• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

20. listopadu 2016 
Ahoj holky u nás jsme měli jasno v tom, že kdyby to byla holčička byla by to Terezka ale vzhledem k tomu že čekáme chlapečka tak vybírání nebylo tak jednoduché, navíc máme polské přijmení a moderní jména ( které se mi mimochodem líbí např. Tobiáš, Matyáš, Sebastian atd.) by se k němu nehodily takže jsme se nakone rozhodli pro Lukáška. :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Poletaem, Konstatnin je pekne jmeno, i kdyz nezvykle. Ale k ruskemu prijmeni se to bude hodit. Kamoska pracuje ve skolce a tam chodi chlapecek, co se jmenuje Rochus, coz mi teda prijde fakt zvlastni :wink:
4. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Se synem chodí do školky malá Manon. Neznám rodiče, ale vzhledem k příjmení bude tatínek Francouz a tam je toto jméno prý velice populární. Vždy když slyším její jméno se mě vybaví - Manon, ach Manon z Arrasu :grinning: :grinning: :grinning: Nevím zda chtějí zůstat trvale žít v ČR,ale pokud ano tak bych ho asi nedala :unamused: Zní mě to stejně kýčovitě jako Esmeralda či Rosalinda :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
konja to máš pravdu :slight_smile:

naši známí mají dvojčata kluky a jmenují se Kim a Kam- dost divné že??? :slight_smile:

nebo u manžela v práci má jeho spolupracovník 7 synů a protože jsou silně věřící ( ale nějaká zvláštní víra) takdali samé biblické jména : Noe, Abel, Natan atd..... ani je všechny neznám. taky docela neobvyklé :sweat_smile:
4. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
co sa vam páči viac ? Timea Balková alebo Rebeka Balková? mne asi timea ale mala by meniny 2 týždne po narodeninách :confused:

tei biblické mená su ale pekné no netipické :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
luci mě by se možná víc líbila Rebeka ale Tiema je taky moc pěkné. :wink:

u nás je to úplně naprd, protože Lukáš je v říjnu, narozeniny bude mít v listopadu a hned v prosinci jsou vánoce :fearful:
4. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, práve včera sme sa dozvedeli že čakáme dievčatko. :grinning: Čo si myslíte o menách Vilma, Ida a Amália? Ktoré by ste vybrali? Ďakujem :slight_smile: :sweat_smile:
4. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jani Já asi Amálii je to moc krásné jméno :wink:
4. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, já jsem taky pro Amálku :dizzy_face:
4. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jana64: já hlasuji pro Vilmu :grinning: je to můj favorit, sice se to moc lidem nelíbí, ale Vili, Vilunka, Vilminka :dizzy_face: a Vilma mi signalizuje silnou osobnost :slight_smile: na 2. místo dávám Idu a na 3. Amálii :wink:
4. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
zdenik89, mmmk, konja: děkuju vam moc krat!

ygreen: slovo "kost" mam stejný význam jak v češtine, tak v ruštine, tak to není důležité. Ale jestliže chlapeček bude vyzáblý - to bude směšně :slight_smile:)) děkuju tobě!

lucinka1104: Rebeka Balková - to je lepše

jana64: jsem pro Amálku :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
rennik: tak s těm a dvojčatam je to teda gól :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
konja že jo, mě se to zdá taky už moc ale tak každému se líbí něco jiného :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jana64: Amália se mi líbí. Ida a Vilma se mi nelíbí.

rennik: Ten Kim ještě jde, ale ten Kam je takový divný :sweat_smile: A 7 synů, to musí být celkem nářez :sweat_smile:
5. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kim a Kam mě pobavil :grinning: Moje teta měla jezevčíka Kima :grinning: Ale Kam je teda ještě větší úlet :grinning:

A 7 synů - týýýýý jo, pro takový legiment bych nechtěla vařit :sweat_smile: :grinning:
5. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: vidím že nejsem sama komu přijde Kim a Kam divný. a 7 synů bych taky nechtěla kdoví kolik jich ještě přibude, jsou totiž fakt hodně věřící a pokud žena otěhotní tak je to pro ně poslání. Tak jsem si říkala pokud budou mít ještě 4 tak rovnou můžou založit Klabzubovu jedenáctku. :grinning:
5. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
marcelko22-já bych dala přednost jménu Filip

poletaem-Konstantit zajímavé,ale v česku nezvyklé jméno,zkratka Kosťa moc pěkné a k příjmení se bude hodit

lucinko1104-líbí se mi víc Rebeka

jano64-Amálie,moc pěkná,my jsme původně měli vybranou Amélii

jak jsem už psala,my máme jména Emma a Matyáš,popřípadně Vojtíšek
Kima znám,je to vietnamský chlapec,ale Kam to jsem ještě neslyšela a rozhodně bych toto jméno nedala :angry:
5. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinka - mne sa asi viac Timea :slight_smile:
5. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, to bych vůbec neřešila, že bude mít svátek 14 dní od narozenin..Jednak můžeš klidně porodit o 14 dní dřív :wink: a hlavně, jméno je něco, co tě provází celý život a pokud se tobě víc líbí Timea, tak to dej :wink: Svátky se stejně slaví hlavně v dětství, v dospělosti už to nikdo moc neprožívá a i když to bude mít 14 dní od sebe, nic vám v dětství nebrání udělat dvě oslavy, aby malá nebyla o nic ochuzená :wink: Já znám několik lidí, kteří mají svátek a narozky v jeden den, třeba tchán nebo moje sestřenice :slight_smile:
5. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
V dřívějších dobách se často dávalo jméno automaticky podle toho, kdy se dítě narodilo. Znám několik lidí starších ročníků, kterým rodiče jména prostě nevybírali dopředu a čekalo se, až kdy se dítě narodí. Třeba jedna se narodila 24.12., takže je Eva. Jedna zase 4.4. a tak je Ivana...
Ještě, že už se toto moc nedělá, protože se svým jménem podle data narození bych teda spokojená nebyla :grinning:
5. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, já bych byla Miroslava :slight_smile: To je trochu podobné..
5. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mari: To je moje mamka :wink: Já bych byla Boží hod vánoční, 1. svátek vánoční :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem
5. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, tak to bys měla fakt origoš jméno :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Mari: No to teda jo, měla bych mega origoš jméno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: tyjo tak to by naše malá byla mistr Jan Hus-je totiž naŕozená na jeho upálení 6.7. :grinning:
5. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
moje mamka je 9.6 a jmenuje se Stanislava

ja bych byla Sabina, to je vcelku dobry
5. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
reni7: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee, holky, tak ja by som bola Bohuš :sweat_smile: Ale pôvodne som mala byť Veronika, neviem si však predstaviť že by som sa tak volala...je to ale inak pekné meno len sa mi ku mne nehodí :grinning:

Inak moja svokra dávala svojim synom meno presne podľa mesiaca narodenia, takže manžel tam má odstup týždeň a švagrík 4 dni....a je to naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zasa ak by to bolo "náhodne" že to meno sa niekomu proste páči a chce ho dať, tak nevidím dôvod prečo by mal dávať nejaké iné, oslavovať sa to dá tak či tak rovnako :wink:
6. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych byla Marina,to i beru :slight_smile:
6. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek