Nákup potravin (a jiného) online, Praha a okolí

kukokuko
31. srp 2016

Ahoj holky,
máte zkušenost s online nákupem a následnou dodávkou zásilky až k vám domů? Tj. Praha a blízké okolí? Takže např. Rohlik, Koloniál či ITesco?
Doporučíte?
Předem děkuju

iwet91
31. srp 2016

Rohlík . .za 1! 😀

brusinka91
31. srp 2016

Objednávám pravidelně z rohlik.cz, a jsem spokojená. Případné reklamace vyřizujou rychle a ochotně, buď dovezou to co chybí, nebo vrátí peníze. Máme zaplacené premium členství, takže veškerý rozvoz máme zdarma (buď do 90 min nebo pak na konkrétní dny a hodiny).
Líbí se mi, že mají i kvalitní maso a vejce z volného chovu. Mají i jiné farmářské potraviny. Plus mají vždy i nějaké akce, slevy, a třeba v dětském klubu Rohlíček jsou pak zas speciální slevy na dětské zboží.
Při nemoci, neschopnosti, těžkém nákupu, nebo záchvatu lenosti je to fakt služba k nezaplacení 🙂

anve77
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kukokuko
autor
31. srp 2016

Holky, a Rohlík má ceny srovnatelné s Tescem nebo Kauflandem apod.? I když za kvalitní produkty si taky ráda připlatím🙂

kukokuko
autor
31. srp 2016

@anve77
Pošleš prosím odkaz? Díky

anve77
31. srp 2016

@kukokuko odesláno, děkuji za zájem 😉

mishak1111
27. zář 2016

U nás máme rádi bio a jsme bohužel bez zahrádky. Zamilovala jsem si ale 2 obchody, svět bedýnek a my food market. Nejsem z Brna, takže využívám více svět bedýnek, ale na některé trvanlivé potraviny my food market. Hezké srovnání jsem našla tady: http://www.tuhykorinek.cz/2016/08/jezte-zdrave-...