• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Není zatajování vazektomie důvod k anulaci manželství?

26. září 2009 
hronka - v takovem pripade bych cekala, ze ti ukaze potvrzeni (musi mit pisemne vyrozumeni od lekare, ktery zakrok provadel) - nez neco takoveho uvidis, tak bych to sestre nerikala (a neskocila bych mu na pripadny reci o tom, ze uz ten papir nema atd) - navic o tom musi byt vyrozumen jeho obvodni lekar...

- mne to pripada, ze se do toho zamotavas, pac mi to vsechno nedava smysl...
3. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, k vasektomii jsem našla tohle: Přestože je vasektomie stoprocentně účinnou antikoncepcí, a to navíc bez jakýchkoliv vedlejších účinků, v České republice je její úroveň ve srovnání s ostatními vyspělými zeměmi poměrně nízká. Důvodů je hned několik. Zájem o tento trvalý a bezpečný způsob antikoncepce u nás sice stoupá, ovšem zastaralé předpisy a zdlouhavost administrativního řízení svobodné rozhodování o vlastní plodnosti výrazně omezují. Zákon povoluje sterilizaci za velmi striktních podmínek; žadatel musí dosáhnout určité věkové hranice i určitého počtu dětí a zároveň musí komisi lékařů, která provedení zákroku schvaluje, doložit gynekologické potvrzení, že jeho partnerce nevyhovuje jakákoliv metoda antikoncepce.

Možná ti vážně kecal, možná chtěl bejt jen zajímavej? :sweat_smile: Jestli je to tak, tak bys byla před ségrou za blba.... :sweat_smile:
3. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanett - takže po něm mám chtít vidět potvrzení - tak to zkusím - a nevím, co ti na tom nedává smysl, je to trochu popletený, nebo možná to tak píšu, ale žádná sranda to není...
3. zář 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hronka, ja myslim, ze je to popleteny proto, ze to neni pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych se vykaslala na naky potvrzeni, proste bych rekla segre, at si na nej doslapne. Maximalni, co se muze stat, bude, ze se ukaze, ze to neni pravda, a Ty budes za blbce - no a to prece neni zadna tragedie, ne? Lepsi, nez riziko nechavat segru zit v nevedomosti...a to uz by se fakt mohla nasrat opravnene ;), zes vedela, ze to nevi, a nerekla ji to.
3. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim ze je normalne neplodny a protoze to nechce priznat tak to svadi na to ze nikdy decka nechce a ze ma vasektomii, jak to tak ctu a uvazuju o tom :wink:
3. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jabber - tohle vím taky, taky jsem si to našla, právě když ségra začla mluvit o tom, že by se pokusili o mimi - hledala jsem, jestli je ten zákrok vratnej a tak - nebo kvůli jakým jiným zdr.problém by ho třeba mohl podstoupit - protože vím, že určité zdravotní problémy má (nebo měl...)
3. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty
to mě vůbec nenapadlo - ale proč by si nechával zjišťovat plodnost ???? jen tak???
zanett
- samozřejmě že podku mi lhal, tak to pravda není - já píšu o situaci teď - co vím já - a co mi řekl...jestli lhal nebo fakt nevím
3. zář 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už vidim, jak celej žhavej hronce ten papír ukáže...právě že to neudělá, aby jí nepodpořil v tom, že to poběží říct ségře :wink:

Buď si to tenkrát vymyslel, nebo měl fakt nějakej zdravotní problém :unamused: ...
3. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gedren - asi máš pravdu, lepší zjistit, že si udělal srandu ze mě, než zjistit, že lhal a zatajil tak důležitou věc před ségrou
3. zář 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, z vážných zdravotních důvodů by to mít mohl i v těch 18 :confounded: . Tak jestli mu to třeba neudělali a on pak na to konto nezačal vykládat, že vlastně děti stejně nikdy nechtěl.....ty brďo, je to zapeklitý :sweat_smile:
3. zář 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no psala si ze mel nejake problemy s pipikem - tak js si vyvodila ze mu to mohli zjistit pri tom :wink:

taky bych ji to rekla - je to tvoje segra - uz tak si huntuje zdravi antikoncepci a zbytecne :confounded:
3. zář 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jake teda ty zdravotni problemy mel kdyz uz js tak u toho, ja js strasne zvedava :grinning:
3. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty, to hronka evidentně neví...ale co ty víš, třeba rakovina varlat ..mohlo to být cokoliv
3. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevim ze to nevi, zas js predpokladala ze jsou nejlepsi kamosi tak si to reknou, kdyz nejak zavazne onemocni.
3. zář 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no buď tu vasektomii má a ségře to zatajil anebo jí nemá a tobě lhal - každopádně je divnej :unamused:
3. zář 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si myslim ze je jedno jestli ji ma nbo nema, ale kdyz si vezmete ze oni jsou 4 roky spolu a jeste se nabavili o takovych vecech jako decka tak to mi prijde trosku cudne. :confused: nebo se bavili a on ji proste lhal, coz by vysvetlovalo i to brani antikoncepce :rolling_eyes:
kdyz js s mym manzelem zacli spolu bydlet tak js se o takovych vecech bavili, a proste js si rekli ze teda jednou dite mit budem, nijak js neplanovali.
3. zář 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty - já jenom vím, že to souviselo s jeho autonehodou - ale co konkrétně, to nevím, vím, že to nejlepší kamarád (zatím) ale o těhle věcech fakt ne - ani se ségrou - zdravotní věci jsou prostě u nás tabu
jabber - pro mě by bylo lepší, kdyby lhal mě - ale jak to zjistit ???
hronka myslim si ze typek lhal segre i tobe :angry:
autor
kitty - bavili se o dětěch - ségra taky po nich zrovna moc netoužila a on jí přizvukoval - ale teď asi přišel čas nebo nevím, jak to jinak říct a začala o dětech uvažovat....
3. zář 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste mi nikdo nevymluvi ze on ty deti nemuze mit a vymysli si, fakt sorry :pensive:
3. zář 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty - mě i ségře - jak prosím tě - buďto jedné nebo druhé, ne ??? jak oběma ?
3. zář 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jab: diky.... :sunglasses: :grinning:
3. zář 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vite co, chlap kdyz rekne, ze nechce mit do smrti deti, tak to muze myslet vazne a fakt na tom do ty smrti trvat, zatimco kdyz to rekne zenska, tak ji za 5 let rupne v kouli, biohodiny a tak a rozmysli si to :slight_smile:. Takze oni si treba kolem svatby rekli, ze nechtej mit nikdy deti, a on jako chlap si myslel, ze manzelka to taky mysli jako chlap, tj. vazne a nafurt :slight_smile:. A rikal si, ze nebude zbytecne rozpitvavat ty svy problemy, kdyz je to prast jako uhod, a radsi mlcel a nechal ji brat tu antikoncepci.

Ale to tak strilim, proste je srab. At uz to bylo jak chtelo, bylo by dobry segru navest, at si to s nim konecne vyjasni.
3. zář 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hronka my js taky netouzili :grinning:

no a bavila se o tom s nim ze uvazuje?
3. zář 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty - vždyť přece jednodušší by bylo říct - nemůžu mít děti (jsem nemocnej, .....) než nemůžu mít děti, protože jsem si nechal udělat ten a ten zákrok....
3. zář 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty - no já to chápu tak, že celé ty 4 roky děti zatím ani jeden z nich nechtěl, až teď o tom začala ségra uvažovat. On si možná myslel, že to tak zůstane :unamused: . Ale tím spíš jí mohl říct, hele nemusíš nic brát, já jsem neplodnej. Já prostě pořád hledám ten důvod proč jí to neřekl...?

hronka - to teda netuším :unamused:
3. zář 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
segre lhal o zdravotnim stavu - kazdopadne
a myslim ze i tobe o te vasektomii proc ji ma

ale holt nedokaze to nikdo z nas jedine lekarska zprava
3. zář 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
před svatbou spolu už asi rok bydleli, když bylo téma děti - tak ani svorně že nikdy - a hahahaha - a ségra možná až tak ve čtvřiceti a zase hahahaah - pak se vzali - a teď po čtyřech letech séře ruplo v kouli - jak píše gedren - a dítě by chtěla - samozřejmě myslela, že i on k tomu prostě dospěje - k tomu chtít mít děti -a jak je vidět, tak nedospěje protože ani nemůže :unamused:
kitty - no řekla to i před ním,že za rok bych chtěla mimi - že už má na to věk a tak - a on že jí radši koupí dalšího psa - a hahahah - jestli s ním mluvila v soukromý a podrobněji nevím - nechci se ptát - ptala by se proč se ptám já....chápeš ???
a proč jí to neřekl nevím - asi se bál, že by si ho nevzala, nebo prostě že by se na něj vyprdla....
3. zář 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me by taky zajimalo proc ji to nerek :wink: jabber

me vzdycky trva nez se vykoktnu

hronka - ja vim ze by to bylo jednodussi, ale zatim teda nic nerekl, jestli dobre chapu ne. a ja bych byla teda pekne nasrana i kdybych deti nechtela ze mi muj muz zatajil ze je nemuze mit - z jakehokoliv duvodu
3. zář 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek