Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
nunacek
13. srp 2009
bielanevesta: Z výběru se mi líbí Linda, Daniela, Dominik, Daniel.
nunacek
13. srp 2009
konja: Bořek se mi nelíbí.
marinka
13. srp 2009
bielanevesta,
pro holčičku se mi nejvíc líbí Linda a Kristínka
pro kluka Daniel a Matyáš
marinka
13. srp 2009
konja, já taky Bořka nemusím 😉
kristi
13. srp 2009
Bořek neeee
artuse
13. srp 2009
já Bořka taky moc nemusím...holky normálně mě vytanulo na mysli jméno Kamil a Kamila 😃 líbí se vám? mně teda moc ne, ale ani se s nimi moc nesetkávám...
zdenik89
13. srp 2009
bielanevesta: Mne se líbí Kristina, Roman. Matyáš :o)
artuse
13. srp 2009
bielaneveste: za mě Valérie, Linda, Daniela 🙂 Daniel, Matyáš, Dominik 🙂
marinka
13. srp 2009
Artuše, Kamil ani Kamila se mi nelíbí :-N Kamilu znám jednu a nemám ji moc ráda..
artuse
13. srp 2009
mari 🙂 tak to jsme na tom stejně, já nevím, proč jsem si na to jméno tak vzpomněla 😃 asi proto, že je bez "r", já su na ta bez "r" zatížená :-N
bielanevesta
13. srp 2009
Holky ďakujem pekne za názory x-) Linda sa mi fakt páči ale neviem neviem či by sa trošku "nebila"s Natálkou
Bořek eee, si vybavím rozprávku Bořek stavitel 😃 Meno Kamila áno to je pekné, ale Kamil eee :-N
zdenik89
13. srp 2009
artuse: Kamila je pekny, ale Kamil mi přijde zženštilý. Kamila - Kamča, Kamilka, Kamuška pěkný
konja: Bořek - a jak v základním tvaru? Dalibor, Libor , v Ordinaci řikali Daliborovi Bořku, asi bych ho nedala
zdenik89
13. srp 2009
bielanevesta: Natálka a Linda k sobě jde 😉
artuse
13. srp 2009
bielanevesta: já myslím, že Natálka a Linda právě pěkně ladí a nebije se to 🙂
andelka
13. srp 2009
zdenik: Daliborovi tam říkali Borku ne Bořku. Jméno Bořek existuje samostatně anebo to může být Bořivoj.
Natálie a Linda k sobě pasují pěkně.
No a Kamil nee radši, ani Marcel, Jarmil apod.
bielanevesta
13. srp 2009
Ako vyzerá to pekne spolu ale obe mená majú v sebe "li" natáLIe.........LInda tak preto neviem no =-)
bielanevesta
13. srp 2009
ale má pekný výklad :
Jméno LINDA znamená krásná nebo mírná, jemná...
zdenik89
13. srp 2009
andelka: To jo Jarmil ne-e. 🙂 na škole máme jednoho a všichni se mu smějou a litujou ho.
nunacek
13. srp 2009
Jarmil = Marek Vašut v Bestiáři 😃 😉

Kamila a Kamil pro dítě neeee. Manželův papoušek se jmenuje Kamil 😃
konja
13. srp 2009
Myslela jsem Bořek jako Bořek, rozhodně ne Bořivoj, to je strášnýýýý :-N Mě to napadlo nedávno, když jsem si tak říkala jak by jsem pojmenovala miminko, kdyby jsme měli ještě jednoho kluka. Všechny jména co se mě kdy líbily vyžrali příbuzní a kamarádi 8-( A opičit se nehodlám. Pak mám ještě pá favoritů, ale s těma zas nesouhlasí manžel, tak mě napadl Bořek, teda přivedl mě na něj syn, protože žere Bořka šikulu 😃
klara.t
13. srp 2009
Hezká jména jsou Linda a Laura, ale znám dvě holčičky s těmito jmény. Jedné říkají děti Linda-pinda. Lauře říká jedna dcerka mé kamarádky roura. Možná to nedokáže vyslovit nebo si to nedokáže zapamatovat? Nevím. Prostě je to pro ní roura 😃
andelka
13. srp 2009
konja: Já jednoho malého Bořka znám, a jde to. Když se ti to líbí, tak to klidně dej, stejně jde jen o zvyk. Mně u malých chlapečků už nevadí ani Hynek, Kajetán, Cyril nebo Dalimil. Jde o zvyk. 😉
nunacek
13. srp 2009
Mě se nelíbí ani Bořek, ani Bořivoj.

klara.t: Laura a Linda by bylo hezké pro dvojčata 😉 Líbí se mi, když jména sourozenců začínají na stejné písmeno, tím spíš pak, když se jedná o dvojčata 🙂 Nadávky a zkomoleniny se dají vymyslet na všechna jména 😉
theresa2
13. srp 2009
Vidím to na Důbravku🙂)
pehaka
13. srp 2009
Bořek..tak říká můj synovec bouřce...je mu rok a půl.. 😃
kacerka
13. srp 2009
Mně se Bořek líbí 😉 x-)
kacerka
13. srp 2009
Jo a Natálie a Linda jdou k sobě naprosto náramně - mně se líbí dívčí jména, kde je "L" a "N" - takže se mi moc líbila Nela - těch je ale moc, potom Natálka - to samé, Lindu - o té stále uvažuji a Magdalena - ta je prostě nádherná, ale máme dlouhé příjmení, tak bohužel |-| |-| |-|
bambulik
13. srp 2009
A co jméno Julie? Já si ho ted zamilovala.
marinka
13. srp 2009
Mně se hrozně líbí jména od L, původně jsem manžu přemlouvala na Lindu nebo Lídu, ale o tom nechtěl ani slyšet :-N

bambulik, Julie je krásné jméno x-) x-)
nika
13. srp 2009
Julie je krásné jméno, jde do mody, znám tři malé Julinky.