• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My žárlivky. Umíte se ubránit žárlivosti?

5. prosince 2009 
Tak rozvíjím téma pro všechny, které se neumí ubránit žárlivosti... :confounded:
25. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se přidám :pensive: není to tak zlé ale prostě se bojím,že mi ho odvede jiná
25. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já taky, myslím že je to normální...když někoho máš ráda.Jak se to u tebe projevuje? :grinning:
25. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no většinou normální otázka: Kdo ti píše? :grinning: :sweat_smile: ale to on mi už vrací :grinning: jinak trošku zjišťuju s kým se stýká ale tak jako normálně ne,že by jsem byla agent :grinning:
25. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si můj člověk :grinning:
a máš k tomu záminku nebo je to prostě v tobě?
25. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to ve mě a hlavně jsem ho měla 8měsíců pryč,jezdil jen na víkendy,protože pracoval daleko...a to byla jízda když jsem zjistila,že na jedné fotce s jeho partou je nějaká baba :sweat_smile: stydím se za sebe ale to sama :sweat_smile:
25. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to si umím představit,a jak to snáší on?Jste spolu dlouho?
Taky se stydim ale nemůžu s tím nic dělat :frowning2:
25. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
on už si zvykl :grinning: budem spolu v únoru 4roky
25. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je dobrej že si zvykl.Ten můj taky,ale občas to taky vadí.
25. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, to je mazec holky, jak takhle muzete zit???? vzdyt to musi byt sileny nervy, ne?
tak člověk se furt bojí - co když bude hezčí,milejší atd...já už to krotím hlavně aby mi neutekl kvůli tomu
ked pride sms muzovi viem presne od koho to moze byt...bud kamrat bud rodina...nechapem preco by som sa mala vypytovat :confused: aj tak mi vzdy povie ak ide o daco zaujimave :grinning:
25. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristi-to si piš,že jsou :grinning: :frowning2:

smudli-taky se snažím,oni to nemaj rádi a pak zdrhaj,co platný že jsi úžasná...
25. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jak pomalu člověk zraje tak už si říkám,že když bude chtít tak odejde i kdyby jsem skákala po zadku ze schodů
25. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To máš pravdu :wink:
25. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ale viete o com to vsetko je? :sunglasses: o vasom sebavedomi :wink:
25. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rimmel-no jo,ale kde bereš jistotu,že rodina,kamarád? :grinning:
25. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rimmel-to je fakt...ale nemyslím si že bych si přišla ošklivá,nebo neschopná...jen prostě jsou ženský který mají taktiky,který chlap neprokoukne..a taky jsou nevěry všude kolem tebe :wink:
25. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo ty, vid? ono je to jedno....tim, ze budes nekoho pronasledovat a furt se o nej bat, nicemu nepomuzes, nakonec ti nebude rikat nic, pac by ses mohla nasrat.....atd atd....lepsi je byt v klidu a resit situaci az kdyz nastane, chlapi to nemaji radi, to mi ver
rimmel jo to musím uznat bo ho mám na nule :frowning2:
no co ja viem ja osobne nepoznam vela ludi co podvadzaju :wink:a je mi to jedno, citim ako strasne ma miluje a ostatne hoci i supermodelky sa mozu ist strcit lebo ony mu nedaju to co mu davam ja, a to je stastie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
oohh smudlinkaa a to precooo? :frowning2:
25. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimmel, s tim nelze nez souhlasit....

smudl, a proc ho mas na nule? co te trapi?
25. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
salome istotu berem v tom, ze vidim aky je do mna sialene zamilovany a vsetok svoj volny cas chce travit so mnou lebo mu je ako hovori so mnou najlepsie :dizzy_face:
holky já jsem asi divná ale stačí pár slov od vás a nějak mě to opouští :grinning:
autor
kristi-rozumný slova.Jak říkám,je to ale někde uvnitř,silnější než rozum :frowning2:
25. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
smudlinka :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzhled? váha? nebo to,že jsem bohužel furt nemocná...ale když se teď na to tak koukám tak kdyby chtěl už by byl fuč,chce si mě vzít i když neví jestli mu dám někdy děti atd...no člověk potřebuje asi otevřít oči :sweat_smile:
25. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako podvadet se bude vzdy a vsude, to je holej fakt, ale ten vas chlap je proste vyjimka, s tim se zije daleko lip, ne?
25. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je fakt,proč by s námi byli když nemáme děti,když by toužili po jiných :wink: ale až budou děti?
25. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je pravda,že za tu dobu co jsem ležela v nemocnicích tak mohl někde větrat pytlíka a ne vedle mě sedět kdyby měl o to zájem :sweat_smile: se teď za sebe stydím :pensive:
25. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek