Nejlepší taška ke sporťáku. Jakou používáte a jste spokojené?

agnes_123
12. bře 2021

Ahoj, prosím jakou tašku používáte u sporťáku a jste spokojené? Kam dát peněženku, pití pro sebe, pro dítě... Děkuji za tipy!

mamikry
12. bře 2021

@agnes_123 Jeste ji nepouzivam, ale mam na mimco koupenou prebalovaci tasku od Lassig. Ma spoustu kapes, da se vzit pres rameno i jako batoh. Zatim jsem z ni nadsena, uvidime v praxi.

veroniquecz
12. bře 2021

@agnes_123 po první dceři mám tašku z DM, ted batoh z Ali. S obojím spokojenost.

elencze
12. bře 2021

Já jsem u sporťáku pro baťoh, mám tenhle a jsem moc spokojená https://funbaby.cz/pebalovac-batoh-robyn-tan-56...

kafr
12. bře 2021

Ideální taška je ta, která se dá použít jako batoh!

snahnah
12. bře 2021

Mi vyhovovaly Obag mini, střídala jsem barvy podle nálady. Látková byla furt jak prase 🤣

95newmommy2020
12. bře 2021

Mě na těch riditkach obtezovalo všechno fakt. I organizer. :D Nejlepší je mít co největší kos pod kočárem a dole třeba batoh. Na riditkach nejlépe nic.

jjasmina
12. bře 2021

Mě vyloženě všechny prebalovaci tašky pripadnou malé, měla jsem tašku kam se vlezly papiry, plenky, nějaká drogerka, penezenky, náhradní oblečení i třeba menší nákup.Poridila jsem sportovní tašku ze Sportissima a je naprosto super

amazonkajanik
12. bře 2021

Taky jsem pro batoh, plus máme na kočárku velký koš, který se dá vyndat a použít jako nákupní, má své madlo. A na riditkach mám jen organizér,kam se vlezou dvě láhve, kapsa na mobil a drobnosti...

krtcice
12. bře 2021

Já mám z DM a jinou už bych nechtěla 🙂 jde i jako kabelka.

terezia10
12. bře 2021

Ja mam organizer z tchiba za pár kaček nikdy jsem velkou kabelu na kočáru neměla hodím vše do koše pod kocar

zelenaesmolda
12. bře 2021

@agnes_123 mam z DM,je skvele clenena,spousta kapes

verunnaj
13. bře 2021

Mám obyčejnou kabelku 😀 a narvu tam úplně všechno

agnes_123
autor
13. bře 2021

@veroniquecz
@elencze
@kafr
@95newmommy2020
@amazonkajanik

Proč batoh? Od kočáru stejně nikam daleko nepůjdu. Tak leda na nákup, že batoh vyndám z koše, hodím na záda a mám prázdný koš? A není to pak všechno moc těžké? 🙂)

agnes_123
autor
13. bře 2021

@amazonkajanik prosím jak ten váš koš vypadá? To mě zajímá! 🙂

amazonkajanik
13. bře 2021

@agnes_123 https://www.ondalek.cz/mutsy-shopping-basket-i2...
Jinak batoh mám na zádech, do koše dávám ty těžší věci, když nejdu na nákup,tak pláštěnka,velká láhev s pitím pro mě a jedna pro psa,svačina. Batohy mám dva dle potřeby ,jeden na pleny a drobnosti a druhý na větší zátěž,když jdeme dál (chodíme když je teplo i 20km)

95newmommy2020
13. bře 2021

Batoh si dávám do koše dole. Mám tam snacky, piticka pro mě a pro dítě, pleny, ubrousky, doklady, klíče, mobil. Zároveň jde pripnouz na riditka. Za ouška. Je to teda vylozejenprebslovsci batoh.

elencze
13. bře 2021

@agnes_123 no na začátku se od kočárku moc daleko nejde, ale už s pobíhajícím batoletem, které má kočár na výletě pro případ, že by usnulo, nebo to na něj bylo moc dlouhé, jsem se od kočáru vzdalovala už fakt hodně. A já ho teda neměla v koši, ale přidělaný na madle, šlo o speciální přebalovací batoh.

elesse
13. bře 2021

Mam organizer z dm a kdyz jdem na dyl, tak tasku od pacapods, ze ktere jde udelat i batoh. Sice byla draha, ale je skvela

michaela666
14. bře 2021

Taky mám batoh pro maminky - je docela velký, má hodně kapiček, dá se pověsit na řidítka kočárku. Malou musím dokrmovat UM a do přebalovací tašky, kterou jsme dostali ke kočárku se mi vlezli akorát věci na přebalování a moje drobnosti ( peněženka, klíče, telefon) nic víc bych do ní nenacpala. Batoh si nemůžu vynachválit.

kafr
14. bře 2021

Jednak jak dítě začne běhat, tak se od kočárku vzdalovat budeš a pak ne vždy jdeš s kočárkem (budeš brát třeba odrážedlo a ti teprve potřebuješ obě ruce), ale tuto "mateřskou kabelku" bereš s sebou a přehazovat všechny ty krámy do jiné zdržuje.
Stejně tak v obchodě. Později dojdete do obchodu bez kočárku a dítě posadíš do vozíku.
Batoh je opravdu praktický, neničí záda jako kabelka a dnes už dělají moc hezké

veroniquecz
14. bře 2021

@agnes_123 já mám batoh na drzatkach na kočárku, Kosík mám prázdný. Je to super, ze mas volné obě ruce. Navíc je tam víc prostoru jak v tašce.

veroniquecz
14. bře 2021

@agnes_123 CZK 223.49 31% Off | Lequeen Fashion Mummy Maternity Nappy Bag Large Capacity Nappy Bag Travel Backpack Nursing Bag for Baby Care Women's Fashion Bag
https://a.aliexpress.com/_vPaWcF

veroniquecz
14. bře 2021
agnes_123
autor
14. bře 2021

@elencze to už jsou golfky, nebo pořád sporťák?

swan42
15. bře 2021

@amazonkajanik a jake mate barohy, prosim? ☺

amazonkajanik
15. bře 2021

@swan42 jeden skládací od loapu (ten je na lehčí věci)a ten druhý byl obyč z tesca,vydržel dlouho a nešetřila jsem ho,nedávno rupnul, tak koukám opět po loapu, nebo vezmu zase nějaký obyč. Na větší turistiku mám armádní krosnu(60l) ale na tu dojde,až kluk odroste

elencze
15. bře 2021

@agnes_123 golfky nevedu. Stačil nám celou dobu sporťák.