• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Na skle se objevují malé flíčky, nevím, jak je vyčistit

16. září 2011 
Ahoj holky,
mám problém s čištěním oken :unamused: - ať použiju cokoliv, pořád se na skle objevují malé flíčky (jakoby kapky), které nejdou ničím vyčistit. :frowning2: Vzhledem k tomu, že jsme kolem oken dělali nové omítky a novou malbu (včetně impregnace), mohlo by se jednat o zbytky těchto materiálů. Nemáte někdo nějaký osvědčený recept (přípravek), jak se těchto nečistot zbavit??? Byla bych moc vděčná. Předem díky. M.
26. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to jedine sloupnout. My tam meli penetraci nebo impregnaci taky a myslela jsem, ze zesilim. Takze trpelivost, a sloupat. Mozna zkus jeste redidlo
26. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
margareth, kup si ziletku, udelatko na sloupavani nalepek nebo ostrou spachtli a okna tim parkrat prejed - sloupne se ti to (bude te to stat trosku usili), ale pak budes mit okna cista...

Po plastu bych s tim ale neprjizdela, jen po skle...

Na impregnaci nebo omitku redidlo nepouzivej - je to k nicemu, nerozpusti se to..:slight_smile:

Kristi, nic osobniho..:slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
co nic osobniho?
26. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
margareth, plně tě chápu
nám zateplovali a rámy i okna nemám pořád čisté :angry:
26. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, s tim redidlem..:slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no ony jsou ruzny druhy, ze jo. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji všem za rady, včera jsem zkoušela nečistoty "seškrábat" škrabkou na sklokeramickou desku (dle rady jedné dívčiny na beremku), protože ani nehtem, ani obyčejnou žiletkou to nešlo a byla jsem velice mile překvapena - všechny kapky jsou pryč. :slight_smile: Chce to sice trpělivost a dost času, ale opravdu to funguje. Takže můžu vřele doporučit!!! :wink: M.
28. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margareth Vyzkoušejte http://www.nanofuture.cz/nano/glavix-130-17/, ale předtím je potřeba očistit sklo tímto produktem http://www.nanofuture.cz/nano/cleanix-103-7/ . Doufám, že vám to pomůže
16. zář 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek