• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

7. ledna 2017 
@lucca13 no to by som ani neporovnavala :grinning: Emily ma u nas obdobu Emília (coz mi uz ani nepride nejaky rozdiel), zatial co Jennifer krici cudzokrajnostou, ale samoska, kolko ludi, tolko chuti.. a naviac mne sa Emily k vasmu primeniu aj hodi, nie je pre mna take to echt ceske, s ktorym by sa tu uz mozno bilo.. paci sa mi to aj viac ako Emily Kraus, to mi pride ako keby sa to chcelo tvarit nasilu umelecky ci vynimocne..
31. srp 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomooooc lámu si hlavu jak pojmenovat druhého syna který se narodí v lednu. První syn má krásné jméno Joshua Isioma Ndidi a příjmení Ndidi a původu česko,anglicko,africkému-Nigerijskému se toho moc nehodí . Už jsem fakt zoufalá někdo nějaký typ???? Hledáme neobvyklá jména zatím co první by mělo být anglicky znějící a druhé africky ufff
6. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagsarndi Daniel, Oliver, Felix, Gabriel, Eric, Lucas... Co ty na to?
7. zář 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky , já bych moc chtěla Ellu nebo Ellen , ale manžel chce Elišku :slight_smile: Říkala jsem mu, že, když dáme Ellu, je to skoro jako Eliška, protože jí může říkat Elinko, Eluško, případně i Eliško, když bude chtít :grinning:, myslíte, že k příjmení Matušková se Ella, Ellen hodí? Děkuji :wink:
9. zář 2013 v 09:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suki řekla bych, že Ella, Elen nebo Ellen jsou k vašemu příjmení vhodnější...Eliška Matušková je takové přeševelené, někdo by mohl říct, že šišlavé, kdežto Elen Matušková nebo Ella Matušková tohleto nemají.
9. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rychetkami děkuji :slight_smile: dám přečíst manželovi :grinning:
9. zář 2013 ve 12:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zoe, Mia, Zara, Lara, Chloé, Aurora, Noémi

Max, Alec, Zac, Zoran
9. zář 2013 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sestrickajanulka máme v rodině :slight_smile:) a je to hezkéé:slight_smile:
11. zář 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suki taky myslím, že Ella nebo Ellen se k Vašemu příjmení hodí víc neš Eliška. Je to moc ušišlané:slight_smile:
11. zář 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky jsem pro Ellu, už jen pro to, že ji mám doma, ale nesnáším když jí někdo řekne Elluško, to už je Eliška.... Hlavně teď vybírám jméno pro druhou princeznu a nemůžu nic vybrat ... Chtěla jsem Zoe,
ale to neprošlo:slight_smile: pak Thea, Nina, Sára, Berta ,Ester, nevím, nemám prostě žádného favorita krom They, ale to taky u manžela neprochází.... chci krátké, a znící a nejrásnější jméno:_)))) Máte ještě nějaký tip na krátké jméno?
12. zář 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baybelline Eva, Anna, Emma, Ines, Chloe, Mila,Erin, Lea, Lola, Lara, Lena, uz jsem videla i Lina a Lana :slight_smile: Lisa, Lily ... jo jsem zatizena trochu na ty L-ka :grinning:
12. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baybelline a co třeba Mia ? :slight_smile:
13. zář 2013 v 07:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatko Sanela,Izabela.Chalan Sanel,Nikolaj
13. zář 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_ij_ka Aurora ? :grinning::grinning:
13. zář 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni78 áno Aurora, každému hneď napadne názov lode, ale poznám kamošku, ktorej dcéra má toto meno. :slight_smile:
13. zář 2013 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_ij_ka Já chci zase Mikuláše. To bude podobný případ. :wink: Jinak me zaujalo Lara a Lena. Právě jsem napsala tomu mymu sms, co on na to. Vybíráme teď holcici. Aurora nakonec zní moc hezky. Ale taková frajerka nejsem.
13. zář 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem si prohlizela kalendář a zaujalo me jméno Julius. Vzpomněla jsem si na svou prvni dětskou lásku ve školce. Byl to drobný romský chlapeček a říkali mu Julku, Julecku. Jednou jsme spolu seděli jako trileti na písku a ja se skrabla fo kolena, tekla mi krev. Ochutnavali jsme jí a říkali že je dobrá. Byla to vasniva láska. Kde mu je dnes konec ? Žádného jiného Julka jsem pak uz nikdy nepoznala.
13. zář 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leni78 aj mne sa páči Aurora aj Mikuláš. Moje dcérky sa volajú Zoe, Mia. Páčia sa ti takéto mená? Ono dosť závisí aj od toho aby meno pasovalo k priezvisku :slight_smile:
13. zář 2013 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_ij_ka Ano jsou nádherné. Já mam doma Ondřeje a Davida.
13. zář 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni78 aj toto sú pekné mená :slight_smile:
13. zář 2013 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni78 @m_ij_ka vzhledem k tomu, že většina lodí (cca 70%) je pojmenovaná více či méně běžným ženským jménem, tak ani onen v dějinách profláklý křižník nebyl vyjímka a měl krásné dívčí jméno.
13. zář 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leni78 @m_ij_ka mimochodem podle statistik je v ČR 21 osob jménem Aurora
13. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajurinova Zajímavý :slight_smile:
13. zář 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel přišel s Innou, já pořád bojuju za Theu, Ninu, nebo Adinu....
2. říj 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prpagace vlastního linku, spam”
7. říj 2013 v 16:09 • katkaba11
my mame dievcatko Siennu...je to neobvykle meno...ale aspon ho nema zatial nikto :slight_smile:
9. říj 2013 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mate nekdo Bruna? Jak jim rikate?
11. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagsarndi My mame Alfreda. Tip na anglicke :slight_smile:
12. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatim se snažím prosadit Noah ale moc mi to nejde a manžel chce Love což mi pro kluka nepřijde moc vhodné kort tady v Anglii kde se lidi oslovují Love,darling,hun
12. říj 2013 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@warholette No my jsme celkem náročný rodiče a Oliver mi neproskočil ,Lucase máme v rodině dva a Daniela taky no a felix ne e
13. říj 2013 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek