• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

13. ledna 2009 
ja se pochcala jednou ve vytahu, bydleli jsme v 6 patre a nevydrzela jsem to
23. led 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně pak ještě koupili Encyklopedii pohlavního života pro děti od 7 do 9 let...akorát mně bylo už 13 :sweat_smile:
23. led 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tu jsem mela taky.....teda vsechyn 3 dily. Potaji jsem si ji cetla a pak jsem o vanocich delala jako,ze jsem to v zivote nevidela...
23. led 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, taky dobrý :sweat_smile:
23. led 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se jednou pochcandila, když na mě přišel mikuláš a čert :sweat_smile: Bylo mi minimálně 10, ne-li víc
23. led 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: oni jsou 3 díly? Já znám jen dva..jsem záviděla sestřence že má tu pro 13tiletý :grinning:

Já se počůrala první den ve školce a musela jsem si potupně nést domů prostěradlo na vyprání...
23. led 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jedna vzpomínka z puberty: Kalili jsme s kámošema, trošku jsme si to mixli i práškama (rohipnolem - tuším), no a doma nastal mazec, v noci jsem potřebovala čůrat a místo abych zahla na WC, tak jsem zatočila k mamině do ložnice, otevřela jsem šuplík se svýma spoďárama a vyčůrala se tam, spláchla jsem zavřením šuplíku a ráno jsem čuměla jak tele na nový vrata proč mám všechno poto ... :sweat_smile:
23. led 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si pamatuju, jak se v první třídě naše spolužačka v lavici posr...a :sweat_smile: A seděla za mnou :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, byla od 6-9, od 10-13 a pak pro pubertaky...tam uz byly fakt husty obrazky..
23. led 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se teda nastesti nepocurala ve skolce.. a ve vytahu taky ne, pac jsem bydlela v rodinnym dome :grinning: ale zato jsem casto chodila na zachod do krovi, pac jsem zastavala heslo, ze venku je to nejlepsi :grinning:

a kdyz uz jsem chodila do 1. tridy, tak jsem chodila spat k babicce (bydlela ve stejnym baraku jako my).. a jednou v noci jsem byla lina jit na zachod a do rana jsem se pochcala :grinning: :grinning: a rano jsem se vymlouvala, ze jsem nemohla na ten zachod jit, pac mi bylo spatne :grinning:
23. led 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilku ty jo, my jsme meli tak nejak stejny zazitky, Rohac jsem ukradla babicce a dodnes jen matne vzpominam, co jsem kde delala..hruza a des...
23. led 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, to muj bracha v 1. tride chodil do druziny a prej se stydel se zeptat, jestli muze na zachod, tak se pochcal a posral.. a jelikoz bydli na vesnici, tak zechcanej a zesranej musel ject domu autobusem.. no chudaci lidi :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
amon :grinning: :grinning: :grinning:
se asi pocuram smichy, to jsou storky....
ty jo holky, že se to téma vždycky stočí k takovejm prasečinkám :sweat_smile:
23. led 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, pac ty si clovek pamatuje, ze jo...
23. led 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si pamatám časopis Kamarát a Populár( podpultový tovar), rady na banány a pomaranče pred Vianocami, Rubikovu kocku - šialene som po nej túžila a našim sa ju podarilo zohnať na poslednú chvíľu a bola pod stromčekom, seriál Spadla z oblakov o Majke z Gurunu.... Holky z naší školky, Kristínka iba spí a Profesor indigo Petra Nagya..... Triangel a Televízny klub mladých, Bakalári :grinning: .....
23. led 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó a mega časák čtyřlístek, taky dobrý počteníčko a milovala jsem omalovánky, tak se těším, až budeme doma s Ondrášem vymalovávat, budu muset kupovat i pro sebe
a ještě si vzpomínám, jak nám táta pouštěl na zeď přes takovou promítačku pohádky :dizzy_face:
23. led 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem občas někomu ukradla ze schránky Sedmičku pionýrů páč tam byly fotky Michala Penka a já na to neměla:sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Se za to stydím no :pensive:
23. led 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,a taky prvni PC hry, ty co se pousteli pres takovej magnetak.....
http://deepblue.sk/~r0b0/nu_pagadi.swf .. zminovaný playstaschoin našeho mládí :grinning: ...jinak já si ještě vybavuju tesilky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..děěěsný
jinak je toho fakt spousttyyyyyy a tyk nějak jste to tady už jmenovali :slight_smile:
zkopčete to celý do vyhledávače..nechápu proč to nejde :frowning2:
23. led 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky si pamatuju, ze kdyz v televizi byla nejaka nahata zenska, tak fotrik automaticky nas bud vyhanel, nebo to prepinal.. a me to vzdycky pripadalo hrozne nefer, pac jsem se taky povazovala za zenskou :grinning: (v 10 letech) a kdyz davali Kurvahoši, tak jak tam jdou do toho bordelu, tak to neprepnul jedine kdyz jsme se schovali pod deku.. ale uz netusil, ze jsem tam mela šmírovací díru :grinning:
23. led 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
amon.rea, tak to u nás probíhalo taky - nám dost často teda zakrývali naši oči, a jinak moje sestra byla vždycky na mě naprdnutá, protože se mnou musela chodit spát (jak už jsem výše psala, byla o 7 let starší), tak byla krapet nas.aná :sweat_smile:
23. led 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se jeste vybavuje,jak jsme jezdili hodne pod stan, na Darko a tak.....tak rano ty umyvarno s tema korytkama, to bylo husty...
23. led 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilek, ja taky musela chodit spat se svou mladsi segrou.. ale potom jsem si vybojovala, ze muzu chodit pozdejc :slight_smile: a taky nam rikali, ze se nemame koukat, kdyz si nekdo dal pusu.. no hrůza :grinning: jednou uz me to vytocilo, tak jsem rekla, ze si muzu koukat na co chci.. na to mi zatrhli večerníček :grinning:
23. led 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kristi, to taky vzpomínám a ty hajzlíky v budkách, co bajvaly :sweat_smile:
23. led 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi :grinning: :grinning: my jsme nastesti moc casto pod stan nejezdili.. vzdycky jsem mela hroznej strach ze škvorů
23. led 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jo, nase meli partu a vsichni stejne stary deti a jeste jsme meli vsichni psy chrty,tak jsme jezdili po zavodech a vystavach...
23. led 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
amon.rea jaj večerníček, tak to fakt přepískli :sweat_smile:
23. led 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek