My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

ywonnee
24. bře 2010

kocky nejako to tu viazne... hehe aj ja to tu nejako zanedbavam, idem s malym vonku a poobede sa zastavim a napisem co bolo za posledne dva dni... a kojenie??? no tak Maximko uz prsnik nechce ale ja to nevzdavam a veselo odsavam a ide to, ako sa mi zacali hojit baradavky a prestali boliet prsniky tak uz sa aj mliecko spusta... a maly veselo vytiahne 170ml a na 4 hod je spokojny ako blska... tak idem lebo uz je hore...

alexandrah
24. bře 2010

kocky, ja som truba, ja som nevedela, ze to uz funguje, idem s riskom asi von, potom kuknem kraso, a popri tom vam napisem ...boli sme na hradzi, ja na korculiach s kocarkom, riska som tlacila, a muz peso, no bolo super, az na to, ze sme skoro zmokli ...vcera prechadzka pri jazeree s kamoskou, zajtra prechadzka, cez vikend nakupy asi pojdeme do gyoru, aj so svagrovcami, aj s riskom ...zajtra riskova kontrola u neurologicky a u ortopeda ...jej, a zacinaju u nas treningy na to skupinove kraso, tak ma zlanarili, tak od busduceho tyzdna naplno trenujem,m moc sa tesiim!!! potom vas aj docitam, kraso ide o 2 pm, tak aby som aspon cosi stihla ... jej, a idu nam zuby, pomoc!!!!!!!!!!!!! co ste robili? ja som nakupila cely arzenal, kefku, a gel na dasna, a hryzatka ... (na tie zatial sere, iba ich oblizuje).

alexandrah
24. bře 2010

zuzi, no risko je o polku mladsi, ale tie zubiska trapia uz aj nas, co s tym robis?? ja mazem jak drak gelom, a kupila som aj homeo ze chamomila, rozpustim 3 granulky v mlieku ... a tak, inak neviem ...v sobotu som tu mala kamosku, a v nedelu sme boli na hradzi!! super!!! vcera s kamoskou pri jazere, s kocikmi + kofola, dneska som bola sama, zajtra lekari ... jej, zuzi, za chvilu pojde vas brezina, som zvedava, drzim mu palce!!§ ... no uz skoncil, je fakt super, jemu predpovedam velku buducnost, skoncil piaty zatial po kratkom programe!!! bol super!!! no a co inak??? fuu, ani neviem, ndeska som vyupratovala cely byt, som hore od pol 7, risko - rekord, vstal o 9.45!!!!!!!!!§ (akoze nekecam, a to spal od 17.00 do 22,.00, to sme ho zobudili na papanie a kupanie, a od 22.00 do 9.45!!! - to je skoro 17 hodin!!!). no ale v pondelok mi reval do obeda 2 hodiny, koli tym zubkom nestastnym!!!
zuzi, mala si super vikend, normalne ma nakopavas kocka, ked mas vzdy toho tolko, stretnutia, cvicenie, tak si vravim, ze aj ja idem do toho, a je to super, a dokonca som teda dneska bola aj sama vonku, ja byvam blizko takeho jazera, tam je park, lavicky, restiky, a ihrisko pre deti obrovske, a skakaci hrad, mam to 5 minut peso z domu!!§ sama zelen, tak som dnes vytasila knizku, nachystala riska, a sli sme!!! uz je vonku krasne, tak sa fakt da!!! a zajtra idem von so susedou z domu, co ma 2 male deti, tak zase nejaky program!!! inak, moje chudnutie je naprd, lebo uz som aj menej jedla, ale vecer ma vzdy sialene rozbolela hlava, ze to nejde!!! ale v piatok hodim kraso, cez vikend lezenie alebo hradza, a potom kraso, hip hop, behanie (okolo toho jazera je aj bezecka draha), korcule na hradzi a tak!!§ inak, trochu posilujem aj doma, ale asi to poznate, take ze lezim pri telke, a spomeniem si - jeje, brusaky, tak rovno na gauci vyfunim nejakych 30 ks, a hotovo!!! 😀

zuzka11
autor
24. bře 2010

No koooonecne🙂)

Ali - zuby...i my ti meli tak jako vy,ale ver, ze to je slaby odvar, podle me to zase prejse, bude slintat a tak a pak se to zase ozve a s vetsi razanci.....a co delam? Koupila jsem v lekarne gel jestli zabira? nevim.....a jinak mu davam kousakka do chladnicky, to miluje a kukuricne krupky, ty taky miluje 😀 A jinak chudak malickaty trpi......a dneska jeste dostal ty dve ockovani najednou, tak jsem zvedava na noc.....

Teeeeda Risko je uzasny spac, tak to tezka zavist....ja mu asi konkuruju, vcera jsem usla ve 20h 😉 a spalan bych klidne taky 17h a ani by me nemuseli budit na jidlo a koupani 😀

My meli vcera uzasny den, dopo plavani, strasna pohjodicka, pak osychani v kavarne u bazenu a kceani s holkama, pak tygr usnul, ja zehlila a jine pracicky, pak jsem s nim sla na brusle, na chvili a pak jsme si hrali.......a ja si pak vecer zabehala....a pak jsem padla 😀

A moje hubnuti? Nič moč ☹ Chybi mi asi pul kila, ale jak jsem uz asi milionkrat psala, jsem typ, na kterem je kazde pulkilo dost videt.......ale lepsi nez dratem do oka, jak ted bude hezky, pujde to liup.....ja tomu verim!!!!

Ywonne - co nabytek? jsi spokojena? uz je vsechno na svem miste? Jsi bojovnice s tim kojenim, smekam!!

alexandrah
24. bře 2010

zuzi, ked si dobre pamatam, tak si vravela cvicenie 5 krat tyzdenne, a nie 3 krat denne!!! (plavanie, brusle, vecer beh!!). to ja lenivec sa musim nejak vyhecovat, ako to robis???!!!/ no zapla som dnes super rifle, co som si kupila v tehotenstve (asi v 6. mesiaci, ani som ich nevyskusala, reku ze XS, presne na mna, ale kde!! a dnes ze super super!!! - to robia tie brusaky pri telke!!). no muzicek prisiel, siel so psom von, risko chrni od 3/4 na 5, asi ho zase budeme budit na kupanie, ja som zapla film, reku co to bude, a ono to horor!!! no idem pred telku, kuknem kraso, a potom spat!!! (este risko).
jej, ywonne - to mas super, ze ruty suty, ja by som tak skoro nemohla, este teraz to boli, a ako pisala zuzka, taha ...jej, a nastvala ma svokra minule, boli tu nasi - neohlasili sa, len zrazu kluc v zamke, a dosli!! a ona, jak chcela byt mila, tak ze dojdite kedy budete chciet, riskovi chybate, mali by ste chodit castejsie ...!!! no pozyva do mojho bytu jak do svojho!!! (to co som "pohadana" s mamou... - a som radsej, ked tu neni su). no ale neva, som jej to povedala, aj nasi asi pochopili (skor ako ona), lebo ze "nemame cas ...! - na dochodku ... no skoda reci ...jasne, ze ich risko nepoznal, a u oca plakal, klasika ...

ywonnee
25. bře 2010

ze Ty kokso ja to tu ozaj nejako nestiham... ozaj len rano kym vypijem kafe a najem sa... fuuu makacka , aj ked je pravda ze ako nedavam malemu prsnik ale flasku sme stale vonku... (tu v tomto meste by kojenie a vytiahnuty cecok pritiahol svorku zvedavcov a tak) toto je priiiserne mesto... no ale teraz si s kamoskymi vzady sadneme do parku a uz veselo krmim maleho, odgrgne si a pokracujeme v behani po meste(hehe mesto tak male ze komplet centrum obehnem za 10min)... ale ma to svoje vyhody, ked mam vela vybavovaciek stiham v jeden den aj s malym v klokanke lebo je vsetko tu na kope... a blizko mojej bytovky 😎 😎 😎 no a k tomu Vasmu sportu, zaaaaavidiiiim... ja nejako sa neviem dokopat k tomu cviceniu doma a poviem Vam ze som kraaaaasne velmi pribrala(4kg) uz je to jasne ako facka, ale doki mi vravel ze bud chcem mliecko alebo postavu, vraj teraz ak si ho chcem udrzat kym odsavam mam sa vykaslat na nejake diety a chudnutie a byt v klude aby sa to vraj nezastavilo... no a hlavne nesmiem ochoriet... tak si davam bacha... no ale po velkej noci uz idem na ten tenis tak som zvedava... aj s malym... chi bude sranda... uz sa tam vidim ako po jednom sete padam na hubu a zladujem celu tablu cokolady aby som nabrala energiu...

no a Maximko??? cha neuverite ale jem vsetko(okrem rajcin na tie Maxim reaguje dost prudko bude alergik ako ja a moja mala) minule som varila segedin a cerstvu knedlu, bala som sa a mala som v zalohe aj espumisan a cuduj sa svete maly nic... trosku sa popucil a potom sa tak doslova dos..l ze to mal az na chrbte no proste vsade a potom uz len hodil blazeny usmev, zvlada vsetko bez pomoci,aj fazulu aj papriku no proste vseeeetko.... az na tie kozne reakcie na niektore potraviny ale nastastie uz som vycihala na ktore...pre istotu som citrusy este ani neskusala lebo aj ja som na ne alergicka...

no a posledne 2 dni??? som uz od piatku stale sama doma tak si to tu kraaasne upratujem(opet vsetky skrine a tak) pomalicky ved mam cas do velkej noci.... mala je u starych rodicov a muz je stale v praci tak si uzivam Maximka na plno... inak od kedy mu davam flasku ustalil sa nam rezim a uz asi 3 dni ho mame skoro na minutu presny... tak sa straaaasne tesim...

no a to ruty suty??? urobili sme si zasobu kondomov a juchuchu uz polka je fuc... mne to nejako mooooc zachutilo a uz dokonca aj rano co u mna nebolo zvykom... Patrik je prestastno stastny... a mna to nejako vobec netaha... neviem preco... po Laure ma to dost tahalo aj pol roka po tom ale teraz??? vobec, akoby som ani nerodila...

zuzka11
autor
25. bře 2010

Ali 😀 nebooooj, to plavani bylo Adamovo, ja ho jenom poponasela...je pavda, ze nekdy , kdyz je narocna noc, jsem unavena i po tom, ale asi to za sport povazovat nemuzu 😀 a ty brusle byly taky jen chvilku, spis na zkousku a ze jsem potrebovala zmenu, od vseho toho chozeni s kocarkem.....

Co s mamkou, kvuli cemu jste se pohadaly?

Vidis, jeste jsem se chtela zeptat, kdyz mas u sebe na pomoc tchyni nebo mamku, jak to delas treba s varenim? Varis jim? Moje mamka se ohlaisla, jakoze mooozna dojeden pristi stredu a bojim se, ze ceka full servis......

Ali - ani jsem neodpovedela ohltech make upu, napsala bys mi, klidne do IP jaky typ to je a jaka barva? Ja bohuzel bez make upu ani ranu, teda ne ze bych byla maska, ale mam pocit, ze mi to hezky sjednoti plet.......

Hoooolky, Marcel, Ywonne - kde jste?

Dneska ma byt 19st!!!!!!

ywonnee
25. bře 2010

ozaj zuzi a nabytok uz je cely doma okrem jedalenskeho stola a uz som aj objednala novu gaucovku ale to bude az v lete ked budeme malovat a vyburame aj klembu do kuchyne... a dostali sme od starkej aj naaaaadherny kristalovy luster... wao je naaadherny a aj bol riadne drahy, ja by som za to teda tolko nedala...potom ked to uz bude aj vymalovane tak nafotim a pridam foto...

ozaj a dnesny rekord, po 8 hodinach spanku sa mi prsia tak naliali ze som odstriekala 470 ml mlieka... paaaaani... to bola bolest ked som rano vstala a postel cela mokra od mlieka co mi az tak pretiekli aj tampony...

zuzka11
autor
25. bře 2010

Ywonne - 470ml.....booooze muj 😕 tos musela byt radna Lolo 😀 My bychom meli dostat od truhlare nabytek pristi tyden-snad, tak pokud to bude hezke, nafotim 😉 A uz aby to bylo, tusim, ze tygr za chvili poleze a ted mame pod televizi non baby friendly stolek - ostre rohy, sklo 😖

Jinak dneska Adamín v koutku nevydrez, asi nebyla nalada....tak misto cviceni mame sraz s Petrunkou a jdeme na obed 😀

Kocky, jeste jste se nevyjadrily, chcete prsidlit do soukr.diskuzi nebo zustaneme tady?A koukejte chdit casteji, chybite mi 😉

alexandrah
25. bře 2010

ahoj zuzi, ked som ja chytrolin konecne prisla na to, ze konik je uz funkcny, tak budem chodit zase klasicky casto, neboj!!!
ywonne - teda, 470 ml, to sa mi v zovote nepodarilo!! a zavidim ten sexik, aj my sa uz pomaly ustalujeme, ale si vravim, ty mas uz 2 deti, mozno po 2. porode to bude este lepsie!! a aj ja chcem taku babku, co mi zariadi domacnost, ale tie reci, ked bola u vas, to uz nechcem!! ywonne - a ty uz zase upratujes, to tam musite mat uz upratane na 3 roky dopredu ... inak, ja nikdy nerobim ze jarne upratovanie, a predvianocne upratovanie a tak, proste si upracem(neupracem), jak sa mi chce, je to super ulava, ini ludia sa nahanaju na vianoce, a ja akurat kupujem darceky, a potom sa vykmasim pred telku k rozpravkam, ako spravna domaca pani, s dobrym kolacikom a vinkom, mnam!!! (no mozno ked bude risko väcsi, tak sa to troooooosku zmeni, ale ne moc!!).
zuzi - no ja viem, ze plaval adamko, ale aj tak!!§ ale aspon sa zahanbim, a prinuti ma to aspon tie brusaky pred telkou!!! no ja som v nedelu hodila prvy krat brusle, a to akoze mi fakt dobre ide, tak na prvy sup som hodila 12 km, na zuahruiatie, pojdem aj cez vikend, a mozno aj zajtra, podla pocasia ... a ked vstanem, tak o 6 rano mame kraso trening äale ako sa poznam, nevstanem!!!). titolino dneska tiez vstal o 3/4 na 9, zeby nam svitalo na lepsie casy?? ale vecer zjedol 260 ml, tak mu to vydrzalo!!! no a mamka - klasika - este odvtedy, teda nebola to nejaka hadka, ale zase toto rob, hento nerob, risko ma zly rezim, a podobne ... tak odvtedy nechodi ... inak, ked dosla, tak nebola nastvata, ale mna na svokre nastvalo to, ze kohokolvek vola k nam domov, akoby tam sama byvala ...pripadlo mi to dost drze!!! (a hlavne nasich, u ktorych som rada, ked ich nevidim obcas ... a ani oni sa na riska vobec netrhaju ...). no a co sa tyka varenia, tak u nas je to tak, ze ked je tu svokra, ona drzi dietu (uz asi 10 reomov, odkedy ju poznam, a urcite aj predtym), takze ona si da na veceru jedno jablko (nekecam!!), a na obed na druhy den uz upaluje domov, a nikdy nechce, co navarim, lebo oni toho maju doma tooooolko!!!a kolkokrat nosili aj nam, u nas to zozral pes, lebo ad 1/ nevedia varit a ad 2/ my mame navarene tiez !!! iba ked som urobila fakt mnamku, tak sla dieta do kelu, a dala si veceru ...ja sa teda nechcem chvalit, ale varim fakt dobre (ked sa mi chce, a neni su to ze cestoviny, a praźenica ...). ale inak by som navarila asi klasika pre nas s muzom, a trochu viac aj pre mamu/svokru ...proste nech si da, co my, a nie ze jej zvlast navarim ... mamka sa chysta dojst k tebe a pomahat?? co sa jej stalo??? no titolinko ma novu dovednost, zacal pluvat (fakticky, ze pfu pfu pfu, kukali sme jak puci na prebalovaku vcera s muzom, pluvali sme na neho naspet, nech je sranda...). tak sa uz tesim, ked bude vypravat, a chodit, a vsetko, dneska som ho dala do postielky, a o 5 sekund lup,. a otocil sa ...cely vyburany, preco je krivo ...tak som ho dala naspät, a zaspinkal ,...zuzi, idem si hodit nejake brusaky a kliky ... ty cvicis aj doma?? mohli by sme sa tak hecovat, co ktora urobila, asi by mi to dost pomohlo ... mozno sa vyhecujem aj na zajtrajsi ranny trening ...

ywonnee
26. bře 2010

no nejako to tu flakame, tak ja Vam slubujem ze este dnes to poflakam aj ja ale od zajtra sa Vam uz budem poriadne venovat ok??? mam vela noviniek s mojim drobcom ale dnes ma este caka veeeela zehlenia... musela som vsetky nase veci vyprat v deckom prasku lebo cokolvek sa maleho len dotkne uz ma na tavry krupicku... ach jaj... no nic tak zatim, musime dnes este na kozne a na alergologiu... papa

zuzka11
autor
26. bře 2010

Ad prani,ja peru uplne normal, predtim Persil gel, ted Prsil prasek a vcera jsem poprve koupila avivaz, zkusim, uvidim, kdyz nebude reakce, obcas pouziju.......

Ja toho mam ted silene moc, omlouvam se, ale dnesak prijedou kamosi z Nemecka, musim uklidit, navarit, napect, protoze pak nebude cas, budeme porad nejde trajdat...a jak je hezky, tak na to mam jen vecery, protoze jinak jsem s tygrem venku....

Ali - me motivujes ty, ja si vzdykcy po precteni, cos vsecno delala jen reknu - Zuzibabao - a ty nic, jenom jsi zase tlaskala! 😠 Jako vcera, ach jo..........

Marci - kde te mame, honem sem, moc mi chybis!!!!!

zuzka11
autor
26. bře 2010

Zuzibabo, ne Zuzibabao 😀

marcela22
26. bře 2010

Ahojky kočky, neako ma dostihla jar a krááásne počasie, tak sme väčšinou vonku, ale čítam si Vás každý deň, len než dtihnem odpísať už na mňa špunti zasa niečo vymyslia 😒 Manžel už pracuje pomaly na stavbe, teda nie tak ešte úplne ale všetko chytá a tak, tak som s drobcami celé dni úplne sama, od šistej rána ako teraz "úžasne" vstávavame až do jedenástej do večera keď ideme s malým konečne spať. Už mi z toho trošku hrabká, celý týždeň sa chystáme na nákup, kúpiť malej botasky, manželovi rifle, + DMka a kopec vecí v nej a samozrejme zásoby potravín, ale stále čakáme že bude prsať a pôjdeme ptom, aby sme nezmeškali stavebný deň 😅 A nezaprší a nezaprší 😀

Zuzi a ako pokračujete s príkrmami, nalákala si Adamína na niečo??? 😉 A čo tie zúbky, už ich aj cítiť pod ďasienkom? U nás asi zatiaľ nejdú, síce malý stále všetko pchá do pusy a desne slintá ale to je v jeho veku vraj normálne a so zubami to nesúvisí. U Sonky som si hovorila že to URČITE musí byť zubami a tie jej nakoniec vyšli až v 7mesiacoch, čiže u Vás už to určite bude ono 😉 A aj ked je s tými zubkami otrava, s každým vylezeným si môžeš povedať že máte ďalší za sebou a že to ubúda 😉
Ja tiež ked si tu čítam Vaše aktivity tak si pripadám desne, že čo v tejto téme vlastne robím??? 😀 Veď nerobím žiadny port, na korčuliach som stála raz v živote...no skôr sedela 😀 Behala som dokopy asi dva týždne za celý život, po stene som nikdy neliezla lebo sa dosť bojím výšok, jediné čo "pestujem" sú prechádzky, síce aj 4-5hodín denne ale oproti Vám som hotová mlandra 😅 Takže potom mám výčitky...presne viem ako sa cítiš, Zuzi, keď si niečo slúbiš a nsplníš to. To zažívam tiež každý deň 🙂 Ale popravde ani nemám energiu na nejaké väčšie výkony, váha sa mi drží na predtehotenskej tak je to ešte obstojné no 😝

Alex tak paráda že sa dá konečne niekam vyraziť, hneď sa cítiš lepšie však? A Riško Ti v kočíku spinká? A ako to riešiš s papaním, brávaš zo sebou alebo chodíte papať domov? Ja som Sonke brávala vždy mlieko v dávkovači a v termoske horúcu vodu, k tomu fľašku a keď bola hladná len som jej namiešala mlieko a nemuseli sme letieť domov vždy keď mala papať 😉

Ywone no super že to mliečko ide! Si šikulka, fakt!!! A Maximko už sa nechce vôbec prisať? Alebo len odudláva a neťahá? A prosím Ťa akú máš odsávačku ked Ti ide tak dobre odsávať? Lebo mne fakt nejde nič, jedine ručne a z toho mám tie prsia potom také dotlačené že ma až bolia 😝

ywonnee
26. bře 2010

Marcelka este po malej mi ostala Avent issis vynikajuca, skusala som vseliake ale iba ma to strasne bolelo a nic neodsavalo. ja som s touto maximalne spokojna, ma taky silny tah ako ma dieta, ale musis par krat (asi tak 30x )potiahnut na prazdno a ono sa Ti spusti, niekedy nemusis ani to... Maximko sa uz vcera prisal ale zbytocne som mu tym rozbila cely rezim lebo si nevysal tolko co mal a zaspal pri didke a po hodine bol uz hore a uz cely den nevedel spat a bol mrzuty... nemohla som mu dat druhy lebo ten mam ete bolavy...

inak dnes som odsala len 350ml lebo som sa ponahlala na sud, ale potom po 3h som odsala dalsich 250ml... inak nieje to stale tolko vela to len ked celu noc neodsajem a potom sa mi to tam nazbiera... bezne pocas dna odsajem len 200 max 250ml...

no a u doktorky??? tak maly reaguje na avivat ale na jedlo co zjem vobec... takze zvlada aj rajciny vsetko... ale radsej pokusat nebudem... no a to co ma na tvary(ma ju celu vysypanu aj pod krkom) ma vraj preto ze je tucko... citujem slova doktorky: je to tucko bombicka, mamicka mate riadne plnotucne mliecko a zacala sa smiat.... ale vraj to do roka vymizne alebo hned ked sa prestane tak prejedat.... ale vraj prejedanie z materskeho mlieka nieje skodlive... tak som zvedava lebo ten moj to je vecny hlados ako jeho tatko 😀 😀 😀

ywonnee
26. bře 2010

Zuzi , aAlex vy sa stazujete ze necvicite a tak a co mam povedat ja??? ja som sa vcera neprinutila ist ani len na prechadzku s Maxom... no a ten tenis??? heheh no nejako sa neviem ani na to dokopat. uz som premyslala ze sa dam vysetrit 😀 😀 😀 ci som normalna ked stale len upratujem a cistim a podobne... som neskutocne mimo ked mam bordel... (moj muz tvrdi ze som posadnuta kvoli Laure lebo ma zdravotne problemi a bojim sa ze bude mat aj maly... ale nemyslim si lebo genetiku neovplivnim upratovanim... no ale dnes sa mi vynimocne nechce, dnes som este ani neumyla riad, aj ked ma to strasne stve a stale sa chystam ho umyt ale slubila som Patovi ze aspon dnes sa na vsetko vykaslem a budem sa venovat jemu ... no ale nejako sme sa nezhodli na programe v telke tak som si sadla za pc.... poviem Vam ze ma mrle zeru ked viem ze mam co robit a ja len sedim.... ozaj sa dam vysetrit 😀 😀 😀

alexandrah
26. bře 2010

ywonne - fakticky to chce veeeeelmi pevnu volu!!! ale vydrz!!§ uz si potom otrokom upratovania, a takto budes mat cas aj na ine veci!!! no maly asi fakt pekne spapa, a nerastie aj velmi? lebo risko sice vela zjedol, ale je stihly, ale zase dlhanik!!
zuzi - no vidis, tak ja si narobim plany, a samozrejme, ze ich nestiham, na kraso som klasicky nevstala ... vsetko ma bolelo, hlava, krk, kzrize ...risuldo mi teraz uz 3 ti den vstal o 10 rano!!! nechapem ... a pritom aj cez den, vcera spal 5 hodin, aj dneska, aj predvcerom ...super si uzi navstevu!! risko bude mat 3.4 meniny, a vsetci (okrem nasich) uz vraj maju pre neho darceky, okrem nas s muzom!!
😒 😒 😖 marceli - nic si z toho nerob, ozaj, kam chodievas na prechadzky? tak vela hodin by sa mne nechcelo, ale hlavne preto, ze ja sa musim fakticky prechadzat, lebo ked zastanem, alebo aj ked ho len tak kocikujem hore dole pri lavicke, (som si vzala k jazeru knizku), tak to potvorka spozna, a zobudi sa ...ale dneska som mu nad kocik zavesila rybicky, a do nich drgal. tak ho to bavilo, tak sa snad zabavi ...inak mi v kociku az tak nespi, ale ked ideme, tak hej. no a s mliekom, ja vzdy zarobim este doma, a beriem so sebou, tiez aby som koli mlieku nemusela upalovat domov. vcera sme ho takto krmili u lekarky ...jaj, no boli sme na kontrole u neurologicky aj u ortopeda, tak ho aj merala, a drobec ma 65 cm!!!!! vravela, ze meria ako polrocne dieta. aj ho skusala, vsetko ma ok, vravela, ze z neho bude olympionik, taky je silny ,...no a sli sme aj k ortopedovi, tak jak sa maju vytvarat tie jadierka v klboch, a ze v pol roku to ma vytvorene kazde druhe dieta, tak risko samozrejme jadierka jak hrom!! takze uz ani na ziadne kontroly nemusime ist ...no a dneska, cuduj sa svete, sa mi zacal pretacat - ale z chrbatika na brusko, chybalo mu par centi, ale bol cely pretoceny!!! ja z neho nechapem"!!!
jej, este ywonne - jak si pisala o tej telke, u nas je to naopak, ja mam v ruke ovladac, a ked sa nezhodneme, kukem ja!! (v tomto som ako chlap). no dneska zobrali riska von svokrovci, je fakt krasne!! ale zajtra ideme so svagrovcami do gyoru na nakupy, a v nedelu asi na hradzu!! jej, a stretli sme v auparku v blave vo vytahu vcera 2 superstaristov - jana bendiga a denisa lacha, kukli na riska, a ze :jééééééééé!!! (bendig!!). tak kocky, co vikend? nekukate kraso? (zuzi, ten vas michal brezina je fakt vynikajuci!!! - 4. miesto na m. sveta!!).

zuzka11
autor
26. bře 2010

Alušo, ty potvoro porad mi nepises a nepises, jake bylo to cvico s Riskem! 😉 Jsem zvedava, male se rozpadnu a kde nic tu nic......teeeeda, Risko je machr, spat takhle moc....u nas teda slaby odvar, dopo hodka, v poledne cca pul hodky aodpo, to uz ale dva dny nebylo....hodka a pul......a noc klasika....

Marci - prikrmy? Dneska jsem zkusila sklenku mrkev jablko, snedl zatim nejvic a pak jsem byla s kamoskou na obede,m ta tam krmila svoji holcicku a rekla, at to zkusim - cuketa brambor a ten pacholek nestacil otvirat papulku 😀

Holky, za chvili je tu navsteva, jak me se nehcce, ja bych TAK moc chtela klidny vikend kdy nic nemusim.......a to je mam jako fakt rada......ach jo......jsem lenoch.......a zkazilo se pocasi, je tu poradna burina, odpo bylo jeste uplne uzasne.....

Vy si moc uzijte vikend, v nedeli zase juknu......

alexandrah
27. bře 2010

no zuzi, nepisem, lebo som nebola"!!!!! to bol koniec kurzu, a novy otvaraju v ppolke aprila, tak reku, zapisem sa na novy& ... tak ja lenivec pojdem aspon tam. zatial robime s riskom po byte lietadielko, a pred zrkadlom, a tak... no kocky, u nas to madarsko skoncilo na figu, sme sa nejak nedohodli so svagrovcami, a vcera pisali, kedy maju dojst, ja reku o 11, lebo risko nam treraz spi do 10 (spal dneska do pol 10), a oni ze ne, oni len rano, potom cosi maju ...tak sli sami ... hlavne ze mi cely tyzden nepovedali, ze mozu ist iba do obeda ...skor to nechavali na mna, kedy ...a ja predsa nebudem rano budit riska koli nakupom ... no sial, som bola nastvana ...tak reku ze pojdeme sami, muzovi sa ale nechce, tak u nas otvorili novy velky obchodny dom pri dunaji, tak pojdeme aspon tam ... potrebujem botyyyyyyyyyy!!!!!!!! zuzi, poznam to, niekedy sa mi nechce, ani ked mam tych ludi rada ... vcera som bola taka mrtva, ze som o 6 zaspala (nastastie aj risko), potom som sa ale prebrala na kraso, a sla spat az o polnoci ... teraz som ale ok, len uz asi 2 tyzdne kaslem, aj mam silno zahlienene hrdlo, ale neboli ma, tak neviem ...no uzite si vikend vsetky, inak aj u nas zle, veterno, dufam, ze zajtra bude krajsie, chceme ist von do prirody!!!

alexandrah
28. bře 2010

taak kocky, vy dnes nikde?? no my sme vcera boli v madarsku, sli sme o pol 2 a dosli po 8 vecer!!! risko zvladal, par krat bolo treba prebalit, a napapat, ale spinkal aj v autosedacke, aj v kociku v obchodaku, tak bolo fajn!! aj sme kopec nakupili, ja iba bundu a rifle, ale inak vsetko pre riska, bude mat 3.4 meniny, tak sme nakupili kopec hraciek, a oblecenie uz 74!!
zuzi, chcela som sa opytat, kde ste kupili tu ohradku pre adamka? u nas som taku nevidela, a dost ma to stve, lebo presne taku chcem!! pritom su to len 4 steny, dokelu, a u nas maju len take ze jak cestovna postielka, ale sak to je maleeee!!! pokukam aj na internete, chcem mu kupit jednu do detskej, a jednu do obyvacky ... ozaj, dostala si to IP ohladom make upu? no co baby, co vy, ako vikendujete? risko je nejaky spacik cim dalej väcsi, dneska nam spal od pol 10 vecer do pol 11 rano stareho casu!! (cize 13 hodin!!! - ale vecer pred spanim vypil 250 ml mlieka, mal narocny den!!). inak uz vie mavat, ked na neho niekto kyva!! 😀 😀 jej, a nakoniec sme boli v tescu - take krasne cherokee veci, dufam, ze to najdem aj u nas, lebo sme nekupili vela (teda hej, ale nie tolko, co by som chcela ...), tak risko bol v kociku, a nepacilo sa mu, ze kopec svetla, a on nic nevidi, tak to daval patricne najavo, take nahnevane le!! no jak som ho vybrala na ruky, stichol, dvihol obocie, vypulil oci, otvoril pusinku, a len kukal, co to vsetko okolo neho je!!! potvorka malinka!!!

zuzka11
autor
28. bře 2010

Tak ja se taky hlasim "po"vikendu" 😉

byl paradni, kamosi pred chvili odjeli, ted oddechujeme 😀 Vcera jsme dali vsichni ten pulmaraton, super atmoska, pak restaurace, pokec u vinka doma a dneska prohlidka Prahy.....

Ali - IP nedosla ☹ A mas pravdu, Cherokee je super, Adam ma par veci a jsou moc pekne........a super ze je takovy spac! Treba i rychle roste, piodle toho co pises, jake ma velikosti, tak potrebuje i dost odpocinku....ozhja, kolik ted vazi? Adam mel ted v 6,5mesicich 67,5cm a 7820g, nejak se to zpomalilo.......ale jak jsem rada, zase me nemusi prerust nez mu bude rok, ze áno 😀

Marci, Ywonne - sup sem a honem 😉

Jooooo, Marci - ve ct jsem tygrovi dala na zkousku prvni sklenicku - mrkev/jablko a na 2x ji sezral a odpo jsem byla s kamoskou, ktera mela pro svoji holcicku cuketu/brambor, taky klednka, tusim HIPP a tygr ji pulku snedl....tak asi to nejdeni bude mym kucharskym neumenim🙂))ale jeste jsem tuhle kombinaci nezkousela, to jedine me utesuje🙂))))Jinak mi prijde, ze ma tygr cim dal vetsi hlad, dneska asi zkusim UM, uvidime........

alexandrah
29. bře 2010

zuzi, a pritom vy ste obaja s muzom vysoki, nie? no risko ma uz teraz 65 cm!!! a pritom ked sa narodil, mal 50 cm, a ja som prcek, len muz je vysoky - 184 cm. tak ked adamko ma len o 2,5 cm viac, a pritom o 3 mesiace viac ... no ja neviem, aka vysava to z riska bude ...!!!ale co, hlavne ze nebude prcek, ako som bola ja, u chlapa je to blbe ...a kolko vyzi sa dozviem tak 13.4, ked pojdeme na poradnu, ale púocitam, ze ma teraz tak 6400 g...ale tiez sa to spomaluje, predtym rastol za tyzden 1 cm, teraz uz je to tak za 4-5 tyzdnov 3 cm ... ale aj tak ... nestacim kupovat veci ... sak uz mu bude 68 ka mala za chvilu ... 😕 super, ze vam vysiel vikend ... na mna zase nieco leze, aj kaslem, zahlienene hrdlo, muz je vydeseny, ze bude velka noc, volno, a ja budem chora ... ale takto to uz mam cca 2 tyzdne, a hrdlo ma neboli ...risko nam zacal spat este viac, posledny tyzden prespi 13 hodin ... to ja som uz hore - od 10 am, a risko este nie!!! (no uz vstal, o pol 11!!). jej, od vcera hobori B!!! a P, a be, a pe, a tak!! tak uzasne spuli pusinku, aby tym dostal to BBB!! my sme vcera nakoniec nikam nesli, stacilo madarsko v sobotu, tak sme vcera hodili lenivy vikend, obaja s knizkou na gauci, a risko pri nas. inak, som nasla na internete taku ohradku, ma priemer 2,5 metra, tak sa vytesujem, pojdeme kupit!!! tiez nam to zabere tretinu obyvacky!! kolko ma ta vasa? vyzera velika!! jaj, a drzim palec na UM, urcite to bude v pohode!! 😀 😀

marcela22
29. bře 2010

Alex ten Váš spánok je čistá provokácia 😀 😀 😀 Mne sa malý začal nejak moc budiť, zasa niekedy papá aj dvakrát za noc, čo nerobí asi od 3 mesiacov, túto noc sa zobudil o 2.15.hod a zaspal až o pol šiestej a potom o pol osmej sme vstávali ja už som jak mátoha 😒 Neviem či mu ide zúbek, má pod ďasnom trochu hrčku, ale či už víjde netuším. Ale každý deň sa mi tak pokaká že ho musím v momente kúpať, čo to má až na hlave a včera mu to dokonca okamžite vytieklo po nohách až na mňa ana podlahu takže kým ja som kúpala a zapierala manžel umýval podlahy...
Myslím, že on má papania ešte habadej, keďže stále dosť priberá, minulý pondelok mal 7450g a asi 68cm, uvidíme koľko pribral za posledný týždeň, večer ho odvážim.

Zuzi kopec detí nechce domáce príkrmy zo začiatku, enchápem to lebo ti epohárkové sú blivajze jak svet 😅 Aj Sonka taká bola a tipujem že aj tento môj hladoš bude taký istý 😀 Ja už pre istotu postupne poháriky kupujem, nech nemusím potom veľa naraz, tak už má docela zásobu🙂 A myslíš že máš málo mlieka keď sa mu chystáš dať UM? Dúfam, že bude mať mliečko úspech, asi už si tiež docela zničená že? 😒 A neskúsiš mu dať na noc kašu? Veď už by aj mohol...možno by to bolo ešte lepšie ako UM, ale vôbec sa Ti do toho nechcem miešať to je len rada!!!!!! Ja som len tak premýšlala že keby malému prestalo stačiť moje mlieko tak by som začala s príkrmami o niečo skôr ale Vy už keď máte aj príkrmy a nestačí to tak to treba nejako poriešiť...

Alex a super nákup! My sme mali tiež nákupný víkend, včera sme malej kúpili botasky Nike za takmer 40€ a doma sme zistili že sú jej malé, ona stále tvrdila že ju netlačia a strašne sa jej páčili a keď sme to doma pomerali tak sú jej aspoň o cenťák menšie, to je s ňou hrôza. Tak tam dnes skočíme a snáď nám ich zamenia... a včera mala Sonynka meniny, teda oslavuje na Soňu tak sme trochu slavili a tak🙂
Teraz fňuká v posteli a nechce zaspať a malý sa mi jeduje v lehátku, tiež zaspáva, tak tu mám úžasnú pohodu 😀

A ešte sa musím postažovať, mala som z aukcií objednanú jednu sukňu, podľa popisu mi mala pekne sadnúť a ona je mi úzka 😝 Ale to preto lebo pani tam dala obvod pása ale nenapísala že tá sukňa sa dáva tak kúsok nad bedrové kosti, nie na pás a tam som samozrejme širšia. A keď si ju dám na pás tak mám holý zadok 😀 😀 😀

marcela22
29. bře 2010

A Zuzi pokaždé Ti zabudnem napísať - ako si sa pýtala či hcceme prejsť do súkromných tém alebo zostať tu, mne je to v podstate jedno, ale nemyslím si že by medzi nás niekto ešte "zapadol" keďže si tu píšeme tak dlho len my. Takže by sme kľudne mohli prejsť do súkromných🙂

ywonnee
29. bře 2010

😀 ahoj kocky, mrzi ma ze to tu zanedbavam ale posledne dni sa vobec necitim dobre, biela som ako mumia a je mi velakrat na odpadnutie. neviem uvidim co bude dalej. no a kojenie... hmmm vecny kolotoc, bradavky boli zahojene len 1 den, maly ich zas rozhryzol a nechce z nich tahat, tak som to vzdala a odsavam teda... vypije stale po 150ml a je spokojny. neva ze nekojim hlavne je ze ma moje mliecko a popravde je to pre mna pohodlnejsie... a mame veeelky problem s pletou, maly je straaaasne vyhadzany ale vraj to prejde, vraj je tucny preto ma vsade vyhadzane potnicky, no staram sa mu o to ale aj tak uznajte pribrat 1300gramov je podla mna az moc.... cajik na osalenie??? cha... mozno len 2 glgy a potom??? kriiiik ako o ratu a to je ozaj lenivec, ale ked treba papat pocut ho v celom panelaku( byvam na 8posch.)

tie prikrmy kocky tak ani moja mala mi domace nezjedla asi az okolo 8 mesiaca ale kupovali sme to hipp a zacala som prve spenatom tusim... tvarila sa asi takto 😕 😨 😖 no aleč potom sa to rozbehlo...

alex aj mi sa uz chystame do madarska, ale kedy??? asi az na svokry vyplatu, slubila ze 2 tretiny minie tam na maleho tak som zvedava... pekne Ti maly vydrzal, dufam ze aj ten moj, chystam sa vziat klokanku tak uvidime ako to dopadne...

ozaj vcera som ho mala tak na rukach v obchode, strasne sa mu to pacilo ze mohol vsetko obzerat, je straaasny zvedavec a ako kraaasne drzi sam hlavicku ( ale pre istotu mam vzdy ruku pri nej)...

v pondelok sa mi vrati moja mala certica... jujuj ci sa uz tesim ze zas tu bude bordel ako v tanku 😠 😠 😠 ale neva uz nech je tu... jej tatko si predstavte s nou tam vobec nieje co je to za cloveka??? boze ... nemam slov, od vianoc ju nevidel a ani jej nezavolal nic ... absolutne... skoda reci...

Alex rozmyslam este nad Tebou a Tvojim muzom, musi to vyzerat zaujimavo Ty prcek a muz vysoky... poslala som uz inak mail sem na temu ale nikto ste mi foto neposlali ☹ 😒 😢 som straaasne sklamana.... a smuuuutna....

Marcelka veci supis pupis, tie co sme mali predtym su nam uz male, vsetky a teraz nosime tieto co si nam poslala ale su este trosku velke ved maly ma len 65cm ale aspon mu v tom nieje tesno lebo je tucko bombicka 😀 😀 😀

no idem si ja lahnut a pozriet show dance... nieje mi prave nejlepsie a mam chut zaspominat na stare casy ked som este ja takto tancovala... tak dobru a papa zajtra

ywonnee
30. bře 2010

no tak teraz ked som konecne tutak vy tu nieste... inak noc straaasna... maly mal svoj den... vecer o 20h zaspal, o 1h bol hore vypil 190ml mlieka a potom ho bolelo s toho brucho tak bol do pol 3 hore... potom si zas vypytal jest, vypil 100ml a odpadol spat... no ale o pol 4 uz bol zas hore ale to len vybumbal 150ml a odpadol spat a spi do teraz... tak som zvedava kedy sa mieni zobudit papat lebo chcem ist do mesta nakupit este na velku noc... ozaj ako ste na tom so zvykmi na velku noc???

zuzka11
autor
30. bře 2010

Ywonne - to me mrzi, ze je ti tak blbe!Ale uvidis, bude lip....zkus zamhourit obe oci s uklidem akazdou volnou chvili vyuzij na odpocinek....ja chapu, ze to nejde, me bordel kolem me taky prudi, tak proste prtvrd na Pata.......a vyrazka? mate k dostani v lekarne Holtovu mast? je uuuuzasna, na vsechyn kozni porblemy, od opruzenin po potnicky, berárky a tak.....smrdi a barvi zlute, ale zabira okamzite...u nas je pro jistotu taky doma......

Holky, to Adamovo jidlo....asi skoncime u sklenek, mas pravdu marci, co ja se budu nervovat, vcera zase xichtiky na moje uvarene, ale sklenickove mu v o vikendu jelo...dneska posl.pokus s mym a kdyztak na to prdim a az se rozji tak budu zase kucharka.......

A zase blbe spi, se to nejak podelalo tim oskovanim a ted tim zmenenym casem....truhlik, misto aby spal dele spi presne (na minutu) o hodinu min.......holky, velka vec, mamka porad jeste neodrekla zitrek, tak jsem zvedava....asi bude paf z toho, ze ji "zamestnam" at si hraje s tygrme a ja si tu budu zehlit a asi si pujdu zabehat......snad to nebere jen tak, ze prijdeme na kafco a ja kolem ni a tygra budu behat.......

Jinak jsem soupla nove fotky na Rajce, kdyz budtee mit chut.....a ted vyrazime na plavani (ja jeste pred tim na zachod 😀 ), jestli bude nejaky zazitecek....z obou mistnosti 😀 , dam vedet 😉

Jooooo, Marci - to je teda pech s tou sukni....nejde vratit? kvuli nepresnemu popisu bys na to mela pravo!!!!!Ale zase to posilat, vid? To teda pekne nastve.......

zuzka11
autor
30. bře 2010

A zvyky? Ywonne - my to cesele ignorujeme, bereme to jako prodlouzeny vikend, az bude tygr vetsi, tak budu zase malovat vajicka, ale zadna nadivka, pomlazka atak ne......udelame si vylet do prirody, bereme to spis jako svatky jara ....jsme holt ateisti.....

ywonnee
30. bře 2010

zuzka ja tiez nejdem robit nejake caviky okolo velkej noci, popravde ja ju ani nemam rada, len muz sa tesi ze konecne bude mat s kym chodit oblievat kedze ma konecne aj syna... mala doma nieje takze ani vajicka nemalujem, len nakupim klasicke velkonocne jedlo a par cokoladovych vajicok a bodka... a s tym upratovanim, ja by som Patrika rada do toho zatlacila ale je mi ho luto lebo chuda kazdy den pracuje a ked pride domov musi este k otcovy pomoct nachovat aby nam zver nepokapala a ked pride domov vo dverach uz zaspava... ledva da sprchu, naje sa a boom uz nevie o svete... ale zato ked ma aspon chvilu volno venuje sa malemu, nieco navari a povysava...

ywonnee
31. bře 2010

tak teda dievcata tak ja sa vzdavam upratovania v prospech Vas a vy tu nieste.... 😠 😠 😠