Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
12. pro 2012

@jarkalada Jaru, susini od nas sice nedostanou mekkej darek, ale v tvrde krabici bude sunar, takze taky zadna hitparada 😝

zvalentova
autor
12. pro 2012

@lenny2 víš že tě nesnáším? Nic jsem nechtěla a už mám oblečení s klokany za 1500,- 😀 😎

lenny2
12. pro 2012

@zvalentova
Hahaha, dobře ti tak 😀 😀

sariky
12. pro 2012

@zvalentova
@zvalentova a manzel vcera koupil to voditko na susiny 😝 sice jeste nechodime, ale neodolali jsme 😉

lenny2
12. pro 2012

@sariky
Šári, zkus nejdřív ty jogurty od Hami, nebo Nesté, jsou speciálně pro miminka, seženeš v DMku třeba 😉 Jinak já už cca od 7 měsíců dávala, buďto tyhle, nebo Dobrou mámu, nebo teďka bílou Activii a rozmixuju jí třeba s banánama 😉

sariky
12. pro 2012

@lenny2 diky za tip, vyzkousim. btw zkouselas davat zloutek? ja jeste ne, ale vzhledem k tomu, ze uz jsem jim vcera rozmixovala ty piskoty, tak je to mozna i zbytecny....

zvalentova
autor
12. pro 2012

@sariky jaké jsi koupila? mám v plány tyto http://www.walkodile.cz/duo.html

Pokud budeš dávat vaječné věci, žloutek dávat nemusíš... jsem byla poučena 😉 🙂

lenny2
12. pro 2012

@sariky
Nene, to jsem ještě nedávala, možná leda v tom piškotu, ale jinak si nejsem vědoma 😉
A už ti baštěj větší kusy?

zvalentova
autor
12. pro 2012

@lenny2 normálně nestačím se divit. Pokud dám rozmixované cosi, tak to plivou. Jakmile je to rozmačkané vidličkou nebo nahrubo nastrouhané tak dlabou až mají boule za ušima 🙂

http://www.schidlo.cz/2010/01/09/pravidla-pro-p...

sariky
12. pro 2012

@lenny2
@zvalentova Zuzi, koupili jsme presne ty, kt. mas v odkaze. vcera tady na ne upozornila Leny, tak jsem to ukazala mm a libilo se mu to, tak to hned objednal a zaplatil a dneska nebo zitra by to melo prijit. rikam si, ze ve meste to bude "nezbytnost". navic se mi to i libi 😝
a vetsi kusy susini stale odmitaji. nepomaha ani rozmackani vidlickou. vse musi byt rozmixovane uplne do hladka 😠
holky, mate nejakej figl, jak na ne? kdyz najdou nejakej sebemensi kousek, tak se hned zacnou davit a plivat to.

lenny2
12. pro 2012

@zvalentova
No, Zuzi, tak my naopak, jakmile to rozmixuju, dlabou jak blázen, jakmile pomačkám vidličkou a jsou v tom kousky, blijou mi asi po třetím soustu....bohužel daň za to, že jsem byla od začátku líná vařit a navykla jsem je na na jemno rozmixovaný skleničky, teďka mi nic jinýho nechtěj ☹ Jsem se ptala doktorky co s tím a říkala ať je nechám bejt a ať zatím mixuju, ať třeba zkoušim a oni si na to přijdou.....očistec!!!!!

lenny2
12. pro 2012

@zvalentova
Hahaha, dobrej článek, dneska jdu na procházku s dětma v náručí 😀 😀 Ale asi se nechám táhnout sněžnym psem 😀

jarkalada
12. pro 2012

@sariky jogurty normálka třeba Hollandiu, nebo od Zotta, teď máme ten Selský - jakýkoliv bílý, žádný nízkotučný, jen pěkně plnotučný nebo smetanový aby byly. A dávej bílý, jakmile okusí jednou ochucenej /v kterým jsou i různý zahušťovadla, cukry atd/, tak ti bílej už asi nikdy pak nepozřou 😎 😀

jarkalada
12. pro 2012

@zvalentova Zuzi, na to "vodítko" jsem tu dávala odkaz ze Slevomatu, maj to tam teď asi za půlku - pokud o tom uvažuješ

zvalentova
autor
12. pro 2012

@jarkalada něco to určitě bude chtít, jen jestli zrovna toto.

jarkalada
12. pro 2012

@zvalentova Mně to zprvu přišlo vtipný, ale netuším, jestli něco pořídíme. Uvidím, až budou příští rok jak chodit a jestli bysme to vůbec využili. Tady kolem baráku po návsi určitě ne, u našich a na chalupě taky ne. A když jedem jednou za čas do města, tak ve dvou - a to zatím myslím, že bysme je snad dva obsloužili.
Takže já zatím taky nekupuju, ale kdoví příští rok. Něco jinýho je to samozř. ve městě. Tam bych se s nima na prochajdy jen tak za ruce chodit bála.
Ten článek z odkazu je vtipnej /nepřecházejte na zelenou - nestihnete to / 😀

jarkalada
12. pro 2012

a s dovolením se s vámi podělím o mé výtvory 😀 tímto s vánoční přípravou končím a čekám na cukroví od maminky. Jak já u toho včera už nadávala 😀
Vím, že Péťa z Ostravy něco pekla - tak taky hoď fotečku, ať mě v tom nenecháš samotnou 🙂

stanpetr
12. pro 2012

@zvalentova to bud rada, ze ti tak bastej, v "horsi" situaci je @lenny2, ale neboj ja myslim, ze to casem pujde 🙂 a mixovani nebudou vyzadovat....

@jarkalada sikovna pekarka....Jirikovi ten klasickej selskej bilej chutnal moc, pak jednou nebyl tak jsem mu chtela dat floriana....no a bez uspechu...no vlastne do tech ma nejradeji ty obyc. bile.....

zvalentova
autor
12. pro 2012

@stanpetr jsem hrozně ráda, práce je s nimi až hrůza, stačí že řeším alergie, ještě kdyby nechtěly 😎

jarkalada
12. pro 2012

holky dneska se mi zdálo, že jsem stála na křitovatce a viděla jsem, jak se stala hromadná havárka. Spousta krve a všeho -nevíte, jestli to něco může znamenat? Nějak na to nevěřím, ale už se mi dlouho nic moc nezdálo a teď zrovna tohle

sariky
12. pro 2012

@jarkalada jo tak promin, ja jsem ted odkaz prisoudila Leny 😝
nicmene voditko by melo byt na ceste, dneska neprislo, tak pocitam, ze zitra. pak dam vedet, jak se mi libi, ale vzhledem k tomu, ze susini jsou porad lezaci, tak to nemuzu vyzkouset v praxi 😉

sariky
12. pro 2012

@jarkalada Jaru, to nevim, co to muze znamenat, ale ja na sny neverim, protoze me se kolikrat zdaji tak divny sny, ze by se to snad stat ani nemohlo...... takze neboj 😉

sariky
12. pro 2012

@jarkalada jo a zapomnela jsem pochvalit cukrovi, ses fakt borec 😉
ja na to peceni doslova pecu 😝 Minuly vikend jsem pomahala u mamky a pak dostanu krabicku za odmenu 😉

sariky
12. pro 2012

holky a co davate detem na piti? krome mlika samozrejme. susini si stale na nic jinyho nechcou zvyknout, sem tam omylem daji par hltu jablecne vody, ale samotnou vodu nebo caj, to nechcou vubec. zkousim jim vzdycky dat cucnout, ale zcela bez uspechu. uz kdyz vidi, ze v lahvicce je jina, nez bila tekutina, tak odvraci hlavu a nekdy i rvou. ☹

sariky
12. pro 2012

holky a kdo nakupuje na www.littleangel.cz tak do 17.12. maji v e-shopu dopravu zdarma.

sariky
12. pro 2012

kecam, postovne, ne dopravu.

jarkalada
12. pro 2012

@sariky no děkuji za pochvalu, spíš jsem to dala pro zasmání - pokud někdo opravdu peče, tak je to moje blbej vtip 😀
Jinak taky dostanu od mamky, už se těším. Na to naše bych zas až tak nespoléhala.
Mně se už dlouuho nic moc nezdálo, až teď. Jinak dřív se mi ale fakt kolikrát spoustu věcí vyplnilo. Né hned, ale třeba až za několik let si v určitý chvíli uvědomím, že o tomhle a tomhle jsem měla vlastně sen, nebo i místo si vybavím, že jsem už viděla.
Na pití maj jen vodu nebo většinou čajík. Ostatní by taky jistě pili, ale když jim to stačí, tak jsem ráda.
Svítí tu od rána krásně sluníčko, tak je nabalím a půjdem vyzkoušet, jak se jezdí ve sněhu s kočárem. I když s tím naším to asi zas takovej problém nebude 😀
Jo a pěkně se rozchodila Anetka. Zkouší to, přejde přes kuchyň, halu, ke koupelně, cestou si sebere ze země míček a s tím jde. Ale zatím jen zkouší, většinou leze. A leze jí desátej zub! Luk. má zatím jen 8.

sariky
12. pro 2012

@jarkalada ja jsem byla venku pred obedem a uz jsem vymrzla, tak uz dneska nejdu. a s EW se ve snehu fakt blbe jezdi. no holt to nejsou sane tazeny konma... 😉
Anetka je sikovna 🙂 Nas pocet zubu je 6 (kazdej 3, z toho 2 vrchni) 😀

ostrava8
12. pro 2012

@jarkalada Jaruš krása ... já mám ještě polotovary 🙂 budu zdobit snad v neděli ... uvidíme ale určo vyfotím 🙂 ale už ted jsi lepší 🙂 prosím tě co máš za ty podkovičky uprostřed ? to nejsou vanilkové, že né ?

ostrava8
12. pro 2012

@sariky šári mě se jezdí dobře, já max. na hodku jsem s nima venku od té dvanáctě do té jedné, více né .. my tu zase máme smog, tak i proto, ale už se to i tak moc nedá ... My zatím zuby žádné, malý už co nevidět bude mít ale spodní dva v předu, už to cítím ... malá ryje jak hrom a furt nic 🙂