Nákupy s Maminkou. Nakupovaly jste v této akci?

kacasim
22. lis 2011

Milé maminky, nakupovala jste některá v této akci? Byly jste spokojené s výběrem e-shopů a rozsahem slev? Co byste vylepšily. Díky za jakékoli odpovědi a podněty ;)

ivkaj
22. lis 2011

Podobný dotaz už je na FB přímo od redakce ;o)
Loni jsme koupili kočárek, letos autosedačku. Ale má tu výhodou, že do Prahy to máme kousek.
Škoda že není podobná akce i na jaře hodil by se golfáč a cyklosedačka.

sarunatko
22. lis 2011

Koupila jsem hrníček, talířek a lžičky, ušetřila asi stovku... Ale zdálo se mi, že většina obchodů byla v Praze, a to my máme trochu z ruky... ale možná jen můj dojem.

ffiinnkkaa
22. lis 2011

Přesně jak píše @sarunatko. Vše co se mi líbilo a co bych využila - Praha, Praha, Praha..ale to už je ve většině časopisů

kacasim
autor
22. lis 2011

Ivkaj, ano byl 🙂 ale snažíme se sondovat na více frontách, kde jsou maminky a získávat tak podklady pro zlepšení a tedy i Vaši spokojenost. Obchody jinak byly po celé ČR. Kuponů byla velká spousta a hodně maminek napoprvé nenašlo to svoje, od toho fungovaly diskuze a fb stránky, kde se dalo na cokoli zeptat. E-shopy stále běží do 30.11.

kacasim
autor
22. lis 2011

ffiiinnkaa: a o co byste měla konkrétně zájem? nevybrala byste ani z nějakého e-shopu? Byly tam slevy i přes 30´% 😉

pajapoj
22. lis 2011

My jsme koupili stavebnici Geomag. Jediný co mě překvapilo při konečné kalkulaci bylo, že si internetovou cenu navýšili na "cenu obvyklou" (u jedné stavebnice o 100 Kč vyšší než v kamenném hračkářství) a až z ní počítali slevu, takže v konečném efektu ta sleva nebyla až taková. Ale i tak jsem objednala a ušetřila.

Jinak bych třeba ráda objednala i vláčky, na které byly kupónky dokonce 2, ale v obou obchodech i po slevě vychází vláčky a doplňky dráž, než v jiných e-shopech

sarunatko
22. lis 2011

@kacasim Jenže když u e-shopu zaplatíte poštovné, tak v případě koupi věci, která nestojí zrovna tisíce, vám ta sleva zaplatí tak akorát to poštovné 🙂 Já jsem nakoupila přes e-shop, ale s osobním odběrem v Brně. Jinak Maminku miluju 🙂 a to poslední super tlustý číslo ještě nemám ani dočtený 😀

ffiinnkkaa
22. lis 2011

@kacasim Už to nemusím psát 🙂 Dva příspěvky nad mým to už za mě napsaly 🙂

kacasim
autor
22. lis 2011

pajapoj: u toho geomagu to psalo víc maminek, že sleva se počítala z běžné ceny a ne z internetové, bohužel závisí na prodejci, poskytovateli slevy, jak se rozhodne a jakou slevu poskytne. Ale i tak sleva 40% byla jedna z nejvyšších. Geomag využilo hodně maminek! i já mezi nimi 😝

kacasim
autor
22. lis 2011

Už jsme zaznamenali více reakcí, že se nakupování přes e-shop nevyplatí právě kvůli poštovnému. Jak píše sarunatko, ideální je mít odběrní místo poblíž, já takto koupila autosedačku a hodně se to vyplatilo. Navíc některé maminky píšou, že si raději věc osahají, což je také jasný argument, jedna varianta ještě je, vyzkoušet v kamenném obchodě a poté tu samou věc objednat se slevou přes e-shop. A jak se Vám líbila MegaMaminka? Oceníte takové velké číslo se slevami? nebo je pro Vás příliš obsáhlé?

sarunatko
22. lis 2011

@kacasim Mně se tlustý číslo líbilo a doufám, že vánoční bude ještě tlustější a s dárečkama 🙂 😀

innes
22. lis 2011

Chtěla jsem objednat z latkovepleny.cz, ale nějak nefungoval server 😒 Jinak jak už je napsáno výše, samá Praha.

kacasim
autor
22. lis 2011

@sarunatko Vánoční číslo už se připravuje, ale tlustější asi nebude :D to listopadové, co do počtu stran, lze jen těžko dostihnout, už takto se mnohým nevešlo ani do schránek :D Doufám, že budete spokojená i nadále. Maminka se snaží o to, aby jste svými reakcemi pomáhaly dotvářet časopis, zajímají ji Vaše názory. Vím, že všechny nechodíte na facebook, tak se ptáme i tady ;)

pajapoj
22. lis 2011

@kacasim já si na ten geomag nestěžuju, jen mě to prostě překvapilo 🙂 I tak jsem na něm ušetřila skoro tisícovku, takže paráda. A tohle číslo je suprový, normálně mám za týden přečteno a koukám do schránky, jeesstli už tam není další a teď ještě pořád nepřečteno a to už mi za chvíli přijde další

dandiela
22. lis 2011

@kacasim Já jsem využila slevu na knížky. Ta byla supr, protože byla fakt znatelná. A co mě mrzí je, že jsem nestihla koupit si masáž v Sabai ☹ Ale co se týče tloušťky časopisu a obsáhlosti, tak supr. Schovám si to až se malej narodí, je tam spousty rad a zajímavostí.

kacasim
autor
22. lis 2011

@innes : To už jsme bohužel řešili několikrát, není pravdou, že by byla samá Praha. Na oficiální fanpage na fb se ozývaly maminky z celé ČR, že pořídily v kamenných obchodech (např. České Budejovice, Zlín, Brno a další) Někdy docházelo také k dezinformacím tím, že si špatně prostudovaly na co sleva platí, řešili jsme hodně stížností ohledně Tesca, také tam byly odezvy, že Tesco jen v Praze, což nebyla pravda. Problémy jednotlivých e-shopů už bohužel Maminka řešit nemůže, je to na nich. Také jak jsem již psala výše, záleží na obchodech, kteřé se do akce přihláší a poskytnou slevu.

innes
22. lis 2011

@kacasim samozřejmě chápu, že akce u nás v horní dolní asi nebudou, ale většina kamenných obchodů byla dost z ruky a tak jsem se těšila na nabídku e-shopů. Jinak maminka se mi líbí moc, myslím, že tu listopadovou budu dočítat ještě v lednu 😅

kacasim
autor
22. lis 2011

@pajapoj Tak to je skvělé, toho si Maminka určitě moc váží! To listopadové číslo dalo redakci dost zabrat a snažila se ho pro Vás udělat co nejpřitažlivější a tímto jí patří velký dík. Už s samozřejmě pracuje na tom prosincovém, Vánočním ;) tak doufám, že se Vám také bude líbit a stačíte přečíst tu listopadovou, než přijde další ;) Díky za přízeň 😉

kacasim
autor
22. lis 2011

@innes Díky za Vaše názory a přízeň, doufám, že ji dočtete ještě než přijde prosincová 😉