Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
15. lis 2012

@lenny2 to mě zachránila sousedky, komplet balíky s věcma si vzaly. Sice v přepočtu je to 25,-/ks, ale jsem ráda že je to z baráku. Sice když si vezmu nákup např. pyžámka za 199,- a jeho projdení cenu, tak je mi špatně.
Bohužel trh je přesycen.

Kubajs zas relace od půl dvanácté do dvou a nakonec usnul v naší posteli ☹

ostrava8
15. lis 2012

Holky ahojte, tak mám za sebou absolvování zátěžového testu na cukr, jsem od pěti vzhůru, malé mi hlídala mamka, ale zvládli to ... zítra se dovím výsledky, nakonec jsem tam šla ... co kdyby něco 🙂

Šárinko pohlad bobečky a přeji rychlé uzdravení ... my teda zuby ještě nemáme, ale malí slintají už asi měsíc o sto šest :(

Holky načnu téma ... co říkáte na ty sušenky (housenky) do ruky na jídlo pro malé ? Máme vážnou debatu s tím mým a on jim to nechce dávat, že v tom nevidí žádný pozitivní důvod proč jim to dávat ... :( že prej kvůli motorice stačí nějaký kus ovoce či zeleniny do ručky

jarkalada
15. lis 2012

@ostrava8 sušenky nedávám, křupky jo. Ale né kvůli motorice, ale když chcem mít chvíli klidu 😀
Ptala jsem se na to schválne dr., někdo říká, že to není dobrý na zuby. Ale říkala, že je to stejně dobrý/špatný jako třeba rohlík-to se jim taky lepí na zuby. Takže ano, my občas dáme. Pak jim to nechám dost zapít.
Od ovoce jsou zase moc zmazaný, kdyby to měli jíst rukama.
To jsem jim dávala v létě do tý "síťky", ale oblečený bych to neriskovala 😎

sariky
15. lis 2012

@zvalentova tak to je dobry. ja taky doufam, ze se ve finale ukaze, ze to bylo z toho, jak byli zpoceni....

sariky
15. lis 2012

@lenny2 tak to je mazec, valim oci 😲 Ty lidi jsou fakt svine, jak to rikam porad 😝 Ja nakupuji hadry bud v tescu ve sleve nebo pouzity z netu. a nic neprodavam, vsechno davam moji sestre, protoze ta se o mimi pokousi, tak doufam, ze ji to brzy vyjde. ale jinak taky nevim, co bych s tim delala. ja takhle resim dilema co s hadrama po me. po tehotenstvi se mi rozjela panev (na pohled to neni videt, ale neobliknu zadny svoje hadry) a ja jsem si na obleceni driv docela potrpela, takze tady mam samy znackovy hadriky a vetsinu z toho nenoseny nebo hodne malo noseny a kdyz jsem to zkousela pres mimibazar, tak se nikdo neozval. to to radeji dam na charitu nez abych to nekomu prodala za 50 kc, protoze me ty hadry staly tisice 😠 Jenze jsem se jeste nedokopala k tomu, abych to na tu charitu dala, takze mi to lezi doma a ja nemam v cem chodit, protoze od porodu jsem se do obchodu s hadrama poradne nedostala. takze takovy tezky dilema ja mam 😀

sariky
15. lis 2012

@ostrava8 diky Peti.
ja susinum zadny susenky ani krupky ani nic takovyho nedavam. oni neji rozmixovany, natoz kousky cehokoli. btw ty jim davas kousky ovoce nebo zeleniny? a tvoji mali to umi snist? susini se davi i pri malinkatych kouscich, kt. byli ve sklenicce, takze ja se do toho zatim poustet nebudu. navic mi krome mlika nechcou nic jinyho pit, takze kdyby se mi dusili, tak to treba nebudou chtit ani zapit 😒

rychetkami
15. lis 2012

Dobré dopoledně všem🙂 Naše mládež je po očkování, měli odklad, dostali tetravakcínu, tak snad to bude ok...
@lenny2 Leni, kdybys něco chtěla prodat, třeba ty teplákovky,sems tím, oblečky máme do 68čk\y, pár 74 pro obříka Koloděje máme, ale žádná sláva. Samozřejmě bych byla platící🙂

rychetkami
15. lis 2012

@sariky susinum drobínum přeju brký uzdravení. Ad hadry na mě - já taky skoro nic neoblíknu, ale u mě je to špek a jen špek, takže jakous takous naději mám. Něco je nosí moje mamka, je relativně mladá a fakt dobře vypadá, takže jí to krásně sedne.

lenny2
15. lis 2012

@zvalentova
No právě, že ty moje věci by každém chtěl taky za dvacku a to fakt jako ne, dala jsem za to hadí peněz, některý věci mám dotažený z USA, to je mi prostě líto to dávat takhle skoro zadax 😉
U nás se Štofa nějak srovnal, spí v kuse cca do dvou, napije se čaje a spí dál cca do 4, pak mu vrznu Sunar a spí dobrovolně sám až cca do 6:30 😉 Nevím čím to je, protoźe dělám pořád všechno stejně, ale doufám, že to vydrží!!!!! 😉

sariky
15. lis 2012

@rychetkami diky.
no ja jsem byla vzdycky takova vychrtlina a ted jsem vychrtlina s vytahanym pupkem, takze fakt lahudka. v tehotenstvi se mi rozjela panev. na pohled to poznat neni, ale neobliknu zadny svoje hadry, takze to muzu asi vyhodit, protoze nikoho s takovou postavou, jakou mam ja, neznam.
ale jestli mas speky, tak mas aspon nadeji 😉 😝

lenny2
15. lis 2012

@sariky
No, Šári, ani mi nemluv, přetejkaj mi tady skříně luntama, který nedám přes to vemeno co mi visí na břiše, je to hroznej humus ☹
Nakoupím si teďka v tom Londýně 😉 Ježiš, jak já už se tam těším!!!!!

lenny2
15. lis 2012

@rychetkami
Kami, ráda ti něco jak budu mít trochu času nafotim, ale nevím, jestli už to na vás nebude malinkatý, my ještě nějaký 74 nosíme, jinak už 80, ale ty máš docela obříky, viď? 😉

lenny2
15. lis 2012

@zvalentova
Zuzi, sorry za překlepy, to zas ten iPad 😉

sariky
15. lis 2012

@lenny2 jj, taky jsem ten svuj hnus pojmenovala vemenem 😠 Navic jsem zjistila, ze jak se mi v tehotenstvi rozestoupily svaly kolem pupku, tak ted mam v tom vemenu kolem pupku propadlinu. takze to vypada jak nejaky rybi oko. no fakt hnus 😠
a s hadrama si ted pripadam jak bolek polivka v kurvahosigutentag - nejradeji nosim teplaky 😀

jarkalada
15. lis 2012

@ostrava8 kdyžtak jen, kdybys jim je chtěla koupit -nejlepší jsou tyhle - http://lekarnavyskov.cz/shop.php?action=show_pr...
Ty z DM jsou moc malý a hlavně takový moc tuhý a tvdý. Tyhlety jsou lehouný, nadýchaný a ihned se jim rozmělní v pusince. A obsahujou jen tu kukuř. krupičku a vodu. Ostatní tam maj třeba i olej, a to je pak takový tvrdší.
@sariky Já si právě myslím, že když jsou zvyklí jen na skleničky, který jsou vlastně jen hlaďounká kaše, pak maj s kouskama problém. I proto jsem jim to vždycky od začátku jen vidličkou pomačkala a pak mačkala míň a míň.
Mixovala jsem jen hrášek, kukuřici, fazolky atd.
Hele a trochu pozitiva na tu tvou postavu 😉 Ale u "rybího oka" jsem se zasmála 😀

rychetkami
15. lis 2012

@lenny2 jj, mám obříky, aktuálně ale MArík většinou nosí 68čku a Vika 62ku, nco o číslo větší, takže nějaká 68 a 74 by byla nateď. NArovinu, brala bych to, co je fakt pěkný, třeab ty teplákovky.Je mi jasný, že to něco stálo, tak by tomu odpovídala cena. Jako likvidátorka🙂 bych řekla, cca polovina pořizovací ceny. Vidíš to taky tak? Jednm na rovnu a píšu, co si myslím, ale je to lepší než nějaká slibotechna.

rychetkami
15. lis 2012

@sariky tak bude nový šatník, to je na tom pozitivní. Anebo j)se břicho ještě sprá
aví, jsme přece mladý holky, ne??🙂Já doufám, že do léta to bude v normě, já jsem nikdy vychrtlá nebyla, ale 38čku nebo 40ku jsem v pohodě oblíkla.

lenny2
15. lis 2012

@rychetkami
Kami, nemám to ani za polovinu, proto mě překvapuje, že lidi ještě kroutěj hlavama co za to chci.....
Prohrábnu krabice a něco ti nafotim, ale nebudu ti teďka říkat, že to bude zejtra, páč ten čas.....víš jak 😉

lenny2
15. lis 2012

@sariky
Rybí voko je fakt dobrý 😀 Moje vemeno má ještě vylepšenej design, 3D - praskliny 😀

rychetkami
15. lis 2012

@lenny2 jj, až budeš mít čas, však to taky znám.

sariky
15. lis 2012

@rychetkami no mlady, nevim jak ty, ale ja mam do hrobu jeste daleko a 18 mi bylo uz teda hodne davno 😝
a obavam se, ze to vemeno mi tam bude viset i v lete. leda, ze bych ho nejak odstrihla 😀

sariky
15. lis 2012

@jarkalada trochu pozitiva? pockej, ja se zamyslim, abych ti udelala radost 😉 hmmm, premyslim, premyslim, ale jooo, asi to se mnou vlastne neni tak strasny, zezadu to asi ujde, to to vemeno neni videt 😀

sariky
15. lis 2012

@lenny2 btw taky to vemeno mas prepuleny tou hnedou tehotenskou carou? ja porad...

jarkalada
15. lis 2012

@sariky 😀 no vidíš, že to jde 😀 Jdem obědvat, to jsem zvědavá, o čem si počtu odpoledne 😀

lenny2
15. lis 2012

@sariky
Zmizela mi nedávno, ale já už mám 9 měsíců od porodu, to ti taky zmizí 😉

rychetkami
15. lis 2012

@sariky právě, do hrobu daleko, já minulý měsíc oslavila"kristusky"🙂 ale naděje na původní figuru umírá poslední.

sariky
15. lis 2012

@rychetkami tak to jsme na tom plus minus podobne. no spis plus teda 😝 Si nekdy rikam, ze jsem si ty deti mela poridit o chlup driv, treba bych ted nebyla takova troska. no co uz, pozde bycha honiti 😉

sariky
15. lis 2012

@lenny2 oki, tak tomu dam jeste 3 mesice 😉

kinguse
15. lis 2012

@sariky Šári, ty rýmy jsou fakt děsný,nejde jim pořádně pomoct a prostě se trápí! Tak snad brzo zaberou ATB a bude líp!!! Ty dásně zkusím promasírovat,ale moc si na ně nechtěj nechat sáhnout. Zvlášť ta Lucka, u tý jsou to jednoznačně zuby,ale prostě se nechtěj prořezat 😠
Dneska v noci obě "vysíraly" (kdo psal ten výraz?...ten vyloženě sedí 😀 ) do 2h,pak terpv usly. Už to bylo psycho. MM byl nepříčetnej,já taky,štěkali jsme po sobě..no prostě další z príma noci...i když co mě to převkapuje,že? 😀
Jdu vařit holkám přesnídávku, už došly kupovaný zásoby,tak abych něco měla.
Večer vás snad dočtu.
@lenny2 joo Leni,to je přesný! Hlavně NIC nepůjčuj!!! Já byla tak hloupá a po Lukym jsem vše popůjčovala a teď mám oči pro pláč, v jakým stavu se mi to vrátilo!!! 😠 😠 😠 ...vše v podstatě neprodejný!!! Poradila mi jedna kámoška, že je lepší to prodávat na aukru a dělat balíčky po víc kusech...to prý maminy kupujou jak divý!!!!

lenny2
15. lis 2012

@kinguse
No nebudu půjčovat nic, já sama jsem si půjčovat taky nic nechtěla, protože by mi pak bylo trapný to vracet třeba od mrkve apod., nemám tohle ráda. Ale udivuje mě to, že nejdřív se s někým domluvíš, že si od tebe koupí hadry a pak přijde a řekne ti "no víš a ty bys mi je nepůjčila??"
Hele, já uź fakt nevím co ti s těma dorotkama poradit, je to strašný psycho, já to vím ☹ A noční slovní přestřelky s manželem znám taky dost živě 😉