Myslíte, že se kvalita krému skutečně liší podle ceny?

peppapig
22. srp 2009

Verite reklamam, co se kosmetickych pripravku tyka?

Myslite, ze v kremu za 200kc a kremu od Diora za 2000kc je velky ci nejaky rozdil?

Vyhozene penize ci bajecna investice?

aponchie
22. srp 2009

myslim,ze dobra vec reklamu nepotrebuje ..pokud nejde o novy vyrobek na ktery je treba upozornit

emamamamu
22. srp 2009

vyhozene penize🙂

emamamamu
22. srp 2009

jak jsem nadherna i kdyz se myju jen vodou😀 😀 😀 😀

aponchie
22. srp 2009

reklama na joguryt ve sklenicce neni na chocensky na holandiu na klasik ne..na dobrou nanu a jine humace jo divne ne?sak lidi kupuji jak vidim jen podle ceny snad..ne vseci ,ale vetsina ano..co ja dneska videla za kentusy ve voziku .. 😝 maminka asi 150kg detatko ve vajicku nevim vek cca5m..tluste jak hrom ,druhe decko asi 5let ve voziku jeste tlustejsi jak otesanek..matka same coko ceralie kofoly stavicky decko ve vajcu valilo super znackovy caj bobanek ve voziku cpal zrovna novou predvadenou sladkou vodu pro deti uuuzasne 😀

aponchie
22. srp 2009

ema ja mam mastnou plet,ale prekvapive mi dela dobre cim jsem starsi indulona

emamamamu
22. srp 2009

ja pouzivam jen nejaky krem abych mela trochu mastnou plet a mohla si dat pudr....😀 pak si myslim, ze jsem neodolatelna...😀 😀

aponchie
22. srp 2009

ja jsem zkusila mnoho drahych kremu a nevim nevim nic me nesedi anebo nevidim zadny rozdil oproti levnejsim..mozna kdyby to dal nekdo do obycejne krabicky? 😀 neni to placebo ?? 😀 ale treba vune kupuju drahe..gucci fendi a vydrzi mi moooc ale nemuzeme preci srovnavat vyrobky ruznych rozdilnych hladin

emamamamu
22. srp 2009

kamoska pouzivala cely zivot takovou tu klasickou modrou Niveu, pak se poblbla, nevedela co s prachama a kupovala si nejaky krem za 1500...no ted ma hubu uplne flekatou a jebatou...coz predtim mela jak detskou prdelku..tak mi rekni, cim to je?😀

ygreen
22. srp 2009

pokud někdo víte o superkvalitním krému tak sem s ním 😉 zrovna nedávno jsem si říkala, že až mi bude 30, tak zainvestuju a koupím si kvalitní kosmetiku, žádné blbiny z reklam. Ale modrá indulona je fakt super 😉

Reklamy se dělají u těch výrobků, které hodně vynášejí - nízká kvalita (nízké náklady), velká kvantita (vysoká produkce). A hlavně mají zapůsobit na střední vrstvu. Taky nejsou reklamy na jachty nebo ručně šité boty, protože ty mají své zákazníky.

emamamamu
22. srp 2009

drahe a luxusni pripravky jsou jen o placebu🙂
kdyz chces byt kost, tak budes i s Nivejkou🙂

ygreen
22. srp 2009

e-e nivea mi ucpává póry 😅 , a to je můj problém i s indulónou, která je ale nejlepší na nohy a ruce.
Ale stejně jsem si říkala, že bych si někdy nechala udělat rozbor pleti a nechala si navrhnout přípravky přímo na "kůži". Zajímalo by mě jestli uvidím rozdíl. Teď si na xicht hodim sem tam něco, když mě "táhne" třeba po koupání v bazénu, většinou mám doma stoletý krémy od oriflameu, avonu, nivei, nebo loreálu 😝

ale musim říct, že jsem viděla zásadní rozdíl při užívání šampónů z kadeřnictví. Né ani tak na vzhledu ale kvalitě. Měla jsem v pr*eli vlasy po střední škole (experimenty s barvama a následné stahování barvy pomocí melírů 😝 ). Vlasy jsem měla děsné zlámaný. A pak jsem 2 roky užívala Kérastese na obnovu ceramidu a luxus 😉

emamamamu
22. srp 2009

me se zdaji sampony dobre hlavne po zmene z jine znacky...pouzivala jsem nejaky snad Fructis 😅 a pak presla na Elseve a po tydnu jsem ty vlasy fakt videla hustsi a zdravejsi (placebo?)...pak jsem pouzila elseve na objem..a zase jsem si vsimla, ze jsou lepsi..ale treba jen dva tydny...😀
taky jsem mela nejaky z kadernictvi za 300..a myslim, ze jsem nepoznala zmenu...ja ty pripravky nejak neprozivam, no...pro me je dulezite nemit ty vlasy mastne, oblicej aby nevypadal jak po chemoterapii a nehty upravene a jdu...🙂

aponchie
22. srp 2009

ja co je v reklamach jak tam zjistuju skoro nekupuju ..nevim no ..nevim teda na jakou vrstvu maji pusobit ,ale nekdy mi prijde kdyz to slysim co ta reklama vlastne dela a rika,ze je pro dementy ..normalni clovek to prece nemuze brat kolikrat vazne

ygreen
22. srp 2009

ema: já to teď vůbec neřešim 😉 kdybys mě viděla teď, když se půl dne šprtám ekonomii na státnice a druhý půlden píšu manželovi bakalářku 😝 jsem vděčná za tmavý kout u pracovního stolu 😝 😀

emamamamu
22. srp 2009

musim ti rikat, ze jsem se chtela jit rano koupat a jeste jsem to nestihla?😀
tak ma napada, ze jsem si koupila nejaky uzasny Bref (vyyyborna reklama v telce, samozrejme)...takova lahvicka s dvemi tekutinami...no parada....doted mam modry zachod!!!! normalne takove ty fleky jak to steka dolu, tak tam zustaly!! a nejdou nicim dolu....

jakoubka
22. srp 2009

Za kvalitu se neplatí(jak co)

sada na odlíčení Mary Kay-ksicht samý lišej 😠
Garnier sada-ksicht jemňounkej 😅

ale

zas např:make-upy

Dior-fakt drží celý den,nelesknu se ani po 8 hodinách 😅
Miss Sporty-nedrží,lesknu se jak psí kulky 😝

poppy
22. srp 2009

Tak naprostý souhlas s Apo 😉 na kvalitní výrobek fakt netřeba reklama 🙂 A přesně, taky si raději koupím kvalitní parfém, než náhražky... 😖

Jinak co se týče TV reklamy, tak třeba kupuju a meju nádobí jen v Jaru, ale to jsem nepodlehla reklamě 😀 😀

A třeba mamina tak tá má s pletí od jakživa problémy - mastná a ji pomohl a vyhovuje krém od Aimé 😵

ygreen
22. srp 2009

ema: půjdou, za čas, tu skvělou skušenost mám taky 😝 ale za nejvíce lživé považuju reklamy na prací prášky typu vypere dočista dočista, leda tak hov*no 😝 ještě jsem nenašla prostředek, kterej by mi fakt luxusně vypral světlý prádlo.

s tím nestáháním 😀 manžel mi vždy říkal, proč se neučim doma, když jsme sami s prckem 😝 a dnes hlídá celý den úplně sám a já jsem zalezlá v jiný části domu a když jsem přišla zjistit, jestli dal klukovi vůbec něco k jídlu 😀 tak se mi přiznal, že se ještě nestih vyčurat a asi mu praskne měchýř 😀 😀 😀

poppy
22. srp 2009

Ema - já jsem "podlehla" a koupila Harpic do záchodu a po pár minutovým působení to smrdělo, po důkladném očuchávání u uzávěru jsem přišla na to, že to smrdí po "chca.kách" 🙄

aponchie
22. srp 2009

domestos sedej..zadny vodni kamen ucinkuje nejlip co znam..ajax na sklo naadhera..jar je super

aponchie
22. srp 2009

make up..mam velke pory a vyrazky takze podle toho co jsem zkusila ...dior lancome vsecko mozne drahe ve fannu a marrionaud nic..jak lehkej kremecek drahe jak hrom az..revlon colorstay cca500kc u nas v US snad8dolacu jen..

jakoubka
22. srp 2009

Teď jsem podlehla novému čističi na WC(duck),trobička s gelem,který když se zmáčkne čudlík 😀 ,tak se odpojí jen jedna gelová tableta 😅
No,buď je to rukama,nebo nefuguje,ale gel je všude jen né v míse 😝

aponchie
22. srp 2009

ja kdyz sem s necim spokojena tak nemenim

bilej bref vycisti vse..kola na kocarku mam jak snih bile..ale bacha beli hodne

kubaka
22. srp 2009

dobrá kosmetika všeho druhu je od Clinique - nejsou to vyhozené peníze - v svých 40 letech vidím rozdíl, když jsem pár dní používala vzorek krému proti červeným žilkám v obličeji - mám hodně choulostivou pleť a trvale nic nepoužívám. Mám od Clinique i veškerou dekorativní kosmetiku, která se parádně umyje vodou a čistíčí vodu na obličej, co krásně dočistí a promastí. Krém stojí okolo 1000, voda 700...
Krém za pět tisíc bych nekoupila, ale tohle ujde a funguje.

Ostatní kupuju podle čuchu - kvalitní věci si člověk vyčíhá. Já nakonec po všech ekologických prášcích peru v Persilu senzitiv - a ten fakt vypral i zažrané pocintané límečky našeho čuňátka. Takže Obvykle je cena úměrná kvalitě - jen má každý jinou představu o tom, co je právě pro něho "kvalitní" - čili užitečné a potřebné a na co má.
A do hajzlíku leju cokoliv, co nesmrdí - to mě moc nevzrušuje 😀

ygreen
22. srp 2009

jakoubka - ten čistič jsem si chtěla taky koupit, ale nevěřím tomu, že by ten bobek vydržel na stěně hajzlu několik dní 😕

aponchie
22. srp 2009

clinique je fajn co sem slysela od kamosek..ale tady bych ho nekoupila

ygreen
22. srp 2009

apon - já se pořád chystám, že taky budu srát na český předražený prodejce a budu jezdit kupovat levněji do ciziny a fuuuurt se k tomu nemůžu dokopat. Budu muset posbírat rady a návody. Ale až zhubnu, tak někam vyjedeme s manžou na nákupy. Asi na slevy do Londýna 😵 hmm..takže asi až po druhém děcku a plastice 😀

ygreen
22. srp 2009

jo a výrobky sephora - některé jsou zajímavé, a možná fungují, jenže tojsou asi dryjáky 😀 jednou jsem si koupila průhledný lesk na zvětšení objemu rtů (mám je sice docela velké, ale v mym tlustym xichtě se ztrácej 😝 ) a zvětšily se, to je pravda, ale bylo to děsně nepříjemný😀 brněla mě celá huba, píchalo to jak stovky jehliček 😒

aponchie
22. srp 2009

ja se chystam do londyna na vyprodeje..setrim a utratim to tam..bez chlapa a dve noci tam a jeste zaparit

ygreen
22. srp 2009

apon: se někdo má 😀 😵