My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

marinka
8. lis 2009

Ahóójte holky, tak jsem to našla a už jsem taky tu 😵 😵 Mám z toho radost, že máme svoje téma, díky moc Zuzi za založení, název superní 😵

Jé, lasagne bych si dala!

Já dneska:
snídaně: Pribináček po malé, Brumík 😀
svačina: taky nestíhačka, byly jsme venku
oběd: boršč ze včera, plněná paprika s rajskou
svačina: mandličky s rozinkama, pár tyčinek
večeře: celozrná houska se sýrem, čokoládový šáteček
u telky: asi brambůrky nebo jiná nezdravá mňamka 😉

Zítra na mě myslete kočky, mám poradnu a monitor 😉

zuzka11
autor
8. lis 2009

Mari, budu moc držet palce, pak dej vedet... 😵 Za chvili mas Superstar, doufam, ze budeš žhavit TV 😀

a ja priznam, ze jsem se prechvalila - vecere - jogurt a Haribo bonbony 😔

zuzka11
autor
9. lis 2009

Dobre ranko 😵

Tak ze Superstar jsem nemela nic, tak honem sem, at mi poreferujete 😀 Tehle tyden chci hodne stihnout, dneska kdyz je tak hnusne IKEU, koupit nahr.potah na kreslo a papir - chci si nakreslit skrinky, ktere planuju za gauc v ziv.velikosti, a nalepit si to tam.....nejak nemam predstavu.....a zitra objednat dvere do obyvaku, jeste je nemame, nejak nam prisly zbytecne 😀 A chceme skladaci.....tak drzte palecky.....

Mari - moc na tebe myslim s kontrolou.....

Ywonne - super, ze je malinko lip.......

Ali - jak ses mela cely vikend ty?

marinka
9. lis 2009

Pěkný páteček holky!

Tak kontola super, čípek se uklidnil, dr. měla radost a za týden se prý určitě ještě uvidíme 😉 Na monitoru taky vše v pořádku, zase ho prďolka celý prospala 😀

Zuzi, tak to budete mít perný týden, tak ať seženete všechno podle vašich představ 😉 Závidím ti, že máte Ikeu po ruce, my musíme jezdit až do Ostravy 😒

No a Superstar 😀 Pro mě jako vždy nejlepší Chodůr, líbilo se mi, že byl svůj a nesnažil se Jacksona nějak napodobovat 😉 No a pak se mi hodně moc líbil Bendik, tomu ta písnička sedla jak prdel na hrnec 😀 Monika mě vůbec nezaujala, nechápali jsme s manžou to kladné hodnocení poroty, holt nejsme odborníci 😅 😀 Šmajda se mi taky nelíbil, jak se tam vysvlékal, to byl trapas 😅 Lacho mi utekl, to jsem byla ve sprše, ale porota ho chválila..Dominika i Leona v pohodě 😵 A musím teda říct, že se mi snad poprvé líbil i Ben, jako je jasné, že zpěvem na to nemá, ale celkově se mi to líbilo, zaujalo mě to a i porota ho nezvykle dobře ohodnotila 😉
Dneska tipuju, že vypadne Šmajda..

A co vy ostatní holky, kde jste?? Ywonne, jak je?? A co ty Alex?

zuzka11
autor
9. lis 2009

Mari pry patecek 😉 😀

Verim, ze to bylo fajn, ja stihla na zacatku tusim Leonu a Moniku, ale jednom uchem jsem byla u tygra 😉

Mari - cetla jsem nejakou starsi diskuzi, kterou jsi tusim zakladala ty, asi nez se narodila Aninka? Ohledne "volneho" dne....jak to u vas dopadlo? Podle toho, co pises, jste se s manzelem domluvili a mas nejaky den, vecer pro sebe? A psalas, ze chodi do posilky, je to velky a nadseny sportovec? P.ma 2x tydne fotbale, zatim se snazi vzdycky mezi tim prijit domu - ma ho od 21 abych si mohla i ja treba zabehat a tak......vim, ze tohle mu "brat" nemuzu, byl by nevyradeny 😉a jinak si taky chodi zabehat......

Co novehu s Aninkou, jak se tesi? Mas uz vsechno nachystane?

marcelko, ywonne, ali - halooooooo...... 😀

marinka
9. lis 2009

Zuzi, no já už jsem fakt mimo - ale aspoň to začíná na stejné písmeno 😀 😀
Jj, tu diskusi jsem zakládala, ale musím říct, že to u nás v současné době nefunguje, že mám jeden den pro sebe, i když chvíli to tak bylo..Teď je to všechno jinak tím,že manža jezdí každý den k rodičům pomáhat jim kácet sad a stromy v lese a připravovat je na zimu a domů příjíždí až tak mezi šestou-sedmou, takže mi Aničku nepohlídá 😖 Ale je to jen dočasné, než se narodí prďolka. I když pak zase bude nastupovat do nové práce a bude tři měsíce na škole a domů bude jezdit jen o víkendu,takže to bude úplně všechno na mě, o víkendu budeme rádi, že jsme spolu..Ale víc mi teď pomáhá mamka, chodí za námi i několikrát týdně a kamarádka se taky staví za mnou domů, když si teď nemůžeme jít sednout.Sice to pro mě není takový relax,od Aničky si neodpočinu, ale nedá se teď nic dělat. Manža posiluje už od gymplu, snad nějakým devátým rokem, takže je do toho dost zapálený, normálně chodívá cvičit tak 3x-4x týdně. Je to sice časově náročné, vždycky mu to zabere tak dvě hoďky, ale zase jsem ráda, že má takový koníček, že nevysedává po hospochách apod. a taky je to pěkný chlap, že? 😀 To je fajn, že i ten tvůj sportuje 😉

Na mimčo už je doma všechno nachystané, o víkendu jsem připravila postýlku, oblečky jsou vyprané a vyžehlené, drobnůstky dokoupené.. 🙂 Snažím se Aničku na mimčo co nejvíc připravit a jsem čím dál víc zvědavá, jak na něj bude reagovat 😉 Moc dobře ví, co je pro prďolku, skoro každý den za mnou přijde, dá si ruku na břicho a čeká na kopanečky a teď dokonce sama tvrdí, že má taky v břiše mimi, vystrkuje ho a zatahuje, jako že kope 😀

zuzka11
autor
9. lis 2009

To mate ted mari fakt narocne....ty jsi na to "sama", manzel je urcite utahany......ale uvidis, ze se to zase zajede a bude dobre....Anicka je super 😀 Urcite to zvkadne, jak ty dny v porodnici, tak pak miminko, je to sikulka.....

Moje dnesni story z IKEA 😉

Jela jsem nejdriv do Gobusu, zjistila jsem, ze tu toho uz moc neni k basteni, tam Adam chvili koukal na svetla, vyvracel hlavu a tak, no a pak vytuhnul, pak jsem popojela k I´KEA, tam jsem rovnou nakojila v restauraci, ridila jsem se heslem, ze holt jsem na nakupech s chlapem, i kdyz malym 😉 , ale prece jen chlapem a nenajedeny chlap = zpruzeny chlap 😀 . pak jsem sla, pekne jsem si to uzivala, predtim jsem tam byla pred porodem s petou a to by nam kdejaky keňsky sprinter zavidel rychlost, jakou jsme to zvladli 😉 Takze ted pomalu, koukala jsem na novinky, mam hrozne rada doplnky a takove ty blbinky...vybrala jsem potah na kreslo, chvili si v klidu premyslela, jestli opravud hneda nebo co treba modra? Nikdo mi do toho nekecal 😵 Pak dolni patro - doplnky, raj.....par drobnustek slo jeste do tasky a ja se sunula k pokladne...a nejdnou rev za ktery by se nemusel stydet...no nikdo....utesovani nepomohlo, sliby taky ne, proste rev a rev....od 3 pokladen mi nabizeli, at vsechny predbehnu, nemohla jsem najit zakaznickou kartu, tak mi vsehcno soupli do tasky, jenom at uz jdu 😉 A porad rev....mam pocit, ze kdyz bych nemohla najit platebni kartu, ze by mi to snad taky proslo, jak byli vsichni zoufali 😉 A pak mi jeden mlady pan nesl lampu az k autu 😀

Noooo, a jidelnicek 😀 Zase krizovka, sladke proste jede 😔

snidane - jako vcera
svacina - musli tycka a trochu susenych svestek
obed - zelleninove lasagne ze vcera
svaca - trocha bananovych chipsu, melta
vecere - zatim nevim 😉

marinka
10. lis 2009

Hezké ránko,

tak jsme tu pořád samotinké Zuzi - kde jste holkýýý??? 😕 😕

Zuzko, story z IKEY dobrá, Adámek už měl toho nakupování evidentně plné kecky 😀 Ale že si ti prckové umí vybrat chvilku, co? 😅 Ale jinak sis to pěkně užila, to je bezva 😵 A nechápu, že má Aďošek už skoro dva měsíce!! 😨

Co říkáte na Superstar? My jsme měli takové tušení,jak postoupil Ben, tak jsem si říkala,že určitě postoupí i Šmajda a vyletí nějaká holka, ale že zrovna Leona ☹ ☹ Já jsem si přála, aby byla druhá, hned po Chodůrovi..Už to úplně ztrácí smysl, zpěv tam evidentně nehraje žádnou roli a pubošky hlasují podle toho, který z kluků má pěknějsí úsměv 😠 Jak se mluvilo o tom,že holky jsou mnohem lepší než kluci a teď tam zůstaly dvě a kluků pět 😒

Včerejší papání:
snídaně: sladký loupák po cestě do poradny
svačina: pár oříšků a pár lžiček Pribináčku po Aňulce
oběd: plátek nakládaného masa s chlebíkem
svačina: chlebík s máslem a plátkovým sýrem
večeře: bramborák
u telky: pražené mandličky

zuzka11
autor
10. lis 2009

Dobre ranko 😉

Mari, my se nedame, holky prijdou....Ywonne psala, ze asi bude chvili mimo.....

Na Superstar jsem koukala, mas pravdu, je to o puboskach a jejich idolech....Leona mela moc hezky hlas......je to nefer......

Adam fakt roste jako z vody, taky se mi to nechce verit 😀 , nedavno jsem rodila a ted uz jde malem do skoly 😵

Noooo, vyvrcholeni story IKEA je, ze si vyrval, ze tam pujdeme jeste 1x, protoze jsem zapomnela to nejdulezitejsi-ten papir na nakres skrinek a vzala omylem prosteradlo misto potahu na polstar 😉 tak dame repete a doufam, ze bez revu.......jenim me prekvapuje, kdykoliv tam jdu, tak je tam plno, to ti lidi nepracuji nebo co 😕

Ja to vcera zakoncila bilym jogurtem s ruznyma seminkama a Haribo 😔 Na vahu nelezu, mozna ve ct......

marinka
10. lis 2009

Zuzi, Haribo je náhodou bezva mlska, z toho bych určitě neměla výčitky 😉 Když máš chuť na sladké, tak radši Haribo, než čokoládové sušenky 😉 No já si teď říkám,že si to jídlo ještě musím užít, protože po porodu to fakt bude hrůza, když koukám na to, co jsem snědla včera, tak po porodu bude tabu jak sladký čerstvý loupák, tak chlebík, oříšky a samozřejmě bramborák s česnekem, takže bych mohla akorát tak ten plátek masa 😀 To budu zase na BeBe sušenkách, už to vidím 😖
Jinak na véču budu zkoušet nový recept, celé kuřátko pečené na česneku,manža si to vybral z receptů na MMB, že to chce zkusit, tak snad se mi to povede 🙂 A slíbil, že po několika letech taky něco sám uvaří, tak včera studoval Kuchařku 😀 a vybral nějaké plněné závitky, tak snad o víkendu se dočkám 😀

My jsme teď byly venku, je tam docela kosa, ale Aničce to vůbec neva, asi dvacet minut jsem ji musela houpat na houpačce, pořád volala ještě, ještě 😵 Naštěstí jsem ji pak nalákala domů na Pingu, tak teď tady se mnou kouká na pohádky a já se zahřívám čajíkem..

marinka
10. lis 2009

Tak vidím, že Alex a ywonne dal vykládají ve staré diskuzi, tak jsem jim tam hodila odkaz a snad dorazí 😀

ywonnee
10. lis 2009

ahoj ahoj tak som to vdaka marinke konecne nasla....

zuzi snazila som sa to vyhladat ale nejako mi to neslo....

citim sa uz super tak ako vzdy som sa pustila do upratovania bytu kedze od rana u nas prsi a neda sa ist ani von.... zacala som nejako zle spavat v noci, vcera som zaspala o pol piatej rano, teda dnes a o 9 som uz bola hore a pobehujem tu s varechou, vysavacom, mopom, a za chvilu schytim zehlicku.... boze kym som lezala to tu zapadlo vsetko prachom 😠 😠 😠

zuzka11
autor
10. lis 2009

Ywonne pojd jeste k nam 😀 taky by to tu potrebovalo, snazim se takove to bezne, ale nejaky !generalni" uklid by se siknul.....S tim nespanim je to des, ja to mela na zacatku tehu, nespala jsem terba od 2 od 3 , koukala na DVD, projizdela net...nudaaaaa

Mari - zavidim, ze uz Anulka komunikuje, rozumi, da se premluvit a tak, ja se na to tesim 😉 A mas pravdu, uzij si ty pri kojeni "zakazane" veci, cokoladky, cerstve pesivo, koreni....ja nejak netusila, ze je toho zakazaneho tolik 😕

Zitra ma Adam zase poradnu, snad bude vse OK.....Ja mela dneska sraz na obed s kamaradkou , prosla jsem se po centru, bylo to moc fajn......

A jidelnicek? snidane - jako vcera, svaca - ryzove chlebicky s jogurtem, obed - zeleninova polevka, svaca - Haribo ( Marinka je schvalila, tak pro velky uspech zase 😀 ), vecere - jogurt s ruznyma zrnickama, caj

marinka
10. lis 2009

Zuzi, tak zítra na poradnu držím palečky, ať máte pěkný váhový přírustek 😵 A bezva, že jsi zašla na obídek s kamarádkou 😵
No já jsem taky neměla s Aničkou tušení, co všechno se při kojení nemůže, jsem si myslela, že teda nebudu jíst zelí a luštěniny a bude to v pohodě 😅 A to se říká, že holčičky na prdíky tolik netrpí 😒
Máš pravdu, že je to super, když už se dá s Aničkou domluvit,že rozumí všemu, co jí říkám, je to mnohem větší zábava, baví ji plno věcí, plno her.. 😵 Ale miminka jsou taky super, každé období je jiné, ale moc fajn a je třeba si ho pořádně užít, protože ti prckové rostou tak rychle!

My jsme právě dopapali kuřátko a bylo úúúžasné, moc se mi to povedlo (musím se pochválit 😀 )
Dnešek:

snídaně: chlebík se sýrem
svačina: nic, byly jsme na prochajdě
oběd: krupičná kašička s banánem
svačina: pomeranč, Pribináček, pár brambůrků 😀
večeře: kuřátko na česneku s rýží
u telky: budou mandličky s rozinkama, na tom teď ulítávám 😵

zuzka11
autor
10. lis 2009

Mari, ja jsem ani nereagovala na to vareni, taky rada hledam na MMB a tohle kure zni fakt dobre! Tak az jednou zase budu moct cesnek... 😉 ja ted ulitavam na cukete a mrkvi, mam je snad denne, strasne mi ted chutnaji🙂))A sekane mandle jsem si dala taky....Co ty, boli porad ta stydka kost? 😕

alexandrah
11. lis 2009

ahojte kocky!!!!!!!!!!!!!!!!! mari, diky za odkaz, inak by som to asi nenasla, ja klasik!!!!!!!!! snad sa aj druhy krat nejak trafim ... musela som sa znova prihlasit, a uz si clovece ani napamatam heslo, nastastie mi nejak zasvietilo!!!
zuzka - strasne som sa nasmiala tej tvojej prihode, to sa oplati ist nakupovat, ze? aj zadara by ti dali, nie? a potom ze s chlapmi na nakupoch je len ostara, este by si aj usetrila, no cas minimalne, jak ta vsetci pustali dopredu!!!
ja som dneska bola na obede aj s muzom u svokry, oni vedia varit asi 3 veci dobre, a dnes bola nastastie jedna z nich, inak doma som nestihla nakupit, takze vcera na veceru prazenica (michana vajicka po cesky tusim), takze dnes: polievka, fasirka a zemiaky, no a vecer - predtym sme boli na masazi, potom sme s muzom svorne zalahli od 5 do 8 sme spali, potom telka, a potom ze: 2 banany, potom konzerva ananasu, a potom kalerab so solou, a potom 20 min. na wcku 😀 chudatka moje creva si nevedeli zvyknut, ze sak si dievca rozmysli, co do mna pchas ...tak zajtra snad nakupim ...
inak - superstar - boze, bolo mi tak luto, ze vypadla leona, spievala uzasne, a chodur s bendigom su fakt najlepsi ...monika ma uz tiez nejak nezaujima ...ale mam pocit, ze pomaly vypadnu vsetky baby, a vo finale ostaen chodur a ben 😒
inak - vikend - v sobotu som bola cely den mrtva, zato v nedelu som spala do 3 po obede (od pol 10 rano), tak som sa zobudila plna energie, tak som za 2 hodiny vyluxovala byt, zobrala si auto, a sla na nakupy - samozrejme, vianocne, ale pre seba!!! hehe, takze mam nove tricka, svetriky, saly, capicu a tak ...uz sa vytesujem, ako si to obleciem ... ledva som dosla 19.50, urobila si polievku a ryzu (moje celodenne jedlo), a ledva som stihla superstar!!!

marinka
11. lis 2009

Ahojte berušky,
tak dneska je mega hnusně, ale vůbec mi to nevadí, protože budu mít doma manžílka a odpoledne přijde kamarádka, tak to bude určitě bezva den 😵 Jo, a představte si, že manža se nějak nadchl pro to vaření, včera mi asistoval u toho kuřátka a slíbil, že mi upeče nějaké kynuté pečivo, dokud ještě nekojím a můžu a možná už dneska 😵 😀 Tak jsem zvědavá teda, protože pro něho je vrchol vaření špagety s tuňákem 😀

Zuzi, kost bolí furt a do porodu už to asi lepší nebude 😝 Nejhorší je to v noci, to přetáčení ze strany na stranu a pak ráno, než se rozhýbu. A každé vstávání ze země, což je furt, když si s Aničkou hrajeme..Ale nějak už to přežiju, skuhrám sice, ale co mi zbývá,že jo 😉 Pozítří už začínám 39 tt a dneska jsem si všimla, že mi konečně trochu kleslo bříško, že se mi líp dýchá 😵

Alex, nestraš, že by byl Ben ve finále, to by mě kleplo asi 😨

marcela22
11. lis 2009

Ahojky kočky moje, super že už máme túto tému a aj napr. my kojace si môžme porovnávať čo papáme a ako to poprípade drobci znášajú...priznám sa totiž, že nejem takmer žiadnu zeleninu (v podstate iba mrkvu) a z ovocia len banány a ošúpané jablčka lebo sa bojím aby malého nebolelo bruško alebo aby sa nevyhádzal...a ani neviem čo vlastne môžem a nemôžem jesť. Takže sa veeeľmi teším na vaše jedálničky a rada budem pridávať aj tie svoje...len musím obmedziť tie sladkosti aby ste z toho množstva "neodpadli" 😅 😀

Ešte som nedočítala ale idem na to...🙂

ywonnee
11. lis 2009

ahojte dievcata.... tak ja som to vcera asi s tym upratovanim prehnala.... nejako som aj zabudla jest tak som si na veceru spravila par steikov a odpadla spat.... no v noci to bolo strasne, otacala som sa so slzami v ociach co ma tak bolela panva a naviac sa mi zhorsilo dychanie a kaslem este horsie nez predtym... rano som k doktorke zaspala tak pojdem hned zajtra rano lebo mi zas aj horucka ide hore... no moj dnesny jedalnicek:

ranajky: nic spala som
desiata: este som spala
obed: hovadzia rostenka a tarhona a polievka paradajkova
desiata: hruskova vyziva mnam
no a veceru si dam asi to z obeda len si este pridam domacu calamadu mnam drahy mi zas doniesol....

ale poviem Vam ze nevladzem tu ani sediet za PC pretoze ma strasne bolia ja neviem ci su to triesla alebo co ale mam pocit ako by som bola po min 5 hodinovom sexe... vsetko ma tam strasne boli a to uz tyzden abstinujeme ako nam to doki zakazal.... zato brucho mam stale ako skala.... no ved hadam to bude tou chorobou.. ozaj a ece si piseme vahu??? ak ano tak ja mam -1,2kg hehe ale ved ja to dozeniem.... cha a z mojich 80 kg by mohlo ist dole viac... 😀 😠

alexandrah
12. lis 2009

ahojte, mari - aj ja dufam, ze sa ludia spamätaju, a ze konecne prestanu vyhadzovat super spevacky!!! aj ked je pravda, ze mne sa na smsky minat prachy nechce ...
ywonne - svihaj k lekarovi!!! nech ti daju asi aj antibiotika, a preliecia ta!!!
no moja vaha stale 56,5, cize + 10,5 kila. ale da sa.
marceli - pre mna to bude horor, ja nebudem vediet nejest zeleninu, to skor si nedam sladke ... maly snad nejak vydrzi ... uvidim ...
ja dneska - zase spanok pekny - od 5 rano s pauzami do 15.00 pm, aj tak som sa zobudila unavena, takze jedlo, 2 sisky, potom spagety, a vecer chlebiky 3, a teraz twix. podotykam, ze moje prve jedlo - tie sisky boli asi o 18.00 hod.
zajtra idem do poradne, tak drzte palce, najhorsie je,, ze mam budik na 8, tak neviem, kedy zaspim, a ako preboha vstanem ... 😲 idem skusit zalahnut ... v noci aj tak sialene bolesti ruk, a trpnutie, a krce ...chrbat lava strana tiez nic moc ... no uz nejak dobojujeme ... uz to mame mari za par, nie??

zuzka11
autor
12. lis 2009

cauki 😉

Ali- to uvidis, po 1.bezesne noci s placem, kteremu nebudes moct pomoct, si syr.zeleninu nedas......jak me chybi salaty..... ☹ Ale varena jde, Marci, mam vyzkousene - cuketa, mrkev, hrasek, kukurice, brokolice a vse super.....

Jinak vcera poradna, vse ok, vaha 5130g, ale ja nemela cas na obed a nic v trafice nemeli nez Margot a Adam ma chudak cerveny flicek na tvari.....tak nevim, asi z toho?A vcera jsem uspavala 2h, lip a driv bych uspala sebe 😉

Ted musim rychle zaridit Adulovu zapsani do meho pasu-jedeme za mesic do Nemecka........

Ywonne - souhlas, svihej k dr.nebo fakt klid.rezim.......at je lip.....

Marinko- u nas neprsi, je sice pravy podzim, ale bez hnusneho deste......jak sis to vcera uzila?

A musim se priznat, to susene ovoce omezit nejak nedokazu, ale snazim se 😔 A koupila jsem si celozrnne susenky, tak asi padnou...... 😔

marinka
12. lis 2009

Ahojte holky, tak už jsme tu všechny, jupíí!! 😵

Tak manžílek se včera pustil do těch buchet, tak se hned musím pochlubit, jak je šikovný, jsou kynuté s tvarohem: http://rodina.cz/scripts/album/photo.ASP?id=184...
Jsou moc dobroučké, fakt mě překvapil, že se do toho dal 😵 A v sobotu bude dělat masové závitky, to už se taky těším, i když já jsem přece jen víc na ty buchty, než na maso 😉

Zuzi, tak to je moc krásná váha, jste šikulky 😵 Ten flíček může být klidně z té Margotky, je tam myslím kokos, ne? To je dost silný alergen..snad to brzo zmizí!

Alex, obávám se, že syrová zelenina bude fakt pasé, užívej si ji teď, dokud můžeš 😉

Marcelko, klidně přidej jídelníček i se sladkým, ať tu nejsem jediná 😀

Jinak já jsem měla včera od tří odpoledne do sedmi večer poslíčky, už jsem fakt myslela, že budeme rodit, šlo mi to až do zad a dost silně, už jsem i dobalovala tašku do porodky 😕 Ale pak se to nějak uklidnilo a zaspala jsem to nakonec..A zdálo se mi, že mi dnes praskla voda a brouček se narodil zítra, pátek třináctého a furt jsem řešila, jestli mu to přinese smůlu, nebo štěstí 😀

Včerejší jídelníček:
snídaně: celozrná houska se šunkou
sváča: nic
oběd: kuřátko s rýží z předešlého dne
svačina a véča: buchetky od manžílka, asi čtyři nebo pět tuším 😀
u telky: zase mandličky

A váha dnes 53,7 kg, takže furt stejný..

zuzka11
autor
12. lis 2009

Mari prinese mu to jen stesti, uvidis!!! U nas taky resilo okoli - ja ne🙂)), ze se narodil na New York.....Bude to vase zlaticko a at uz je u vas! 😉

A ty tolik sladkeho zase nejis....jsem zvedava na mari, protoze kdybyste videly moje mnozstvi...... 😔

Buchetky jsem zkouskla, je to fakt sikula, klobouk dolu.....muj Peta je nevaric, snad jeste omeleta a caj......ale zase na druhou stranu teple jidlo nevyzaduje a chvali vsechn co uvarim, takze taky super 😉 A protoze vecer sportuje, tak ani teple vecere byt nemuzou, takze pokud mu chci "neco" udelat, udelam parecky v list.teste nebo pizzu, co se oboji da jist i za studena.....

Mas pravdu, ten kokos mi nedosel, jsem blba...a ja si ho blbka dala i rano do jogurtu.....to bude ono 😔

Jinak na pasech to trvalo 5min, parada! A cestou jsem se jeste stavila v obchode a koupila tchanovi darek k narozeninam - chtel vesak na sako do auta....ted se jeste P.musi postarat o nejake dobre vinko, coz je jeho druhe prani.....

Mari - moc na tebe myslim...jsi ted ve finisi........

Marcelko - napis neco vic, jak zvladate a tak, jsem zvedava....az budes mit chvilku....co Adamek, Sonicka......Jinak min.tyden jsem dala na rajce nove fotky, kdyz byste chtely videt, jak tygr roste....

marinka
12. lis 2009

Zuzi, já jsem se ptala kyvadýlka, kdy se mimčo narodí a vyšlo mi, že přelom 22 a 23.11, tak jsem hrozně zvědavá, ale spíš myslím, že to bude dřív, když se ti poslíčci tak rozjely, že už s to fakt chystá..No byla bych ráda, teď jsme byly s Aničkou venku a při každém kroku jsem úpěla 😖 I když ještě pár dnů by brouček mohl v bříšku vydržet, ať ještě trošku přibere.. Pokud by byl váhový odhad v 34 tt správný, tak by měl teď kolem 2,5 kg a to mi přijde ještě málo. Ale zase je to jenom odhad a klidně už může mít skoro 3 kg 😉 No však on si sám vybere, kdy vykoukne a když ne, tak 27 nástup do porodky..Takže maximálně 14 dní, to už vydržím 😵

On Peťa právě taky vůbec nevaří, tak proto je to pro mě takový svátek, že se do něčeho pustil a sám od sebe 😀 Večeře dělám většinou teplé, ale samé rychlovky a teď si oblíbil chlebík s rybičkovou pomazánkou, tak to mu dělám dost často..A včera jsem mu třeba rozmrazila pizzu 😀

Jj, to bude tím kokosem a blbá nejsi, člověku to nedojde, co všechno může vadit 😉

Zuzi, hoď mi prosím odkaz na ty vaše fotečky, moc ráda se zase mrknu 😵 😵

zuzka11
autor
12. lis 2009

Neboj, mimo bude v pohode....bud nabere jeste v brisku nebo pak kojenim, co mleko, uz se ti ve sprse spousti? Urcite mas jeste "po Anulce" takze miminko zacne hned pribyvat......

Vidis, chleba taky pecu cerstvy - takze vlastne varim 😀 Ale o vikendu, obedy varim rada.....ted teda moc nestiham a jeste varim na 2x - pro Petu a pro me takove to "bez chuti a zapachu" kojici.....Pak dej vedet, jak dopadlo vareni🙂))

A mandle si nech pri kojeni - ty se tusim muzou, jdi do zakazanych veci 😀
Mari, jeste bych se zeptala - mas nejaky zimni fusak? jakou znacku a jak jsi spokojena? Vaham na Kaiserema Emitexem......

Adam vytuhnul, ja s nim, ted cekam na probuzeni a pujdeme taky ven...je tam vyjimecne slunecno....strasne se tesim na ten vikend, kdy budeme vsichni tri, volno, prochazky, vylety....snad si to moc nemaluju a bude to fajn....jen se malinko bojim, ze ho vsichni budou MOC chovat a muckat a prece jen i on potrebuje svuj klid.....a taky si na to zvykne.....

marinka
12. lis 2009

Zuzi, fotečky jsou krásné, moc se mi líbí ty z rána, hrozně vám to všem sluší! 😵
Jj, mleziva mám dost, po Aničce už jsem neměla, zmizelo mi hodně brzo po kojení, ale teď už několik měsíců teče a stačí jenom maličko zmáčknout bradavku, tak se určitě rozkojíme, na to se těším, snad to půjde dobře 😵
Fusak mám Emitex a jsem moc spokojená, určitě ho můžu doporučit. I po Aničce je jako nový, krásně teploučký..

Anička taky spí, ráno vstávala až v devět, tak po obědě usnula až ve dvě,ale už se bude asi brzo budit..Užívám si nic nedělání, píšu mailíky..Jsme zvědavá, jak budu stíhat net, až bude prcek venku 😅

Víkend si určitě užijete, bude krásně!! 😵

zuzka11
autor
12. lis 2009

Mari a mas ten combi nebo 3v1? 😕

alexandrah
12. lis 2009

mari - tvoj muz pecie buchty?? pozicaj mi ho na jeden vecer ...
zuzi - presne aj moj, uvari len ... hm ... no par jedal, co ma presny navod odo mna, ale ani nevyzaduje nastastie, ale zato varim prave preto, ze to nevyzaduje, sak neni som kucharka, ani mne sa nechce varit furt, ale inak ma to bavi, a sama som gurman, takze vraj varim vynikajuco (aj svokrovci sa chudaci chodia ku mne najest niekedy ... zavidia synovi, ze sa dobre ozenil, lebo sami moc varit nevedia ...).
jaj, s tou zeleninou ste ma nepotesili - ja ze sa nesmie iba strukoviny, + zelenina na K, varenu teda mozem? co takto kelovy privarok? (ten milujeeeeeeeeeeem).
inak - ak o pocasi, u nas na figu, vietor, zima a prsi super kombinacia!!!
dneska pol pizze ... zatial ... som spala iba hodinu, kriza, od 7 do 8 rano, bola som na poradni, buducu stredu idem na sono, potom som bola u kamosky, a sme sa vykacevali, tam ta pizza ... ale do rana (do noci) este toho hodne zbodnem... 😎
mari - ja nemam ziadne mlezivo, to neva??

marinka
12. lis 2009

Zuzi, mám tady ten, i tuhle barevnou kombinaci: http://www.eshopbaby.cz/katalog/fusak-do-kocark...

Alex, pekl poprvé v životě a hned kynuté - odvaha, co? 😀 Já jsem kynuté buchty v životě nedělala 😅
A co se týká mleziva, tak já jsem ho při těhu s Aničkou taky neměla, začalo se dělat, až když mi malou dali k prsu 😉 A už druhý den bylo pěkné mlíčko, takže to určitě neva, že ho ještě nemáš, každá to máme jinak..

marinka
12. lis 2009

Aha, tak koukám, že je na tom odkazu béžový, já mám černo-oranžový, aby ladil ke kočárku..