Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
adua
31. říj 2005
Yenn: Troška černého humoru. :o)

Daniela: Já chtěla Emu, ale tak se jmenuje babička manžílka, takže smůla. ]-(
yenn
31. říj 2005
Adu, Emmu budu mit ja, tak Ti ji obcas privezu ukazat 🙂 A ja se zase budu mazlit s Tvou Johankou,jupiii
janka82
31. říj 2005
Taky nechci dát jméno, které už v rodině je. Takže pevně doufám, že mě nikdo nepředběhne s Lukášem... To by viděli ]-(
adua
31. říj 2005
Daniela: To je pak taky takový divný, velká alena, malá alena... Ale vim, že to takhle ve spoustě domácností funguje. :o)

Yenn: Prima, Až se přestěhujeme někam na Moravu, tak spolu budou chodit do školy. :o) Hi hi.

Janka: Tak to byste si měli pospíšit. 😃
yenn
31. říj 2005
Ja mam tehotnou sestrenici a tak taky doufam, ze mi nejake jmeno nevyfoukne 🙂
yenn
31. říj 2005
Adu, jo treba u nas to tak funguje 🙂 Ale kdybych mela po mame aspon nejake hezke jmeno.....takhle to fakt nechapu 🙂
adua
31. říj 2005
Yenn: A co se ti nelíbí na tvém jménu? Je trošku dlouhý, ale mně se líbí.
janka82
31. říj 2005
adu, když my na to zrovna moc nespěcháme... jinak u nás doma je to malá jana a velká (stará a mladá moc ne) a malej a velkej pavel a je to občas dost na hlavu 😃
yenn
31. říj 2005
Nelibi se mi na nem nic, je proste skarede 🙂
adua
31. říj 2005
Janka: No my tohle nechceme. Abychom museli takhle doma rozlišovat. 😉

Yenn: no mně se líbí.
adua
31. říj 2005
monikab: No já chtěla dycky holčičku Kačenku, ale máme Kačenku fenku, takže taky smůla. :o)
yenn
31. říj 2005
Monika: Ja mam zase kamosku, ktera je prijmenim Jonasova, takze ja to mam zase spojene s tim, ze je to proste prijmeni 🙂

Adu, diky,jsi hodna. Kdyz se hezky rekne, tak se to da 🙂
adua
31. říj 2005
Yenn: Náhodou jste dobrá dvojka. Si řekni svoje jméno zkráceně a hned za nim jméno přítele...
danielah
31. říj 2005
jejky, yenn, já jsem tak zvědavá....jak se asi jmenuješ? 😃
yenn
31. říj 2005
Adu, tak to je jedine, co se mi na tom libi....dokonce existuje i detska knizka, co se takhle jmenuje 🙂 Hned jsem si ji v nejake aukci objednala 🙂
yenn
31. říj 2005
Dani, my jsme Mirka a Jirka. Je to docela sranda, protze v bezne reci to zni naprosto stejne a kdyz nekdo zavola, tak nikdy nevime, na koho to bylo 🙂
adua
31. říj 2005
Yenn: No vidíš, a na nás dva s manžílkem existuje jen písnička... Járo, Járo, Jaroušku.... A on zpívá jí: Hele, hele, hele, Helenko.... Taky dobrý ne? 😃
danielah
31. říj 2005
Mirka a Jirka, to znám!!!!
Mirka je hezký 🙂 , mám kamarádku (Slovenku) a říkáme jí Mirinka... 🙂
ene
31. říj 2005
Mirka je krasne jmeno.
yenn
31. říj 2005
Daniela: Jmenuje se to Mirka a Jirka sami doma 🙂 Fakt zajimava cetba, vsem doporucuju...je to cteni tak na hodku, maximalne dve 🙂

Adu: Jeee, tak to je supr...takovou pisnicku ani neznam!

Ene: Mne to nikdy nikdo nerekl, az tady na diskuzi.....vzdycky jsem byla na to jmeno nastvana, protoze mi prislo takove starodavne a nemoderni 🙂
adua
31. říj 2005
Yenn: To zpívala v nějakým pořadu Paulová s Trávníčkem. Ona byla Veselá a on Nepovim. 😃
yenn
31. říj 2005
Dani: No Mirinka by se mi taky libilo. Ale mne rikaji vetsinou Mirus a to uz teda neni nic moc ... Ale Miri se mi libi,tak mi rikaji pribuzni
ene
31. říj 2005
Je to jako s kazdym jmenem - znam jednu prijemnou Mirku, ktera byla oblibena, takze na me to jmeno pusobi mile 🙂
len
31. říj 2005
Yenn, to jsem kdysi dávno četla, byla to dost blbá knížka, ale dodnes si pamatuju nudlepidlo s chroupákem 😃 Kdepak, na kraviny já mám paměť. My jsme Lenka a Honza, celkem nuda, jenom mám ještě Honzu bráchu, takže když mluvím s rodičema, musím rozlišovat mého Honzu a bráchu Honzu. No, děti po nás určitě pojmenovat nechceme 🙂
madeleine
31. říj 2005
mám kolegu, ktorý chcel syna pomenovať Haverland... :-| nakoniec sme ho ukecali a pomenoval tak psa... teraz mu hovoria Havo...

si predstavte syna, po ktorom by spolužiaci v škole vykrikovali Havo... :-|
danielah
31. říj 2005
yenn: a je tam něco s buchtou s povidly v té knížce, ne? já miluju dětský knížky... 😃 už se těším, až budou děti a legálně si počtu a zavzpomínám
adua
31. říj 2005
Yenn: Omlouvám se, on byl Jaroušek Nerad. 😃
len
31. říj 2005
My si teď hlasitě předčítáme Starověké báje a pověsti a to je tak kruté a krvavé, to dětem číst nebudem 😢
adua
31. říj 2005
Madeleine: To je tedy jméno. Mně přijde takový neosobní.
yenn
31. říj 2005
Madeleine: to je jak Ohavo....

Adu: Ahaaa....ted mi to neco rika! Kazdopadne je to supr, ze mate svoji pisnicku....to je skoro lepsi nez knizka 🙂

LEN: No je to detska knizka, tak nedokazu posoudit, jestli prijde blba i tem detem...ja jsem se u toho docela nasmala...ale je fakt ze znam spoustu lepsich knizek pro deti 🙂

Daniela: Myslim ze jo, ze tam buchty resi 🙂