Nedokážu mít orgazmus a sex už mě ani nebaví

eculi
20. bře 2010

Ahoj, poslední dobou čím dál víc uvažuji, zda nenavštívit nějakého odborníka. Tady se řeší kde co, tak zkusím, jestli byste mi nejdřív neporadily vy.
Nikdy jsem nedosáhla orgasmu. Partnerů jsem měla celkem dost, někteří špatní, někteří hodně dobří, ale u mě stejně nic. Manžel se snaží, co to jde, ale mě to pak začne nudit a je úplný konec. Nejraději mám teď rychlovky, abych to měla co nejdřív za sebou. Zní to hnusně, ale to počáteční vzrušení je skvělé, ale pak už nic. Myslím si, že chyba bude ve mně. Neumím se uspokojit ani, když si to dělám sama. Nyní to řeším hlavně proto, že dřív jsem si aspoň uměla užít tu blízkost a ten pocit z milování, ale teď už ani to ne. Asi jak se pořád mluví o tom, jak je to skvělé a jak bez toho to nejde, začala jsem mít pocit, že z toho stejně nic mít nebudu, tak proč. No a už to doléhá i na manžela. Z legrace mi začal říkat frigida.

aleachim
21. bře 2010

sam, a co jsi psala??

filipal
21. bře 2010

jaaaj, aj ja som zvedava, co si to Sam pisala.... ☹ nenapises do IP?

ja viem, ze som svojim prispevkom o orgazme velmi nepomohla, ale tak ma to nejako nastvalo, ze zena nemusi mat orgazmus a moze zazivat roky pekny sex.... ( ja by som to teda nechcela!!)
Brum, precitam si, urcite su take zeny... 😉
ale co ma najviac hneva, ze plno zien by orgazmus mohlo prezivat, len maju tupcov chlapov, ktori myslia iba na seba....
sup- sup a su vybaveni! zeby sa mali postarat o partnerku im ani nenapadne!! 😠 😠 tak tam neostava zene byt sebeckou... 😅

asi toto nebude pripad Eculi, kedze ona nedosiahne orgazmus ani masturbaciou. v tomto pripade naozaj neviem poradit.
ja cvicim jogu a tam sa odblokuvava posledna cakra....viem, ze sa robia aj kurzy tantra jogy, asi by som nieco take vyskusala.
aj to odblokovanie chrbtice....

akshara
21. bře 2010

Je to komické, nakolik nechuť svádíme vždy na něco fyziologické! A přitom o tom mluví všechny hloupé časopisy, psané pro ženy, že...? Už to tu naznačila katty6, nakolik se stáváme obětí falešného veřejného mínění, masáže přihlouplých sexuálních povídaček a konvenčních klišé. Nemluvě, při dobrém účinku brainwashingu, nakolik nás irituje názor, který se nekryje s konvenční představou, paradoxně však ošetřující veškeré sexuální "fo-pa"! Je to podobné, jako když se člověk naučí z fast foodu jíst pouze hamburgery, a jakmile se mu z nich udělá špatně, je nemocný, hledají by se léky nikoli v novém pohledu na stravu, nýbrž v navození chuti na špatné jídlo! I tu by mu třeba "někdo" doporučil koupat se v přepáleném oleji atp., a nepochybuji, že by to "zabralo", kdyby o tom psaly časopisy stejně tak intenzivně a nezamyšleně jako v otázce sexu! Ano, není problém zastávat většinový pohled, protože je nám již naservírovaný a nevyžaduje žádného uvažovaní. Ale že problém jest a vždy bude u rozumnějších tvorů více v nesouladu citu, než těla, to se úspěšně přejde, protože člověk se již za člověka ani moc nepovažuje. Hledá se jen to "fyziologické" uspokojení; a spravedlivě si každý zoufá, spravedlivě dochází k rozvratu. U sexuologů, když už na ně přijde řada, se neřeší povětšinou nic jiného, než právě nesjednocenost duší, objektivizující se v nespokojenosti sexuálního života. Fyziologicky, to je jen pěkné alibi, jak si nepřiznat, že je něco špatně! Ale když se krmí lež dlouze, těžko se odvyká na něco rozumnějšího! Bonmoty "ptáčků" a "pipinek" mi tu přijdou sice nemístné, ale adekvátní úrovni pisatelů, odvažujících se argumenty dohnat vulgaritami! Inu, každý dle svého umu!

akshara
21. bře 2010

Filipal 😉 , jenže tantra jóga je asi něco více, než jen uspokojit libido! To se tu dámám asi nebude líbít! 😀 😀 😀

akshara
21. bře 2010

P.S. Problém možná taktéž vidím i v tom, že jakmile člověk již nechce, všichni se na něj sesypou, že musí, že je to "zdravé", a to vytváří více konflikty v lidské duši než se jeví... ☹ Proto ty hlouposti "fyziologické".

arietiska
21. bře 2010

Pro pobavení dobrý Akshara, ale si naprosto jinde, navíc zakladatelce neradíš absolutně nic. 😉 Prostě nemůžeš i kdyby si 100x chtěl a filozofickýma řečičkama ji nepomůžeš. Já, alespoň vím ze své zkušenosti o čem mluvím.

sambucca
21. bře 2010

akshara: co tedy radis eculi? aby se s manzelem spojili vice dusevne, a fyzicky potreby (pro Tebe ne tak dulezity, profanni) nechali nam "hrisnikum", tem, co nepochopili ze nejde o libido? 😅

akshara
21. bře 2010

Taky bych si nedovolil eculi cokoli konkrétně radit, vědom si, že může být problém hlubší než zablokovaná páteř nebo nedostatek "sprchování"! 😀 😀 😀 😝 Co píšeš, arietisko, dá se vyčíst i v časopisech, a hle, ženy mají pořád problémy. Zajímavé, že? Jenže, co tu nazýváte (povětšinou) fyzickými potřebami (fast foodovou sexualitou), kterou oddělujete od jakékoli spontánnosti, já nazývám prostě jen výstižněji: hrubostí. Nevšiml jsem si, že bych fyzično ale negoval. Možná jej jen chápu v jiné spojitosti, při níž jakýkoli nesoulad je v podstatě nemožný z podstaty věci. Si ještě jednou asi přečtu, co jsem napsal... 😕 Všechny rady jsou na nic, nepochopí-li člověk příčinu problému. Že ta práce se může jevit jako filosofické řečičky, to ještě nevypovídá o špatnosti úvah, jak by se na první pohled mohlo zdát...a jak se chce na první pohled podsunout, když chceme za každou cenu reagovat na něco, čemu nerozumíme. Ale příčina se pochopit spíše nechce, protože by se fastfoodová modla mohla otřást v zákaldu, 😉 a každý podvědomě ví, že nic více není možná schopen myslet, takže chrání, čemu uvykl a snaží se rozpor alespoň nějak vyleštit do přijatelné "obludnosti", aby skrze částečnou uspokojitelnost mohl být v životě relativně uspokojen! Takže jistě radím jen jedno a obecné: přemýšlet za sebe, nehledat odpovědi v konvenčních lžinázorech, které ve výsledku rozpor zintenzivňují, jak je vidno, dívá-li se člověk kolem sebe!

filipal
21. bře 2010

Aksharo, fajn, ale zabudas, ze nie sme vsetci na tvojej urovni duchovnej vyspelosti. 🙂 vid: Gaussova krivka

bezni ludia uvazuju asi takto: potrebujem sex, potrebujem orgazmus, potrebujem odpocinok, potrebujem zabavu, potrebujem sport, potrebujem potravu... 😅 😅 😅

sambucca
21. bře 2010

akshara: snes se na chvili ze svyho inteletualniho vesmiru k nam na zem mezi svedce, pochopis ze nekdy problem je prachobycejne cernej nebo bilej a nemusi se vysvetlovat skrz zadny pamflety psany skoro ve versich........

arietiska
21. bře 2010

No jelikož se mně zdá, že jedinou vyzkoušenou radu jsem podala já, tak bych nerada byla za lživou, teda pokud Akshara tohle směřoval ke mě.
O Metodě paní Mojžíšové se samo ví a píše, ale není mnoho lidí co ji provozuje a umí. Paní Mojžíšová již nežije a je potřeba najít někoho kdo má alespoň částečně to co ona v rukách. Problémy samo jsou a budou, ne vždy jsou stejného původu.
Radím co může zakladatelka zkusit a čím problém zkusit odblokovat.
Jsou samo i jiné možnosti, tahle je ale velmi příjemná /když opomenu 1 minut prstu v řidi/ pro tělo i duši. Následně se jedná o klasickou mobilizaci páteře, což koníkáři vysedávající u kompu určitě uvítají.
O tom, že i rehabilitačně lze odstranit např. seuxální problémy se často neví. A taky ne každý ví za kým zajít.
Já např. v okolí Brna vím, stačí písnout IP....viz. dále https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/metoda-p...

arietiska
21. bře 2010

Osobně bych Akshariovi přála být ženou a zažít sex bez uspokojení ... 😉 No ostatně myslím, žei jako chlap ví moc dobře jaký to je, když nedojde k výbuchu ... nic moc co?

akshara
21. bře 2010

Proto jsem mužem, arietisko! 😝 Chvála Bohu, že alespoň ty samice v přírodě nemají takový problém, jako ženy! 😀 😀 😀 Teď jen nevím, jestli je to proto, že ty samice jsou na tom v přírodě tak "nízko" nebo v opaku ta "vysoko"! 😀 😀 😀 Ale určitě mi to někdo vysvětlí... 🙄 😕 😅

filipal
21. bře 2010

tiez by ma zaujimalo, ako to maju samice v zivocisnej risi..... dosahuju orgazmus?

prisla jar, my uz mame zabieho samca (ropuchu bradavicnatu) v jazierku a bude krrrrkat cele noci, kym nepride samica...

akshara
21. bře 2010

Filipal, 🙂 vzhledem k tomu, že nemají potřebu samice v přírodě použvat ani venušinu kuličky, ani se neuspokojují u břehu řeky mírným, vyvěrajícím potůčkem, řekl bych, že asi ano! 😀 😀 😀

arietiska
21. bře 2010

No my alespoň můžeme vždy, což o Vás mužích se říct teda nedá ... to samice v přírodě nemusí řešit. 😝

Filipa: Opice určitě, kdysi jsem o tom viděla dokument a kočka třeba kdo ví, každopádně sex potřebuje kvůli ovulaci, jinak 14 dní i dýl trpí.

kalu
21. bře 2010

Nevím, jak je to přímo s orgasmy jako takovými, ale je všeobecně známo, že zvířata v přírodě ( jak samci, tak samice- Aksharo !!! ) rádi a často onanují.
A z toho mi vyplývá, že orgasmus by tam logicky měl být- neboť dosáhnout orgasmu je přece cílem každého sex. vzrušování , ne ?
U samic je jen zádrhel v tom, že ten orgasmus je narozdíl od samců mnohem hůře "viditelný" a tudíž i dokazatelný.

sambucca
21. bře 2010

No myslim ze timhle se debata posouva uz uplne jinam, ale coz....

Nam lidem nejblizsi pribuzny je simpanz, shoduje se v 98,4 DNA ma jako jediny mezi zivocichy a zduraznuju hlavne mezi savci prokazany orgasmus u samic (konkretne simpanz bonobo). Stejne tak pouze simpanzi bonobo provozuji sex ve ventroventralni poloze (z oci do oci). Samice jinych zivocichu onanuji ale orgasmus neni prokazan (je to totiz dost tezky, vzdyt se podivejte na nas lidi - kolikrat si chlapi mysli a nevedi 😅)

V prirode to ale narozdil od lidi kteri sexuji nezavisle na dobe (rocni, denni, mesicnim cyklu,.....) pouze a jen v dobe rije, jindy se samice sexu vyhyba. V dobe rije se ji zduri vulva, vydava vabive vune pro samce a tim je vola k sobe. Stejne tak jako u lidi, samice si vybira ktereho samce k sobe pripusti - vetsinou je to podle hierarchie ve skupine. Kulturni antropologove tvrdi, ze duvodem neni honba za orgasmem, ale ziskanim lepsiho statutu samice v tlupe. Je to spise jakysi druh vymennyho obchodu ve skupine.

Pokud vas to zajima vic, prectete si:
Evans a Zarate - Evolucni psychologie
Wright - Moralni zvire
Fouts - Nejblizsi pribuzni
Ridley - Cervena kralovna (Sexualita a vyvoj lidske prirozenosti)

filipal
21. bře 2010

iiiha, Sam, same zaujimave informacie!

to je to, ze debata sa nema velmi kam posunut, kedze Eculi nereaguje na nase reakcie....
mozme sa bavit, len ciste teoreticky. 😎

eculi
autor
22. bře 2010

dobré ráno.

filipal, nereagovala jsem, protože fakt nebyl čas. Děti nějak víc zlobily, víkendové návštěvy,..... všechno jsem pečlivě sledovala, takže můžu reagovat🙂.

No, hlavně došlo fakt k nedorozumnění, manžel na mě vůbec netlačí, spíš naopak naprosto mě respektuje, tulí se ke mně, ale žádný nátlak z jeho strany na sex opravdu není. Pokud jde o oslovení frigida, tak mě to nepříjde nijak urážlivé, vždyť to, že jsem za 12let sexuálního života nedosáhla orgasmu, svědčí spíš o tom, že by to nebyla legrace, ale fakt. Navíc on by to nikdy neřekl, kdyby mě to uráželo. Vždycky dost záleží na tonu hlasu a situaci. Pokud jde o ochotu zkoušet, tak zkoušíme vše možné, normálně o tom mluvíme, takže si nemyslím, že by manžel myslel jen na sebe. Právě naopak tím, že ví, že nepříjde pomyslný výbuch, snaží se co nejvíce natáhnout předehru a pak dohru, abych si aspoň užila tu blízkost. Tolik na vysvětlení.

Když jse četla vaše příspěvky, tak jsem sice nedošla k žádnémů závěru, proč by to tak mohlo být, mimo jedné rady ohledně zablokovaných zad. Zkusím se o tom poradit, protože bolesti zad mám a kdysi jsem měla poraněnou kostrč. Nenapadlo mě, ale že by to mohlo mít nějakou souvislost. Každopádně zkusím. Ale k čemu jsem došla je, že jsem si uvědomila, proč jsem se tím teď začala tak trápit. Všude se píše jak je sexbez orgasmu nicotný a ono když to pořád čtete a slyšíte, tak najednou zjistíte, že nechcete ty červené bonbony (někdo tu použil to přirovnání), ale chcete ty růžové, a tak jsem se soustředila na to, abych měla ty růžové, že už jsem skoro neřešila nic jiného, četla jsem o g bodech, uspokojovala se vždy, kdy to jen trochu šlo, manžel při sexu se skoro nominoval na olympiádu v gymnastice,..... a nic. Výsledek?? Přestala jsem si užívat ty červené bonbony a vlastně jsem si nevychutna už žádné a propadla splínu, že to nejde.

eculi
autor
22. bře 2010

holky, co jste tu psaly o tom, jak to bez orgasmu není ono, a že byste to nechtěly. Opravdu si myslíte, že jste mi nějak pomohly, pochopit, proč to nejde a odstanit příčinu nebo se smířit s tím, že to nepůjde? Nečetla jsem od vás žádnou radu, no, ale aspoň mě to přivedlo k tom, že řešení asi skutečně není.

arietiska
22. bře 2010

eculi: Je neboj, zkus tu Mojžíšovou, píšu ti rady z vlastní zkušenosti po 12 letech s poraněnou kostrčí, přímo zlomenou. Dosud, když se zablokuju /dnes už převážně sportem, dělala jsem gymnastiku a stačil špatný dopad/ hned cítím problém. Já osobně sice neměla problém s orgasmem, ale např. stažení, bolesti při, nevlhnutí, nechuť, bolesti břicha, hlavy atd. Ale mám 2 kámošky se stejným problémem a jedné to pomohlo hned, druhé až časem. A o tom, že jsou ženy co orgasmus poznali třeba po 15 letech sexuálního života by ti rehabky co tuhle techniku používají mohly vyprávět. Řeší se tím i neplodnost. Tak se poptej v kraji kde žiješ a držím pěsti, abys taky ochutnala ty růžové bombóny. A navíc jak jsem psala, je to prostěrehabilitace páteře a krásně se díky této technice odblokuje následně celá páteř. A jelikož znám osobně holku co má plastiku vagíny, vím díky ní, že sex bez orgasmu je smutná věc. Ona ho vnitřně nezažije nikdy, ale naštěstí funguje alespoň klitorisálně. Tak bojuj! 😉

arietiska
22. bře 2010

akshara: A pokud to čteš, tak osoba o které píšu, která se narodila bez možnosti plastiků zažít sexuální život, by mohla vyprávět jaký je život bez sexu ... 😉 Tady už raději žádné moudra na tohle téma.

eculi
autor
22. bře 2010

aruet, děkuji. Docela mě to povzbudilo. Neznáš náhodou někoho, kdo by se té metodě věnoval v Praze nebo Benešově?? Nebo nějaké stránky, kde bych mohla pohledat?

arietiska
22. bře 2010

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/metoda-p... zkus si tohle pročíst, třeba ti tam holky poradí.

eculi
autor
22. bře 2010

díky, kouknu.

akshara
22. bře 2010

Eculi: "holky, co jste tu psaly o tom, jak to bez orgasmu není ono, a že byste to nechtěly. Opravdu si myslíte, že jste mi nějak pomohly, pochopit, proč to nejde a odstanit příčinu nebo se smířit s tím, že to nepůjde? Nečetla jsem od vás žádnou radu, no, ale aspoň mě to přivedlo k tom, že řešení asi skutečně není."

Myslím, že není takřka již co dodat! 😉

Skutečná rada je asi opravdu spíš jen záležitostí tvé vlastní sebereflexe vztahu, hodnot, významu intimity, odpoutání se právě od takových fastfoodových "rozumů" a klišé, které ti byly doporučeny a které, jak si podala, vyzněly nakonec velmi cynicky, kdy není-li žena snad nymfou, jest zřejmě asi "nemocná", Neboť je zřejmé, že hledáš odpověď na určitý typ vnitřně prožívané asexuality (s kterou se dá žít a nebrání určité, potřebné intimitě) A nikoli hledání pouhého tělesného uvolnění! Od toho bych se odpoutal, protože problém leží více v hlavě. Myslím, že v dnešní době je spousta žen a mužů, kteří se musí konfrontovat s většinovým náhledem na představu sexuálního života a to v nich vyvolává dilema, zdali je vše v pořádku, jestli by se sebou neměli něco dělat, protože jedna věc je lživé mínění a druhá věc jest, co lidé skutečně prožívají mimo TV a časopisy! Pak se většina žen trápí jen kvůli tomu, co se nakukává jako "trend". Je to o vyrovnání se, konfrontaci a tu jistě nelze prožít s venušinými kuličkami, ani s lacinými časopisy v ruce, ale s dostatkem rozumu a pochopení sebe samé. 😉 Bohužel, jiná rada (dá-li se toto považovat za radu) asi není, protože to tvé dilema je právě dáno spíše nevyřešenou konfrontací. 😉

filipal
22. bře 2010

ano Eculi, je mi luto, ze tie rady boli biedne.....na ospravedlnenie asi tolko, ze debata sa zvrhla na trosku vedlajsie podtemy.... 😝
mozno keby si tu bola, zostali by sme viac pri veci.... 😉

presne chapem, co myslis tym, ze sme ti skor pritazili nasimi vyjadreniami o potrebe orgazmu.
rozmyslam nad tym, ako ti co najlepsie poradit. vies, ono je to trochu chulostiva tema do verejneho fora. potrebovala by som presne vediet, co citis pri masturbacii. osobne si myslim, ze z tej snahy dosiahnut orgazmus, si uz vlastne zablokovana.
dalej to, ze tvoj problem vobec nespociva v kvalite vasho partnerskeho vztahu, ten sa zda byt v poriadku....
viac uz asi len do IP. 😵

eculi
autor
22. bře 2010

filipal, nic se neděje. Ono, když se o tom píše, tak to často sklouzne někam jinam. Až budu mít chvilku, tak písnu do IP. Ono řešit takové věci úplně veřejně, není moc příjemné.

Každopádně všem děkuji za snahu o pomoc.

klarunkapus
5. dub 2019
Uživatel klarunkapus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klarunkapus.

Co nejake sexualni pomucky, nezkouseli jste? Hodne by Vas to odtahlo od stereotypu