Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co ke sporťáku? Přebalovací tašku?

michaelasv14
13. bře 2020

Ahoj, mám dotaz pořídili jsme si sporťák skládací do auta na cesty, spodní koš má hodně velký, ale není u nej prebalovaci taška. Máme od stejně značky kočárek (je to i stejná kombinace barev) u něj prebalovaci taška je, ale přijde mi už zbytečně velká spis plná krámů. Tak se ptám jak to mate vy se sporťákem u větších dítek? Nosíte prebalovaci tašku, že bych si ji jen přehodila z prvního kočárku nebo mate věci v koši nebo máte něco jiného? Popravdě nemám predstavu co budu sebou kromě případného jidla, plen a ubrousků tahat. Děkuji. 🙂

verionka
13. bře 2020

Měla jsem stejnou tašku na hluboký kočár i sportak, ale nebyla nějak extra velká... dávám si do ní i svoje věci... mobil, peněženku, pití, svačinu...

ninolleta
13. bře 2020

Já mám u sporťáku spíš takový větší organizér, vejde se mi tam akorát to co potřebuji, náhradní plena, vlhčené ubrousky, dezinfekční gel, kapesníčky, peněženka, telefon, láhev s pitím,..

jirovapa
14. bře 2020

@michaelasv14 nosila jsem u sporťáku stejnou tašku jako u hluboké korby (pití, křupky, kapsička, plenky, vlhčené ubrousky, mobil, peněženka, látková taška na případný nákup).