Co ke sporťáku? Přebalovací tašku?

michaelasv14
13. bře 2020

Ahoj, mám dotaz pořídili jsme si sporťák skládací do auta na cesty, spodní koš má hodně velký, ale není u nej prebalovaci taška. Máme od stejně značky kočárek (je to i stejná kombinace barev) u něj prebalovaci taška je, ale přijde mi už zbytečně velká spis plná krámů. Tak se ptám jak to mate vy se sporťákem u větších dítek? Nosíte prebalovaci tašku, že bych si ji jen přehodila z prvního kočárku nebo mate věci v koši nebo máte něco jiného? Popravdě nemám predstavu co budu sebou kromě případného jidla, plen a ubrousků tahat. Děkuji. 🙂

verionka
13. bře 2020

Měla jsem stejnou tašku na hluboký kočár i sportak, ale nebyla nějak extra velká... dávám si do ní i svoje věci... mobil, peněženku, pití, svačinu...

ninolleta
13. bře 2020

Já mám u sporťáku spíš takový větší organizér, vejde se mi tam akorát to co potřebuji, náhradní plena, vlhčené ubrousky, dezinfekční gel, kapesníčky, peněženka, telefon, láhev s pitím,..

jirovapa
14. bře 2020

@michaelasv14 nosila jsem u sporťáku stejnou tašku jako u hluboké korby (pití, křupky, kapsička, plenky, vlhčené ubrousky, mobil, peněženka, látková taška na případný nákup).