Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
26. únor 2013

@maruja a vy holky pražské jste se ještě nesešly, je vás tu přece převaha, ne? 🙂

maruja
26. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a na to vaření je to fakt dobrý

jarkalada
26. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a já vařím s dětma na zemi, na to se u nás židličky nevyužívaj 😀 😀

maruja
26. únor 2013

@jarkalada já nejsem pražská, ale nemám to daleko 😉

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2013

@jarkalada jé vy jste ze stejného města,to je super,alespoň se můžete i setkávat 😵 Tak ať se kafíčko vydaří 😉

maruja
26. únor 2013

@jarkalada to bych je zašlápla 😀 se mě tam mrskaj

jarkalada
26. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a jsme asi čtvrt hodinky od sebe 🙂 No ty jsi až od Olomóce, koukám, taky trochu z ruky 😎

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2013

@jarkalada No na zemi je zima ☹ a ty už je máš větší,tak to jde a já bych je ještě musela hlídat,když by se mi pořád stavěly ☹ takže bych moc neuvařila
A ano jsem z Olomouce a vy?

jarkalada
26. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a my jsme kolem ČB. V Olomouci se vždycky stavíme u Olympie na benzíně, když jedem za tchýní 😀

jarkalada
26. únor 2013

Jsem byla dneska "tajně" v krámu koupit aspoň něco na zub pro mm-má narozky. Dala jsem děti do takovýho toho vozíku-auta. Anet řídila. Pak nějak vystoupila, tak jsem je chtěla vystřídat. Začala vřeštět tím jejím ječákem, jak jen to umí.. Pak jsem se u kas sešla s mm-šel si tam pro svačinu - a prý mi volal, což jsem neslyšela- že mi chtěl jen říct, že je v obchodě a slyší tam nějaký dítě vřískat stejně jako naše Anetka, což se mu zdálo nemožné 😀 😀

lenny2
26. únor 2013

Tak holky, roční prohlídka cajk, Štofa cca 11kg, Linda 10kg 😉 Dostali očkování a domluvila jsem se na očkování na meningokoka a nechám naočkovat i proti neštovicím!

lenny2
26. únor 2013

@maruja
Maru, tak až pojedu za Zuzkou až slezou bílý srágory, tak se k nám můžeš přidat 😉

lenny2
26. únor 2013

@zvalentova
Zuzi, já bych skupinu taky uzavřela - občas sem člověk píše soukromý věci, dáváme sem soukr. fotky a nemám z toho moc dobrej pocit ☹ Nechápu třeba, že i když mám fotoblok jen pro přátelé, furt mi to tady "cizí" lidi označujou "to se mi líbí".......

jarkalada
26. únor 2013

@lenny2 přesně, taky nechápu, jak mě může občas tady lajkovat uživatel s nula příspěvky... 😕

kinguse
26. únor 2013

@jarkalada tak to byl ode mě asi blbej vtip 😒
@maruja pry maslovy nebude 😢

jarkalada
26. únor 2013

@kinguse no já se mu ale smála 😀
ne, máslový nebude, jedině až bysme se sešly všechny, na pořádnou oslavu 😀

kinguse
26. únor 2013

Jsem taky pro uzavření!!!! Kdo se bude chtít přidat,muze přeci požádat zakladatele diskuze,ne?

jarkalada
26. únor 2013

@kinguse jo - mám si připravit nějaký ty peníze za to maso, jestli víš, kolik to bude?

jarkalada
26. únor 2013

taky bych to viděla na to uzavření, nikdo cizí nemusí číst mé příspěvky ohledně masa apod 😎 😀

kinguse
26. únor 2013

@jarkalada tak to jsem rada 😀 Ja myslím,že to snad zvládnu najít, tvůj popis byl dost podrobný 😉 Jo a nic pečeť nemusíš,jsem na diete 😝

jarkalada
26. únor 2013

@kinguse ale poslední mrkev jsem dětem nastrouhala včera s jablíčkem, to teda nevím, čím tě pohostím 😨 😎
ještě vlastně zbylo v tom hrnci trocha té zeleniny z dneška 😀

kinguse
26. únor 2013

@jarkalada ne das mi to pak. Měla bych pro nej ject pr.tyden cca ve středu,tak pak mi to zaplatíš...to snad ještě mít budem 😀

joyce2
26. únor 2013

S tím uzavřením je to takový dvousečný. - Byla by škoda, že by se nemohla přidat další mamka od dvojčat, ale zas by člověk mohl být klidnější v tom, co sem píše. - Takhle fakt nevíme, kdo všechno to čte... (I když koho by naše povídání mohlo zajímat... Ale nikdy nevíme.)

jarkalada
26. únor 2013

@joyce2 tak bych byla pro hlasování... ?
Za mě uzavřít, musím se hlídat, co se píše, fotky sem dávám veřejně hodně nerada. S někým si píšu do IP, přitom by to určitým ostatním lidem taky jinak asi nevadilo a tak..
A jak psala Gábi - vždycky může nová maminka požádat o přijetí..

kinguse
26. únor 2013

Asi začnu jist ustrice 😀 😀 😀 http://www.novinky.cz/koktejl/294449-koupil-si-...

jarkalada
26. únor 2013

@kinguse OK, tak si ještě povíme zítra, už to tu půjdu pomaličku zabalit 🙂

joyce2
26. únor 2013

@jarkalada Když může nová maminka požádat o přijetí, tak je to jasný. - Není důvod to neuzamknout.

jarkalada
26. únor 2013

@kinguse no tybláááho. Kdybych našla takovouhle perlu nevyčíslitelné hodnoty,jak píšou, bych nás tu podělila všechny 🙂

kinguse
26. únor 2013

@jarkalada to by zbylo asi fakt na všechny 😀 tak dobrou a pa zitra

maruja
27. únor 2013

Ahoj holky, jsem taky pro uzamčenou, fotky sem taky dávám dost nerada