Přebalovací taška Pinkie. Je kvalitní?

anyroxy
10. pro 2020

Ahoj 🙂
Hledám přebalovací tašku nebo přebalovací batoh ke kočárku Našla jsem značku Pinkie, má s ní někdo zkušenosti? Jaký ty tašky jsou, vydrží?

Našla jsem béžovou a černou a nevím, která se hodí k našemu kočárku. Co myslíte?

Děkuju za rady 🙂

katebk
10. pro 2020

Já mám celou sadu a jsem moc spokojená, tašku mám typově tu šedou nebo zlatou a za mě super 🙂

anyroxy
autor
10. pro 2020

@katebk
@katebk A nemas prosim fotku tvoji sady? Dekuju 🙂

verysucha
10. pro 2020

Taky jsem měla a byla furt jak nová 👍

evka_slovenska
10. pro 2020

Mam uz rok a pul a jako nova. Mam fusak, nanoznik, dvoje rukavice, podlozku, tasku a organizator a vse furt jako nove.

anyroxy
autor
10. pro 2020

A jakou barvu byste poradily k memu kocarku? Spis ten bezovy, nebo cerny, sedy? 🙂

marketa_1983
10. pro 2020

Já mám od La Millou celou sadu a jsem velice spokojená ;) Mají to fakt krásné a za super cenu!!

pipi_puncocha
10. pro 2020

Mám černý batoh Pinkie, nosím denně se synem a v pohodě i po více než roce. K tomu tvému kočárku bych taky dala černý, podle mě ostatní by se bilo s tím madlem.

marketa_1983
10. pro 2020

Ještě jsem dohledala tu co mám ;)
https://prebalovaci-tasky-ke-kocarkum.heureka.c...

katebk
10. pro 2020

Dívala jsem se na stránky a už tam spoustu věcí ale nemají, já mám tohle 😊

zdenamol
10. pro 2020

Já mám taky velkou tašku pinkie a je super

anyroxy
autor
11. pro 2020

A ten material je jakoby sustakovy? Z fotek mi u ty bezovy tasky prijde, ze je takova leskla..A je to vodeodolny material? 🙂

zdenamol
11. pro 2020

Materiál je takový šušťákový, ale vodoodělná si myslím, že není. Ale nechci kecat, to chce pročíst info od výrobce. Z počátku jsem měla obavy abych tašku někde neprotrhla skrz ten materiál , ale mám ji dva roky a stále bez vady. Jsem s ní spokojená.