Nemocenská, stačí na dveřích lístek s telefonním číslem?

hjvejvbj
8. bře 2018

Ahoj chci se zeptat. Jsem poprvé na nemocenské a nemám na baráku ještě zařízený zvonky. Jen lístek u dveří s jménem s tel. číslem. Stačí to pro kontrolu nebo ne?

absintka19
8. bře 2018

@hjvejvbj nestaci.

j.a.n.i
8. bře 2018

@hjvejvbj Tak pokud myslíš u vchodových dveří baráku, tak i celkem jo.

absintka19
8. bře 2018

Barak neni rodinny dum? Ja myslela ze joo. Asi by to chtelo upresneni.

j.a.n.i
8. bře 2018

@absintka19 Tak může být a nemusí, ale v principu je to jedno, v dnešní době ta kontrola mobil nosí a když tam bude číslo, tak zavolá... Zas u rodinného dobu není problém tam hodit bezdrátový, takže by to zakladatelka asi neřešila, u paneláku to může být problém - jak s tím bezdrátovým zvonkem, tak sehnat někoho, kdo upraví/opraví zvonky.

misa357
8. bře 2018

Když narazíš na kreténa (tuhle práci moc rozumných lidí nedělá), tak nestačí a schválně ti to dá sežrat.

barasrotyrova
8. bře 2018

Ahoj, ze zkusenosti vim, ze nestaci. Kontrola mobil nosi, ale pochybuji, ze sluzebni a ze sveho se vetsine volat nechce (a ani se jim nedivim). Kdyz pacientum davam PN, tak jim rovnou rikam, at maji dobre oznaceny a funkci zvonek. V opacnem pripade maji vetsinou smulu a bere se to tak, ze doma nebyli

absintka19
8. bře 2018

@misa357 jak říkaš. Volat vůbec nemusí, stačí i špatný den. Povinost to není no.

absintka19
8. bře 2018

@barasrotyrova u nás jsem pána na opravu nahnala ten stejný den protože jsem se bála, že se nedozvoní a bude "zle".

motlinda
9. bře 2018

Podle toho kdo ti tu kontrolu bude dělat, občas se najdou opravdový bl** :/