• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

13. ledna 2009 
holky, já se od toho YouTube ještě neodtrhla a manžel jen kroutí hlavou :grinning:
Dendi, jj, taky jsem "zamrzla" kdesi na základce :grinning:
25. led 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peter Nagy a Gorálky od Natálky :grinning:
25. led 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já u you tube sedím už asi dvě hodiny :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky a taky jedinej vas prijem byl z vraceni flasek? :slight_smile:
25. led 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedren, jj, každý pondělí jsem vrátila flašky a měla jsem kapesný :grinning:
25. led 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodila ještě vracet sběr :grinning:
25. led 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dendiska jo to znám :grinning: :grinning:
25. led 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedren jo to si pamatuju to bylo suprový :slight_smile:
25. led 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a pamatujete si ze školky takovou tu červenou nebo spíš růžovou pomazánku, jsem ji nesnášela, do teď nevím z čeho byla :angry:
25. led 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já si vzpomněla jak jsme se učili na základce dávat umělý dýchání Andule a taky jak jsme nasazovali plynový masky a hurá na pochoďák :sweat_smile:
a taky ráda vzpomínám na lyžák (i když jsem na lyžování levá jako šavle, jdou my jenom běžky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ) a nezapomenu jak jsem se na chmelu tak ožrala až mi lítaly brambory od oběda nosem :sweat_smile:
25. led 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééé plynový masky :grinning: :grinning: :grinning: to si taky pamatuju, pak je radši zrušili a koupily se nový :grinning: :grinning: :grinning:

tak na chmelu jsem nebyla, na to jsem moc mladá :sweat_smile: :grinning:
25. led 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když vidím ten sběr, tak si pamatuju, jak jsme sušili slupky z ovoce :grinning:
25. led 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sběr kaštanů a vyrábění pomocí špejlí různý zvířátka a postavičky :dizzy_face:
25. led 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my zase chodili se tridou sbirat hluchavky :slight_smile:
25. led 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co vánoční besídky??? cukroví a dárečky mezi holkama :slight_smile:

Jo a my jsme každej rok ve škole dělaly ochutnávky kompotů od maminek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na chmelu jsem taky nebyla, protože třída co byla o rok výš tam udělala nějaký průser nebo co, tak se to do budoucna pro jistotu zrušilo pro všechny :frowning2: :angry:
25. led 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a pamatujete si na Kaliopky??? :grinning:
25. led 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kradl jste nekdo? :slight_smile: Me spoluzacky jednou zatahly do obchodu, ze chodej krast, tak jsem taky slohla nejaky cokoladovy tycinky, zvejky, samolepky do Lutry :slight_smile:, nejdrsnejsi nas ulovek teda byla knizka asi za 37,- Kc (ty prachy na to spoluzacka dostala od rodicu, tak jsme knizku ukradly a za tech 37,- si koupily nejaky dobroty :slight_smile:), no ja jsem s tim brzo prestala, protoze mi to jednak prislo takovy blby, a jednak to bylo taky dost jednoduchy, tak to nebylo vono :slight_smile:, holky s tim pak prestaly taky. Kazdopadne ale myslim, ze je to taky dobry, mit takovou zkusenost, ze vim, ze se ze me nestal zadnej kriminalni zivel, a jestli moje dite nekdy bude pristizeny pri kradezi, tak me z toho netrefi, budu vedet (doufat ;)), ze si to proste potrebovala zkusit a ted uz to neudela :slight_smile:. Si myslim, ze kdyby tenkrat na to prisla moje matka, tak se z toho zblazni. No jesteze ty rodice o nas vsechno nevedeli - a my nebudem vedet o nasich deckach, snad! :slight_smile:
25. led 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A malovanie do pamatniku.

a hodina pravdy tam sa daval aj darek

A koukou roukou to bola basta este si pamatam slova z reklamy.A tie nalepky sa lepili do takej knizky.
25. led 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kradla, Pedro a Vitacit :sweat_smile:
25. led 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky kdyz se objevily prvni vyherni automaty, jsme tam s kamoskama hned nastrkaly v drobnejch asi 50,- a nevyhraly samozrejme nic, no kdyz jsem to rekla doma, tak mi to zakazali, tak jsem tam pak uz nesla.

A pamatujete manii stiracich losu? Tutovka, to bylo neco :slight_smile: A otviraci losy za bura a loterie milion a vubec...
25. led 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že to zkusil snad každej :wink: já jsem šlohla lízátko :grinning:

Jé malování do památníku a já neuměla vůbec malovat a malovala to za mě babička :grinning:

vachovka - to mi něco říká, přibliž koukou roukoku :confused:
25. led 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo losy tenkrát letěly a pak na poutích takový ty překvápka za pětikajdu :slight_smile:
25. led 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuku ruku, štěstí nové, křupavé a ???? Dál nevím :grinning: Byly to nějaký sušenky nebo co :grinning:
25. led 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm už nevím, ale něco mi to říká :grinning:

a co ta moje růžová sladká pomazánka, pamatujete si ji některá ze školky?
25. led 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si nejakou takovou pofidernou pomazanku pamatuju :slight_smile:

Stesticka na pouti byly taky dobry, mel tam nekdo nekdy neco jinyho nez zalozku nebo zrcatko? :slight_smile:
25. led 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s tou pomazankou, jsem jezdila ucit na matfyzacky tabory a tam to ty kucharky delaly i ted, tak proto si to asi pamatuju :slight_smile:
25. led 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky četla jsem to zpětně a je to mazec :grinning: vaše blicí story jsou super. taky jednu mám. Já teda nikdy neblila v autobuse či tak, ale když jsme jeli z tábora tak ráno před odjezdem bylo na snídani kakao a vánočka a to pak všichni po cestě blili. Já seděla vepředu a oni ty sáčky s tím kakaem posílali dopředu, no to jsem poprvé málěm blila takz :sweat_smile:
25. led 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tam měla píšťalku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

gedren a nepamatuješ si, co se do té pomazánky dávalo, že byla tak červená a hlavně byla sladká :confounded:
25. led 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja myslim ze za to sladky a cerveny byla zodpovedna marmelada, ale s cim byla michana, to netusim - jako obycejny madlo nebo tvaroh to nechutnalo, chutnalo to tak vic "pomazankovite" :slight_smile:
25. led 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek