• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
janka: mi prijde takova staromodni, resp. si vybavim starou pani, kdzy to jmeno nekdo rekne
9. zář 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mně se líbí Ella i Stella :wink:
10. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se nám někdy zadaří holčička,tak bude Stela nebo Ella.Mně se líbí více Ella, manželovi Stela :wink:
10. zář 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doufam,ze az bduu mit dalsi ditko a bude to holcicka, tak uz se Ella nebude tolik davat jako ted....
10. zář 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
naše první dítko se jmenuje Eliška. Snažíme se o druhého potomka, líbí se mi jména Anetka, Anežka, Martin, Filip :sweat_smile: , ale nevím, co mi doma projde.... Tak snad se nám plánované IVF podaří.
10. zář 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
K Elišce bych zvolila Anežku
10. zář 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbí pro holčičku Eliška pro kluka Ondřej :grinning:
10. zář 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
co říkáte na jméno maxmilián
11. zář 2008 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa meno maximilan paci, len aby nemal moc dlhe priezvisko :slight_smile: aj sebastian sa mi velmi paci.
k eliske by som volila asi anetku. trosku ine, ale predsa len podobne mena.
11. zář 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxmilián není špatné ale víc se mi líbí Maxim
Janka_pn: Stela je krásný jméno, líbí se mi a není tak častý jak Nela a Ella
11. zář 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :slight_smile:
11. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a paci vam pre chlapca meno oliver?
11. zář 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
oliver to je moc pekne jmeno to se mi libi
11. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, nekde jsem se docetla, ze jmeno musi byt v "knize jmen". manzel je polak a chceme dat detem polska jmenta, tak nas tato informace prekvapila. Nevite, kde se da k teto knize dostat?? Jak overit, ze nam tato jmena uznaji?? Ja jsem si vzdycky myslela, ze si clovek muze vymyslet cokoliv a nejdnou, jsem se dozvedela, ze to jmeno busi byt v te knize, jinak se musi zadat specialni povoleni. Vite o tom neco??
14. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky koukám že tady to docela jede....hele holky s.o.s. co říkáte na jméno damián?není to opravdu trochu moc netradiční- nebo se vám to nezdá? všichni jsou proti, hlavně přítelova rodina, tak nevím abych takovým jménem nenapáchala víc škody než užitku....poradí někdo?a taky jak to je, když jméno není v kalendáři.není potřeba nějaké povolení?
14. zář 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
effi, tu knížku napsala autorka Knappová a můžeš ji vzít do ruky v jakémkoli knihkupectví nebo knihovně - pořád vycházejí doplněná vydání. K ověření, jestli ti jméno uznají, stačí brnknout na matriku.
14. zář 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
amira55-Damián je hezký :wink:
14. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
amira55: Damián je super jméno!! U nás měli taky všichni keci a jak se jim to jméno teď líbí. Je to vaše věc!
14. zář 2008 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas na sk uznavaju vsetky mena, ktore su uvedene na stranka babynamesworld.com, ale najlepsie je fakt opytat sa priamo na matrike. damian alebo i damien je velmi pekne meno. neviem ako sa bude volat priezviskom, ale ak nie prilis "tradicne" tak by som nehladela na nazory ostatnych.
14. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne sa Damián páči...moje dve kamošky majú Damiánov :wink:
14. zář 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
minea-dikes :wink:

kdyz jsme u toho Damiana - tak my prave Damiana mame vybraneho a pro holku Mariola - vybirame z polskych jmen

u Mariolky jsme si jisti, nad kulucicim jeste dumame, ale Damian zatim vede
14. zář 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka_pn: koukám, že jsi se ptala na Stellu :slight_smile: tak my Stelinku máme, s jedním "l", podle českého kalendáře, a nevadí mi, že se některým lidem to jméno nelíbí, často na mě lidi divně koukají, když jim řeknu, jak se malá jmenuje :grinning: ale naopak pro některé je to hodně zajímavé jméno :slight_smile: Ella je taky pěkné jméno, ale řekla bych, že jich bude víc, mně už víc než Ella líbí Ellen (Elen) :slight_smile:

add Damián: já osobně bych toto jméno nedala, i když mám netradiční jména moc ráda, ale toto jméno mě nezaujalo, ale holky fakt dejte co se vám líbí a nedejte na nikoho, jen jméno musí jít k příjmení, ale to je jasný :slight_smile:
15. zář 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
artuse: Náhodou, taky máme vybranou Stelinku jako druhé jméno holčičí, ale se dvěma l. :wink: Napadla nás úplně náhodou, teda mě a manželovi se to jméno zalíbilo. Ela se jmenuje holčička od mojí sestřenky a moc jí to sluší.
15. zář 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se přidám ..
pro holčičku máme jasno - anna - vždycky se mi to jméno líbilo a manžel je taky spokojen - horší to je s klukama
manžel chtěl alan (po něm) - což sice není špatné jméno ale nesnáším, takové to pojmenování po předcích (aby byl od narození ten druhý, v 16 ten malý ..ech)
mi se líbí václav - vašek ..manžel nechce
uvidíme
15. zář 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
damián?
no ..ono to je pěkné jméno pro pětiletého plonďatého klučinu s velkýma očima
ale takový čtyřicátník se začínajíccí pleší je jako damián fakt k smíchu
15. zář 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: a jaké máte vybrané první holčičí? :slight_smile:
15. zář 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hupcza...tak to se da rict ale temer o kazdym jmenu,ze se nehodi bud pro maly mimco nebo v dospelosti to bude znit divne :sweat_smile: ...jako vsichni Tobiasove, Amalie atd... jde jenom o zvyk a v dnesni dobe, kdy je normalni davat i neobvykla a cizi jmena si vsichni brzy zvyknou... btw. mne se zase nelibi Vaclav pro mimco :grinning:
15. zář 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa najjviac pacia mena pre dievcatko Vanessa a chlapca Alexander :wink:
15. zář 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
artuse: můžu vědět, jaké zdrobněliny u jména Stela používáte???Nám se jméno moc líbí,jen ty zdrobněliny , co jsme našli na netu nám nějak nesedí... :wink:
15. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gigi2: my malé říkáme nejčastěji Steli a Stelinko, já ji pak ještě říkám Stelušáku, Stelušáčku, občas Steličko :sweat_smile: a např. od babičky slýchávám ještě Steluško, Stelunko...tak třeba si něco vybereš :grinning: ještě se to dá klidně zdrobnit na Eli, Elinku... :wink:
15. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek