Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

lendy1
23. led 2008

Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci 😵
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......

sonisek
24. led 2008

A v devítce, když už jsme se ke konci moc neučili, tak jsme museli jít chodit uklízet kolem školy odpadky...jak tam byli smrčky apod, tak pod nima byli použitý šprcky 😀 Jsme se tomu tenkrát tlemili 😀 😀

yenn
24. led 2008

ted jsem si vzpomela, ze kdyz jsem byla jeste mala a blba 😅 a starsi chytri kamaradi mluvili o kondomu jako o "gume" tak jsem vubec nevedela co si pod tim predstavit a myslela jsem si ze kondom vypada asi jako gumicka do vlasu, ze se tim ten ud proste priskrti 😅 😅 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
alcatko.j
24. led 2008

A mely jste v pamatnicku napsany:"leti leti zlaty klicek, oemyka pamatnicek"? 😀 Ja jo 😀
A jeste jsem tam mela:"prosim neohybat rozky, muj pamatnik to nema rad" 😀 😀

yenn
24. led 2008

Gedren a kdyz uz jsme to mely, tak jsme se porad natacely prdeli ke spoluzackam a ptaly se "dobry?" 😀 😀 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
alcatko.j
24. led 2008

Yenn, jooo, presne 😀 😀 😀 😀 (mmch, odepsiu pozdeji)

yenn
24. led 2008

Ali, s tema rozkama to bylo jinak a rymovalo se to 😀 Aha tak ne, uz vim! ja tam mela "prosim listy netrhat, muj pamatnik to nema rad" 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
alcatko.j
24. led 2008

my to nakoce jeste poskladameee 😀 😀 😀

alcatko.j
24. led 2008

uz vim!!!

Muzes kreslit, muzes psat, ale listy netrhat, muj pamatnik to nema rad.A prosim neohybat rozky 😀 Leti leti zlaty klicek, uzamyka pamatnicek 😀 😀 😀

yenn
24. led 2008

.....a pul pamatniku popsaneho 😀 Ja tam mela neco jineho.....sakra.....neco hezkeho proste, nebuzerovala jsem nikoho s rozkama ani s listama 😀

Pekne prosim do vinku, o milou vzpominku ... nebo tak nejak 😵 😀 To mi tam napsala maminka na prvni stranku 😵

alcatko.j
24. led 2008

A ja svuj pamatnik porad mam 😀 Naposledy jsem ho dala jirinovi, at mi tam neco nakresli 😀

A vnucovala jsem ho vsem ucitelkam 😀

yenn
24. led 2008

A nakreslil?

ja ho taky porad mam 😵

alcatko.j
24. led 2008

no jeste ne 😀 😀 😀 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
alcatko.j
24. led 2008

Gedren 😅 No jasan 😀
Gumu jsem umela, prebirani nee 😀

yenn
24. led 2008

gumu jsem milovala, ale mele to bylo jen takove kratke obdobi, zato prebirani! Ty blaho, s tim jsem doma otravovala porad nekoho, byla jsem na tom totalne zavisla! A potom pozdeji, s prihodem supermoderniho computeru 286 jsem byla zavisla na Tetris! Hrala jsem na 9 rychlost a nikdo na me nemel 😅

alcatko.j
24. led 2008

ja mela svou vlastni a trenovala jsem doma sama, pomahaly mi dve zidle 😀 😀 😀 😀 A kdyz byly svicky, tak jsem mela dve maly tenky stokrlata 😀

alcatko.j
24. led 2008

Tetris jsem mela a porad mam prirucniiii 😀

yenn
24. led 2008

Ja jsem necetla diskuzi, takze vubec nevim, co uz jste resily 😅 Ale ted jsem si vzpomela na takove hry na baterky, ja jsem mela vlka co chystal vejce, bracha neco s palacinkama a pak jsme meli potapece, co se potapel pro poklad a ta byla nejtezsi! 😀

alcatko.j
24. led 2008

yennul, tak to na 1. tsrane uz zminila gedren 😀

alcatko.j
24. led 2008

A ja jdu spat, jinak furt premejsim, co jsem jeste zazila auz se mi vari mozek, tak zas zitra, dobrou 😀

yenn
24. led 2008

Ted se divam, ze uz jste nakecaly 16 stran, to je masakr....tolik casu nikdy nebudu mit, at to doctu.....a ze tu jsou urcite perly 😵

alcatko.j
24. led 2008

A jinak ve chvili casu doporucuju si to cely precist, ja to ted vecer cely cetla jirovi a vsadim se ze se bude rechtat ze spani, stoji to fakt za to 😀 😀 😀 😀

alcatko.j
24. led 2008

Fakt si to precti, trebas postupne, neco jsou fakt lahudky, ja si to cetla a uplne se mi to samy vybavovalo a smala jsem se fakt az do pocurani 😀

yenn
24. led 2008

prosim Te bez uz, je tu z Tebe uplne cernobilo 😀

alcatko.j
24. led 2008

😀