• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

7. ledna 2017 
Yenn: Troška černého humoru. :o)

Daniela: Já chtěla Emu, ale tak se jmenuje babička manžílka, takže smůla. :angry:
31. říj 2005 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu, Emmu budu mit ja, tak Ti ji obcas privezu ukazat :slight_smile: A ja se zase budu mazlit s Tvou Johankou,jupiii
31. říj 2005 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nechci dát jméno, které už v rodině je. Takže pevně doufám, že mě nikdo nepředběhne s Lukášem... To by viděli :angry:
31. říj 2005 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daniela: To je pak taky takový divný, velká alena, malá alena... Ale vim, že to takhle ve spoustě domácností funguje. :o)

Yenn: Prima, Až se přestěhujeme někam na Moravu, tak spolu budou chodit do školy. :o) Hi hi.

Janka: Tak to byste si měli pospíšit. :grinning:
31. říj 2005 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam tehotnou sestrenici a tak taky doufam, ze mi nejake jmeno nevyfoukne :slight_smile:
31. říj 2005 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu, jo treba u nas to tak funguje :slight_smile: Ale kdybych mela po mame aspon nejake hezke jmeno.....takhle to fakt nechapu :slight_smile:
31. říj 2005 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yenn: A co se ti nelíbí na tvém jménu? Je trošku dlouhý, ale mně se líbí.
31. říj 2005 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, když my na to zrovna moc nespěcháme... jinak u nás doma je to malá jana a velká (stará a mladá moc ne) a malej a velkej pavel a je to občas dost na hlavu :grinning:
31. říj 2005 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelibi se mi na nem nic, je proste skarede :slight_smile:
31. říj 2005 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka: No my tohle nechceme. Abychom museli takhle doma rozlišovat. :wink:

Yenn: no mně se líbí.
31. říj 2005 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
monikab: No já chtěla dycky holčičku Kačenku, ale máme Kačenku fenku, takže taky smůla. :o)
31. říj 2005 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monika: Ja mam zase kamosku, ktera je prijmenim Jonasova, takze ja to mam zase spojene s tim, ze je to proste prijmeni :slight_smile:

Adu, diky,jsi hodna. Kdyz se hezky rekne, tak se to da :slight_smile:
31. říj 2005 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yenn: Náhodou jste dobrá dvojka. Si řekni svoje jméno zkráceně a hned za nim jméno přítele...
31. říj 2005 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejky, yenn, já jsem tak zvědavá....jak se asi jmenuješ? :grinning:
31. říj 2005 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu, tak to je jedine, co se mi na tom libi....dokonce existuje i detska knizka, co se takhle jmenuje :slight_smile: Hned jsem si ji v nejake aukci objednala :slight_smile:
31. říj 2005 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, my jsme Mirka a Jirka. Je to docela sranda, protze v bezne reci to zni naprosto stejne a kdyz nekdo zavola, tak nikdy nevime, na koho to bylo :slight_smile:
31. říj 2005 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yenn: No vidíš, a na nás dva s manžílkem existuje jen písnička... Járo, Járo, Jaroušku.... A on zpívá jí: Hele, hele, hele, Helenko.... Taky dobrý ne? :grinning:
31. říj 2005 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirka a Jirka, to znám!!!!
Mirka je hezký :slight_smile: , mám kamarádku (Slovenku) a říkáme jí Mirinka... :slight_smile:
31. říj 2005 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirka je krasne jmeno.
31. říj 2005 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daniela: Jmenuje se to Mirka a Jirka sami doma :slight_smile: Fakt zajimava cetba, vsem doporucuju...je to cteni tak na hodku, maximalne dve :slight_smile:

Adu: Jeee, tak to je supr...takovou pisnicku ani neznam!

Ene: Mne to nikdy nikdo nerekl, az tady na diskuzi.....vzdycky jsem byla na to jmeno nastvana, protoze mi prislo takove starodavne a nemoderni :slight_smile:
31. říj 2005 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yenn: To zpívala v nějakým pořadu Paulová s Trávníčkem. Ona byla Veselá a on Nepovim. :grinning:
31. říj 2005 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani: No Mirinka by se mi taky libilo. Ale mne rikaji vetsinou Mirus a to uz teda neni nic moc ... Ale Miri se mi libi,tak mi rikaji pribuzni
31. říj 2005 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to jako s kazdym jmenem - znam jednu prijemnou Mirku, ktera byla oblibena, takze na me to jmeno pusobi mile :slight_smile:
31. říj 2005 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yenn, to jsem kdysi dávno četla, byla to dost blbá knížka, ale dodnes si pamatuju nudlepidlo s chroupákem :grinning: Kdepak, na kraviny já mám paměť. My jsme Lenka a Honza, celkem nuda, jenom mám ještě Honzu bráchu, takže když mluvím s rodičema, musím rozlišovat mého Honzu a bráchu Honzu. No, děti po nás určitě pojmenovat nechceme :slight_smile:
31. říj 2005 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám kolegu, ktorý chcel syna pomenovať Haverland... :unamused: nakoniec sme ho ukecali a pomenoval tak psa... teraz mu hovoria Havo...

si predstavte syna, po ktorom by spolužiaci v škole vykrikovali Havo... :unamused:
31. říj 2005 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn: a je tam něco s buchtou s povidly v té knížce, ne? já miluju dětský knížky... :grinning: už se těším, až budou děti a legálně si počtu a zavzpomínám
31. říj 2005 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yenn: Omlouvám se, on byl Jaroušek Nerad. :grinning:
31. říj 2005 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si teď hlasitě předčítáme Starověké báje a pověsti a to je tak kruté a krvavé, to dětem číst nebudem :cry:
31. říj 2005 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madeleine: To je tedy jméno. Mně přijde takový neosobní.
31. říj 2005 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madeleine: to je jak Ohavo....

Adu: Ahaaa....ted mi to neco rika! Kazdopadne je to supr, ze mate svoji pisnicku....to je skoro lepsi nez knizka :slight_smile:

LEN: No je to detska knizka, tak nedokazu posoudit, jestli prijde blba i tem detem...ja jsem se u toho docela nasmala...ale je fakt ze znam spoustu lepsich knizek pro deti :slight_smile:

Daniela: Myslim ze jo, ze tam buchty resi :slight_smile:
31. říj 2005 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek