Neklid, nervozita

pocestny
29. kvě 2018

Ahojte jsem tak trochu mimo misu,ale dřive jsem brala AD asentru 50 jednu denně na stresove situace.Rok jsem bydlela s přitelem a jeho matkou v jednom bytě,asi vam nemusim řikat jak naše vztahy sni dopadali .Bylo to hotove peklo po roce se odstěhovala A my s přitelem bydlime sami .Postupně jsem vysadila tu asentru I.na doporučeni dr: Problem.je v tom že ja si pořad myslim že s nami v tom bytě.je prostě magor .Mivam stavy kdy zničhonic jsem neklidna ,nervozni podražděna bojim se že jde o postraumatickou poruchu ,taky mi našli málo železa v krvi a beru leky, na to mate někdo skušenosti dìky jsem dost I vybušna rozhodi mě každa pitomost

priefi
29. kvě 2018

@pocestny zkus brat horcik a teda i zelezo, treba Ti to pomuze. Ja mela problem v tom, ze bydlime blizko tchanu a oni casto chodili na neohlasene navstevy a i nekolikrat za tyden. Pomalu mi z toho hrabalo. Az jednou, kdyz jsme prijeli od znamych po 3 dnech, mela jsem bolestivou ms, totalni bolest hlavy a tesila se, az si odpocinu a oni prisli do 5 min, co jsme se vratili (ani na wc jsem si nestihla v klidu zajit) a byli tu pres hodinu, i kdyz jim manzelne rikal, ze nemaji chodit. Po tom, co odesli, manzel sel na chvili za nima, protoze s nimi tady nemluvil, byl na ne nastvany, coz me nastvalo jeste vic, ze za nimi sel, i kdyz tu byli tak dlouho a pak jsem bouchla jak sopka a doslova co na srdci za ten 3/4rok, to na jazyku a nemohla jsem se zastavit. Rekla jsem i ze mam pocity, ze se dusim a ze uz mam pocit, ze se udusim a ze mam z toho depky jak nevim co, ze kazdy den jsem ve stresu, zda prijdou nebo neprijdou... manzel tehdy udelal rychly proces a zacal chodit s malym jen on za nimi, kdyz se treba koupu a jejich navstevy zastavil. Asi pochopil, ze jsem byla na tom uz fakt blede a jako ze jsem fakt byla. Fakt jsem mela pocit, ze na me tady padaji steny a ze se udusim. Jenze syn v dobe jejich castych navstev mel takovy klavirek pro mimca a kdyz tu byli, tak nonstop hraly ty pisnicky a pak jeste jedna hracka, ktera zpiva. I kdyz uz to je skoro rok, co se udelala zmena a ja zvladam dychat, vzdy kdyz se synovi da k dispozici tyto 2 hracky a ja slysim ty melodie, popada me totalni uzkost a citim se tak, jako tehdy. Takze, pokud se chces citit lip, udelej v byte zmeny, aby vypadal jinak, nez v dobe, kdy tam bydlela matka partnera, nebo jeste lip, prestehujte se jinam.

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
drahuska1977
30. kvě 2018

Holky já sice s tchyni nebydlím ale už jak volá a máme tam jet třeba za týden tak je mi zle boli me hlava mám stres. Hruza

jednaholkaa
30. kvě 2018

Jak si na tom se zazivanim? Co alergie na potraviny? Malo zeleze muze byt take celiakie..

irena1111
30. kvě 2018

Možná by bylo fajn si o tom promluvit s psychologem, případně se naučit nějaká relaxační dechová cvičení na uvolnění nebo třeba zkus autogenní trénink.

jednaholkaa
30. kvě 2018

Jinak na psychiku bych doporucila kraniosakralni terapii, pro me to byl zazrak v jednom sezeni, velka zmena 🙂

normalnimatka
30. kvě 2018

a na terapie nechodíš?
syntetický železo bych nebrala. dá se nahradit x způsobama přírodníma a líp vstřebatelnejma. a taky pochybuju, že ti dr. řek, že k braní železa, aby se dostalo do těla, je nutnej vitamín C. ideálně taky v co nejpřírodnější formě, ale v dostatečný síle, tak 1000mg/den
na psychiku je důležitej vitamín D (koukej chodit na slunce a tím, že se namažeš opalovákem to bohužel taky blokneš!), dá se sehnat i v tabletách, ale v čr se prodává žalostně málo jednotek v tabletě za moc peněz. (ale dá se bez problém usehant ze zahraničí, i 10 000 těch UI jednotek, či co. a levnějc jak tady.
a pak srovnat hormony - čaje, kontryhel, zinek, příp nějaký bylinný tinktury...hormony jsou úzce provázaný s psychikou.