• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Na čem nejvíce ujíždíte?

17. dubna 2008 
Teda NOBODY... jako o život jo? :astonished: Dobré vínko je drahé, takže zas tak často to není! Ale těší mě, že si pamatuješ zrovna můj příspěvěk. Zřejmě jsi hledal hrubky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
A co to máš s těma čistýma ponožkama? :astonished:
Jo a ty psy a kalhotky taky miluju :grinning:
30. bře 2008 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak ty octové brambůrky asi prubnu... pak na ně založím téma :grinning:
30. bře 2008 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja menim ponozky i dvakrat za den ikdyz nic nedelam :grinning: mam takove hunate barevne i na noc pac je me porad zima :grinning: kalhotky s nohavickama mam na sobe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
octový brambůrky? Je to dobrý? :grinning:
30. bře 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to nechutna ,ale je oblibene v UK.mozna tak hranolky s octem me chutnaji co tam davaji k fish
30. bře 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
banány v čokoláde, čokoláda Ritter sport - marcipánová, kozí sýry, vtáčie mlieko,
30. bře 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé a korbáčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2008 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik lidicky ja nejvic ujizdim na margotce a horke cokolade orionnn :grinning: :grinning:
30. bře 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie ..... sakra! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hmmmm, ponožky plus kalhotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

neeve, s ponožkama se dá dělat věcí .. já je třeba nosím na noze a špiním :grinning: pamatuju, co bych si nepamatoval, hrubky tam nebyly .. ani mě to nenapadlo hledat :grinning:

fish and chips s octem ... no to by dopadlo .... siestou na záchodě a promlouvání k mise :grinning:
30. bře 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně, že je nosíš na noze... protože jsem začala přemýšlet, co se s nimi tak ještě dá dělat... :grinning: :sweat_smile: :grinning:

utírat prach třeba...
30. bře 2008 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Horká čokoláda Pistáciová(díky monrou :wink: , margotka meruňková(díky Marguerite),utopence, pivko, Magister, korbáčky,šopák,Krůtí steak s brusinkovou omáčkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně česnekový jednohubky s olivou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hii, no tak to ja i na tom internetu, jak tu bylo zmineno :grinning:
na dobrem jidle (losos, syry), na cokolade, cokoladove zmzline, cokoladovem dortu :grinning:
a k piti? nejlepe vinko, ale kdyz uz bych se mela placnout pres kapsu, tak gin s tonicem :dizzy_face: :dizzy_face:
a na televizi moc nekoukam, ale Dr. House si snad nenecham ujit nidky :grinning:
30. bře 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych nasla i ty podkolenky pruhovane :grinning:
30. bře 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchinečko, dokonce podkolenky .... to je rána pod pás toto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Neeve, s ponožkama minimálně 5 věcí mě napadá :grinning:
30. bře 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si pis!kdyz sem se kvuli nim pohadala s nasima pac sem si rozmyslela az za hranicema ,ze se mi taaak moc libi a museli sme se vseci vracet s napuchlou Aponchie asi 50km pro podkolenky toz abych je nemela rada :grinning:
30. bře 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, utopence jsem dlouho nemela, ted bych si dala, jak to tu ctu. ale hezky domaci :wink:
30. bře 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam nalozene hermelinky a kamoska mi donesla tramin z moravy :grinning: tak si udelam pekny vecer ne?
30. bře 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A párek na ohni, nebo buřta pořádně připálenýho a opečenej chleba máčenej v marinádě z grilovacího koření, piva a oleje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody těch pět věcí...
30. bře 2008 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu akorát jednu napsat ... dát si ponožku na hlavu :slight_smile: :grinning:
30. bře 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2008 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mr.Bean v nich odstreduje hl.salat :grinning:
30. bře 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
apochonie a ve vlaku si je strkal do uší aby neslyšel :slight_smile:
30. bře 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste milujii nugatovou bonbonieruuuu :grinning: :grinning:
30. bře 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když byla malá, tak jsem si na noc dávala ponožky ve stanu na uši, aby mi do nich nelezli škvoři...
30. bře 2008 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeve :grinning: zajímavá metoda...moje spolužačka zase protože mi záviděla moje kozy strkala si do push-upky fusky aby měla větší ty svoje nulky :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi skvory mi ani nepripominej!ja z nich mam hruzu doted a ve stanu v noci me desi ze sna jak mi tam lozi a kousou mi bubinek :grinning: cpu si tam vatu ale nejlepsi je prej cesnek :grinning: :grinning:
30. bře 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomu jidlu, ja ujizdim hlavne na belgickejch pralinkach, cim noblesnejsi, tim lepsi :slight_smile:. A vubec na jakykoli dobry cokolade...lepsi speticka kvalitky nez tuna toho hnusu, co se dneska za cokoladu vydava :slight_smile:
30. bře 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky strašně miluju čokoládu a ej mi úplně jendo, jaká ej, ejstli bílá, hořká, s vysokým obsahem kakaa. zďobu každou :grinning:
30. bře 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek