Přebalovací batoh. Jaký pořídit?

anyroxy
6. pro 2020

Ahoj 🙂
Hledám ke kočárku přebalovací batoh, protože mi přijde praktičtější. Přebalovací tašku nechci, protože nemám ráda, když mi pak bude sjíždět z ramene..

Jaký batoh podle vás za to stojí? Našla jsem pár tipů, co by se celkem hodily k nasemu kocarku..

Dekuju za rady 🙂

mamikry
6. pro 2020

@anyroxy Jestli muzu poradit, berte takovy, ktery ma min. polstrovane popruhy, dostatek prihradek a je prostorny. Mela jsem PacaPod, ktery je super, ale plny drel do ramen a jak nema prihradky, jen vlozne tasticky, spatne se v nem hledaly veci. Pak jsem mela My Valice, sice nedelal takovou paradu, ale byl super prostorny a prehledny. Slozila jsem do nej veci na dve deti.

lazoplazo
6. pro 2020

@anyroxy mám ten done by deer a jsem po cca půl roce spokojená 👍

anyroxy
autor
6. pro 2020

@lazoplazo a mate prosim nejaky fotky, jak to vypada na kocarku? A je dostatecne velky? 🙂

fyii
6. pro 2020

@anyroxy ahoj koukni na pinkie.cz tam maji celkem vyber a docela normalni ceny. Veci jsou moc hezky zpracovane. Mela jsem od nich par veci s spokojenost

anyroxy
autor
6. pro 2020

@fyii od Pinkie jsem nasla ten 3. batoh, co jsem sem vkladala 🙂 Akorat mi z fotek prijde, ze moc nedrzi tvar, skoda, ze si ho nemuzu osahat...

astyna88
8. pro 2020

Já mám Vuch, koukni i na něj...

pipi_puncocha
8. pro 2020

@anyroxy já mám přesně ten Pinkie co jsi vkládala už přes rok a jsem s ním spokojená. Tvar drží, tenké popruhy mi vyhovují, protože často syna nosím v nosítku a takhle můžu mít v pohodě nositko vepředu a batoh vzadu

handulkak
8. pro 2020

Já mám černý Tiba+Marl a jsem spokojena. 🙂

marketa_1983
10. pro 2020

@anyroxy Já si pořídila vše co bylo možné od La Millou. Krásné, kvalitní a za super cenu 👍🏻🥰 Opravdu doporučuji!!!