• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

7. ledna 2017 
jeeeeeeeeej naš maly by sa mal volať Tobiás, pokym sa lekar nezmenil na utz a nakoniec aby to aj baba bola :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile: Co říkáte na jména pro děti po nás rodičích? :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuda :wink:
2. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se jména po rodičích nelíbí, neb každý má mít jméno svoje :wink: , prostě každej je jiná osobnost
2. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
môj drahy sa vola Michal i jeho otec i dedo i pradedo i neviem kto ešte a ak sme oznamili že čakame chlapčeka svokra hneď vyletela, že hura do rodiny ďalší Miško uzemnila som ju že tuto trapnu tradíciu porušíme a maly sa bude volať Tobiás :wink:
2. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to je špatný, my si je chceme zvolit... :frowning2:
2. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc? to vas nenapadaji zadna jina hezka jmena?
2. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já jsem Petra a manžel je Jakub. A tak nějak se nám možná líbí ještě Natálka a Ondrášek. :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako kdyz se vam to libi, proc ne....ale urcite se da vymyslet neco originalnejsiho. ja tohohle teda nejsem vubec zadnym zastancem, takovejch krasnejch jmen je....
2. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak proč ne jiný jméno že jo. :grinning: A co si myslíš o cizích?
2. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz se to aspon trochu hodi k prijmeni, tak je to pekny.. sama mam Miu
2. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba ale i vymyšlený třeba Sheen?
2. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vymysleny? to nejde, musi byt nekde zaneseny v kalendari nebo ti to musi povolit matrikarka....
2. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leopolda - myslím, že nemusí, taky ho mám v záloze, kdyby ta naše Sofinka měla pindíka a když jsem byla na MU, tak nic neříkaly...
2. lis 2009 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha ale třeba Shelly nebo Jane si dát můžu ne?
2. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to by jit melo :wink:
2. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunka - automaticky se z Tebe stane "stará", to bych nechtěla... :grinning:
2. lis 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - kráááásnyyyy, Mia je úžasné, taky jsem chtěla, ale máme dost "české" příjmení, což se nehodí... :confused:
2. lis 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocinka -> :grinning: Tak já nevim. Poraďte. :slight_smile: Je to naše první dítě.
2. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocinka - diky :slight_smile:

Petro, a jaky mate prijmeni?
2. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my máme u nás na dědině Wayne Zápařka a to je teda síla.......mělo by se to trošku hodit k příjmení

Mia je moc hezká, ale ted je to strašně časté jméno.

my budeme mít Bořka a Bruna, tak to také hodně lidí nemohlo rozdýchat :grinning: . Na holky se mně moc líbí Julie a Stella
2. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
irminka, no pred tremi lety jich bylo mene...ale ani tedka bych nerekla, ze jich je nejak hodne moc...
Okurkovi
petrunka - my jsme řešili jméno tak, že jsem chtěla, aby kluk měl první písmeno po tatínkovi (ten se jmenuje Radek) a holčička zase první písmeno po mě (já jsem Veronika). Takže jsme vybrali Robin nebo Valerie. taky jsem nechtěla, aby měl svátek blízko narozenin :wink:
Tak zkus vzít kalendář, označ si ty jména, který se ti líbí a pak jen vyškrtávej a určitě ti jich pár zbyde. To je pak lehčí rozhodování :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunka - takže taky dost české... to bych nad moc vyzývavě cizím jménem moc nepřemýšlela... jakože třeba znám Holoubkovou Kelly, což je divný...
2. lis 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vercak - taky jsem to zkoušela, ale když Tobias, ani Sofie nejsou v kalendáři... :grinning:
2. lis 2009 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: já vím, že jich bylo málo, ale ted, teda alespon u nás v okolí je to samá Mia a Ema, jsou to moc hezká jména

Ségra před 18.ti lety dala Sáru a všichni si říkali: proboha, takové židovské jméno...a ted je to naprosto obyčejné...časy se mění

Já jsem Veselá, takže k tomu ty naše jména docela jdou,ne?
2. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocinka -> to máš pravdu. Asi by to chtělo český.
vercak. -> Já nevim, pamatuju si, když jsem byla malá, že mi vadilo, že mám svátek 17 srpna a narozeniny 23 srpna. Ale tak ono to bylo většinou ze žárlivosti k ostatním dětem, že maj dárky a já ne. Tak aby si to nemyslel/a.
2. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunka - českéi není podmínkou, spíš hezký a hodící se.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Jsem v pátém měsící a zatím jsem o jménech moc nepřemýšlela a přítel nepřišel s ničím moc přijatelným :grinning: Jaké by se hodilo k příjmení Hvězda/Hvězdová? :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek