Používáme cookies. Více informací zde. OK

Najednou mi vadí má kamarádka se stejně starými dětmi

vendeta
6. kvě 2009

Mám fajn kamarádku, máme stejně starý děti. Dost si rozumíme. Ale najednou mi začla hrozně vadit, i věci který dřív ne. Uplne se za to stydím, ale občas se jí i vyhejbam. Fakt to nechápu, vždy to bylo fajna najednou z ničeho nic............

jabber
6. kvě 2009

A nejste spolu moc často? Prostě normální ponorka 😅 😉

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

vendeta, mozna prisel cas-jit kazda svou cestou 😉 ...."naucily" jste se od sebe co jste mely a ted je cas jit dal 😵

Stalo se mi to stejny kdysi-az ted vidim proc se to vsechno stalo...lidi se meni, nic nezustava naporad...

vendeta
autor
6. kvě 2009

Jenze ona si asi tohle nemyslí, Asi to je jen z mý strany.

jabber
6. kvě 2009

Mně se tohle stalo 2x se dvěma různými kamarádkami a pokaždé na konci naší společné dovolené. I když je mám obě ráda, tak prostě už jsem jí vždycky měla dost, už jsme spolu byly až příliš a štvaly mě pak i úplný nesmysly, kterých bych si normálně ani nevšimla. Potřebovala jsem tu kamarádku vždycky pak nějakou dobu nevidět. Stačilo pár dní a od té doby zase pohoda 🙂

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Muze to byt taky ta ponorka jak psala jabber 😉

Existujou ruzny formy toho ukonceni, ze...hadka, stehovani, nebo takovyto"nepotrebuju te videt..." 😔

vendeta
autor
6. kvě 2009

na podzim se stěhujem🙂

johanda
6. kvě 2009

Vendeto, to je celkem normální. Některé vztahy prostě vyhoří, kamarádství s tou holkou ti už nejspíš nic nedává a/ nebo více bere než dává. Nedělej si výčitky, většina přátelství je na dobu určitou, jen málo jich přetrvá doživotně. Možná se s ní po nějaké době setkáš a vaše kamarádství bude pokračovat, možná ne. Tak to chodí 🙂

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

vendeta .a to vazne? To stehovani?

vendeta
autor
6. kvě 2009

janus fakt
máme koupený byt v jiném městě a rekonstujeme ho

suki
6. kvě 2009

to je ponorka 😉
ale může se stát, že si přestanete rozumět, skoro se mi to taky stalo, ale bylo to ve mně, nakonec jsem si uvědomila, že něco dělám blbě já a bylo to zas O.K. 😉

jeudi
6. kvě 2009

taky se mi to stava ale pak je vse zas ok no ale s jednou kamaradkou se mi to stava porad z duvodu ze po me porad neco chce najist pucit atd

jabber
6. kvě 2009

suki - u nás to bylo taky ve mně, měla jsem jí prostě plný zuby 😎 😀

misa84
7. kvě 2009

jabber 😀
taky se mi to prave ted deje, je fajn, ale leze mi momentalne na nervy tim, jak dela strasne chytrou a nakonec je vzdycky vsechno jinak nez rika...a taky mam pocit, ze porad resim jeji problemy a na ty moje se zapomina 🤐

nobody
7. kvě 2009

u holek je to tradice 😀
prostě to tak je

suki
7. kvě 2009

co už

nobody
7. kvě 2009

co už 🙂

nobody
7. kvě 2009

mně vadí všichni lidi 😝

suki
7. kvě 2009

proč? 😀

suki
7. kvě 2009

lidi jsou fajn, ale mě dnes taky naštvala kámoška 😝 😔

nobody
7. kvě 2009

a proč?
nee, já mám lidi rád

suki
7. kvě 2009

no to je na dlouhý povídání a já se teď musím jít uklidit, takže na to nemám čas 😉
pa 😉

jaspina
7. kvě 2009

Já jsem měla nejlepší kamarádku tak 5 let, pak ale přišla doba, kdy jsem měla dojem, že jsme každá jinde - jiné zájmy atd. Postupně jsme se přestaly vídat i když bydlíme kousek od sebe a každá si našla své známé. A tak po 6ti letech jsme se náhodou daly do řeči a zjistily, že si rozumíme.. Ona se prostě dřív usadila a já byla ještě nevyblblá - teď jsme na tom podobně a jsem moc ráda, že se máme. Někdy pauza prospěje - než se do kamarádství nutit - to se pak ten člověk akorát zprotiví..

Sem začni psát odpověď...

Odešli