• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Nejvhodnější" prací prášek pro miminka a na skvrny

17. července 2015 
@lister A kupujete normalni nebo sensitive?
23. kvě 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulinda75 nemyslis BATOLE? V tom peru, skvrny vypere a kdyz uz po vyprani zustanou viditelne, tak je slunicko vyzere :slight_smile:. zadne reakce s kuzi miminka nemame a krasne voni
23. kvě 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdlinka I ten i ten. Normal na bílé (látkové pleny, bryndáky, body), sensitiv na barvené věci, tepláky, kalhoty. jsem fakt moc spokojená. V podstatě už neperu v ničem jiném :slight_smile:.
23. kvě 2014 v 18:39  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenisek12.
já mám ozkoušené prací prášky z německa... líp čistí a hlavně jsou mnohem jemnější, naši drahoušci mají citlivou kůži (jsme všichni atopici) a tak na to musím dávat pozor... já si je vždycky kupuju na vševýhodně ( http://www.vsevyhodne.cz/drogerie/ )..kdybyste chtěli někdo poradit s další německou drogerií, klidně napište :slight_smile:
17. čer 2014 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, u dcery se objevila alergická reakce na prášek, co jsem používala. Snažím se pokud možno nahrazovat klasické čistící prostředky ekologičtějšími variantami a dceřina alergie mě donutila zamyslet se i nad pracím práškem. Teď si ho vyrábím sama a mám s tím dobrou zkušenost. Pokud by to někdo chtěl taky vyzkoušet, tak tady je návod: http://www.eshop.ekokoza.cz/Navod-na-vyrobu-domaciho-praciho-prasku/. Pokud ale dáváte přednost klasickým práškům, tak doporučuji shlédnout toto video z DTestu: https://www.youtube.com/watch?v=aqHq0fTDIlw, kde prášky porovnávají. :wink:
19. zář 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
tak jsem si přočítala debatu a už si nakoupila prášek a i vyprala před tím než se prcek narodí. Koupila jsem tekutý prášek pro děti a přidala i aviváž od Lenoru senstitive, myslíte, že to může novorozenému mimunku vadit? No a ještě jeden dotázek na kolik pere dupačky a bavlněné třička pro ty nejmenší? Chtěla jsem to dát na 90, ale měla jsem strach ať se to neobarví. Přitom ty věci už mám z druhé ruky a jsou prané, ale i tak jsou tam různé barvy jako růžová, bílá, žlutá. Tak jsem to nakonec dala na 60 stupnu, bude to miminku stačit?
Děkuji moc Míša
26. zář 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenisek12 Ahoj, mohla bych se zeptat co kupuješ v tom Německu? Prášek, gel? A jaký? Nechala bych si to také koupit. O rozdílu kvality tady a v Německu už jsem hodně slyšela.... Děkuji za odpověď. :slight_smile:
9. led 2015 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magdalenasvo Dělám si domácí aviváž ... :slight_smile: 1:1 voda a ocet a na 1/2 litru 10 kapek aroma olejíčku.... Na Tvé stránky rozhodně kouknu :slight_smile:
9. led 2015 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenisek12.
@nigrinka1 Ahoj, jasne :slight_smile: kupuju normálně německé prací prášky, co se dělají i u nás - většinou podle toho, co je dostupné, nejčastěji Ariely :slight_smile: najdeš je tady http://www.vsevyhodne.cz/drogerie/praci-prostredky-a-avivaze/
5. bře 2015 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za sebe můžu Lovelu jedině doporučit. Kupujeme na střídačku s Persilem (obojí v gelu). Prádlo je vždy dobře vyprané, bílá se nezaprala, snad všechny skvrny se vypraly (občas použiji i žlučové mýdlo). Prala jsem na 30 nebo 40 stupňů. Teď ji mají zlevněnou v Albertu, takže ji bereme častěji.
17. črc 2015 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek