Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
lucisa
21. pro 2011
@lykanka Filipína, Filoména, Fiona, Flavie, Flora, Frida .......
lillianx
23. pro 2011
Aidé, tak sa volá naša malá 😃
veavera
23. pro 2011
Tak hlásím, že se nám v pondělí ve 2:40 ráno narodila holčička. Jméno jsem vybírali ještě na sále, dvakrát se nás přišla sestra zetpat jestli jsme se už rozhodli a nakonec jsme dali jméno Simonka. Moc jí sluší, holčičce naši 🙂 Tak vám ostatním přeji, ať šťastné vybírání 🙂 Šťastné a veselé 🙂
lucisa
23. pro 2011
@veavera velikánská gratulace !!!!!!!! krásný dáreček pod stromeček. (a velkému bráchovi všechno nej také k brzkému svátku)
saronka
24. pro 2011
holky mám dotaz zvažuju jméno pro syna Dan, manžel Daniela nechce.. není sice v kalendáři, ale myslíte že musím zajít na matriku? u Sofie jsem nešla.
@veavera gratulace veliká
saronka
24. pro 2011
@katka3012 Melisu jsem měla vybranou kdyby jsme čekali holčičku..tak třebas do třetice 🙂)
nemsim
24. pro 2011
holky,první dceru máme Sarah.V srpnu čekáme další přírustek,tak uvidíme.Ale máme: Valerie, Izabela,Lea a na kluka Natan,Eliáš,Leo .... ale do srpna ještě daleko a určitě se to ještě pozmění 😉
lucisa
24. pro 2011
@saronka Dan je úplně v pořádku, nikam chodit nemusíš, dokonce mám doma kalendář na příští rok, který je rozšířený o další jména a Dan je tam normálně v jeden den vedle Daniela.

@nemsim na kluka bych teda místo Leo dala Leon (tak se jmenoval i můj bývalý, přijde mi to takové jinší :-N )
saronka
24. pro 2011
@lucisa super, já právě nevím jaké jméno vybrat.. Eliáše jsme měli když jsme čekali dceru, ale pro manžele je to moc křesťanské 🙂 což je docela vtipné že on je David a měli jsme církevní svatbu, necháváme děti křtít a tak.. co se mi líbí je s R a to nemůžeme kvůli přijmení máme tam 2. tak jsem trošku zoufalá..hledám aby se to hodilo i k Sofii..jako ne Sofie a František třebas 🙂
jania023
24. pro 2011
@saronka a co tak Kylian ,alebo Darius? nepaci sa?..Ja pre dievcatko by som mala viav typov 😉
kukuca
24. pro 2011
@saronka, musím ti napsat.škoda že manžel nechce k Sofii, Daniela krásně by se to k sobě hodilo 🙂 nádherně to zní, jak je v obou jménech IE.
saronka
24. pro 2011
@kukuca no právě 🙂) ona jeho ex byla Daniela 🙂)
@jania023 Kylián je super ale k příjemní moc nejde, holčíčí jsem měla Melisu 🙂 taky řeckého původu jako Sofie a znamená pilná takže bychom měli Moudrou a Pilnou dceru hihi
nikittecka
28. pro 2011
ahoj,jsem tu nova a potrbuji inspiraci a rada bych se take podelila o sve tipy na jmena...s pritelem chceme miminko a tak uz do predu vymslime jmena..libi se nam.Šarlotka,Sebastien nebo Sebastian,Nina.Lilien,Kryšpin,Isabela nebo jen Bella..jen se nemuzeme rozhodnout..klucicich netradicnich jmen je malo a tak prosim o inspiraci a radu..dekuji
nikissek28
30. pro 2011
MY jsme se rozhodli, že malý se bude jmenovat Matěj 😃 Moc Matějů neznám, jestli jednoho ze školy od vidění 😃 a úplně jsem se do toho jména zamilovala i když předtím by mě ani nenapadlo 😃
evelp
30. pro 2011
@nikissek28 trefa, taky jsme se tak rozhodli 😃
snehulienka
30. pro 2011
kamoska ma chlapca - Soren, a dievca - Tara
nikissek28
30. pro 2011
@evelp a pro holčičku máte co?
evelp
30. pro 2011
@nikissek28 my zatím máme potvrzeného chlapíka, ale jinak holčička Viktorka nebo Laura 🙂
nikissek28
30. pro 2011
@evelp jéé Laurinku jsem taky chtěla, ale přítel se k tomu nějak nevyjádřil 😃 naštěstí máme taky potvrzeného chlapečka 🙂 ale podle toho kopání bych spíš řekla že je to holka, kope snad 24hodin v kuse 😃 bud nespí, nebo kope i ve spánku 😃
evelp
30. pro 2011
@nikissek28 no, my jsme se spíš tak nějak shodli u holčičích jmen, resp. omezili na tyhle 2 a u kluků to pořád nešlo....až nás trknul ten Matěj 🙂 ale objevuje se mezi nejčastější 10-tkou, ale osobně neznám ani jednoho...
nikissek28
30. pro 2011
@evelp já právě osobně taky ne 😃 jen od vidění právě ze školy 😃
evelp
30. pro 2011
@nikissek28 ale mám takový pocit, že se to u nás nakonec ještě změní 😃 ono je to jedno z prvních, na kterých jsme se shodli, jinak jsme snad vyjmenovali celý kalendář a nic..
nikissek28
30. pro 2011
@evelp my jsme právě taky projeli celý kalendář snad 3*
evelp
30. pro 2011
@nikissek28 jsem ráda, že nejsme sami tak bezradní 😃 a každý říká, to máte ještě dooost času atd atd, no jo, jenže ono to utíká jak....a já už se vidím na porodním sále, jak se nemůžeme dohodnout 😃 my jsme oba děsně tvrdohlaví
nikissek28
30. pro 2011
@evelp já myslím, že takhle je to všude 😃
evelp
30. pro 2011
@nikissek28 asi jo, pamatuju si, jak se takhle dohadoval bratránek s ženou, ona nakonec ustoupila a on jak viděl, jak trpí při porodu, (oni ji pak museli uspat, dělali jí zrovna nějaký zákrok), tak ji pojmenoval podle toho, jak chtěla ona 🙂 to bylo moc krásný
mia258
30. pro 2011
Paci sa vam meno Zaria alebo Zoey pre dievca? 🙂
darina01
30. pro 2011
My máme Viktorku, ale keby bolo byvalo po mojom, tak je bud Charlotta, Matilda - Tylli, Stella. Ale som teraz spokojna, s Viktorkou, pretoze jej nevies ani skaredo povedat a je to super.
adri2211
30. pro 2011
My mame dievcatko menom Summer a ak raz bude druhe baby dievcatko bude Aylin ak chlapcek Armin.
@mia258 Zaria je velmi pekne 😉
sofhia
30. pro 2011
@nikittecka ved si pozri kalendar, a najdes vela vid Bonifac, Severac, Cyprian, Tymian... 😃
my mame Zaru a chceli sme ak by chlapec Adam. nie je to extra neobyvkle..ale...
dievcenske je este super Mia.

Začni psát odpověď...

Odešli