak poriadok, navarit, upiect tortu, a stale dohliadat na tie jej deti.... este ze tu bola Dianka a ako tak mi pomohla lebo uz videla ako mi je a ze uz idem plakat od nervov... muz ju poslal do teplych krajin... ako fakt kocky toto bolo moc aj na kona... fakt super ze tu bola Dianka...

no ale nedela zato bola super... svokra mala narodeniny tak som jej upiekla tortu a boli sme vcera gratulovat... maly sa samozrejme popredvadzal ako on uz vie vydavat zvuky a ako vie sa on usmievat aj sa trosku pohneval ale bolo suuuupeeeer.... podostaval plno plno darcekov(same oblecenie) mastastie velke, nejake tie hrkalky a tak... tak sme sa smiali ze isli sme mi s darcekom gratulovat a nakoniec sme vela darov niesli domov mi.

no idem si odsat mliecko a idem s krpcom na prechadzku, vonku je 8 stupnov... tak papa neskor

marcela22
22. bře 2010

Ahojky tak už som tu🙂

Zuzi víkend bol supr, teda hlavne u našich, manžel bol na tej stretávke, prišiel okolo druhej, vraj bolo fajn ale neprišli všetci...my stretávku asi tak skoro nebudeme mať, nemá to kto organizovať, som jedna z mááálinka čo má už deti a bývam dosť ďaleko, takže ja sa na to nechystám a nikto iný asi tiež nie...ale raz bude určite a na to sa moooc teším🙂 teraz komunikujeme len cez FB ale lepšie než nič🙂

Ivi ja som Ti už aj písala SMS ae na to druhé číslo, čo si mi kedysi dávala, peniažky prišli ešte v piatok a balíček Ti pošlem asi už zajtra, ak sa s drobcami dostanem von, nejneskôr v stredu ho zanesiem na poštu.

Alex aj ja som zvedavá ako bolo tak napíííš 😉

Zuzi aj mňa to ťahalo hooodne dlho ale postupne sa to lepšilo a lepšilo, už je to dávno v pohode, ale mám tam také miesto presne na tom "hrote" šitia kde to ešte štípe ako keby som sa zrovna porezala ale to som cítila v podstate vždy len vtedy ked som si pri menzese menila tampony. Hodne zvlhčujte a uvidíš že sa to časom úplne "zahojí".

Ivi a super že už ste mali ruty šuty a že bolo tak beeezva 😀 Ty už nekrvácaš??? Ja so po prvom pôrode krvácala takmer 8 týždňov a teraz v podstate tiež, aj ked som si myslela že po cisaráku to bude pár dní a hotovo...no nejak mi to nevyšlo 😅 A ano to šitie nebolelo??? Teeeda ešte aby sme Ti všetky závideli! 😀

ywonnee
22. bře 2010

marcelka bala som sa pretoze dnu mam este par stehov, aj Patrik ich tam citil ale bol taky jemny ze a nezny ze vobec ale ani chvilku ma to nezabolelo. a nie nekrvacam uz tyzden, aj pri Laure som krvacala len 3 tyzdne... no od vtedy ale nebolo nic lebo nebol cas... stale sa trapime s tou odsavackou, ale baby mam stale menej a menej mlieka ked odsavam... ledva odstriekam pre maleho na 1 davku... bradavky sa mi trosku zotavili tak som sa rozhodla ze to nebudem predlzovat a ked sa nad ranom zobudi napojim ho na bradavku(v zalohe mam aj flasku)... nechcem prist o mliecko, to by ma strasne mrzelo... bolest nebolest idem na to...

zuzka11
autor
23. bře 2010

Dobre ranko! Koukam, ze Ali nas jeste ani nenasla 😀

Ywonne - bojuj....ale zase ne za kazdou cenu kdyz by to bylo silene pres bolest a tak, tak to nema cenu, i my vyrostly na Sunaru 😉

Adamínkovi ted rostou zuby, holky...porad pobrekava, porvava, asi ho to moc boli.....uz nevim, jak mu mam pomoct, chudatko.....za chvili frcime na plavani, ale nevim, nevim, jake to bude, kdyz je ted takovy zpruzenecek......

Jeste bych mela tenhle tyden umyt okna, ale nejak nevim kdy? Na vikend mame navstevu kamosu z Nemecka, tak se tesim......a musim stihnout pooooradne uklidit a ty okna 😖

Ad prikrmy..........holky, jedly ty vase ratolesti dobre? jako slysela jsem, ze deti na UM pak skoro nemaji problem s prikrmama jako ty kojene.....ale poradte, jak se na lopatu seda 😉 😀 ja porad jeste nejak uspech neslavim..........roooozhodne to kojeni nenahrazuje......

marcela22
23. bře 2010

Ivi to je hrúúúza s tými bradavkami, dúfam, že sa Ti rýchlo zahoja! A mala by si zájsť rozhodne k doktorovi aby sa to ešte nejako nezhoršilo, už keď je tam hnis tak to nie je sranda. Ak by Ťa to bolelo tak len odsávaj a keď sa Ti to zahojí tak sa zasa rozkojíš, myslím, že to by mohlo tak ísť. A ak nie tak vyrastie aj na UM určite by to bolo lepšie ako sa trápiť!!!

Zuzi mne Sonynka moc dobre nepapala nikdy, ani mlieko ( UM) ani príkrmy. Odkedy začala príkrmy tak aj toho vypitého mlieka ubúdalo, až ho v nejakých 8 mesiacoch prestala piť takmer úplne, vždy som jej ho spravila že nech si dá aspoň trochu a takmer všetko som nakoniec aj tak vyliela lebo ho nechcela. A z príkrmov spapala len to čo mala fakt rada, kašičky a spol jej moc nechutili ani doma varené príkrmy, len poháriky, potom keď začala jogurty tak stále by jedla len bielu Activiu. Adamínek možno "štrajkuje" aj kvôli tým zubkom, ked ho hnevajú tak asi nemá náladu na nejaké experimenty s jedlom 😒 Neboj, on si zvykne a pekne sa rozpapá, niektorým deťom to trvá dlhšie ale každé si časom zvykne. Už skúšaš aj ovocie na sváču? Možno by pomohlo aj dávať mu to papanie dvakrát denne po troche. Poskúšaj rôzne druhy a kombinácie zeleninky, na niečo sa chytí 😉 Nás to čaká o 3 týždne tak som zvedavá 😒

Alex kde Ťa máme?????