Nejlepší peněženka. Kterou jste si oblíbily?

2veverka
10. říj 2021

Holky a maminky, doporučte prosím, kterou peněženku jste si nejvíce oblíbily. Nelíbí se mi velké štrajtofle, ale peněženky malé, s dostatečným místem na mince. A ať je hezká a vydrží.Děkuji!

janule0123
10. říj 2021

@2veverka malou mám raulph lauren a spokojenost, už ji mám nějakou dobu a vypadá pořad jak nova .. mám rada teda ty velký.. ale s detma ty kabelky moc nejdou a v prebalovaci tašce není místa 😂

dandaa
11. říj 2021

Mám jednu Michael Kors jet set a do ní se toho vejde dost,ale taky je těžká, když je plná. Potom LV tam se nevejde tolik ,ale je lehounká.

sigyn
11. říj 2021

Já jsem tak dlouho hledala tu správnou, až jsem si na radu manžela koupila "koženou" pánskou u Vietnamců. Zatím je nejlepší. V DE jsem si třeba v obchodě koupila dámskou a po jednom měsíci byla na odpis.

novamamina
11. říj 2021

Já jsem si oblíbila plnou

areh
11. říj 2021

Já mám Vuch, malou. Chtěla jsem něco skladného. Jsem spokojená. Mají různé velikosti, barvy. Mám jí už asi 2 roky a drží krásně. https://www.vuch.cz/Penezenky/Dots-Collection-1...

lalolita
11. říj 2021

@2veverka já mám větší VUCH, má dost přihrádek na miliony karet, vleze se tam vše. Ano, nestrcim ji do malé kabelky, ale mám ji už přes dva roky a drží.

novacek21
11. říj 2021

@2veverka mě teď na fb zaujala tato:
https://www.kvartyrstudio.cz/product-page/ademi...
Hledala jsem dlouho nějakou opravdu malou, kde se vejdou jen karty a pár peněz, tak tahle a nebo tam mají ještě menší to splňuje.
Ale pro hodně lidí bude asi hodně malá 😁

2veverka
autor
11. říj 2021

Holky, děkuji za bezva tipy. A klidně si přečtu některé další... Nemám ráda, když je peněženka moc těžká, i proto holduju malému formátu.

2veverka
autor
11. říj 2021

@areh A prosím Tě, nevadí, že není kožená - neošoupává se v rozích apod.?

areh
11. říj 2021

@2veverka mě za 2 roky ne a to jí dávám do malé kabelky

zrzeckas
11. říj 2021

Mam pánskou, koupenou u vietnamcu, kozenka, mam ji asi 4 roky, možná i dele... Akorat jsem se ji chystala zase umyt 😃... Doto otevrena aby sel videt ohyb

konidana
11. říj 2021

mám malou koženou, z přírodní kůže, kam se vejde vše - bankovky, mince i karty. Mám ji již přes 15 let. Byl to suvenýr ze Švýcarska. Akorát tedy nitě se už začínají trhat a teď odchází zip, ale furt se jí nemůžu vzdát...

katule1990
11. říj 2021

@2veverka Koupila jsem si v Turecku na dovolený takovou tu přehýbací peněženku, kam se vejdou mince, bankovky i dost karet. Je černá, kožená a je na ní nenápadný nápis Prada. Byla relativně drahá (na to, že to bylo Turecko), ale říkala jsem si, ok, je to pravá kůže. No a už jí mám přes 10 let a vypadá pořád prakticky jako nová, ačkoli ji neustále používám, byl to snad nejlepší kup za těch 10 let. Takže za mě určitě kožená, ale asi bude i záležet na kvalitě té kůže. Nebát se za větší kvalitu víc zaplatit, vyplatí se to.

2veverka
autor
11. říj 2021

@novacek21 Díky, mně se moc líbí. Ale mohla by být krapet levnější

novacek21
11. říj 2021

@2veverka já ji taky ještě neobjednala 🤭