• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
@leiladelly Aha, už rozumím, Nela Klaudie je pěkné :dizzy_face: Lepší mě nenapadá, možná Nela Silvie by šlo nebo Nela Olívie, Nela Lucie..
3. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly Nela Patricie mi jak kombinace taky přijde fajn, jen je to už delší, tak záleží na příjmení.
3. bře 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly Ještě je na -e jméno Yvone.
3. bře 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi ano, mi se líbila i ta Olívie, mužovi ale moc ne. My jsme se vždy na jménu shodli bez výběru, tak nějak jsem tušila, co se nám oběma bude líbit. . Jen teď další podobná kombinace je těžší k najití (kdybychom ji někdy potřebovali :grinning: ) Je to spíš forma hry, bavím se tím. Díky za tipy :slight_smile:
3. bře 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi k Té Patricii, hezké jméno, ale právě už máme dost dlouhé příjmení. Tedy manžel má, já mám svoje :slight_smile: vlastně ale taky dlouhé :grinning:
3. bře 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly Jasně, mě to taky baví :slight_smile: A co pro případného chlapečka, také byste chtěli dvě jména? Jinak Nela Klaudie je asi opravdu nejhezčí :slight_smile:
3. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly Ještě mě napadla Zoe !
3. bře 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi My už to tak máme u našich dětí, tak si myslím, že chtě nechtě bychom museli v trendu dvou jmen pokračovat :slight_smile: Je pravda, že u Leilinky ta dvě jména i hodně používáme , někdy jí říkáme Leilo Sofie (když třeba zlobí, tak to je jako "vážné " oslovení). :grinning: Pro chlapečka máme vybráno Tadeáš Jan, jen muž říká, že dělá jen holky :grinning: Zoe je krásné jména, jen tak kombinace Nela Zoe, nevím, zda to dobře zní... :frowning2: moc ne, myslím
3. bře 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andin Vždycky jde o to, co se komu líbí. A mě se prostě líbí Stella se dvěma LL, i ta zmiňovaná Zázvorková byla Stella. Je to prostě každého volba :slight_smile:
3. bře 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stella je krasne meno.Znamena to hviezda...
3. bře 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted nizozemska princezna porodila Estelle - taky krasny
@leiladelly
4. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristi svedska korunni princezna:slight_smile:)
4. bře 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jsem tu dneska nová. chtěla bych znát váš názor. máme s manželem vybraná tato jména, pro holku : Valerie, Viktorie, Veronika, Vanesa, Karolína, Sofie a Julie a příjmení mám Fliegerová. Chtěla bych poradit jaké jméno se k tomu hodí nejvíce? U kluků máme ten samý problém, máme vybraná : David, Dominik, Matyáš, Max, Lukáš, Šimon, Tedeáš a Tobias Flieger.
4. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennisek sousedi před 3 baráky se taky jmenují Fligerovi a holčičku mají Vanesu a kluka Tomáše :wink: Ta Vaneska není špatná a klučičí by se mi nejvíc líbilo Lukáš Flieger
4. bře 2012 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@losice jsem vejce, omlouvam se na spatne info
4. bře 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennisek Mně se třeba líbí, když k příjmení, které je tvrdší - má R apod, je příjmení, které to R nemá... Příjmení Fliegerová je fajn, hodí se skoro všechno, ale pro mě osobně je to trochu tvrdší příjmení a volila bych jméno bez R, takže Sofie, Julie, Vanesa, ještě mi k tomu jde i ta Karolína. Ale Valerie, Viktorie Fliegerová podle mě k sobě jde, ale je to takové tvrdé s těmi R, G, R. Ale třeba to tak ostatní nemají, je to jen můj názor :slight_smile: U klučičích z tohoto pohledu jdou všechna :wink: Líbí se mi třeba Dominik, David, Tobias Flieger :slight_smile:
4. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennisek Max je super, ale nějak mi to přijde krátké k tomu příjmení, dala bych Maxim nebo Maxmilian :slight_smile:
4. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennisek Ale myslím, že je to o pocitu, dejte co se Vám líbí nejvíc, se jmény je to co člověk to názor :slight_smile:
4. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi len tak som sem nazrela,,,,,jednoznacne sa hodi Julie Flegerova, znie to uplne uzasne a chlapcenske Max Flieger,,,,,, bez ohladu na meno, ci sa mi paci ci nie, tieto sa hodia z tvojho vyberu k priezvisku :wink:
4. bře 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merikac Jméno vybírá @lennisek, já jsem jen psala názor :slight_smile: Jinak se mi Julie Fliegerová taky moc líbí, opravdu to k sobě jde :slight_smile:
4. bře 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi ano, ano,,len omylom som ta klikla, citala som aj tvoj nazor :wink:
@lennisek len tak som sem nazrela,,,,,jednoznacne sa hodi Julie Flegerova, znie to uplne uzasne a chlapcenske Max Flieger,,,,,, bez ohladu na meno, ci sa mi paci ci nie, tieto sa hodia z tvojho vyberu k priezvisku :wink:
4. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi taky se mi libi Julie, i Nella, Beatka treba
4. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi @lennisek Přesně taková jména, jak píše Kristi, taková měkčí k tomu příjmení a ne úplně česká jako Anežka, Maruška apod., taková se mi k Vašemu příjmení líbí, z Vašeho výběru opravdu ta Julinka sedí nejvíc :slight_smile: Sofie taky proč ne, to už je podobné, ale Julie není tolik proflánuté :slight_smile:
4. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za názor. Manžovi se nejvíc líbí také Vaneska a u kluka Matyáš. Mě se také líbí Vaneska a u kluka Lukáš nebo Max, pořád si nemůžu vybrat.
4. bře 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami kolegynina sestra je z čiech, má dvojičky a volajú sa Adélka a Natálka :slight_smile:)) možno sa ti to zapáči, podľa mňa sú to krásne mená :slight_smile:
4. bře 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jsou to krásná jména,ale zdá se mi,že je přenatálkováno :slight_smile:.Můžete mi říct zdrobněliny na Vanesu, kromě Vanes, Vaneska. Max se mi také líbí, ale už se mi nelíbí Maxmilián nebo Maxim
4. bře 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennisek kámoška má Vanessku a říká jí Vanilka a ještě má starší Natálku a nejmladší Valerii, té zase říkají Valinka. Takže mají trochu motanici- Vanilku a Valinku :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2012 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennisek sestřenice má Vanesu a říka jí Vanďa...
4. bře 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manža nechce ustoupit od Vanesky, naštěstí se mi to jméno také moc líbí. Původně jsem chtěla Karolínku, ale tu chce má nej kamarádka a jelikož se dost často navštěvujeme cca každých 14 dní, tak jsem od Karolínky odstoupila. Také se mi líbí Nellinka, jak psala kristi.
4. bře 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennisek Mne sa z uvedenych chlapcenskych najviac paci Max a dievcenskych Karolina alebo Valerie. Vanesiek a Sofii je uz taaaak vela, ze to by som najblizsich 15 rokov nedala ani omylom! Nuz, ale proti gustu...:wink:
4. bře 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek