My žárlivky. Umíte se ubránit žárlivosti?

s.a.l.o.m.e
25. lis 2009

Tak rozvíjím téma pro všechny, které se neumí ubránit žárlivosti... 😖

smudlinka10
25. lis 2009

tak já se přidám 😔 není to tak zlé ale prostě se bojím,že mi ho odvede jiná

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

to já taky, myslím že je to normální...když někoho máš ráda.Jak se to u tebe projevuje? 😀

smudlinka10
25. lis 2009

no většinou normální otázka: Kdo ti píše? 😀 😅 ale to on mi už vrací 😀 jinak trošku zjišťuju s kým se stýká ale tak jako normálně ne,že by jsem byla agent 😀

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

si můj člověk 😀
a máš k tomu záminku nebo je to prostě v tobě?

smudlinka10
25. lis 2009

je to ve mě a hlavně jsem ho měla 8měsíců pryč,jezdil jen na víkendy,protože pracoval daleko...a to byla jízda když jsem zjistila,že na jedné fotce s jeho partou je nějaká baba 😅 stydím se za sebe ale to sama 😅

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

no to si umím představit,a jak to snáší on?Jste spolu dlouho?
Taky se stydim ale nemůžu s tím nic dělat ☹

smudlinka10
25. lis 2009

on už si zvykl 😀 budem spolu v únoru 4roky

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

To je dobrej že si zvykl.Ten můj taky,ale občas to taky vadí.

kristi
25. lis 2009

ufff, to je mazec holky, jak takhle muzete zit???? vzdyt to musi byt sileny nervy, ne?

smudlinka10
25. lis 2009

tak člověk se furt bojí - co když bude hezčí,milejší atd...já už to krotím hlavně aby mi neutekl kvůli tomu

rimmel
25. lis 2009

ked pride sms muzovi viem presne od koho to moze byt...bud kamrat bud rodina...nechapem preco by som sa mala vypytovat 😕 aj tak mi vzdy povie ak ide o daco zaujimave 😀

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

kristi-to si piš,že jsou 😀 ☹

smudli-taky se snažím,oni to nemaj rádi a pak zdrhaj,co platný že jsi úžasná...

smudlinka10
25. lis 2009

kristi jak pomalu člověk zraje tak už si říkám,že když bude chtít tak odejde i kdyby jsem skákala po zadku ze schodů

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

To máš pravdu 😉

rimmel
25. lis 2009

baby ale viete o com to vsetko je? 😎 o vasom sebavedomi 😉

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

rimmel-no jo,ale kde bereš jistotu,že rodina,kamarád? 😀

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

rimmel-to je fakt...ale nemyslím si že bych si přišla ošklivá,nebo neschopná...jen prostě jsou ženský který mají taktiky,který chlap neprokoukne..a taky jsou nevěry všude kolem tebe 😉

kristi
25. lis 2009

a nebo ty, vid? ono je to jedno....tim, ze budes nekoho pronasledovat a furt se o nej bat, nicemu nepomuzes, nakonec ti nebude rikat nic, pac by ses mohla nasrat.....atd atd....lepsi je byt v klidu a resit situaci az kdyz nastane, chlapi to nemaji radi, to mi ver

smudlinka10
25. lis 2009

rimmel jo to musím uznat bo ho mám na nule ☹

rimmel
25. lis 2009

no co ja viem ja osobne nepoznam vela ludi co podvadzaju 😉a je mi to jedno, citim ako strasne ma miluje a ostatne hoci i supermodelky sa mozu ist strcit lebo ony mu nedaju to co mu davam ja, a to je stastie 😝 😀

rimmel
25. lis 2009

oohh smudlinkaa a to precooo? ☹

kristi
25. lis 2009

rimmel, s tim nelze nez souhlasit....

smudl, a proc ho mas na nule? co te trapi?

rimmel
25. lis 2009

salome istotu berem v tom, ze vidim aky je do mna sialene zamilovany a vsetok svoj volny cas chce travit so mnou lebo mu je ako hovori so mnou najlepsie 😵

smudlinka10
25. lis 2009

holky já jsem asi divná ale stačí pár slov od vás a nějak mě to opouští 😀

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

kristi-rozumný slova.Jak říkám,je to ale někde uvnitř,silnější než rozum ☹

rimmel
25. lis 2009

smudlinka 😀 😀

smudlinka10
25. lis 2009

vzhled? váha? nebo to,že jsem bohužel furt nemocná...ale když se teď na to tak koukám tak kdyby chtěl už by byl fuč,chce si mě vzít i když neví jestli mu dám někdy děti atd...no člověk potřebuje asi otevřít oči 😅

kristi
25. lis 2009

jako podvadet se bude vzdy a vsude, to je holej fakt, ale ten vas chlap je proste vyjimka, s tim se zije daleko lip, ne?

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

je fakt,proč by s námi byli když nemáme děti,když by toužili po jiných 😉 ale až budou děti?

smudlinka10
25. lis 2009

no je pravda,že za tu dobu co jsem ležela v nemocnicích tak mohl někde větrat pytlíka a ne vedle mě sedět kdyby měl o to zájem 😅 se teď za sebe stydím 😔