Nečekané těhotenství v 17 letech

r123
6. pro 2006

ahoj sem tu nová!chtěla bych si popovídat co si myslíte o tom když má holka dítě v 17 letech!stalo se mi to teď mi bude 20 a malýmu 2 roky!sem naprosto spokojená a neměnila bych!těžko bych hledala lepší mámu pro svoje dítě!dlouho mi trvalo než sem se s tím vyrovnala.Hlavně proto že okolí kolem mě to prostě nechápalo kamarádi mi nerozuměly a spoustu sem jich stratila!ale teď už sem naprosto klidná a vyrovnaná.mám ůžasnýho prcka a skvělýho přítele.v červnu plánujeme svatbu a pak druhý dítě.na školu se hlásím teď v dubnu na obchodku na dálkové studium.ale věřte že to nebylo jednoduchý,kdo to neskusil tak si asi říká co na tom může být těžkýho,ale je to tak i když máte obrovskou podporu od přítele a rodiny,ale jinak ste sama se svým těhotenstvým.pamatuju si jak se na mě dívaly lidi v šalině-dokonce sem i slyšela jak to někteří komentovaly:no podívej zase nějaká nezodpovědná holka chudák dítě a tak dále.to člověku moc k pohodě nepomůže!a jeneom proto že mi bylo 17 a pak už 18!z jedné stránky to moc příjemný nebylo ale občas lituju že to tak rychle uteklo a už se těším na další těhotenstvý a až mi tady budou běhat prcci dva!když co může být krásnějšího než těhotenstvý porod a koukat jak ty děti rostou!co vy na to ?najse se nějaká zpřízněná duše?

emamamamu
13. únor 2009

jeste vam ukazu neco vyzivneho..i video..momeeeeent..😀

skuli k te holce uz ani neni co rict....tu bych tak vyliskala, ze by se z toho pos.......................

emamamamu
13. únor 2009

ja tady budu mit monolog, ale ta spoluzacka musi byt pekne hloupa...ja uvazuju, ze to nezvladnu a ona ve 13ti??? co ceka jako? bude si stezovat, ze ji stat malo prispiva ze??

jabber
13. únor 2009

ema 😀 😀 😀 to je teda vážně hustýýýýý, to je rodinka! Ježkovy zraky! Tomu klukovi je 13??? Božeeeee 😅

emamamamu
13. únor 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ta holka je jak ze strasidelneho domu..😀 jak daval tomu mimci pusu..jak bracha....
co to maji za rodice boze?
neverim, ze ti dva spolu sounozili..kdo vi, s kym to ma 😀 😀 😀 😀 😀

skuli
13. únor 2009

emamamamu-Je jí 15 😉 Hloupá je,o tom žádná.Bude se muset starat ten otec,jestli spolu ovšem zůstanou.Stěžovat si holka může na obecním úřadě,ale stejně ji to bude prd platný.A ty to zvládneš,neboj 😉 Mohla by jsi prcka ale 2 dny přenášet,měl by stejné datum narození jako já 😝

emamamamu
13. únor 2009

skuli na ten termin vubec nekoukej..moje gynekolozka je slepa..a ja to tu nejak sestelovala podle jejiho mysleni...a stejne konik ukazuje o tyden pozdeji..😀 takze ja budu rodit, az mi da nekdo povel..😀

a jestli potkas tu holku, tak ji za me vykrakej za vlasy..😀
jestte bude delat divadlo, ze si to necha 😲 humus😀 chci videt toho "otce" 😀

jabber
13. únor 2009

bych mu tipovala tak max 9 let 😝 ta holka musí bejt taky dost divná, že souloží s takovým dítětem 😝 😀 No fakt, kdoví s kým to má, chlapeček jí dal pusu a nechal na sebe hodit mimino 😝 😀

caira
13. únor 2009

tak to je taky soda, ale co clovek nadela? takove to rict, ja bych ji prerazila..to je asi duvod proc to holka doma nerekla driv- ze strachu 😅

No a jak si muze babicka napsat dite na sebe, to je prece hloupost ne? nebo stati ji ho sveri do pece? prece si nemuze jen tak napsat dite na sebe, ne? 😕 a pak ji ho za tri roky vratit? buh vi, jestli ho pak holka bude vubec chtit? 😅

Jak rika skuli, ja bych nerezala tu holku ale hlavne toho kluka, co je to za blbce, ze v 21 letech nema dost rozumu aby vedel,ze muze holku privest do jinace?? 😠

Ja si pamatuju, ze od jakziva jsem doma slychavala, ze at se stane cokoliv, at se nebojim prijit domu, ze doufaji, ze nejsem blba a v dnesni dobe antikoncepce se mi to nestane, ale kdyby jo at se nebojim prijit, ze to vyresime..no nastesti pro nase jsem to slychavala tak casto, ze jsem byla vazne zodpovedna co se antikoncepce tyce, ale neumim si predstavit, ze bych treba ted mela mit 12ti lete dite..ja si porad jeste prijdu,ze obcas nejsem dost "dospela" na to mit dite 😀 😀

jabber
13. únor 2009

caira - přesně, to mi doma říkali vždycky taky 🙂 Já si myslím, že taková už protřelá holka (jak mi připadá podle toho co skuli píše) by si dokázala už poradit taky, připadá mi spíš, že to dítě chtěla 😅

emamamamu
13. únor 2009

holky ja ho v 15ti taky chtela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale nemela...diky bohu, ze jsem dostala trochu rozumu do vinku...
co kluk? chachaa...21?dite? noaco? utece jako kazdy druhy..proc ne? proc by si nezapichal? tomu je to uplne jedno podle me....

caira
13. únor 2009

jabber: me to hodne prijde o vychove.. tady v UK mi prijde na hlavu postaveny, ze holky presne v takovym veku (cca 14,15,16) maji uplne normalne deti, hodne jsou o tom dokumentarni porady, kde ty holky jako duvod rikaly, ze chteji mit nekoho, kdo by je miloval a naopak..proste jim prislo, ze se jim nedostava dost lasky od rodiny tak si myslely, ze to dite spravi 😒 My kdyz treba jdeme s manzou o vikendu do mesta na kafe tak vzdycky clovek vidi x hoodne mladych mamin s prckem v golfaci, vedle sebe takoveho toho neumyteho gaunera nebo dalsi kamosky, vsechny stejne oblecene, preplacany make-up a ja si vzdycky rikam chudaci deti, protoze preste to same z nich jednou taky vyroste, kdyz nic jineho nepoznaji..

Pritom tu v anglii je antikoncepce zadarmo, i ty hormonalni implantaty, takze nevidim duvod proc v dnesni dobe si nedavaji vetsi pozor..Ale je to asi i tim, ze tady kazda patnactileta holka co se necha zbouchnout dostane council flat ( dostane bydleni od statu) dostane pridavky snad uplne na vsechno a uz se nemusi o nic starat..takze pro spoustu holek je to i unik od rodicu..vadi jim, ze doma maji pravidla..tak si poridi dite, dostava mesicne penize, dostane byt a socialka ji s ditetem pomuze 😠 fakt si vychovavaji liny narod povalecu 😠

cirrusa
13. únor 2009

Cairo, wow tak to koukám,že to UK má tak zařízeno. Hele a council flat je na dobu urcitou (treba na MD) nebo to uz jim nejak zustava?

jabber
13. únor 2009

caira - no to je fakt děsný 😅 🙄 a jak se to tam řeší, to je zplnoletní nebo jak? A do kolika jsou pod zákonem? Jak můžou mít 14, 15, 16letý úplně normálně děti? Já měla na střední spolužačku, ta otěhotněla v 17 a byly to docela nervy, jestli jí zplnoletní a to šlo jen o rok.

jabber
15. únor 2009
schwarzovka
15. únor 2009

nevím jestli je to k smíchu nebo k pláči...ale ta holka je dobrá, když ani neví s kým to má...v 15-ti letech...no frajerka 😀 😀 😀

jabber
15. únor 2009

schwarzovka - jo, je to celkem hustá holčina 😝 😀

kikinak1995
4. lis 2012

Ahoj 🙂, je mi to blbé tady psát ale může 17 dívka dostudovat střední školu ?? ,když je těhotná 🙂 moc by mě to zajímalo jak to doopravdy je .

kikinak1995
4. lis 2012

Ahoj 🙂, je mi to blbé tady psát ale může 17 dívka dostudovat střední školu ?? ,když je těhotná 🙂 moc by mě to zajímalo jak to doopravdy je .