• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
Ahojky!Tak náš první syn se jmenuje Adam a náš druhý syn bude Radim. Obě jména končí na "em" a naše příjmení začíná také na "EM" tak si myslím, že jsme vybrali dobře. A většinou jména co se líbí mě se nelíbí manželovi a naopak. :slight_smile: A pro holčičku máme jméno Lucie, ale prý to bude kluk :wink:
17. čer 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: to je prauda :wink: ..... ovšem včera se zase manžílek vyjádřil, že Emu ne :grinning: takže jsme tam, kde jsme byli :wink:
18. čer 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewa, to myslis jako Adam Moudrý napr? to se prave blbe rika...

Jindri: no, tak to bude jeste boj,ale casu dost, ne?
18. čer 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co teprve takový Samuel Salát nebo Kevin Stéblo, to se na nich rodiče celkem vyřádili :sweat_smile:
18. čer 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No inak eme sa da pekne povedat emka , emuska...
A k tym prezyvkam mam syna Marek, bala som parek , oharek a tak,ale volame ho od malicka Majo a volaju ho tak aj vsetci kamarati asiroka rodina...Zacala som ho tak volat naschval byvalej svokre a nakoniec sa to tak ujalo,z eje to super:slight_smile:
18. čer 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: no ještě, že času habakuk :wink:
18. čer 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky poradíte mi Ryan meno že kedy oslavuje meniny ???? Neviem to nájst nikde :grinning:

My s mužom sme toto meno vybrali pre nášho drobca :slight_smile:
18. čer 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiň, ewa81, ale tvá úvaha se mi zdá hloupá. Pokud křestní jméno končí na počáteční písmeno příjmení, je to kombinace, která nepříchází v úvahu (jedna ze základních zásad výběru jmen, něco si o tom přečti). Dítě s tím bude mít akorát problémy a lidi si budou ťukat na čelo, proč mu rodiče vybrali tak blbě jméno.
18. čer 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,mě se Amálka moc líbí.......my se doma na jméně pořád dohadujeme,já chci Tomáška a manža Vládika po něm,ale to jsem zatrhla.....to se mi nelíbí.... :frowning2: tak mu říkám Tomášku :slight_smile: a manža Ládiku,takže jméno vybereme až na porodním sále :slight_smile: .Holčičku jsme měli jistou měla to být Anetka :grinning:
18. čer 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neni moc dobré dávat meno po rodičoch :slight_smile: ja osobne nikdy by som tak nedala :slight_smile:
18. čer 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
minea: to jsem taky rikala....
18. čer 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som tiez nedavala meno po rodicoch alebo po mne a muzovi, a uz vobec nie po nebohom :wink:
18. čer 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna slečna od nás z ulice dala synáčkovi jméno Max, mě to přijde jako spíše na psa ale prosím... a aby toho nebylo málo tak příjmí má Mach... zkuste si vyslovit Max Mach nebo Mach Max a je to strašné! :sweat_smile: Né jen že se to špatně vyslovuje ale americké jméno a české příjemení = strašák na entou! :confused:
18. čer 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby dobre som sa zasmiala na vasich uvahach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
diddi, pri kterych?? :grinning:
18. čer 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarat dal synovi meno po nom cize Vladko, jeho manzelka ma brata Vlada a stary otec je tiez Vlado, cize 4ty Vlado v rodine no katastrofa... :grinning:
18. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi vseobecne, nic v zlom :wink: :grinning:
18. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mywiel to uz je zavislost na meno... :sweat_smile:
18. čer 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
diddi, ja vim....
18. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa stalo, ze som "zdedila" meno po muzovej sestre, kedze ona sa vidala, a ja tiez tak sme si meno prehodili....krstne mame spolocne...ona tuto skutocnost dlllho nemohla "prezgriet"...ved jej clanky a prispevky budu niest moje meno... :confused:
18. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj přítel je Zdeněk, je už asi generačně šestý!!! pra pra pra.... je to šílené když přijde pošta (oni totiž bydlí na pozemku na kterém mají 3 domy, v jednom bydlí oni, v druhém jeho dědeček s babičkou, ve třetím má firmu) jeho děda Zdeněk, táta Zdeněk, máma Zdena, on Zdeněk no šílenost!!! :confounded:
18. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majina ten moj kamos je tiez tak trochu narcisticky... :grinning: :sweat_smile:
18. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
majina-tak to je dost otresny :grinning: u nas v rodine zas kraloval Antonin,ja jsem absolutne proti,ale pry moje sestra az jednou bude mit mimco,tak to bude Tonik :slight_smile: ...takze spokojenost na obou stranach
Jinak muj manžel si furt prosazoval jméno Franta až jednou budeme mit syna,to by mu samozrejme u me neproslo,tak ted jsme si poridili stene a dostal jmeno Franta :grinning: tak jsem rada,ze si to manzel takhle vytriskal :grinning:
18. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a jak si myslíte že chce abychom pojmenovali naše dítě... jasně že Zděneček! :angry: To jméno se mi vůbec nelíbí a tak prostě néééé! :grinning:
18. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame Emku a Adamka, mysli, ze su to velmi pekne a jednoduche mena. Vahali sme nad tym, ze Adama je na Vianoce, ale aj to sa vyriesi. Myslim si, ze v jednoduchosti je krasa a mne sa trosku prieci, ked daju rodicia meno Sebastian a kricia nanho Basti. No hroza.
18. čer 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vybrali jsme jméno Jan - budeme mu říkat Honzíku, babička Jeníčku, je to tak odlišné, aby se v tom pak malý vyznal. Moc lidem se Honzík nelíbí, ale bohůžel už mu tak říkáme, a na jiné jméno už si asi nezvykneme. Má ještě někdo Honzíka?
18. čer 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my m¨áme jakuba jana,používáme oslovení jakub,ale hozíka má kamarádka od naproti,říkají mu honzi nebo honzíku,je to pěkné jméno i když se každému líbí něco jiného záleží to stejně jen na rodičích.
18. čer 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s těma jménama,švagrová dala ted jejich miminku jméno františek,tatínek se jmenuje františek,dědeček a pradědeček opět františkové,navíc bydlí ve stejné vesnici jen pár baráků od sebe,pěkný cirkus a chudák pošták když nese dopis bez udání čísla popisného :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked sa uz vyberaju mena k priezviskam,tak u chlapcov je to na cely zivot,kdezto dievcata priezvisko zvacsa zmenia,tak dievcenske by som chcela vybrat nieco univerzalne,ale neviem co :confounded: Tiez nechapem,ked niekto da hyper moderne zahranicne meno ku klasickemu slovenskemu priezvisku ,ale to tu uz bolo prebrane milion krat...
18. čer 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kristi, jeeee ty mas Miu, to sa mi velmi paci, je to niekde v kalendari?
18. čer 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek