• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Na čem nejvíce ujíždíte?

17. dubna 2008 
jj, a jeste ujizdim na to, spat naha v lete....
31. bře 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeve: :grinning:
kristi:joooo spani naha v lete u otevreneho okna pekne obejmout perinku a tak...sem tam strach,ze nekdo vleze dovnitr :grinning:
31. bře 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já spím nahý furt .. když nejsem nemocnej :grinning:
31. bře 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi mel co rict..ted se na tebe budou lepit jak vosy na med :grinning: ale to ty chces co? :grinning:
31. bře 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, spím v zimní bundě i v létě :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejne to chces to uz nevratis :grinning:
31. bře 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale trochu něco jinýho :slight_smile:
31. bře 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nobody a teď se mě nezbavíš :angry: :grinning:
31. bře 2008 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
in-line bruslích, čokoládě, vanilkové zmrzlině, dobrém sýru, červeném vínku, oplatkách Horalka a Mila, lízátkách, jídlech od maminky...a taky na MK, hlazení chodidel od manžela, knížkách, DVDčkách, potápění..........
31. bře 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ujíždim hlavně na sladkostech :confused: Taky jsem ještě od porodu nezhubla ani kg, navíc jsem ještě jedno přibrala navrch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A taky na surfování po netu, nakupování a fotografování (nikoliv jako modelka, ale jako fotografka) :dizzy_face:
31. bře 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja hlavne na cafe latte :slight_smile:
31. bře 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpoveď je jednoznačná :grinning: na nete a koláčoch mojej babky :dizzy_face:
31. bře 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čokoláda a ešte raz čokoláda! mňam.. a tiež volejbal, neviem chodiť :grinning: , radš
ej bežím, alebo kolieskové korčule. teším, že je konečne teplo, budem na nich chodiť aj do práce.
31. bře 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Susik77, latte je také fajn. To jsem si dávala denně, když jsem byla ještě v práci :wink:
31. bře 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zase je to o zradle......... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pro me je maximalni blaho prijemna kavarnicka, kde pousti treba spanelskou muziku, vino, olivy a sýrove prkenko...
31. bře 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ujíždím na svým mužíkovi :grinning:
31. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jeste me fakt bavi veset krasne vonavy pradlo :astonished:
1. dub 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zijstila, že ujíždím na relaxaci. I když jsem uplně kantáre, tak deset minut té relaxace a můžu jít žehlit :astonished: Nebo když nemůžu usnout, tak začnu relaxovat a usnu za chvilku. Já jsem si nemyslela, že to může takhle fungovat :astonished:
1. dub 2008 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to delas?
1. dub 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvolňuji postupně všechny svaly, dýchám u toho do břicha a až když jsem v takovém tom stavu, že mám celé tělo ztěžklé a je to hrozně příjemné, tak v tom chvíli vytrvám... a pak pohoda jak když mě to nabije... fakt. Už jsem to zkusila několikrát a vždycky nechápu... :astonished:
1. dub 2008 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni nekde presny popis??
1. dub 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to mám v knížce, ale zkusím to někde najít :slight_smile: Když tak hodím odkaz.
1. dub 2008 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooooo,diky diky
1. dub 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na jidle ujizdim taky hooodne, ale neujizdim na navstevach restauraci, ale miluju cajovny...vzdycky kdyz jsem v nejakym meste poprve, musim zajit do tych jejich a porovnala s tou nasi, ktera je podle me nejlepsi. :sweat_smile: :grinning: Samozrejme v lete to jsou festaky jeden za druhym a vsechny nase vylety, kdyz nekam vyrazime a vlastne ani nevime kam, ale vzdycky nekam dojedeme a za dva dny pokracujeme zase jinam. :slight_smile: Letos s Patou to bude teda trochu jiny leto, ale uz ted se moc tesim, jak si to uzijeme, pac na Patovi ja ujizdim celorocne. :dizzy_face: Jinac syry taky muzu a jahodovy lizatka, ty muzu mit porad a na testovinach se syrovou omackou a na colu s rumem a na uklizeni (desne to uklidnuje), na svoji zahradce...no je toho hooodne. :sunglasses:
1. dub 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi tak na netu jsem to nenašla :frowning2: Ani tu knížku co mám doma. Půjčila mi ji jedna kamarádka, která ji už nechce zpět, ale k prodeji nikde na netu není. Je to příručka pro ty, kteří trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Zkus se někde v knihovně po něčem takovém podívat, třeba to tam najdeš :slight_smile:
1. dub 2008 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu relaxaci potřebuju... :slight_smile:
1. dub 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nejvíc ujíždim na synovi :dizzy_face: , parnerovi a na Alčátku s Moruskou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na me ne jooo??? :angry: No pockej, ja si to s tebou vyridim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. dub 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady by ten popis být mohl ... :slight_smile:
http://www.grada.cz/katalog/kniha/sam-sobe-psychologem/
viz Jacobsonova relaxace a rychlé uvolnění :slight_smile:
1. dub 2008 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek