• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
@silerovav stejně ji budou říkat Kristýno ne Kristinko
27. srp 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav me to prijde oboji stejny :sweat_smile: jen bude mit dcera vic na vysvetlovani ze se pise oboji mekky i kdykoli se bude nekde predstavovat a zapisovat
27. srp 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na SR je to Kristina, preco nie?
27. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav : ona je Kristina s tvrdym y asi jen v Cechach, vsude jinde co vim je Kristina, Krisztina, Christine...takze muzes rict ze jsi to jmeno chtela mit trochu mezinarodni;) mne se treba taky vic libi s i
27. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi máte pravdu, že by to bylo zbytečné vysvětlování, že je s měkkýma. :slight_smile: Stačí, že než se vdá, bude všem vysvětlovat, že Šilerová je normálně česky a ne německy. :grinning: Asi řeším zbytečnosti, bude normálně "česká" a my jí stejně určitě budem říkat zkomoleně jako u Domdy. :sunglasses:
27. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Krásné jméno pro holčičku....
27. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav bud v pohode, resim podobnou vec... prijmeni jsem bez -ova, mala bude taky, a jmeno mame vybrany mezinarodni (zijeme castecne mimo CR) - i tady ho vsichni znaji ale nevedi jestli se pise se S nebo se Z. V cizine zas vedi jak se pise jmeno ale nevedi jak prijmeni, to si nevyberes :grinning:
27. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav díky. Mně taky každej řiká Kristýno, mně se to líbí víc s tím tvrdým. Naopak zase je jednodušší říct, že jsi s měkkýma i, než říkat první měkký, druhý tvrdý :slight_smile:
27. srp 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi :grinning: Asi si prostě nevyberu, u porodu nahlásím Kristi(ý)nu a počkám jak to PA zapíše do papírů. :grinning:
27. srp 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednou řeknu, že je s měkkýma a stejně se mě budou ptát, jestli krátký, nebo dlouhý.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. srp 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A termín mám na Vánoce, tak jí dáme jméno Eva a bude to! Narozky a svátek v jeden den - na Ježíška, to by nám beruška určitě poděkovala.
27. srp 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav ahoj já jsem Kristýna a celý život musim vždy hlásit když někomu hlásím své jméno Kristýna po r měkké po t tvrdé :o) no sranda ani mi to nepříjde, za to moje kamarádka Kristína řekne jen Kristína oboji měkké :o)
jinak mi nikdo neřekne jinak než Týnko
27. srp 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a navíc jsem se vdala a jmenuji se Kainerová, takže když hláším jméno tak Kristýna po r měkké po t tvrdé Kainerová s i :slight_smile:
27. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav vidím prvního člověka s tvým příjmením, moje maminka má rodné jméno Šilerová, je to krásné příjmení :dizzy_face:
27. srp 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja znala dva bráchy Šilery - kousek od chocně byli, krásný kluci oba
27. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je to jednoduchý - buď to bude Mareček - samozřejmě po tatínkovi, nebo Anička - nevím po kom, ale moc se nám to jméno líbí :slight_smile:
27. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitoputi Mareček je taky moc pěkné jméno
27. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makelka - děkuju, já to příjmení vyvdala, jsem ráda. Původně Růžičková a to nám plno lidí říkalo Tulipánovi. :grinning: Kristi - Manža je taky ze dvou bráchů, krásní kluci, to jooo, jen bydlíme kousek od Brna.
27. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berryl To je síla, člověk než se někde domluví, to aby měl jméno napsaný na čele, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Obojí měkký bude asi jednodušší, nebo fakt vymyslíme ještě něco jinýho... :confounded: Ale už jsem si na Kristinku tak zvykla, že nevím nevím... V těch holčičích si moc neumíme vybrat. A kamarádka je Kristína s dlouhým? Je to v kalendáři? Naše Dominika není, až od příštího roku nebo ve slovenském.
27. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitoputi Mareček jooo, u nás se jim říká Mari, nebo Marinku....to je hezký.
27. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my právě to holčičí jméno taky nemáme vybráno zatím, ale stejně nevíme co to bude a chceme se nechat překvapit, takže budeme muset mít obě jména vymyšlená
28. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak kdyby ten šulda Tobískovi náhodou nečekaně chyběl, tak bude taky Kristýnka :grinning: Mánžovi se to jméno hrozně líbí a mě taky a ještě Karolína je hezké....ale nechci říkat Kaja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jenže to se nám nestane, já se těch kluků už nezbavím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav mám kamarádku Kristinu - teda v mobilu jsem jí měla samo špatně napsanou, ale asi bych v tom zas tak velký problém neviděla :wink: Zase není tolik případů, kdy by záleželo na správném napsání jména. Když si jde člověk pro doklady, tak si formulář vyplní sám :wink: Jinak k Dominice by se mi líbila Veronika - já teda osobně to jméno nemusím kvůli nositelkám toho jména, co znám osobně, ale jinak je to krásné jméno :dizzy_face:
28. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuchy já mám u MM slíbenou ještě tu holčičku, tak můžu zvažovat, zda půjdu do rizika 3 kluků :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacerka : tak dík,já jsem taky Veronika, ale mě se to jméno nelíbí,fakt je, že co Veronika, to potvora :grinning: :grinning: :grinning: Alespon co já znám....
28. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuchy tak tak - máme stejnou zkušenost :wink:
28. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jemné a v dospelosti mužné - Filipko, Leo, Sebastián, Rebeca??? :wink:
Co vy na to
28. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacerka já jsem taky Veronika, takže to jsme vyloučili - nechci aby ona pak byla ta "mladá" a já "stará" - nebo malá+velká. :confounded: A určitě ne všechny Veroniky potvory, jsem milý příklad! :grinning: Mám i dvě kamarádky Veru a obě jsou moc fajn... :wink:
28. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuchy
@kacerka , přidávám se do klubu, taky se obávám, že jméno pro holčičku nevyužijeme, to bude dřív Klapzubova jedenáctka :grinning: akorát to už by mi na kluky asi došla fantazie
28. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek