Nesnáším eMimino. Jakou máte zkušenost?

babisovka
3. kvě 2014

ženy, já jsem taaaaaaaak naštvaná!! nejen, že každá druhá cuchta nadává na Modrý koník, ale ty správkyně tam jsou víc než na střelu...
máte někdo podobnou zkušenost, nebo tam raději už nechodíte? 😒 😒

vztahovyexpert
3. únor 2024

@hanka_12345 Obsah podobný a možná stejný, ale komunita jiná. Tam toxická, tady normální. Určitě se i zde najdou zlí lidé, ale rozdíl je v tom poměru. Škoda, že jsem dal své slovo, že zde nebudu psát do tematických diskuzí (vztahy apod.), které hodlám dodržet, i jako důkaz toho, že nejsem troll. Rád bych lidem z pozice vztahového experta poradil.

Luděk

hanka_12345
3. únor 2024

@vztahovyexpert tak o to vic logicky, proc tam nelézt

vztahovyexpert
3. únor 2024

@hanka_12345 Dokud to nezjistíte nebo nemáte zkušenost, tak to nevíte. Slušný člověk chybně předpokládá, že jsou takoví i ostatní, nebo většina, nebo aspoň admini, je pak překvapen, že tomu tak není. Klidně si tam najděte všechny mé příspěvky, když budete mít vy nebo kdokoliv jiný chuť a čas a posuďte sama nebo sami/samy, jak jsem tam působil. A ti, co se do mě trefovali, tam působí doteď a admini přihlížejí. Mému egu to nevadí, já snesu hodně a činí mě nespravedlnost ze strany jiných silnějším. Ale vadí mi, že jiní musí snášet toto jednání též. Ale nemusí být tak silní, jako jsem já, a odnesou si z toho následky, pocit, že svět není fér. To je špatně. Vždy bojuji za utlačované, jde mi o spravedlnost, princip. Často mám pocit, že jsem na to sám. Přesto to nevzdávám. Je ale těžké vést boj se špatnými a někdy vyloženě porouchanámi lidmi, když jsem na to sám a proti mně stojí desítky těch, kteří reprezentují zlo.

Luděk

vztahovyexpert
3. únor 2024

Někdo by měl nejen tu trollí diskuzi, ale i tuto, hodit do placu na zmíněném webu, aby tamní ubožáci měli o čem diskutovat a čemu se posmívat. Už teď si tam stěžují, že web upadá. Prý kvůli tomu, že odešly dvě uživatelky. Jo, určitě to bude dvojicí uživatelek. Je to proto, že slušní lidé vidí, že si ti porouchaní přivlastňují web a vyštípou každého, kdo se jim znelíbí. Až na legendu Klopotkovou, která si umí poradit a admini na ni nemohou proto, že je tam dlouho. Kdyby byla nováčkem, skončí brzy také. Ale ještě je možné, že je sama adminkou.

Matěj

vztahovyexpert
3. únor 2024

I když na to nemám žádné důkazy, musím ještě dodat.

Luděk

vztahovyexpert
3. únor 2024

V tom komentáři předminulém jsem se podepsal jako Matěj, to je chyba. Jak jsem myslel na adminy, tak jsem asi myslel na Matěje a došlo k chybě. Jsem Luděk a kdybych byl admin tam, tak si nedám ban. To je přece logické.

Luděk

andromeda818
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vztahovyexpert
3. únor 2024

@andromeda818 Já vím, že to víš. Ale někteří nevědí. 😘

vztahovyexpert
3. únor 2024

Jdu koukat se svým černošským přítelem na Rockyho. Nějak nám zlobí přehrávač. Asi ho zničíme a koupíme nový. Nejsme žádné socky.

Matěj

liborkova
1. dub 2024

@vztahovyexpert byla jsem na emiminu,docela mazec.Neuroticke psychopatky a neschopní admini.Ty ,které tam rypou a vyvolávají hádky,tak ty si tam admini nechávají.

liborkova
1. dub 2024

@vztahovyexpert presne tak.Na emiminu je to psycho.Admini doslova neschopní rozeznat kdo rype a kdo ne.Tolik paranoidnich a neurotickych uzivatelek zakomplechovanych.Jim tam něco napíšete,a ony to prekrouti ,napíšou co si jenom myslí a to považuji za svou pravdu.😀

adelisss
1. dub 2024

@vztahovyexpert Kdysi jsem byla na emiminu. Ale už bych se tam nikdy nešla radit s nějakým problémem, protože mě tam dokázali někteří uživatelé vystresovat a vydeptat - hlavně jako čerstvou nezkušenou maminu. Ale už jsem asi vyzrálejší a sebevědomější a už si tolik neberu kecy cizích lidí, kteří ani nevím, co jsou zač... Stejně už tam ale nechodím. Nějak mě přešla chuť.

fire85
1. dub 2024

@leg cože? Vyšší úroveň? No hlavně že tady to má úroveň..někdy taky ne, a koukám co si tady lidi dovoli

liborkova
14. dub 2024

Na emiminu jsem byla bloklá aniž bych porušila pravidla.Do nikoho jsem tam včera nerypala,neutocila,sprostě nenadavala...hodně jsem si na to dávala pozor schválně, spíše jsem se tam omlouvala ,poděkovala jim...přesto mě zablokovali,ani mi nenapsali konkrétní důvod kvůli čemu mě tak nutně museli zablokovat.