• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

13. ledna 2009 
A v devítce, když už jsme se ke konci moc neučili, tak jsme museli jít chodit uklízet kolem školy odpadky...jak tam byli smrčky apod, tak pod nima byli použitý šprcky :grinning: Jsme se tomu tenkrát tlemili :grinning: :grinning:
24. led 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem si vzpomela, ze kdyz jsem byla jeste mala a blba :sweat_smile: a starsi chytri kamaradi mluvili o kondomu jako o "gume" tak jsem vubec nevedela co si pod tim predstavit a myslela jsem si ze kondom vypada asi jako gumicka do vlasu, ze se tim ten ud proste priskrti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. led 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nas ve tride zas chodily kontrolovat ve skole na zachode kose, kde jsou pouzity vlozky, a ukazovaly to ostatnim - mne to teda prislo nechutny ;) No tenkrat jsme byly mimina, co to samy jeste nemely :slight_smile:
A mely jste v pamatnicku napsany:"leti leti zlaty klicek, oemyka pamatnicek"? :grinning: Ja jo :grinning:
A jeste jsem tam mela:"prosim neohybat rozky, muj pamatnik to nema rad" :grinning: :grinning:
Gedren a kdyz uz jsme to mely, tak jsme se porad natacely prdeli ke spoluzackam a ptaly se "dobry?" :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
naky takovy pindy tam asi byly :slight_smile:
Yenn, jooo, presne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (mmch, odepsiu pozdeji)
Ali, s tema rozkama to bylo jinak a rymovalo se to :grinning: Aha tak ne, uz vim! ja tam mela "prosim listy netrhat, muj pamatnik to nema rad" :grinning:
24. led 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn no tak to my teda fakt ne :slight_smile:

Ja si jen pamatuju, jak jsem se furt odhodlavala (kdyz uz jsem to mela a pouzivala vlozky Lydie ;)), ze si koupim tampony, kdyz na ne jsou ty reklamy v telce, tak ze jsou urcite bezva, ale desne jsem se stydela, tak jsem vzdycky sla pres pul mesta do drogerie, tam bezradne stala pred regalem a nakonec stejne odesla bez nich. To jsem fakt byla srandovni :slight_smile:. Naopak teda pro ty vlozky (a jiny kraviny, co chtela matka) jsem chodila do drogerie pobliz, kde ale byl pult a clovek musel rict, co chce, a to byl desne voser jim to vsechno vysvetlovat. A taky jsem kupovala i ten debilni skladanej toaletni papir! :slight_smile:
24. led 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neee, to bylo "muzes kreslit, muzes psat, ale listy netrhnat!" :slight_smile:
24. led 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to nakoce jeste poskladameee :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz vim!!!

Muzes kreslit, muzes psat, ale listy netrhat, muj pamatnik to nema rad.A prosim neohybat rozky :grinning: Leti leti zlaty klicek, uzamyka pamatnicek :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....a pul pamatniku popsaneho :grinning: Ja tam mela neco jineho.....sakra.....neco hezkeho proste, nebuzerovala jsem nikoho s rozkama ani s listama :grinning:

Pekne prosim do vinku, o milou vzpominku ... nebo tak nejak :dizzy_face: :grinning: To mi tam napsala maminka na prvni stranku :dizzy_face:
24. led 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja svuj pamatnik porad mam :grinning: Naposledy jsem ho dala jirinovi, at mi tam neco nakresli :grinning:

A vnucovala jsem ho vsem ucitelkam :grinning:
24. led 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nakreslil?

ja ho taky porad mam :dizzy_face:
24. led 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jeste ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja ho dostala nekdy v 1.tride, a pocitam, ze tak ve 2. vyhodila :slight_smile:

Hele a pamatujete prebirani? Takova dlouha snurka mezi prstama.. A kdo byl king, umel vodu, diamant, pavouka...

A kdyz jsme skakaly gumu, tak kdo byl king, skocil ctverku, petku a vejs, ja skocila samozrejme hovno, tak me nikdo nechtel do party :slight_smile:
24. led 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
I kdyz je fakt, ze kdyz mel nekdo vlastni gumu, tak tim tu spolecenskou prestiz moh dohnat :slight_smile:
24. led 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedren :sweat_smile: No jasan :grinning:
Gumu jsem umela, prebirani nee :grinning:
24. led 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
gumu jsem milovala, ale mele to bylo jen takove kratke obdobi, zato prebirani! Ty blaho, s tim jsem doma otravovala porad nekoho, byla jsem na tom totalne zavisla! A potom pozdeji, s prihodem supermoderniho computeru 286 jsem byla zavisla na Tetris! Hrala jsem na 9 rychlost a nikdo na me nemel :sweat_smile:
24. led 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela svou vlastni a trenovala jsem doma sama, pomahaly mi dve zidle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A kdyz byly svicky, tak jsem mela dve maly tenky stokrlata :grinning:
Tetris jsem mela a porad mam prirucniiii :grinning:
Ja jsem necetla diskuzi, takze vubec nevim, co uz jste resily :sweat_smile: Ale ted jsem si vzpomela na takove hry na baterky, ja jsem mela vlka co chystal vejce, bracha neco s palacinkama a pak jsme meli potapece, co se potapel pro poklad a ta byla nejtezsi! :grinning:
24. led 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
yennul, tak to na 1. tsrane uz zminila gedren :grinning:
24. led 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja jdu spat, jinak furt premejsim, co jsem jeste zazila auz se mi vari mozek, tak zas zitra, dobrou :grinning:
24. led 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted se divam, ze uz jste nakecaly 16 stran, to je masakr....tolik casu nikdy nebudu mit, at to doctu.....a ze tu jsou urcite perly :dizzy_face:
A jinak ve chvili casu doporucuju si to cely precist, ja to ted vecer cely cetla jirovi a vsadim se ze se bude rechtat ze spani, stoji to fakt za to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Fakt si to precti, trebas postupne, neco jsou fakt lahudky, ja si to cetla a uplne se mi to samy vybavovalo a smala jsem se fakt az do pocurani :grinning:
24. led 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim Te bez uz, je tu z Tebe uplne cernobilo :grinning:
24. led 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek