Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
13. črc 2012

@jarkalada jo a oslavička byla super! Děti si to moc užili! Zítra máme křtiny a ještě rodinnou oslavičku Lukyho narozek,tak snad nebude pršet.

ostrava8
13. črc 2012

@zvalentova
@jarkalada Zuzi tak si vyměníme děti vždy na střídačku 🙂 jednou budeš mít ty spavce a já nespavce a pak naopak 🙂 Né dělám si legraci ... jinak jako včerejšek a dnešek velký průšvih fakt ... oba řvou jak pomýlení ... jeden podporuje druhého . uplné záchvaty . nechápu, toto mi nikdy nedělali až ted .. že by začali růst ? 🙂) no mazec jako do ted jsem je chválila, ale asi změním názor ..
Jinak s tím krmením jsi mě pobavila .. to by když tom váží 6,5 kg měl pít asi jak u tebe to ani náhodou ...velikosteně se už ani nevleze do 74 velikosti . no rostou mi před očima ..

Do fitka jdu v pondělí zaplatila jsem si trenérku, holka se specializuje přímo na těhu a po porodu tak jsemfakt nadšená, sice 300 kč za hodinu, ale myslím že za tu hodku mi vysvětlí vše .. a je v tom i jídelníček (na kt. nebudu mít čas) a měření těch různých hodnot . už jsem se namotivovala a koupila jsem si věci na cvičení .. nějaká motivace být musí ... jednak kvůli zpevnění a jednak mám totálně odrovnaný záda ... jsem jak ty stará babky někdy chodím v předklonu, páč než se narovnám tak to trvá ...

Jinak k tomu jídlu, nafotím a dám k sobě do alba takovou příručku co mi dala Mudr. ..

amallie
13. črc 2012

holky, zase dotaz

jak to děláte s vycházkama? když obě řvou, co děláte?

a když třeba chcete jít a jedno spí a druhý bdí, tak je dáte do kočáru obě i za cenu, že se spící vzbudí?

amallie
13. črc 2012

@ostrava8 ad krmení, děti nemají vypít víc jak litr UM denně jsem se kdysi dozvěděla ve špitále s malou
koukám, že u nás se nežere a u vás se zas přežírá 😀

lenny2
13. črc 2012

@ostrava8
Péťo, co to máš za jedlíky???? 😀 Vy už máte velikost 74??? No to je fičák 😉 Ale buď ráda!

sariky
13. črc 2012

@ostrava8 my taky nemame otaceci matrace. mame kombinaci kokos pohanka (teda aspon myslim), ale mam pocit, ze to je z obou stran stejny. takze taky neporadim 😵 Prekvapilo me, kolik tvoji prcci vypiji mlicka 😲 Mame temer stejne stare deti, ale my pijeme porad 6x denne 110 ml. oni by teda asi zbastili i vic, ale nechci je prekrmovat. konzultovala jsem to s dr a rikala, ze takhle to staci. no, hlavne, ze prospivaji 🙂 a mali uz zacinaji min spat a o to vic rvou 😠 snad dneska nebo zitra manzel slozi ohradku, tak jim tam dam vic hracek a budou mit i vic prostoru se vrtet. doted byli v jedne postylce, ale zacinaji byt prostorove narocni 😀

sariky
13. črc 2012

@zvalentova taky necvicim a rada bych se zbavila toho hnusnyho pupku, kt. na me visi. ale nejak na to neni cas ani pevna vule ☹ takze nikam nechodim a ani nic neplanuji. a plavani s dvojcaty jsem zavrhla, protoze nemam s kym chodit a manzel uz tak toho ma hodne a aby jeste chodil misto prace s nama plavat, to by ho asi vyhodili.... ale jak uz bylo zmineno - my jsme taky vyrostli bez plavani a cviceni a podobnych aktivit, tak proc by nemohli vyrust i nase deti 😉

zvalentova
autor
13. črc 2012

@amallie mám to tak více méně s oběma. Buď usne jeden nebo oba. Než se stihnu oblíknout a posbírat všechny věci do kočáru. Než je přenesu a přehrkám ze schodů dolů, jsou na 100% vzhůru. Naštěstí ale brzy usnou.

zvalentova
autor
13. črc 2012

@ostrava8 @lenny2 fíha, naši klokani mají 68 a to jen díky pohodlné matce která je nechce soukat do upnutých hadrů 😀

ostrava8
13. črc 2012

holky fakt mám strach abychom nemělli obry, já jsme vysoká 174 manžel kolem 185 cm ,tak zase si myslím ,že jsme průměr ... já je dneska vyfotím spolu at je vidíte .. 🙂 No uvažovala jsem nad tím, že bychom jim dala tak třičtvte UM a pak dokrmila převařenou vodou ... mě snad trefí .. jsem z toho zoufalá .. už jsme zkoušeli tolik nedávat odměrek do vody toho UM ,ale to se pak budili hlady ... já furt čekám ,že se to od toho 3 měsíce zastaví ...

Holky dneska jsem se pobavila ráno na poště v Tescu, fronta jak kráva, my byli sámo středem pozornosti, ale nikdo vás nepustí, a jeden pán povídá , asi tak kolem 70 ti, jak jsou staří ? já říkám , příští týden nám budou 3 měsíce a on to je čerstvé, že se to narodilo včera ... tak jsem se zasmála, kdo by asi porodil 62 cm dítě 🙂 no a tak jsem si ověřila, že jsem ted v kurzu (tak mě nazvali kluci z volejbalu) jen pro tuto věkovou kategorii 🙂

Jinak mlíko už mi odeznělo úplně, sice jsem malou včera přiložila, ale nic .. tak jsem si dneska uvařila kafe ... holky to je něco, po takové dlouhé době, skoro po roce mnam

Jinak nám to taky trvá dlouho než se nechystáme ven .... většinou je ududlám dudlíkem a než sjedeme výtahem (tam je plno světýlek), tak se zklidní.. mám taky vyzkoušeno, že když řvou, že si chcou jen grgnout .. a pak hned usnou ...

ostrava8
13. črc 2012

@zvalentova zuzi hod sem fotky malých, jsem zvědavá

ostrava8
13. črc 2012

tak tady je ten rozvrh

sariky
13. črc 2012

@ostrava8 a kde je napsany mnozstvi mlika?

zvalentova
autor
13. črc 2012

@ostrava8 zbytek najdeš v mém albu 😉
jsou tak dva týdny staré, dneska jsou už zase větší

sariky
13. črc 2012

@ostrava8 tak kafe jsem pila i behem tehotenstvi, nijak jsem se neomezovala, ale nic jsem samozrejme neprehanela 😉 a s vypravovanim ven, to je kapitola sama pro sebe. ted je clovek nemusi aspon tolik navlikat, i kdyz dneska se pekne ochladilo a venku je pekna kosa a prsi :-/ Nekdy mam pocit, ze nez se vypravim, tak uz abych sla zpatky 😀

zvalentova
autor
13. črc 2012

@sariky přesně, než oblíknu sebe, děti, posbírám dudlíky, pití, doklady.... už abych se vracela 😀

zvalentova
autor
13. črc 2012

@ostrava8 kafe jsem pila v těhu a když mám chuť dám i teď, stejně tak to mám i s vínem. Mudra mi ho na domácí pohodu vlastně vnutila 😀 Takže večer dám stopečku na chuť 😎

sariky
13. črc 2012

@zvalentova presne tak. alkohol jen z rukou lekare 😀 ja sice nekojim, ale trochu vina jsem si v tehu davala, dr mi to poradil na tlak 🙂 a hlavne, tehotenstvi neni nemoc, takze pokud nehrozi komplikace, tak se muze v rozumne mire delat to, co v netehu stavu 😎

ostrava8
13. črc 2012

holky víno a pivko (ted ulétávám na tom citronovém) taky, ale to kafe, jak jsem ještě kojila,tak jsem si jednou dala a malí pak zírali celý den do stropu a né a né usnout 🙂) kofein zabral ... a my furt dedukovali čím to může být ..

@zvalentova Zuzi to jsou krásná miminka .. taky jste pěkně velcí ... jdu juknout do alba ...

jinak ted jsem napsala na bebu dotaz , zda-li mohu dávat tu dávku kt. tam uvádějí a pak malé dokrmit převařenou vodou ... to bude řev, ach jo .. nebo nechat ? já fakt nevím . mudr tam psala, že pokud děti tak moc přibírají může to být i štítnou žlázou, bohužel já jí mám :( bobíšci, snad to nezískali po mě

ostrava8
13. črc 2012

@zvalentova zuzi super .. už jsem zkoukla album .. máte stejné kalhotky jako my to happy hippo, ale my máme vyřvanou barvu oranžouvou .. já tyto kalhotky mám nejraději ,mám jich koupených snad patery 🙂
Jdu malým stříhat nehtíky, nějak rychle jim to roste 🙂 musím stříhat co dva dny jinak jsou poskrábaní

jarkalada
13. črc 2012

@ostrava8 taky netrpělivě čekám na ty fotečky. My máme 69 a 71 cm.
Ale mlíko bych jim neubírala nebo neředila. Když maj hlad, tak to asi potřebujou. Jeden čas naši jedli tako hodně-asi růsový spurt a pak se zas zklidnili.
Jo až teď čtu o tý štítný žl. Tak to chce zjistit. Já mám zas blbou srážlivost krve /i teda tu št.žl./, a malá to bohužel zdědila taky.

sariky
13. črc 2012

@ostrava8 tak snad to nezdedili. taky se bojim, ze ti moji susini zdedi vsechny nemoci po rodicich, prarodicich, praprapra... mam pocit, ze ty "spatne" veci se dedi vzdycky 😠 jj nehtiky, to je u nas vzdy boj. Simonek v jednom kuse vypada jak emo, protoze jemu ostrihat nehty, to je nadlidsky ukon. muzeme to delat, jen kdyz spi a on nespi skoro nikdy 😀

jarkalada
13. črc 2012

jo a dopol. jsme byli kamarádovi juknout na obřad a lidi se mně pak ptali, jestli máme tak hodné děti normálně. Tak jsem jim řekla že né, že jsou hodný jen na svatbách 😀 Co jim na to říct 😎

jarkalada
13. črc 2012

@sariky no heleď, teď koukám, že ty nemáš v albumu dětičky, jak je to možné? Ukaž je taky, ať můžeme pochválit 🙂

sariky
13. črc 2012

@jarkalada ja jsem po dlouhe dobe mela navstevu, prisla kamaradka. ale moc dlouho to nevydrzela. simonek jako obvykle rval. a rval tak, ze jsme si nemohly ani povidat, takze vypila kafe a zase sla. no co uz..

jarkalada
13. črc 2012

@sariky takhle aspoň zjistíš, jak pevné máte přátelství, jestli vydrží vše 😀

sariky
13. črc 2012

@jarkalada hmmm, pravda pravda. az prijde vecer manzel z prace, tak ho poprosim, aby mi dal nejake fotky v patricne velikosti a rovnou, at mi to sem nahraje. ja jsem takovej technickej antityp :-P

sariky
13. črc 2012

@jarkalada 😀 😀 😀 po pravde? rozhovor typu "co rikas? ja te vubec neslysim" nebavi ani me 😎

sariky
13. črc 2012

a jeste takovej vseobecnej dotaz. zuzlou si vase deti rucicky? ti moji neustale. nejdriv to delal jen Simonek a ted uz i Sarinka. a dudlik samozrejme nechcou. a hlavne, proc to delaji? se tim uklidnuji? kazdopadne to vypada, jak kdyby meli chut na maso 😀

jarkalada
13. črc 2012

@sariky u mně byla kamarádka ve středu. Má skoro stejně starýho kluka a 9tiletou holčinu. Chlapeček seděl, hrál si s knížkou, něčím se krmil. Ti moji si taky hráli, lezli přes sebe, párkrát si dali "čelo", oba se mi sápali po nohách, oběma jsem najednou dávala pití. Jednoho přebalila, dala na zem, to samé s druhým.
Prostě normálka. A ona z toho byla nějaká vyplivlá, že to je teda záhul. A to ani nijak nebrečeli.
Mi přišlo zajímavý, jak se na mojí relativní pohodu, kdy jsem si říkala, jak jsou v klidu a hodní, dívá člověk z jiného pohledu