• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápady na "vzdělávací a zábavný program" pro děti

11. ledna 2013 
@prom dekuju, moc jsi me potesila :dizzy_face: hele, jen napad s tema magnetama :grinning: zkouseli jsme "kouzelne malovani" podle jedne knizky, na podnos jsem dala navlhcenej papir, na neho ruzne udelala hromadky temperek a pohazela ruzny kovovy predmety (sroubky, takovyty podlozky pod ne, apod.) a zespod magnetem chytit nejakej ten predmet a pohybovat magnetem a navrchu by se to melo hybat taky a tim vlastne malovat. Ale nam se nepovedlo, chce to poradne silnej magnet a to my nemame :frowning2: ale decka si to upravily po svym a malovali tema sroubkama atd., ze je stouchali po papire prstama :grinning: a taky to nevypadalo spatne :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob heh..tiez supr napad.. takze kuzla fyziky pre najmensich :grinning:
a verim, ze aj tie strukturky malovane srubkami vyzerali dobre
halt deti su uzasne vynaliezave, ked sa im nechaju volne ruky
.. a my sa aspon tolko nenamakame a neutratime :sunglasses: :grinning:

moja dcerka si teraz vymyslela vlastne umenie.. do plasteliny napichovala take tie farebne velke ozdobne sparatka, co su na jednohubky. Vyrobila akychsi jezkov a potom im na bodliny nahadzovala gumicky. A to som s nou chcela robit uplne nieco ine, to ju nezaujalo /uz ani neviem co to bolo/ .. a tak ma ten jej vysledny vytvor nakoniec odrovnal. Fakt vyzeral uzasne..
Ona ma teda poslabsiu jemnu motoriku, druhe deti v jej veku urcite kreslia "krajsie".. ale tak ma nadchlo, ze jak si to krasne sama vymyslela a aj vyrobila
10. únor 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky frčí modelína/plastelína, malý k tomu má váleček na těsto a vykrajovací formičky na cukroví, tak si docela vyhraje :grinning:
jinak jsou u nás v kurzu ještě těstoviny, smíchám mu dva různé druhy dohromady a on je odděluje do mističek podle tvaru.... pak si tam v tom různě míchá lžící a naposledy si k tomu donesl ještě bagr a bagroval :sweat_smile: :grinning:
22. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o tipy na dobré eshopy s pomůckami na vyrábění her a hraček pro děti :slight_smile: ideálně, aby se na jednom místě dala koupit např. magnetická lepící páska, lepící suchý zip a takové vychytávky :slight_smile:
20. dub 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betelgeuzz Díky, super stránky :slight_smile:
21. dub 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem narazila na tyto stránky http://www.ceske-tradice.cz/katalog/zbozi/tvoreni taky tu je hodně věcí...
22. dub 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nemáte někdo prosím nápad, hru, výtvarné zpracování, pomůcku atp., nebo i knihu, jak přiblížit koloběh ročních období, nějak hezky a nápaditě? malou to teď docela zajímá.

@majatob ty určitě budeš vědět :slight_smile:
11. říj 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
výborná stránka nejen pro tvořivé nadšence....... spousta výtvarných potřeb, kreativních sad apod..... pro případ že byste nevěděly, co k Vánocům....

http://hracskyraj.cz/
25. říj 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teď super frčí razítka. malej má takové ty z molitanu a místo razítkovací barvy používáme prstové barvy naředěné..... super to jde umýt a může si je různě míchat.
8. led 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pokud byste měly některá zájem o "výměnu pytlíkových aktivit", zkuste kouknout sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/sporty-hobby-a-zajmy/vymena-pytlikovych-aktivit-pujdete-do-toho/
11. led 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek