• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
Mě se asi víc líbí Daniel :slight_smile:
27. říj 2005 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
monikab: No já si myslím, že když se ti líbí Dan tak být vámi, tak to jméno dítěti dám. Nehleděla bych na to, jestli máte psa v rodině se stejným jménem. Ono malému můžete dát třeba jméno zrovna Erik a pak si soudśedka pořídí psa Erika, takže si myslím, že to vyjde nastejno.
Jinak mi se líbí více Daniel.
27. říj 2005 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu, v souvislosti s příjmením je Daniel určitě lepší. Dan mu můžeš říkat vždycky, i se tak zkráceně může podepisovat.
27. říj 2005 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádky bratr se jmenuje Zdislav, tady nic moc
27. říj 2005 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejlepší perlička na tom je, že teď se mu narodilo miminko - teda samozřejmě jeho manželce, a to je taky malý Zdíša. A další perlička, příjmením je to Zdislav Krupička
27. říj 2005 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi.ky:
...Ja znam pana Čeňka Krupicku... A taky Emanuela Panáčka....
27. říj 2005 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
některý jména jsou fakt za trest, ale pomalu začíná mít český národ vkus..... :sunglasses:
27. říj 2005 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky nesnasim to pocestovani.... Znam Ingrid (ma nemecke prijmeni,takze to zni fakt dobre), ale rikaji ji Iško - des :frowning2:
27. říj 2005 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blbé je, když křestní jméno končí na stejné písmeno, na jaké začíná příjmení.
27. říj 2005 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi....ani bych nerekla, spis naopak. Lidi davaji anglicka jmena a nebo jmena podle serialu a nejak u toho zapominaji premyslet.
27. říj 2005 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, to mas pravdu. Kvuli tomu moje kamoska vyskrtla pro chlapecka jmeno MATEJ, ktere se ji strasne libi,ale jmenuji se na J,tak usoudili, ze by se to fakt spatne vyslovovalo
27. říj 2005 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lan to mas pravdu je to takovy divny ale pokud budem mit holcicku tak to bude tezky.... budem mit prijmeni na A :grinning:
27. říj 2005 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, ahoj Verco! "A" je vyjimka, k tomu jde vsechno :slight_smile:
27. říj 2005 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yenn no nevim.... :confounded: ale jinak ahoooooj :grinning:
27. říj 2005 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn: jo, jo se jménama je občas legrace
27. říj 2005 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniko, tuhle už nechám... :grinning:
Jinak holky, krásný dlouhý víkend, odpočívejte, mějte se báječně!!! Prchám... :sunglasses:
27. říj 2005 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj dani.... :grinning: tobe taky
27. říj 2005 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam je super.....skoda, ze se tak jmenuje bráška
27. říj 2005 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monikab: Já jsem pro Daniela. A že je to krásné jméno, to určitě, jmenuje se tak můj manžel :grinning:
Jinak jak už jsem psala někde dřív, manželovi se líbí Bibiana a vzhledem k tomu, že máme i příjmení se dvěma B(na jedno hned začíná), tak to zní dost šíleně. Je to zatím pracovní název a ještě nás napadlo, že kdyby koktala, tak by byla fakt chuděra, takže našemu zatím nepočatému miminku říkáme Koktavá Bíba. Já však tajně doufám, že budeme mít kluka Tomáše a (Monikab - není náhodou tvůj manžel Tomáš? - to by jsme si to tak hezky prohodily :grinning: ) nebo přemluvím manžela na Kristýnku.
27. říj 2005 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prchej a přeju krásný prodloužený víkend! Najdi si mezi tím malováním aspoň chvilku na procházku s manželem! :wink:
Adam je podle mne jedno z nejhezcich klucicich jmen.....ale je v posledni dobe tech Adamku strasne moc ...takze neprichazi v uvahu.
Kristi...vasi rodice meli super vkus - Kristyna a Adam...nadhera
To ja bych si prala aby kluk byl Adam a holka Aneta i kdyz to k prijmeni moc nejde :confounded:
27. říj 2005 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš mladej má 4 vstevníky,co se jmenujou stejně, volám na něj a otočí se všichni....
na naše si kvůli výběru jmen nemužu stežovat....měla jsem být Ondra, kdybych byla kluk a bráška by byl Dominika.....ale neměnila bych, fakt je to super...akorat mi vadi,jak to nektery lidi spatne pravopisne pisou...treba obracene Krystína...to je hruza
27. říj 2005 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniko, to by se k tomu ještě měla jmenovat Alena :slight_smile:
27. říj 2005 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi: Nebo i Krystyna.... to je uplny des a hruza :slight_smile:
27. říj 2005 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam nej chlapa na svete, je to super, ze jsme se shodli hnedka...
27. říj 2005 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to my kdyz jsme s pritelem mluvili o jmenech,tak navrhoval same desne jmena...ale spis bych rekla ze nad tim moc nepremyslel a zkousel,co vydrzim :slight_smile: Nastesti nenavrhoval zadna jmena svych byvalych, asi spravne tusi, ze by ho to stalo nejen ten vztah,ale take zivot :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2005 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam taky Baru....pejska :slight_smile:
27. říj 2005 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
poradte nejaou zdrobnelinku pro Valerii....? :frowning2:
27. říj 2005 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek